МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Патріоти" проти іммігрантів

04/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Є ще в Україні «справжні патріоти». Харківська обласна громадська організація «Патріот України» провела 14 квітня «марш патріотів» і пікетування облдержадміністрації. Кілька десятків молодих людей пройшли кількасот метрів від будівлі Харківського Академічного театру опери і балету (ХАТОБу) до площі Свободи та передали в обладміністрацію до неіснуючого «виконавчого комітету Харківської обласної ради» вимоги обмежити імміграцію в Україну.

Під стінами Харківської облдержадміністрації члени «Патріота України» за підтримки ХОО партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» стояли під транспарантами «Україна - для українців» і вигукували ксенофобські гасла, спрямовані проти іммігрантів. Характерним було те, що у перший лінії пікетників стояли хлопці у воєнізованій формі, що спілкувалися виключно українською і, схоже, були «ідейними», а позаду товклися молодики непевного виду та зовнішності, які чомусь розмовляли «іммігрантською московською» мовою та весь час реготали. Скоріше за все - докуплена «масовка».

За словами «патріотів», не подобається їм і те, що Харківську область очолює губернатор-вірменин Аваков, який, за їх словами, сприяє переселенцям, щоб збільшити кількість своїх виборців. Як заявляли представники «Патріота України», їх організація виступає за ліквідацію незаконної імміграції і значне обмеження імміграції легальної. Позаяк якраз іноземці-інородці є причиною всіх наших лих, бо «займаються злочинністю» та, крім того, «наркотиками, рекетом», привозять в Україну «нові хвороби, віруси».

Ніяких доказів своїм твердженням «патріоти» не наводили. Проте, видно було й неозброєним оком, що хвороба-таки дійсно має місце, однак, вона не нова і зветься просто й жахливо: ФАШИЗМ. А вже під яким рядном вона приховується - націоналізм чи то патріотизм - не так вже й важливо. Скоріше за все - ідіотизм.

У кожній країні, де виникають економічні труднощі, завжди збільшується кількість тих, хто віддає голоси за ультраправих (та й ультралівих). Бо там виникає купка людей, які готові розтлумачити іншім, що винуваті в усьому євреї, араби, негри тощо, тільки не самі місцеві мешканці. Так легше для людей із несталою психікою. Малим дітям, які об щось вдарилися, або щось поламали, теж кажуть, щоб вони не плакали, що винуваті не вони, а бабайка. Хоча Україна, судячи з усього, вже переросла дитячий вік: на минулих парламентських виборах ультраправа партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (колишня «Соціал-національна партія»), набрала лише 0,36% голосів виборців.

І на останок. Ніхто ще в Україні не скасовував 37 статтю Конституції, яка містить таку норму: «Утворення і діяльність політичних партій та громадських організацій, програмні цілі або дії яких спрямовані… на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, забороняються».
І про це слід пам’ятати новоявленим «патріотам».

Відповіді

 • 2006.04.16 | Роман ShaRP

  "Львівська газета" на цю тему (/)

  http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/04/14/14638/

  нацисти XXI століття

  У часи світової консолідації й активізації інтеграційних процесів людство стоїть на порозі нової потужної хвилі неонацизму.


  “Очистити націю” та “Наша держава – для наших людей” – приблизно такими є гасла людей різного віку, які всіма можливими способами намагаються очистити свої країни від чужої крові.

  Європа переживає нову хвилю неонацизму, переконані представники Ради Європи. За даними Парламентської Асамблеї цієї організації, екстремістські та ксенофобські настрої особливо відчутно в таких державах європейського континенту, як Росія, Чехія, а також Німеччина, Іспанія й Австрія. У зверненні до 46 країн-членів Рада Європи закликала до рішучих заходів проти проявів неонацизму та правого екстремізму. В документі згадано про публічну демонстрацію нацистських символів, применшення нацистських злочинів, спаплюження солдатських поховань і намагання реабілітувати тих, хто воював на боці фашистів, інформує “Німецька хвиля”.

  Через активізацію неонацистських настроїв на континенті Рада Європи запропонувала провести міжнародну конференцію на тему боротьби з новими проявами нацизму та шовінізму. З такою ініціативою на засіданні в середу, 12 квітня, виступив російський парламентарій Міхаіл Марґелов. “Молоді люди, котрі йдуть, обіймаючись із ветеранами СС, вулицями деяких європейських столиць, “кольорові вбивства” – це вже зовсім не прояв субкультур, це народження злочинної ідеології”, – наголосив пан Марґелов. Він також зазначив, що ще одним не менш шкідливим, зате дуже оперативним та ефективним способом поширення нацистських настроїв є всесвітня мережа інтернет. “Побродивши” нетрями “павутини”, часто-густо можна натрапити на чималу кількість сайтів, в яких звучать постійні заклики проти іммігрантів і “кольрових” меншин, котрі виїжджають зі своїх країн у пошуках кращої роботи, кращої освіти та кращої долі.

  Неонациський рух наразі не настільки поширений у нашій державі, як, наприклад, у Росії, однак активізація борців “за чисту державу” вже не є в Україні новиною. На сайті Української націонал-трудової партії можемо побачити повідомлення харківського об’єднання “Патріот України” про такий собі “марш патріотів”, який планують організувати 14 квітня в Харкові. Активісти громадського руху проводитимуть цю акцію, щоб висловити протест проти нелегальної імміграції в Україну. “Організація “Патріот України” безкомпромісно виступає проти антинародної політики псевдоукраїнської влади, яка останні 15 років втілює в життя програми ООН та інших космополітичних організацій із денаціоналізації та винищення білого населення планети”, – йдеться в заяві організації. “Марш патріотів” нібито буде приурочено до річниці початку Коліївщини. Як повідомив “Газету” Андрій Білецький, лідер “Патріота України”, саме цього дня гайдамаки в Холодному Яру освятили ножі української етнічної війни. Цей захід буде першим у серії всеукраїнських акцій протесту українців проти явища нелегальної імміграції в нашу державу. Пан Білецький заявив, що проблема з нелегальними іммігрантами в Харкові стоїть доволі гостро – в місті з населенням 2 мільйони 600 тисяч налічують 400 тисяч нелегальних мігрантів. Лідер “патріотів” переконаний, що “кольорове” населення просто займає робочі місця місцевих громадян, і внаслідок цього в обласному центрі є понад 400 тисяч безробітних. За словами пана Білецького, місцева влада без ентузіазму ставиться до таких акцій організації “Патріот України”, а винуватий у цьому голова ОДА, який сам не є етнічним українцем. “Наш керівник облдержадміністрації з Азербайджану, він уже встиг “перевезти” до Харкова багатьох “своїх”, а це неправильно”, – вважає Андрій Білецький. За його словами, схожу акцію протесту “патріоти” планують провести також 1 травня в Києві. “Маємо намір залучити небайдужих людей із
  15-20 областей України та пройти маршем столицею. Ми вимагатимемо припинити денаціоналізувати українське населення. Коли це вдасться, то утворимо координаційну раду, поширимо свою діяльність на територію всієї держави та боротимемося проти винищення білого населення”, – додав пан Білецький. На прощання лідер харківської організації зауважив, що людям з інших областей, мабуть, складно зрозуміти такі акції протесту та їхню мету. “У вас ця проблема не стоїть так гостро, у вас не працює стільки нелегалів, вони не забирають ваш хліб”, – підсумував А. Білецький.

  Юлія Ожиївська
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.16 | Stefan Seitz

   Виглядає як піар (-)

 • 2006.04.16 | Stefan Seitz

  І ці теж, трошки

  http://nation.org.ua/content/view/1269/78/

  Україна без українців
  09:55:31 13.04.2006

  46 мільйонів 850 тисяч людей. Населення України продовжує катастрофічно зменшуватися – про це свідчать останні цифри від Держкомстату.

  Майже 52 мільйони українців було аж 1990 році. Тільки за останні два місяці цього року населення країни зменшилося на сімдесят тисяч людей, в Україні народжується майже удвічі менше людей, ніж помирає.

  Причому населенння скорочується саме за рахунок українців, а чужинська імміграція щодня зростає.

  www.5tv.com.ua
 • 2006.04.19 | magictr

  Re: "Патріоти" проти іммігрантів

  Хлопці були нормальні а ви що за імміграцію я в принципі за , але за умови що араби китайці й негри будуть сапати картопельку а не займатись кримінало м Отак


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua