МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що робила в Ірпені суддя Апеляційного суду Київської області?

04/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Позавчора в Ірпені була помічена суддя Апеляційного суду Київської області, яка брала участь в одному з судових засідань по виборах Ірпінського міського голови.

Вчора також адвокати та люди з команди кандидата-невдахи Бондаря були помічені в кампанії прокурора Ірпеня та (пізніше) одного з суддів Ірпінського міського суду.

Прокуратура, яка не може своїми рішеннями впливати на рішення територіальної комісії, все ж намагається якось вплинути на виборчий процес, здійснюючи психологічний тиск на голову та членів ТВК, які вже остаточно заплутались у своїх діях. Їх викликають на допити за заявами, які пишуть організовані опонентами переможця виборів Мирослави Свистович громадяни (виборці, спостерігачі), а потім з переляканими людьми, які ніколи не мали справи з правоохоронними органами, "працюють" довірені особи кандидатів в якості як "добрих", так і "злих" слідчих.

Відповіді

 • 2006.04.28 | So_matika

  Афтар не жжот, а еле теплится

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Позавчора в Ірпені була помічена суддя Апеляційного суду Київської області, яка брала участь в одному з судових засідань по виборах Ірпінського міського голови.
  А прізвище? Чи автору новини захотілось пошкодувати бідолаху?


  > одного з суддів Ірпінського міського суду.
  Кого саме з суддів? Люди, ну шо це за беззубе "кто-то кое-где у нас порой"? Це злочинці, чавити треба нещадно, а не цяцькатись. Прізвища в студію.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua