МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Всі полізли у "Штольню"!

04/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кажуть, фільми бувають трьох типів: хороші, погані і кіностудії ім.Довженка. Автори фільму "Штольня" не пішли протореною стежкою "українського поетичного кіна", а від самого початку "збилися на манівці" голівудського комерційного кіноформату: сучасні технології, молоді актори і "хоррор"-сценарій, розрахований на сучасного тінейджера.

"Це - проект шпани" - каже Денис Іванов, співпродюсер проекту від компанії "Артхаус-Трафік", - "Вони мають витіснити кінець-кінцем те геронтологічне кіно, що зараз присутнє в Україні." Починався проект на голому ентузіазмі, члени творчої групи продавали квартири і вкаладали власні збереження у початок зйомок. Але попри те, що проект вважається комерційним, автори ризикнули зняти його українською мовою.

Чи стане це формулою успіху нового українського кіна? Це зможе перевірити кожний вже з 13 квітня. Фільм тридцятьма копіями вийшов на кіноекрани Києва, Донецка, Одеси та ще 9-ти найбільших міст України.

Це не високлобе кіномистецтво - це просто ЖАХИ! :)

Відповіді

  • 2006.04.13 | Dworkin

    Цікаво, автори часом не належать до київськиї діггерів?!

    Цікаво, автори часом не належать до київськиї діггерів?! Багато хто у підлітковому віці сам облазив всі дірки у землі навкого Києва :)
  • 2006.04.13 | Роман ShaRP

    Краще б вже мультики знімали. Чесне слово.

    Останнім часом ринок, вибачте за матюк, просто таки перенасичений цими жахами. І це при тому, що нові теми в жанрі знаходяться раз на кілька років, а так сюжет зводиться до банального "вони кудись лізуть - воно їх там жере".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua