МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нашла коза на кабель... (л)

04/19/2006 | Dworkin
Черновецький думає, що Тимошенко не скрутить його в баранячий ріг

http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/19/41082.htm

www.ПРАВДА.com.ua, 19.04.2006, 10:35

Мер Києва Леонід Черновецький вважає, що, формуючи опозицію в Київраді, лідер БЮТ Юлія Тимошенко намагається впливати на президента Віктора Ющенка.

Але в цій політичній грі Черновецький брати участь не хоче, хоча не проти опозиції, заявив він в ефірі ТРК "Київ".

За словами Черновецького, він – "демократ за вдачею і як людина потребує того, щоб йому опонували".

"Але опонували не таким чином, коли лідер однієї з найбільших партій у Верховній Раді і красива жінка раптом, виявляється, працює з колишнім головою адміністрації, і який виступає від її імені і робить мені пропозицію відповідну...", - зазначив мер.

"Така опозиція мені не потрібна. Я проти такої опозиції. І я не сприймаю ніякого тиску", – додав він.

У той же час Черновецький зазначив, що "опозиція йому дуже потрібна, і він буде дуже вдячний і Юлії Володимирівні, і дуже яскравому її представнику Михайлу Бродському, якщо вони йому цю опозицію в Київраді створять".

"Я за опозицію. І чим вона потужніша, тим краще. Але не склалося в них з опозицією, щоб вони мене скрутили в баранячий ріг", - додав мер.

УНІАН

----------------------

Як на мене, то ще тижні зо два тому мене вразили "бикування" Томенка, що новий мер "буде просто змушений" виконувати програму БЮТ у Киеві, до яких потім додалися ще й відверті "наїзди" Бродського, коли стало зрозуміло, що на Черновецького де сядеш, там і злізеш. :)

А тепер ця, досить достойна на мій погляд, відповідь Черновецького показує, що дуже зарано говорити, що "Юля взяла Київ". :)

Відповіді

 • 2006.04.19 | Dworkin

  А чи не за це воює БЮТ у Києві? (л)

  Черновецький воюватиме із соратником Тимошенко

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/19/41093.htm

  www.ПРАВДА.com.ua, 19.04.2006, 12:22

  Новообраний мер Києва Леонід Черновецький скасував створення "Київенергохолдингу", розпорядження про що підписав попередній мер Олександр Омельченко.

  Про це пишуть "Економические звестия".

  "За словами Черновецького, своїм першим розпорядженням він скасував створення холдингу. Саме це, говорять, стало останньою краплею в конфлікті між окремими фракціями Київради і Черновецьким", - пишуть "Економические известия".

  Представники створеної в минулу п'ятницю "більшості" Київради, що складається з депутатів БЮТ, "Пори-прп" і "Громадського активу Києва", на чолі з Володимиром Кличко заявили, що будуть у судовому порядку вимагати перевиборів мера.

  "Суть конфлікту в тому, що один з ініціаторів створення "Київенергохолдингу" пан Іванов (голова ВАТ "Запоріжсталь" і Банку "Хрещатик) пройшов у Київраду за списком БЮТ. Половина депутатів "ГАКу" за дивним збігом теж представляють інтереси "запоріжстальців", - пише газета.

  Як відомо у вівторок на нараді в КМДА мер дав доручення підготувати звертання в Інтерпол для розслідування діяльності чотирьох офшорних компаній, які приватизували значну кількість комунального майна в Києві.

  Він також відзначив, що запобіг приватизації "Київгазу", до якої були причетні, за його словами, представники ГАКу.

  "Цілком імовірно, що заяви Черновецького ще більше підсилять розкол у Київраді. Говорять, що опоненти з коаліції "Справедливий Київ" намагаються заручатися підтримкою для винесення рішення Київради про недовіру новому мерові. Це цілком під силу і можливості супротивників Черновецького", - повідомляють "Економические известия".

  Як відомо, 5 квітня Олександр Омельченко підписав розпорядження про створення "Київенергохолдингу". Новій структурі передаються акції "Київенерго", водоканалу і "Київгазу", які належать місту .

  У статутний фонд створеної компанії повинні були ввійти приналежні Києву 60% + 1 акція ВАТ "Київвгаз"; 12,73% ВАТ "Київенерго" і 67% ВАТ "Київводоканал".

  Балансова вартість основних засобів трьох підприємств сягає 950 млн. грн.
 • 2006.04.19 | ziggy_freud

  схоже, в Києві буде влада і опозиція. це добре

  Dworkin пише:
  > Як на мене, то ще тижні зо два тому мене вразили "бикування" Томенка, що новий мер "буде просто змушений" виконувати програму БЮТ у Киеві, до яких потім додалися ще й відверті "наїзди" Бродського, коли стало зрозуміло, що на Черновецького де сядеш, там і злізеш. :)

  Хай наступного разу візьмуть 51% в Київраду. А Томенко хай виграє вибори мера. Тепер я вже практично впевнений, що Т. _не прорахував_ кому дістануться його голоси, коли знімався. Просто _так палучілось_.

  До Бродського можна ставитись по-різному. Але, як на мене, він далеко не найодіозніша хвігура в БЮТ, і чи не єдиний в Київраді корінний киянин. І скоріше подасть приклад традиційної подільсько-євбазівської дипломатії, ніж візьметься за деструктивні дії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.19 | saha

   головне що ті що інші демократичні(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.19 | afterstep

    найважливіше питання сьогодення - хто з них демократичніший (-)

   • 2006.04.19 | ziggy_freud

    демократичні чи нє, а мусять робити вигляд

    що дбають про когось крім себе.

    Поки вони викинуть "інородні тіла" (с) Бродський і зростуться в кодлу, аналогічну тій, що була за Омельченка, місто трохи поживе нормально. Сподіваюсь...
  • 2006.04.19 | Dworkin

   Я от тільки думаю, як краще...

   ...Щоб була ПРОмерська Київрада, але з потужною опозицією. Чи краще Кийврада ОПОЗИЦІЙНА до мера, з потоужною ПРОмерською опозицією? :)

   У будь якому разі, буде кому працювати (чуюючи повсякчас сопіння опозиції за спиною), і буде кому контролювати, як працює влада (у надії, після її помилки, також стати владою)!

   :hello:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua