МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Этот Маразм правда?

04/14/2006 | alx_1904
>Президент Украины Виктор Ющенко во исполнение своих слов, сказанных на недавней пресс-конференции о том, что будет проведено озеленение мест памяти Тараса Григорьевича Шевченко, сегодня дал "оригинальную" команду Министерству внутренних дел Украины. А именно, всех милиционеров по имени Тарас в субботу, 15 апреля, в парадной одежде отправят на места, где жил и творил украинский Кобзарь, с тем, чтобы именно они передавали связь от поколения поколению, от Тараса к Тарасу, озеленяя эти места.

>Как стало известно, это распоряжение поступило в пятницу, 14 апреля, из Секретариата Президента Украины, и "офигевшее" милицейское начальство теперь в спешке пытается, во-первых, найти Тарасов, а во-вторых, одеть их в парадную форму и отправить на озеленение.

http://mignews.com.ua/articles/204093.html

Відповіді

 • 2006.04.14 | Манул

  Re: Это маразм Бузиновича

  alx_1904 пише:
  > >Президент Украины Виктор Ющенко во исполнение своих слов, сказанных на недавней пресс-конференции о том, что будет проведено озеленение мест памяти Тараса Григорьевича Шевченко, сегодня дал "оригинальную" команду Министерству внутренних дел Украины. А именно, всех милиционеров по имени Тарас в субботу, 15 апреля, в парадной одежде отправят на места, где жил и творил украинский Кобзарь, с тем, чтобы именно они передавали связь от поколения поколению, от Тараса к Тарасу, озеленяя эти места.
  >
  > >Как стало известно, это распоряжение поступило в пятницу, 14 апреля, из Секретариата Президента Украины, и "офигевшее" милицейское начальство теперь в спешке пытается, во-первых, найти Тарасов, а во-вторых, одеть их в парадную форму и отправить на озеленение.
  >
  > http://mignews.com.ua/articles/204093.html

  Уявімо ситуацію, за якою на "Майдані" опубліковано повідомлення про те, що губернатор Запорізької області Червоненко нібито прийняв рішення, щоб усі жителі області на ім'я Абрам в одязі хасидів виїхали в Умань Черкаської області на впорядкування могили цадика.
  Який би рейвах вчинився б у виданнях Рабіновіча, які б заяви про антисемітизм і загрози "набити морду" авторам повідомлення виголосив би новообраний народний депутат Яков Піневич Табачник, які б інвективи на адресу усього українського народу, а не тільки "Майдану", проголосив би сам Червоненко, терміново перервавши свою відпустку на Багамах у зв'язку із святкуванням Пейсаха і з'явившись на усіх центральних київських каналах!
  Ці "жартуни" з "mignews" Рабіновіча свідомо розпалюють національну ворожнечу, діють цинічно, нахабно, але навіщо?
  Здається, місяців 4-5 тому було сформовано Громадську раду при МВС України, у яку увійшли і представники адміністрації „Майдану”, на цьому форумі було достатньо заяв про те, як ефективно вона буде працювати, але щось про її діяльність не чути. Вказана публікація „про Тарасів” є приводом для того, щоб Громадська рада розібралась, чи дійсно було вчинено таку дурницю, хто її ініціатор, а якщо то блеф, - попередити „жартунів” з "mignews", щоб не гралися із сірниками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.14 | толя дейнека

   Re: якщо та Рада утворена з шабес-гоїв, буде вона розбиратися(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua