МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Несуни втрачають не лише виборців, але і союзників

04/24/2006 | Нестор
а з ними і реальну місцеву владу. Все це наслідок незрозумілої позиції несунів, які тягнуть кота за хвіст, замість того, щоб задовольнитися здобутим результатом на виборах і творити коаліцію по результатах виборів.

І ось конкретний результат такої тактики. Львівська область - це одна з трьох областей, де НСНУ виграло вибори хоч і відрив незначний.

Зараз повним ходом триває формування керівництва райрад, які в зв"язку з політреформою різко набирають ваги. На львівщині вже обрано владу в семи районах. На даний час рахунок 5:2 на користь БЮТ. Хоча БЮТ виграв вибори лише в 3 округах львівщини, але БЮТ своєю послідовною позицією впевнено виграє залучаючи союзників з помаранчевих партій. Отже,

1) Дрогобицький район Головою райради обрано представника БЮТ Литвина (50 голосів з 90). Несун Чапля програв з результатом 41 голос.

2) Городоцький район Головою райради обрано представника БЮТ Полумацканич (32 голосів з 50). Несун Погрелюк програв з результатом 12 голосів.

3) Мостиський район Головою райради обрано представника БЮТ Вербаускаса (41 голосів з 66). Несун Ковалик програв з результатом 23 голоси.

4) Стрийський район Головою райради обрано представника БЮТ Козака.

3) Перемишлянський район Головою райради обрано представника БЮТ Винницького (48 голосів).

Останнє голосування переповнило чашу терпіння львівського губернатора-несуна Олійника. Він в різких тонах запропонував голові перемишлянської райдержадміністрації Хмілю написати заяву на звільненя за те, що не забезпечив потрібного результату голосування, що той і зробив.

Несуни перемогли лише в Буському і Радехівському районі. Зараз іде запекла боротьба за львівську облраду. БЮТ підтримує Сендака, а несуни - Сеника.

Все це я до того, щоб нарешті до декого дійшло...

Несуни опам"ятайтеся!!!

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua