МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ірпінська ТВК знову визнала Мирославу Свистович мером Ірпіня.

05/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно ірпінсська територіально виборча комісія прийняла рішення про визнання Мирослави Свиствич законно обраним мером Ірпіня та затвердила результати виборів до міської ради.

Маємо надію що на цьому врешті буде поставлено жирну крапку на безглуздій судово-бюрократичній тягвнині , затіяній невдахою кандидатом Олегом Бондарем, який намагається за будь яку ціну і будь яким способом затягнути вступ Мирослави Свистович до виконання своїх обовязків.

Відповіді

  • 2006.05.04 | Майдан

    Схоже настав переломний період.

    Шанси Олега Бондаря на продовження судово-бюрократичної тяганини суттєво змаліли.
  • 2006.05.04 | Людмила

    (-)

  • 2006.05.04 | Пані

    Ура!!!! Але поки проміжне "ура".

    Правда цей ... (цензурних слів нема) ... може і далі оскаржувати це рішення. Який там термін оскарження є? От після нього у разі відсутності оскаржень і можемо всі нарешті вітати Миросю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.04 | Sean

      Якщо воно оскаржуватиме це рішення

      то 5 днів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.04 | Пані

        Тоді вітати можна 10 травня остаточно :) (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.04 | ЖАК

          Re: Тоді вітати можна 10 травня остаточно :) (-)

          Да здравствует "нью-Москва"! (т.е. "старые Васюки"), пардон, "нью-Киев"!
      • 2006.05.04 | Михайло Свистович

        Re: Якщо воно оскаржуватиме це рішення

        Sean пише:
        > то 5 днів.

        10 днів
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.04 | Сергій Кабуд

          можуть подати в останій момент і поштою(-)

        • 2006.05.04 | Sean

          Пункт 6 статті 172 КАСУ

          ніби 5 днів
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.06 | Михайло Свистович

            Re: Пункт 6 статті 172 КАСУ

            Sean пише:
            > ніби 5 днів

            Заява до територіальної виборчої комісії про визнання виборів недійсними може бути подана особою, яка балотувалася кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, їх довіреними особами, місцевими організаціями партій (блоків), кандидати у депутати від яких були зареєстровані відповідно до цього Закону, або їх уповноваженими особами протягом десяти днів з дня опублікування територіальною виборчою комісією результатів виборів.

            п. 4 ст. 75 Закону " Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів". А результати ще ж навіть не опубліковані.
  • 2006.05.04 | Soft

    И в третий раз старик закинул невод... золотая рыбка будет?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.04 | Михайло Свистович

      Таке рішення - вперше. Вони цілий день його народжували (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.04 | Albes

        Дайте "в студию" хоть резолютивку, изверги ! (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.04 | ЖАК

          Re: Дайте "в студию" хоть резолютивку, изверги ! (-)

          Нью-Киев= Старая Ирпень
      • 2006.05.04 | ГРАД

        Тьху, тьху, тьху - щоб не наврочити !

        10 днів, - отже відлік почався сьогодні?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua