МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Захоплення заручників у запорізькому цирку (л)

04/22/2006 | Хвізик
Захоплення заручників у запорізькому цирку виявилося виставою
http://www.razom.org.ua/ua/news/10832/

Губернатор Запорізької області, член Ради “Нашої України” Євген Червоненко прокоментував вчорашні події у запорізькому цирку. Як відомо, вчора о 9.00 будинок запорізького цирку було захоплено невідомими зі зброєю, які вимагали зустрічі з главою Запорізької обладміністрації.

“Це були навчання МВС та СБУ підвищеного рівня секретності, максимально наближені до реальної ситуації, – розповів Євген Червоненко. – Обумовлені вони планом і загостренням ситуації з тероризмом у світі. Їх мета - відпрацювати взаємодію силових структур при виникненні надзвичайних обставин”.

“У Запорізькій області навчання такого рівня проводяться вперше, – відзначив Червоненко. – Вони дуже важливі, адже наш регіон є регіоном підвищеного техногенного навантаження – тут знаходиться АЕС, Дніпрогес, підприємства хімічної та металургійної галузі”.

“Особливістю цих навчать було те, що секретність знімалася поступово, рівень за рівнем, – додав Євген Червоненко. – Тобто керівники всіх рангів проходили випробування і дізнавалися про те, що це всього лиш навчання, в самому кінці операції”.

Відповіді

 • 2006.04.23 | samopal

  Пацани круто до чогось готуються. До чого б то?

  Мабуть до масової підтримки ПРУНСУнячого єднання. Або до введення вічно тимчасового правління Вищою Радою Круглого Столу при Президенті України. Чи до вимріяної де-якими альянсами відміни політрехворми. Вкупі з усим отим "пакетом". І третім туром переголосування.
  А що, - вже ж було. Майже в шоколаді:
  Януковічь - прем'єр. Азаров - старший еканаміст-наложнік. Петя руліт бюджетам і камітєтам. Їханурав масово штампує вавчури (для розподілу державних боргів між громадянами). Юля в СІЗО. Ющ з вуликами - у "Будинку з Химерою" (який став філією зимового саду Нацбанку). А сама ота руда химера - знову на своєму улюбленому акустічєскам діванє на Банковій. Да і Літвін цілий і непрострілений - займається ремонтом та розширенням сесійної зали ВР.
  Краса. Гдєта даже - іділія. Єдність Сходу і Заходу. Багатовекторність курсу...
  А Свистович - перед абсолютно вільним вибором: або знову у банк на валютні операції, або ж - знову "на граніт". Але не з палаткою, а з кайлом. У реприватизований "партійний" кар'єр ЮТ. А перед атбоєм - обов'язкова лекція "а врєдє паранойі"...
  Прокуратура он вже потроху тренується у виконанні лозунгу "майданам - тюрми" (або хоча б допит). У Харкові чогось ні сіло, ні впало завелися терористи (мабуть банди баптистів-популістів, або центральноукраїнські сепаратисти), при чому завелись синхронно з Чєрвонцевими тренінгами на поступове пояснення силових дій "пряма в працесє".
  Знову волохата лапа масковскіх паліттєхнолагав зачєсалась? Чи то "наші" плагіатом займаються?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.23 | Vavilov

   Мабуть до наведення "стабільності", Або "злагоди" (-)

  • 2006.04.23 | SpokusXalepniy

   А до чого було "дєло грібніков" в 2000 р.? ( - )

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.24 | Чучхе

    До речі, чим воно закінчилось? ( - )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua