МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Винский о Юле-премьере (л)

04/26/2006 | damoradan
Народний депутат України, перший секретар Політради Соціалістичної партії України вважає, що Юлія Тимошенко гідна зайняти пост прем'єр-міністра України. Про це він заявив під час інтерв'ю DailyUa, повідомляє прес-служба партії.

Відповідаючи на питання журналіста з приводу ставлення Президента до кандидатури Тимошенко на пост прем'єр-міністра, депутат відзначив, що "Ющенку треба пригадати президентські вибори, і роль, яку зіграли в його перемозі Тимошенко і Мороз. Трішки повернути голову назад і подивитися в найближчу історію". "Він же не відмовляється від посади президента. Так чому Юлія Тимошенко або Олександр Мороз повинні відмовлятися від своїх посад?", - підкреслив перший секретар Політради СПУ.

За словами Вінського, позицію Юлії Тимошенко можна оцінити, як "абсолютно конструктивну. Ті люди, які проти того, щоб Тимошенко стала прем'єр-міністром, мають сумарний рейтинг в 10 разів менший, ніж у неї". Він також нагадав, що "Юлія Тимошенко - це вибір людей. А за її супротивниками лише їх власна позиція".

"На посаді прем'єра не можна апріорі сказати, хто буде ефективним, а хто - ні. Ми допоможемо, щоб вона була ефективною", - завірив депутат, додавши, що "потрібна нормальна програма, треба адекватно розподіляти посади, "підтягаючи" професіоналів. Прем'єр-міністр царем не буде. Він лише керівник колегіального органу виконавчої влади".

http://oglyadach.com/news/2006/4/26/86049.htm

Відповіді

 • 2006.04.26 | Shooter

  Pro Moroza-spikera, shvydshe

  Zalyshyvshy za rezul'tatamy parlaments'kyx vyboriv jak mylostyn'u post prezydenta dl'a NSNU.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.26 | damoradan

   А какая разница?

   Что ж НУ не пошла и с Морозом не договорилась? Или умение договариваться не есть необходимость для политической силы, получившей на выборах 14%.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua