МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд Єханурова зробив чудовий подарунок Юлії Тимошенко! ;)

05/02/2006 | Dworkin
Уряд Єханурова зробив чудовий Першотравневий подарунок Юлії Тимошенко і Віктору Януковичу, підвищивши ціни на газ та електрику на 25%! ;)

По-перше, це довело справедливість передвиборчих гасел Партії Регіонів про те, що як тільки вибори закінчасться - відразу зростуть ціни на енергію! О, Великий Регіональний Оракул! :)

По-друге, найбіль виграє від цього Юля Володимирівна, бо вся хвиля наордного незадоволення впаде на уряд Єханурова, ще до того, як Юлія Володимирівна будет призначена на посаду прем"єр-міністра.

А про те, що це незадоволнення в народі є і воно досить істотне - вже можна говорити впевнено. Так, що не дай Вам Боже, пане Єхануров, повторних виборів! ;)

Відповіді

 • 2006.05.02 | Роман ShaRP

  Не дивує. Несуни роблять "подарунки" Тимошенко всі і постійно.

  Dworkin пише:
  > А про те, що це незадоволнення в народі є і воно досить істотне - вже можна говорити впевнено.

  Так і є.
 • 2006.05.02 | Сергій Кабуд

  А Ющенко чи Єхануров зараз візьмуть і це підвищення заблокують(-

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.02 | stefan

   Re: А Ющенко чи Єхануров зараз візьмуть і це підвищення заблокують

   А це майже і до гадалки не треба ходити.
   ***
   якщо уряд Єханурова чи(та) ВАЮ не скористаються з цієї ситуації, і не
   притормозять ріст комунальних послуг(хоча би для населення), - вони вручать ПРУ та БЮТ такий карт - бланш, що потім довго будуть очухуватися(якщо взагалі очухаються).
   ***
   а може з самого початку було так задумано(з підвищенням, щоб потім затормозити)?
   ...
   nobody knows...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.03 | samopal

    Відмінять - не відмінять, відмінять - не відмінять....

    Для того, щоб "відмінити" потрібно анулювати всі "унікальні" газові угоди і повернутись в ісходнає састаяніє. Про невідворотню можливість такого "подарунку" Юля ТМ говорила ще задовго до будь-якого "підписання". Вона ж говорила і про необхідність денонсації усіх оцих "угод". Вона ж говорила, що для забезпечення України газом жодних посередників не потрібно...
    Тепер цю сакраментальну мислю озвучив САМ Арсеній (в міру - Яценюк). І шо? Тихо... Наші відкриті, об'єктивні та відважні журналісти понабирали повні роти... і сидять - ждуть "намьйока". А хто вирішенням цієї проблеми буде займатись, - Івченко? Єханурав? Яенукович? Може доручать цю відповідальеу справу Вароніну, як знавцю аснавних панятій русскава язика?
    Можна довго знущатися над тим, куди любих друзів та найбільших у газовій сфері "фахівців" завела жадібність тв пиха. Але суть, полягає не в тому. "Подарунок" цей - для нас з вами. Для усієї України, як держави. І наслідки цього унікального рішення стануть відчутними вже на початку червня. А у липні, серед самісінької літньої спеки, слід очікувати у наших краях давно проанонсованої появи сєвєрнава пушнова звєря. Якщо навіть і не такого "повного", то до осені він від'їсться, це точно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua