МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко про справжні засади місцевого самоврядування

05/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Микола Томенко: «Важливо, щоб Україна повернулася до справжніх засад місцевого самоврядування»

«Фракція БЮТ зараз готує зміни до законів про місцеве самоврядування, які передбачатимуть зміни у його структурі та принципах роботи», - на цьому наголосив заступник керівника Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко на прес-конференції в Черкасах.
БЮТ налаштований підтримати законопроект щодо змін до Конституції №3207, який розширить повноваження місцевих територіальних громад та створить умови для створення і реального функціонування виконавчих органів місцевих рад, зазначив Томенко. Наша фракція зробить усе для того, щоб голови районних місцевих рад, які залишалися своєрідним «церемоніальним придатком» до голів адміністрацій (губернаторів), стали реальними керівниками місцевого самоврядування у регіонах, зауважив він.

Микола Томенко також повідомив, що на сьогодні представники БЮТ очолили 8 обласних та близько 150 районних рад. Заступник керівника БЮТ також, що кількість представників Блоку Тимошенко на керівних посадах в органах місцевого самоврядування буде збільшуватися, оскільки у багатьох радах ще не відбулися перші засідання.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо ситуації, яка склалася із виборами мера Черкас, Томенко зазначив, що 1 травня у Черкасах відбулася міжпартійна конференція БЮТ, за результатами якої було вирішено висунути Сергія Одарича кандидатом на посаду міського голови від Блоку Тимошенко. Томенко нагадав, що на виборах 26 березня БЮТ не підтримував жодної кандидатури, але зараз, для того, щоби нарешті завершити «вічний перехідний період» навколо посади мера Черкас, та зважаючи на високу довіру (близько 40%) до БЮТ з боку мешканців міста, було вирішено висунути на повторних виборах власного кандидата.

Заступник керівника БЮТ висловив сподівання, що у разі перемоги на виборах Сергій Одарич зможе довести, що Черкаси зможуть бути успішними не лише у сфері спорту, а й у соціально-економічній сфері. «Йому майже вдалося зробити Черкаси столицею українського баскетболу, і сподіваємося, що йому вдасться перетворити це місто і на столицю українських реформ», сказав Томенко.


Прес-служба М.В. Томенка

Відповіді

  • 2006.05.05 | Сергій Кабуд

    Хай покажуть проекти законів в інтернеті(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua