МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Наша Україна” не блокуватиметься з Регіонами за жодних умов

04/27/2006 | S@nya

http://maidan.org.ua/static/news/2006/1146164919.html


“За жодних умов Блок “Наша Україна” не вступить переговорний процес з Партією регіонів з приводу створення парламентської коаліції”. Про це сайту RAZOM сьогодні сказав керівник юридичного департаменту “Нашої України” Роман Зварич.

Як відомо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив сьогодні що він вважає найбільш оптимальним створення в майбутньому парламенті коаліції з "Нашою Україною".

“Наша Україна” – демократична партія, і ми також прекрасно усвідомлюємо, скільки роботи у нас попереду, аби ще не зовсім зміцнілу демократію в Україні поглибити, - зазначив Зварич. – Водночас, вважаємо, що таке поняття як “демократія” відсутнє в ідеологічних засадах Партії регіонів”.

“Коли Партія регіонів була при владі, вона робила все можливе, аби знищити демократію в Україні. – наголосив Роман Зварич. - Тому. не зважаючи на те, що в наших програмах можуть бути схожі позиції, приміром, в економічних чи соціальних питаннях, наші фундаментальні розходження є настільки глибокі, що вони унеможливлюють будь-які наші переговори в ними”.

Джерело: http://www.razom.org.ua/ua/news/10851/

Відповіді

  • 2006.04.27 | Сергій Кабуд

    виглядає що пан Зварич є найкращім в ющєвій команді(-)

  • 2006.04.27 | Роман ShaRP

    Боюсь,что слово Зварича в этой стране ценится весьма невысоко(-)

  • 2006.04.27 | Albes

    Чего только проФФесор Зварич уже не говорил...(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua