МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Двомовників" вивчать

04/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко доручив Міністерству юстиції та Генеральній прокуратурі вивчити відповідність національному та міжнародному законодавству рішення Харківської, Луганської та Севастопольської рад щодо надання російській мові статусу регіональної. Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Ризі.

«Перш за все, питання полягає в тому, наскільки ці рішення відповідають національному законодавству і Європейській хартії про регіональні мови», – сказав В. Ющенко. За його словами, вивчивши це питання, Міністерство юстиції та Генпрокуратура мають запропонувати можливі форми реакції, у тому числі й Президентові.

«Я думаю, що через короткий проміжок часу я отримаю відповідні позиції цих відомств і ми будемо діяти, керуючись виключно національними та міжнародними законами», – наголосив Глава держави.

Джерело: www.president.gov.ua

Відповіді

 • 2006.04.28 | Роман ShaRP

  Совсем не то, что некоторые "горрячие нашеукраинские парни".(-)

 • 2006.04.28 | Дядя Вова

  Абсолютно ясно, что решит «не зависимая ни от кого» юстиция

  Как были совковыми азиатами, так и остались. Только цвет меняем раз в пять лет.
 • 2006.04.29 | Юрій

  Re: "Двомовників" вивчать

  Навіть за Кучми "регіонального язика" в Україні не було,а Ющенко своїм меморандумом з Януковичем сприяв тому,щоб бандити очухались і перейшли в наступ.І це тільки квіточки - в міській раді м.Києва,в українській столиці засідання ради провадиться на регіональному язику,общепонятному НСНУ і ПРУ.Що на це скаже почесний голова НСНУ В.Ющенко? Куди він керує? І що означають його маневри,гальмування створення помаранчевої коаліції?
 • 2006.04.29 | CYM-XAPKIB

  Re: "Двомовників" вивчать

  Цікаво, зараз у Харкові у центрі як у старі совєтські часи порозвішували понад дорогами великі плакати "Мир, труд, май". У вікнах магазинів-"с днем победы". Та й взагалі, лицемірство помаранчових сил у Харкові просто дивує: 6 березня ініціювали введення двомовності (Шумілкіна лише похвалювали), 28 квітня підтримали обрання Василія Салигіна (начальника обласного штабу партії регіонів,колишнього водія вантажного автомобіля підприємства "Харківвторресурси") на голову облради...
 • 2006.04.29 | Александр

  Re: "Двомовників" вивчать

  Вот Страна дебилов и идиотов!То двуязычность изучают, то памятник голодомору никак не придумают как соорудить!? А то, что 34-й месяц без суда и следствия, не возбудив уг. дело по причине отсутствия поводов и основания, находится Москаленко Алексей с 1982г. рождения в СИзо №5 г.Донецка - никто не хочет и слова сказать и Царю и опричникам его дебильным.
  Уголовники захватили Генпрокуратуру и занимаются отписками вместо работы...
  Потом, не понятно- памятник голодомору, это для того, чтобы запасались продуктами при неблагополучных правителях,или показать, что это грех морить людей!? А не лучше ли сварганить памятник ИДИОТАМ, которые были, есть и будут!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.30 | CYM-XAPKIB

   Re: "Двомовників" вивчать

   Олександре! Зневажаєш цю країну, ображаєш всіх її громадян (якщо ти з України, то й себе) зневажаєш пам"ять мільйонів померлих від голоду і дивуєшся, що ніхто не цікавиться долею однієї ув"язненої людини?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.30 | ГРАД

    Ви цілком серьйозно?

    CYM-XAPKIB пише:
    > Олександре! Зневажаєш цю країну, ображаєш всіх її громадян (якщо ти з України, то й себе) зневажаєш пам"ять мільйонів померлих від голоду і дивуєшся, що ніхто не цікавиться долею однієї ув"язненої людини?
    По-перше - не однієї.Скільки зараз людей в Україні незаконно заарештовано та ув"язнено по судово-прокуросько-ментовському "беспрєлу" злочинцями в погонах НІХТО НЕ РАХУВАВ!
    При чому тут "зневажаєшь пам"ять і народ"?
    Я зрозумів, що під терміном "ІДІОТИ" маються особи, що із розумними пиками "гвалтують клаву" і обговорюють події, на які впливати не можуть. На "газові питання" наприклад, або "формування оранжової коаліції" чи "призначення Тимошенко прем"єром".
    По-друге, якщо не дай боже, ви особисто, або хтось із ваших близьких опиниться в ментовській М"ЯСОРУБЦІ - вас цікавитиме ваша доля ?
    Доти у державі плюють на Закон у вас кожного дня є така можливість.
    На "рівному місці". Яким чином ви зможете себе захистити?
    Як на мене, то доля і життя однієї ЛЮДИНИ значно важливіша,ніж усі
    обговорення висказувань та дій ублюдків із руками "ЩО НІКОЛИ НЕ КРАЛИ"!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.02 | Сергій Кабуд

     і не соромно владі перед такими нещасними(-)

 • 2006.05.01 | Александр

  Re: "Двомовників" вивчать

  Уважаемый СУМ-ХАРКІВ! Вы уважаемый считаете, что эту Страну можно уважать!? Вы серьезно считаете, что в нашей Стране граждане, а не быдло как говорил один очень высокий посадовец. К стати, я коренной украинец, но я себя очень даже уважаю. И если б я не хотел бы гордиться нашей Страной, то уверяю Вас, что и слова бы одного не замолвил бы за нашу суровую действительность! А в отношении памяти наших сограждан умершвленных подонками при власти... Так как раз, не хочу чтобы новые дебилы морили народ и повышали прожиточный минимум, вместо того, чтобы улучшать жизненный уровень сограждан!!! Ведь только преступник Царь батюшка-может содержать и терпеть такую Генпрокуратуру, которая только отписками занимается вместо того, чтобы следить за сигналами преступлений бандитов под крышей Государства!
  Большое спасибо ГРАДу, за моральную поддержку. Чувствуется дух хрестьянина, а не чернушника парнокопытного.
  С уважением отношусь к любой точке зрения.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.01 | ЖАК

   Re: "Двомовників" вивчать

   Ув. Александр! Неточнось имеется в Вашем посте. Вы писали: "... не хочу чтобы новые дебилы морили народ и повышали прожиточный минимум, вместо того, чтобы улучшать жизненный уровень сограждан!!! ". Неточность заключается в слове "дебил". Видите ли т.наз. "дебилы" заботятся главным образом о своем личном благополучии, используя свое служебное и общественное положение. Не нужно быть наивным, полагая, что "сея вошь" (выражаясь словами Петра 1-го), может сама себя прокормить, причем очень качественно и вкусно, не обдирая людей, зависимых от нее. Слово "дебил", в данном предложении, предлагаю заменить на "сволочь", "негодяй", "казнокрад" и т.д. "Дебил"- по сути оправдание, вроде "делал что-то, сам не ведая, потому как больной".
   А по крупному счету- бороться с этим явлением бесполезно... К сож.... Это "кусочек" первородного греха.
   Помните такой парадокс, вроде "убить дракона"?
  • 2006.05.02 | CYM-XAPKIB

   Найперша проблема не в статку громадян

   Забезпечене існування аж ніяк не покращує моральний рівень людини. Серед кого можна знайти швидше співчуття та допомогу у разі потребі? Прагнути найперше економічної справедливости значить ніколи її не досягнути ні в цій, ні в будь-якій иншій країні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua