МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пи**еник хочет 40-50 решений во спасение бюджета (/)

04/18/2006 | Роман ShaRP
http://ua.proua.com/news/2006/04/18/163511.html

Пинзеник попереджає, що бюджет-2006 з доходів можуть і не виконати
proUA / 18.04.2006 16:35

При нинішніх тенденціях, якщо не ухвалювати певних рішень, бюджет 2006 року з доходів виконаний не буде. Про це заявив у вівторок Міністр фінансів Віктор Пинзеник, відповідаючи на питання журналістів, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Пинзеник зазначив, що як економіст він заявляє, що бюджет виконати можна. У Міністерстві знають, які для цього необхідно прийняти рішення. Міністр зазначив, що це цілий пакет і всього таких документів - 40-50. Пояснюючи, Пинзеник зазначив, що, зокрема, це рішення, що стосуються законів, прийнятих недавно Верховною Радою і що впливають на виконання бюджету, а також стосовно судових рішень, які посилаються на базові закони, ігноруючи при цьому норми бюджету.

В той же час, Пинзеник зазначив, що в I кварталі особливих проблем з виконанням бюджету немає. «Парадокс ситуації в тому, що у мене немає підстав говорити, що є проблеми I кварталу, але я ніколи не жив одним днем. Через рік будуть проблеми», - сказав він.

Нагадаємо, на одному з недавніх засідань Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Юрій Єхануров заявив, що бюджет за I квартал 2006 року виконаний. Найкращі результати - у Державної митної служби, а Державна податкова адміністрація не виконала своїх планових показників. «Всі витрати соціального напряму, дотації, вирівнювання, оплата комунальних послуг, енергоносіїв профінансовані в повному об’ємі», - сказав глава уряду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua