МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Президенту України Ющенку Віктору Андрійовичу

05/06/2006 | Іполит Матіюк
Шановний Вікторе Андрійовичу!

Викликає великий жаль розгорнута кампанія в ЗМІ та в урядових колах проти голови Київської обласної державної адміністрації Жовтяка Євгена Дмитровича. Проти одного з найпослідовніших Ваших соратників у боротьбі за перемогу в Україні засад демократії та законності. І це, незважаючи на високі показники столичної області в розвитку економіки, соціальної сфери та зміцнення бюджетних установ. Це ж – офіційна статистика. То чим повинні керуватися ті державні керманичі, які хочуть подолати перманентну кризу, корені якої містяться у глибоко вкоріненій корупції, безперервній і хаотичній зміні урядів, в недосконалих законах, у кризі правової системи – в усьому тяжкому спадку кучмізм? І це в умовах жорстких нападок протягом його трохи більшого ніж рік керівництва областю. Спочатку це були „мери” міст області, а потім так само обрані при попередньому режимі депутати Київської обласної ради. Чи це спроба, спираючись на те, що наш зневірений народ звик до того, що комусь треба „порешать вопросы” із зручною на цій посаді персоною?

Знаю Євгена Жовтяка як політика-державника, що змушує по самому визначенню чесно працювати на користь народу держави із назвою Україна. І, мабуть недаремно він обирався народом три терміни підряд народним депутатом України по одному і тому ж мажоритарному округу, хоча міг мати місце у партійних списках.

Ви повинні були б знати, скільки людей виводила Київська область на мітинги протесту проти кучмістів і їх клевретів ще задовго до акції „Україна без Кучми”. А його голодування по звільнення політв’язнів? А мітинги на захист Вашого уряду біля Верховної Ради? Скільки сил було покладено нами під його керівництвом по збору сотень тисяч підписів на захист, коли Вас так само безцеремонно звільняли з посади прем’єр-міністра? Самовіддача саме таких людей і дозволила Вам тоді сказати „Я іду, щоб повернутися!”

Участь Є. Жовтяка в комітеті національного порятунку поряд із Ю. Тимошенко та О. Морозом об’єктивно розхитувала основи антиукраїнського по своїй суті і кадровому підбору попереднього режиму. Згадайте його участь поряд із Вами в акціях „Повстань, Україно!”. Як бачите, це – людина смілива і віддана.

Не слід забувати, що Є. Жовтяк очолював Київський обласний штаб блоку „Нашої України” на виборах у 2002 році та Ваш штаб на президентських виборах у 2004-2005 році. Хочу нагадати, що найбільший мітинг за всю історію Ірпеня відбувся в останній четвер перед виборами у березні 2002 року, де він поряд із Вами був з великою надією зустрінутий виборцями.

Такі люди як Євген Жовтяк і закладали зміни на позитивне у цій державі і сподівання, що нова влада буде набагато кращою. Як показали вибори, то і нова опозиція вела себе набагато коректніше, ніж тоді, коли була при владі.

Жовтяк боровся за Вашу перемогу тоді, коли про таку партію як НСНУ ще й мови не йшло. І було б на користь цій партії та її лідеру Юрію Івановичу Єханурову робити правильні і по справжньому виважені кроки.

Іполит Матіюк,
м. Ірпінь Київської області

Відповіді

 • 2006.05.07 | Хвізик

  Іполите! Загнаних лошадєй прістрелівают

  Мавр зробив своє діло - мавр може іти
  Всєм спасибо - все свободни
  Не розкидайте бурштинів поперед свинями
  ....

  Ющ - то є безвільне чмо, яке нездатне навіть своє власне отруєння дослідити. А Ви вимагаєте від нього вдячності?! Не поможе. Якби Ви йому хабаря запропонували, то може би й помогло.

  Організуйте всенародний збір коштів на хабар Президенту, якщо хочете, щоб Жовтяк лишився на посаді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | Сергій Кабуд

   я от подумав що Ющ як пересічна людина нормальний

   і може значно вольовішій за нас всіх

   але як лідер нації яка потребує хирургічного видалення головорізів-депутатів та бандита-колишнього президента і його опричника Литвина-

   Ющ не кана, бо це страшне діло, небеспечне і складне. І скоріше за все сволота помнститься на дітях якось
 • 2006.05.08 | В.Остапчук, м.Новоград-Волинський

  Re: Відкритий лист Президенту України Ющенку Віктору Андрійовичу

  Згоден з суттю статті на всі 100 %. Цікаво,чим мотивується В.Ющенко, знімаючи з посад вибірково націоналістів? Може хто-небуть пояснити суть цієї бездарної політики (особливо кадрової)після Майдану? Пора розкрити очі на післямайданні дії влади, бо це фарисейство під маскою турботи за народ.Пора думати над створенням нової політичної сили правого спрямування, щоб відкрито говорити про незгоду з порошенко-єхануровими ."Пора", ВО "Свобода", УНП, УРП "Собор",Рух (який ще рухається, а не ліг )-необхідним є створення Програми дій і проведення спільного зїзду нової партії або обєднання.Ми повинні підготуватись до слідуючих виборів, а не надіятись на НСНУ.Тим більше, не впевнений, що НСНУ доживе до слідуючиз виборів з її політикою та "кадрами".
  Голова районної УРП "Собор" Остапчук В.І.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.10 | Alex

   Re: Відкритий лист Президенту України Ющенку Віктору Андрійовичу

   Іполіте, я згоден з тим, що Жовтяка треба підтримати. Він на своєму місці. У мене тільки одне запитання: де його місце у так званій Ірпеніаді, чому він відмовчується?
   О.К.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Хвізик

    а це і справді цікаве питання

    Alex пише:
    > У мене тільки одне запитання: де його місце у так званій Ірпеніаді, чому він відмовчується?
    > О.К.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua