МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи справді з Жовтяком все так погано?

05/02/2006 | Dworkin
Мене більше цікавить, не те чи вже справді його відставили, чи ні. А наамперед - чи справді він виявився таким поганим губернаторов Київщини?! Бо до виборів начебто був асолютно нормальний, і навіть прогресивний чувак... Хто що знає?

***

Губернатор Київської області Євген Жовтяк продовжує наполягати, що Кабінет міністрів не робив президенту Віктору Ющенку подання про його відставку.

"Такого документу, як рішення про будь-чию відставку, на офіційному сайті Кабінету міністрів не було", - сказав він у п’ятницю ввечері в ефірі "5 каналу".

Коли ж журналіст процитувала Жовтяку відповідне повідомлення з сайту Кабміну, губернатор зазначив, що "якби таку дезінформацію написала людина в прес-службі обласної адміністрації, то вона б там більше не працювала".

На думку Жовтяка, подібна дезінформація щодо нього може бути вигідна тим, "хто відхопив собі великі ласі шматочки незаконно землі під Києвом". "Відбувається повернення в держвласність 12 000 га землі, які були незаконно роздані", - розповів губернатор.

// Українська правда

Відповіді

 • 2006.05.02 | 123

  УП некоректно переказала зміст ефіру

  Я дивився цей ефір на 5му. Суть позиції Жовтяка -- ви можете вигнати мені, якщо вам це потрібно, але казати про погіршення показників області неможна.

  За його словами, всі показники покращились, і область під його керуванням піднялась з 8го місця по Україні на 3тє, тобто стала другою серед усіх областей (на 1му місті - Київ).

  Дивно, що УП цю його ідею не переказала, бо він її повторив разів 15, і по-всякому обгрунтовував.

  Тобто виглядає так, що він як раз був непоганим губернатором (якщо, звісно, не бреше - але ж опонента у студії не було).

  На мою думку, головна причина відставки Жовтяка і Червонія лежить в політичній площині -- УНП програла вибори, і їхні крісла будуть розіграні серед переможців. Економічні обгрунтування відствок, виглядає, не є ключовими.

  Dworkin пише:
  > Мене більше цікавить, не те чи вже справді його відставили, чи ні. А наамперед - чи справді він виявився таким поганим губернаторов Київщини?! Бо до виборів начебто був асолютно нормальний, і навіть прогресивний чувак... Хто що знає?
  >
  > ***
  >
  > Губернатор Київської області Євген Жовтяк продовжує наполягати, що Кабінет міністрів не робив президенту Віктору Ющенку подання про його відставку.
  >
  > "Такого документу, як рішення про будь-чию відставку, на офіційному сайті Кабінету міністрів не було", - сказав він у п’ятницю ввечері в ефірі "5 каналу".
  >
  > Коли ж журналіст процитувала Жовтяку відповідне повідомлення з сайту Кабміну, губернатор зазначив, що "якби таку дезінформацію написала людина в прес-службі обласної адміністрації, то вона б там більше не працювала".
  >
  > На думку Жовтяка, подібна дезінформація щодо нього може бути вигідна тим, "хто відхопив собі великі ласі шматочки незаконно землі під Києвом". "Відбувається повернення в держвласність 12 000 га землі, які були незаконно роздані", - розповів губернатор.
  >
  > // Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.03 | Dworkin

   Не тільки УП!

   Вчора по "Ері" багато раз пройшло, що вже начебто є і подання Кабміну на звільнення Жовтяка.


   123 пише:
   > Тобто виглядає так, що він як раз був непоганим губернатором (якщо, звісно, не бреше - але ж опонента у студії не було).
   >
   > На мою думку, головна причина відставки Жовтяка і Червонія лежить в політичній площині -- УНП програла вибори, і їхні крісла будуть розіграні серед переможців. Економічні обгрунтування відствок, виглядає, не є ключовими.

   Він хиба член УНП?
   Ну дуже схоже на те. Але якщо знімають по політичним мотивам, то хай так і скажуть.

   А то за статистикою схоже на те, що поки прем"єр Єхануров, то намагаються якомога більше НСНУ-шників порозставляти по місцях, а знімають губернаторів від БЮТ, СПУ і УНП, а також Донеччини-Луганщини (бо їх місцеві ради все одно скоро знімуть).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.03 | Михайло Свистович

    Re: Не тільки УП!

    Dworkin пише:
    >
    > Він хиба член УНП?

    Так
 • 2006.05.02 | Shadow

  Re: Чи справді з Жовтяком все так погано?

  > Бо до виборів начебто був асолютно нормальний, і навіть прогресивний чувак... Хто що знає?

  Як там справи з Козином, все ще крадуть землю? От вам і лакмусовий папірець для прогресивних чуваків...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.03 | Dworkin

   А Ви спочатку самі розберіться з Козином

   Shadow пише:
   > Як там справи з Козином, все ще крадуть землю? От вам і лакмусовий папірець для прогресивних чуваків...

   Бо, я сам пробував розібратися і не зміг. Спочатку начебто було все ясно. А потів виявилось, що саме село поділено навпіл: половина - за "гонімую" голову сільради, половина - проти неї. Так що хто там за що, і хто в кого краде - я чесно кадучи вже не можу розібратися. Тут треба, на мою думку, старанне журналістське розслідування перед тим як робити висноки про ефективність обласної влади.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua