МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні в Ірпені буде прийнято "сенсаційне" судове рішення?

05/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 3 травня в 14-30, в Ірпінському міському суді відбудеться розгляд позову програвшого кандидата Бондаря про скасування результатів виборів міського голови по всьому округу. Що ж, прогнозований хід, тому ця новина не цікава.

Але дуже цікавим буде те, яке ж рішення винесе Ірпінський міський суд?
Справа в тому, що у випадку якшо своїм рішенням суд задовільнить позов Бондаря - таке рішення буде протизаконним і таким, якого в народі називають "бєспрєдєл".

1. поки не затверджені результати лише на 2 з 37 дільниць (і то порушення були технічні і на результати волевиявлення не вплинули)
2. дві дільниці - це не потрібні для Бондаря дев"ять (25%) - саме по такі кількості дільниць вибори повинні бути визнані недійсними, щоб говорити про скасування результатів по всьому окрузі.

І саме головне - по жодній з дільниць вчасно результати виборів не були оскаржені! Оскаржувались лише факти порушень.


Звичайно, в українських судах можна побачити ще й не такі бєспрєдєльні рішення суддів - тому зачекаємо на розгляд справи, і запрошуємо журналістів на суд (м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 3)

А ну як судді повірять аргументам Бондаря - не юридичним звичайно- і виникне вже загальноукраїнський прецендент і скандал, який на міжнародному рівні продемонструє що в Україні неможлиіві чесні вибори (принаймі на конкретному прикладі Ірпеня)?

Відповіді

  • 2006.05.04 | Олексiй(Харкiв)

    Та який Суд, шановнi? Чесних суддiв давно вичавили з системи(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua