МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Київі пройшов марш за легалізацію конопель

05/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Репортаж з Бібісі:

Український міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сказав, що він категорично заперечує проти легалізації марихуани та інших так званих легких наркотиків.

Міністр сказав, що будь-які наркотики є величезним злом.

Його заява пролунала в той час як у Києві починалася демонстрація, учасники якої назвали своєю метою зміну поглядів українського суспільства на так звані легкі наркотики.

За даними фахівців ООН ін’єкційна наркоманія стала однією з причин рекордних темпів поширення в Україні вірусу імунодефіциту людини, що спричиняє СНІД.

У суботу Шевченківський районний суд вирішив не обмежувати проведення конопляного маршу в центрі Києва.

Проте організатори акції, серед яких сучасні українські письменники Ірена Карпа та Сергій Жадан, змушені були змінити план та відмовитися від ходи центральними вулицями міста.

На Михайлівській площі їх рух заблокували члени право-радикальної організації УНА-УНСО, а неподалік дорогу готові були перекрити вірні однієї з протестантських церков.

Аби не дійшло до сутичок, міліція та спецзагін Беркут оточили подвійним кордоном тих, хто вимагав реабілітувати українські коноплі. А тому прихильникам марихуани та противникам її легалізації нічого не залишалося, крім як розмахувати прапорами, бити в барабани та обмінюватися "люб‘язностями" на відстані.


Ця рослина може бути сировиною для промисловості та фармацевтики і - наркотиком

Організатори конопляного маршу запевняли, що не ставлять вимогу легалізувати марихуану в Україні, вони, мовляв, просто хочуть привернути увагу громадськості, політиків та чиновників до проблеми поширення наркотиків та до потреби об‘єктивного інформування суспільства про позитивний досвід інших країн, які застосовують марихуану в медицині.

Учасники акції вимагають скасування адміністративного та кримінального переслідування споживачів легких наркотиків.

Натомість противники узаконення марихуани наголошують на тому, що від легких наркотиків до важких лише один крок, і вважають, що це ставить під загрозу генофонд нації, яка й так потерпає від алкоголізму, тютюнопаління, туберкульозу та СНІДу.Коментар експертів:

Головна проблема пов'язана з вжитком наркотиків це масове поширення СНІДу через голки шприців. В Україні це 500 тисяч заражених які мають померти в наступні 5-10 років, заразивши ще можливо кілька міліонів інших нещасних.

Практично так само небеспечним є вживання тютюну, який, при палінні його, дає в десятки разів більше канцерогенів ніж 1-2 затяжки яку робить той хто палить квітки конопель.

Від паління тютюну зокрема в США щорічно вмирає кілька сот тисяч людей.

Від паління маріхуани в Світі не булоне зареєстровано жодної смерті.

В світі є кілька країн де РОЗУМНЕ керівництво збагнуло що НАСПРАВДІ вбиває населення. Це Голандія, Канада, Великобританія, Німеччина, США.

Всі вони докорінно міняють політику поліції по відношенню як до тютюну так і до маріхуани.

Головні напрямки боротьби зі злом наркотиків такі:

1. Соціально розділити небеспечні речовини і безвредну маріхуану з метою щоб її можна було придбати НЕ ТАМ де НАРКОДІЛЕРИ їм пропонують сильнодіючі і небеспечні речовини, а в інших мнісцях, наприклад в аптеках. Бо маріхуана вжита в обмеженій кількості і під розумним контролем є лікувальним препаратом. Зокрема в купі штатів США вона має статус ЛІКІВ по рецепту.

2. Жорстке обмеження паління тютюну. Пачка цигарок в США тепер інколи коштує понад $7 доларів. Паління заборонено фактично всюди крім приватних помешкань і вулиці. За продаж цигарок малолітнім можна заплатити серьозні штрафи і навіть потрапити за грати.

3. Переслідування маріхуани давно стало виправдовуванням величезних державних витрат, які в усіх країнах де вони здійснюються, лише сприяють поширенню наркоманії, бо призводять к тому що той самий ділер буде пропонувати(може і безкоштовно) небеспечні речовини споживачиу невинних конопель.

Відповіді

 • 2006.05.06 | Сергій

  Re: В Київі пройшов марш за легалізацію конопель

  Добре щоб гроші з продажу конопель йшли до державної казни, а не в кишеню тіньовому бізнесу. Треба переймати досвід більш розвинених держав. Хто захоче придбати цей наркотик, той не подивиться ні на що... У молоді він користується попитом, а отримані гроші потрібно використовувати на різні заходи, щоб залучити нашу молодь до культурного життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

   досвід показує що гроші як раз тут мізерні

   бо виростити собі 2-3 кущі може кожен вдома за кілька місяців))))

   і чомусь легалізація призводить до зменьшення вжитку теж
  • 2006.05.07 | kaiff

   Re: и не только наркотик...

   Сергій пише:
   > Добре щоб гроші з продажу конопель йшли до державної казни, а не в кишеню тіньовому бізнесу. Треба переймати досвід більш розвинених держав. Хто захоче придбати цей наркотик, той не подивиться ні на що... У молоді він користується попитом, а отримані гроші потрібно використовувати на різні заходи, щоб залучити нашу молодь до культурного життя.

   Революция в бумажном производстве началась в 1800 г., когда была впервые опубликована технология производства бумаги из растительного сырья, и продолжалась до 1870-го, когда такое производство стало массовым. Главную роль в этой революции сыграли древесные опилки: они наилучшим образом вписывались в механизированный производственный процесс. Древесная бумага имела много недостатков: она быстро желтела (ср. «желтая пресса»), имела серый цвет и рыхлую поверхность, легко размокала и не отличалась прочностью. Однако она была очень дешевой, и это обусловило ее победу на рынке; а перечисленные недостатки были впоследствии устранены с помощью химической обработки. Сегодня лучшие сорта древесной бумаги почти ни в чем не уступают льняной и конопляной.

   Однако у древесно-бумажного производства есть и более существенные недостатки. Во-первых, оно в немалой степени способствует уничтожению лесных массивов планеты; во-вторых, его отходы содержат много опасных химикатов, которые загрязняют окружающую среду тепличными газами, кислотными дождями и т.д. В связи с этим, вопрос о поиске альтернативных источников бумажного сырья встает всё более и более остро, и конопля оказывается одним из наиболее перспективных кандидатов на эту роль.

   Урожайность конопли в среднем составляет 15 т/га волокна в год, что вполне сравнимо с наиболее урожайными видами деревьев (эвкалипт) и несколько выше, чем у менее урожайных. Уход за коноплей почти не требует инсектицидов, фунгицидов и гербицидов. Уборка и транспортировка конопли значительно менее затратны, чем лесоповал. Хранение конопляного сырья, напротив, требует предварительной обработки пестицидами и фунгицидами, поскольку оно содержит много влаги и более уязвимо для микробов и грибков.

   Первичная обработка конопли довольно долго была «узким местом» технологического процесса. Отделение костры от волокнистой сердцевины не удавалось механизировать; это был достаточно длительный процесс, состоящий из мочки, сушки и последующего ручного мягчения. В 1938 г. в США была изобретена машина для декортикации конопли, специально приспособленная для бумажного производства; однако к тому времени в стране уже действовал «Налог на марихуану", значительно удороживший конопляное сырье и сделавший коноплеводство нерентабельным. В результате «конопляная революция» в бумажном производстве не состоялась, хотя предпосылки к этому уже имелись.

   Получение целлюлозы из конопляного волокна также имеет свои узкие места. С одной стороны, конопля содержит мало лигнина (клейкого белка, удерживающего волокна вместе), что облегчает ее механическую обработку и в дальнейшем позволяет снизить расход отбеливающих агентов и электроэнергии. С другой стороны, в современном бумажном производстве лигнин служит «топливом» для окислительной реакции, тепловая энергия от которой частично восполняет энергозатраты производственного цикла. Конопляное сырье не дает восполнения энергозатрат: при низком содержании лигнина в нем присутствует много силикатов, которые препятствуют естественному выгоранию лигнина. Поэтому на стадии варки целлюлозы загрязняющие вещества приходится удалять химическим способом, что удорожает производство и приводит к загрязнению окружающей среды.

   Наиболее приемлемое решение этой проблемы представляет французская технология BIVIS, предназначенная для малых производств. Здесь используются обычные каустические химикаты, но в значительно (на 75%) меньшем количестве, чем в древесно-бумажном производстве; одновременно с этим достигается существенная экономия энергии, отбеливателей и воды. В настоящее время системы BIVIS используются во Франции, Великобритании и Испании; они одинаково хорошо перерабатывают и коноплю, и солому, и хлопок, и лен.

   Дальнейший процесс производства бумаги из конопляного сырья почти ничем не отличается от традиционного. В целом, можно сказать, что наиболее острые проблемы производственного цикла уже решены; но для внедрения конопли в крупное бумажное производство необходимо разработать технологии, позволяющие эффективно удалять из волокнистой массы силикаты и гемицеллюлозу.

   Когда такое решение будет найдено, современные бумажные фабрики смогут перейти на конопляное сырье без дополнительных затрат на переоборудование.


   © Дм. Гайдук «Энциклопедия конопли»
 • 2006.05.06 | Олександр Демченко

  Re: В Київі пройшов марш за легалізацію конопель

  На Михайлівській площі чи не вперше майданівці (так, люди, тим чи іншим чином причетні до цього сайту) були по різні боки барикад. Частина - за легалізаторів, частина - за націоналістів, частина - спостерігала... Навіть невелика штовханина була.

  Написав "за націоналістів", - і подумав, що не хочу називати українськими націоналістами людей, які виступають проти свободи висловлення громадянської позиції, які готові бити інших через колір шкіри чи футболки, коли ті не демонструють жодної агресії.

  Хай будуть фашисти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | Сергій Кабуд

   Майданівці є нормальні а є прості, їм тре пояснювати наукові фак

   факти і вони розуміють.


   А решта- нелюдь, їх треба всіх притягнути до кримінальної відповідальності за створення небеспечної ситуації.

   Луценка- під суд за доноси на Україна Без Кучми, які він в СБУ писав у 2001.

   УНСО заборонити, те що існує, і заснувати нове, без гебні і ідіотів.
  • 2006.05.07 | Роман ShaRP

   Не вперше.

   Олександр Демченко пише:
   > На Михайлівській площі чи не вперше майданівці (так, люди, тим чи іншим чином причетні до цього сайту) були по різні боки барикад. Частина - за легалізаторів, частина - за націоналістів, частина - спостерігала... Навіть невелика штовханина була.

   Чисто випадково не вперше. http://users.livejournal.com/_yoko_/86276.html - Прєвєд!

   > Написав "за націоналістів", - і подумав, що не хочу називати українськими націоналістами людей, які виступають проти свободи висловлення громадянської позиції, які готові бити інших через колір шкіри чи футболки, коли ті не демонструють жодної агресії.
   >
   > Хай будуть фашисти.

   А Yoko - проти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.07 | Олександр Демченко

    Мав на увазі "різні боки барикад" в реалі. Тоді таке було? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.07 | Роман ShaRP

     Панна туди випадково не потрапили. А потрапили б - було б. (-)

  • 2006.05.08 | ziggy_freud

   Образ ворога для націонал-радикалів:

   в людей проблема. Їм мігранти все сало поїли. Звичайно, найбільше поїли мусульмани.

   За цією самою логікою кожна люди, яка не бухає, має боротись з алкоголізмом. Згадаємо радянські товариства тверезості ;-)
   А кожен, хто не палить тютюн (наприклад, я) має хоча б раз на рік побитись з курцями.

   З точки зору психоаналізу це пошуки гіршого за себе, щоб відірватись на ньому за власні комплекси і дитячі образи.

   а з побутової точки зору - просто повна фігня. Паління плану як українська національна катастрофа ;-\

   Образ ворога для націонал-радикалів:
   чорний, російськомовний, мусульманин, але обрізаний по-юдейськи, гомосексуал, планокур і велосипедист. Має водночас американське громадянство і московську прописку.

   Якщо зустрінете цю рідкісну пташку, будь ласка, не вбивайте. Бо в націонал-радикалів після того втратиться сенс життя ;-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.08 | ziggy_freud

    (+) забув про

    кавказський акцент, китайське прізвище і любов до реггея з хіп-хопом.

    ...Їх все більше і більше. Повна паніка...
   • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

    Для куплених за московскі $$ кугутів

    Патріот Завжди За Лігалайз!
    А кугутів треба знищувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.08 | ziggy_freud

     невже це таке принципове питання?

     Сергій Кабуд пише:
     > А кугутів треба знищувати.

     Частіше пояснювати, в чому вони помиляються. Коли ми почнемо взаємознищуватись за ознакою планокурства-пияцтва-салоїдства, або ходіння в капцях і капелюсі якогось хвасону з того радість хіба що ворогу...

     "Ми" в даному випадку стосується і планокурів, і борців з ними. Моя позиція - АднАзначнА проти бійки. Краще б хлопці з дівчатами поборолись проти вживання опіатів. Оце - ЗЛО.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

      знищувати не фізично а саме ОСВІТНЬО

      пояснюємо скіки можемо, але масковські нафтогроші поки що перемогають навіть українськый революційний патріотизм, нажаль

      особливо мені шкода малолітніх дівчат яких кугутня втягує в ментівські расклади а потім 100% в**е в ср** в сенсі переносному канєшно
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.08 | ziggy_freud

       Re: це було б смішно, аби

       було трохи менш сумно ;-\

       Одна моя знайома, єврейка і рос. хвілолог (!), навіть скоріше розумна ніж дурна, ходила на Корчеву тусівку десь на початку його кар*єри. Хоча вистачило, звичайно, ненадовго.

       Стратегія в пацанів може й різна, але тактика однакова. Пітна руця "технологів" з Інституту СНД та ін. впізнається...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

        мене тривожить як ці роги нашіхдітей вербують: Йоко моя улюблена

        тепер "скінхєдка нахуй".

        Може це тому що вони пустили щупальця до корумпованої Знаю де
        банкує краденим плагіатор патєхін?

        Якщо серьозно -

        нам так само не вистачає цивілізованих правих як і лівих.

        Найкраще було б щоб це все було просто цивілізованою політикою, на користь Національних Інтересів з прагматичними елементами як лівих так і правих напрямків під парасолею Майдану і з перспективою

        ОПД- Остаточної Прямої Дії.
 • 2006.05.07 | kaiff

  Re: конопель НЕ спричиняє СНІД!(-)

 • 2006.05.07 | catko

  в киЄві а не в киЇві (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.08 | Роман ShaRP

  *Репортаж* от Yoko® (/)

  http://users.livejournal.com/_yoko_/87817.html#cutid1

  6 травня. Частина 1. Михайлівська площа.
  Що любі мої, спочатку звіт, бо в неті понаписували такого, що просто ужас. І два трупи з площі винесли, ога=)))

  Підійшла нf площу десь о 12:30 і здивувалась великій кількості противників маршу. Приємно здивувалась=))) На площі були УНСОвці, УНТПшники, Патріот України, УДПНІ, Свобода, Тризуб, окремі "кляті фошісти", футбольні хулігани та націоналісти різного ступеню радикальності. В персі в основному пишуть\говорять про УНСО, де-не-де з*являється згадка про УНТП.
  Іду шукати собі червоно-чорну бандану, бо всю символіку лишила вдома, оскільки очікувала ееее... дещо іншого характеру акції=)))

  По дорозі зустріла когось(хоч вбийте - не згадаю) з прапором УНСО, заговорились. Тут підбігла дуже неадекватна журналістка з АйСіТіВі. "Скажитє, - питає, - а вас же в прошлом году здєсь нє било, УНСО в смислє, да?". "ні кажемо, нажаль не було". "Ага, - далі фантастичний логічний висновок, - так ваша організация мєньше года сущєствуєт?". Витріщаю на неї очі. Фантастичне знання справи у вітчизняної преси. "Взагалі-то, - кажу, - історія УНА-УНСО починаєтсья року так з 89-го". Чарівний пірует претензіозного хамства у відповідь: "Ну раз ви такая грамотная, ідьомтє мнє інтерв*ю к сабитію запішем". Ага, щазз. Щоб не розстроювати її, запропонувала помогти їй знайти УНСОвця для інтерв*ю. Та погодилась. При наближенні до Тополі замахала на мене руками "ну зачєм мнє главних, дайтє мнє кого-то с молодих рєбят". Перебирає, глянь=)). Тикаю їй пальцямив натовп унсовців - коли така розумна - іди, знайомся. Та пішла, нерішуче біля них пом*ялась, так ні до кого і не наважилась підійти, принаймні поки я спостерігала.

  Олесь Вахній тим часом закликав відійти всіх на один бік площі, щоб не завадити дозволеній планокурській акції. Підбодрені растішки підтягнулись на площу і стали по інший бік. Тут забава й почалась.=))) Наркомани - геть з України! - і посунули лавою на них. Вони - у розсип, хто на дорогу, хто крізь нащі ряди(ми, незважаючи на їхні байки про ці подій в бійку не лізли, апросто агняли їх як тарганів. Тому пройти між нашими рядами не було проблемою) і закучкувались на тому боці, що хвилину назад був нашим. Растамани - в Африку! - і лава знов посунула на них. Ваони вчано сховались за ментів ськими спинами. З сходів пам*ятника бачу, що в ряди растішок затусувалось кільканадцять наших. Ги, кумедно.

  Стали довколо потрінйого кільця ментів і собі кільцем. Починаємо агітроботу серед дядь в синій формі. Скандуємо, ведемо поодинокі бесіди з ментами. Починається трошки слем біля рядів міліції з надією прорватись до растішек. Мєнти хапають по 2-3 наших, намагаючись закинути до растішок... хитро=))). Заряджаємо ЕйСіЕйБі і мій відтепер улюблений віршик
  Робити я не вмію
  А красти я боюся
  Поїду я у Київ -
  В міліцію наймусь.
  ..Фак зе поліс!
  Слем припиняєтсья - безнадійно. Акабів дійсно занадто дофіга. Починаємо заряджати, далі терти з ментами. Маленькі перфоменси типу спалювання зображень коноплі. Чиясь провокація - полеті вдимлячий згорток. Преса говорить, що то була наша піротехніка, але всі бачили, що летів він збоку растішок так що то був просто їх косяк.=))) "Міліція, приймай планокурів!", "Растамани, заберіть свій косяк, воняє!".
  Доречі про косяки. Це абзац. Вони курили дурь прямо за спинами в ментів. Ета била жопа. Воняло на всю площу. Аз-за ментівського очеплення все частіш стало роздаватись тупе хіхікання і якісь маразматичні вигуки, завивання екстазу від синтезованого давлячого на психіку звуку...
  "Ми вас любім" - прокричали нам наріки.
  "Ми вас повісимо!" - відповіли ми їм.
  Щодо того, що неможливо було зайти за очеплення - брєд, воно було монолітним лише з лівого боку площі, за пам*ятником Ольги можна було спокійно зайти погуляти між наричами і вийти.
  Продовжуємо стояння. Шкода, що багато ментів, і не можна полегалізовувати цих придурків, але зрештою, добре, що принаймні не відбулось маршу. Заявка на акцію, наскільки нам сказали мєнти - до 3ї години. Після третьої їх ніхто нікуди не пустить. Залишається вистояти ще годинку...
  Розгортаємо прапор України. Якщо їм зроблять коридор з ментів - ми перекриємо їм дорогу. Підуть по прапору - це вже стаття. Однак мєнти хоч і затуляють їх своїми спинами, навряд чи співчувають. Акаби є акабами, але ледь не вперше я бачила, як вони щиро посміхаються, коли під час перепалки попускаємо укуркі. Ніхто, звичайно, на мої питання "ви хочете, щоб ваші діти були наркоманами?" не відповідав, але очі=))) очі мені говорили багато=))). Проте це не завадило пізніше проявити їм всю свою акабівську суть=(.

  Частина растішек обсіла пам*ятник Ользі, мов мавпи пальму. Вандалізм, та й годі. Кажу мєнту з капітанськими погонами - "а що то за вандали на пам*ятнику сидять? зніміть їх звідти, то ж культурна цінність. А ну як вони його обмалюють?"=)) Мєнт посміхаєтсья "чия це дєвочка?" Вахній - "та наша=)". мєнт - " я тебе розумію, мені від їхніх вторяків вже самому дурно, але перестань кіпішувати"=)). Ідемо з невеличким мобом під пам*ятник. Там знаходимо опнентів-растішок для дискусії. Вони поисленно нас фоткають. Аргументи - просто фонтан. Як азвжди - ви п*яні(притому що всі навіть пива не пили), а ми обкурені, долбити краще ніж бухати. Ми починаєм з них просто глум, оскільки дискусію з укуреними вести неможливо.
  "О, а у мене подібна мавпочка вдома в календарику з київського зоопарка" - тикає хтось на одного з ратсішок=))
  Растішкам цікаво, чому ми ховаємо обличчя та яка у нас освіта. Про свою не признаються, але обличччя просто у них просто "гіперінтелектуальні". Дискусію і фотосесію, яку вони нам влаштували перериває четвірка беркутів, що стає між нами. Панятна. розмову завершено.

  Повертаюсь до крайнього лівого боку площі. Там саме підійшов негр, анмагається пройти до планокурів. Мєнти відверто ржуть і не пускають його. А до нього саме починають підтягуватись різні праві елементи. Негр поспішив утекти.

  В натовпі селітровий дим. Цікаво, хто кинув. Хлопець, у якого в бегу були такі забавки стояв недалеко мене - значить, не він. Дивно. Наших же всіх попередили, щоб не робили такого. Перекидування димомчерез голови ментів і вони вже гребуть когось з правих. Когось з наших затримали, ведуть до ментівської машини. Димів на плорщі більшає. Натовп суне за ментами, які саджають затриманих до машини, нарешті помічаю, що дими летять з даху. Помічає це і решта. Починаємо кричати це ментам, вони губляться. декілька нарядів відсилають на дах. у той час я опиняюсь біля задніх дверей ментівської машини. Всередині вже сидить один наш, другого саме туди запихують. Ніфіга, побратими його витягують ледь не з бобіка, ухиляючись від ментів, які вже не раді такій потасовці. Двері закриваються. Один наш таки в машини. Оббігаємо, стаємо перед нею. Вона суне. Нас відпихують менти. "Лягай!". Хрєн з ним, таки падаємо перед машиною. Мєнти в ахуї, купа камер. Саме ці моменти потім покажуть по п*ятому і прокоментують це як бійку за участю 200 чоловік. Проходить пару секунд. У цей час задні двері машини відкривають і штріх таки виструбує з неї. Ми встаємо, дачи машині проїхати. Через 20 метрів там відкриваються бокові двері і вони таки гребуть якогось "кефіра". Через 20 хвилин його відпустять.

  Тим часом повертаюсь на лівий бік площі. Тем саме стягнули з даху хлопців. Одному, схоже, вдалось втекти. Другого саджають в інший бобік. З вікна висовуєтсья його рука з чорноим хрестом на ній. Стрейт-ейджер. Поняття не маю, хто він. Судячи з одягу - явно не скін і не хул(преса таки пищить, що це був хтось з нашого боку). Таки притримуюсь думки, що це була "третя сила"=))). протест стрейт-ейджерів, що не захотіли приєднатись до нас. Мейбі. Якщо хтось знає щось більше - в коменти.

  Потім - ще трохи стояння, скандування.... і таки довгоочікуван третя година. Мєнти запевняють, що маршем їх вже ніхто не пустить. Вирішили іти на труханів. Підходжу до того самого капітана: "Ви правда їх не пустите з маршем"?. Від прямої відповіді ухиляєтсья, потім каже, що він "тут, щоб забезпечити громадський спокій, а не обмежувати чиєсь пересування". Звучить двозначно. Скаржусь Вахнію. Все одно всі наполягають, щоб іти. Ну що ж, Рок-Січ, так Рок-Січ.

  Поперлись "супермобом", чоловік з 200. Щойно відійшли 60 метрів вниз по Михайлівській(частина дядь в формі вирішила прогулятись з нами) як тут "оі! вони сунули маршем!". Бігом назад. Ні, таки стоять, ще в оточенні ментів. Мені це скидається на те, що менти нашу реакцію перевірили. Дубль 2. Ідемо через Андрюшку до Сільпо. Там хз скільки чекаємо, поки нарешті всі бажаючі куплять пива і рушаємо на труханів. Увесь час по Андрюшці і по набережній за нами їхав бобік=)). На пішохідному мості вони нас нарешті залишили в спокої. На тому боці нас вже очікували інша наряди беркутів і ментів. Хоч деяких Беркутів увечері на Трухановому я в пізнала як тих, хто були на Михайлівській.

  В наступному пості посилання на публікації в пресі і ЖЖ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

   "Ми вас любім" "A Ми вас повісимо!" відповіли ми

   "Ми вас любім" - прокричали нам наріки.
   "Ми вас повісимо!" - відповіли ми їм.
  • 2006.05.08 | Роман ShaRP

   Нацистская "листовка" к их антиакции. (л)

   http://voland.colocall.com/march02.gif
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.08 | ziggy_freud

    Re: провокатори отримують зачот

    при нагоді - з занесенням в.

    Оце вже дійсно бридко. Хвашистів нафік з пляжу. Тобто на 101й км.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

     кремль та зрадники працюють шоб патріотизм виглядав огидно(-)

  • 2006.05.10 | Englishman

   нда, Йоко в усій красі

   до речі, в неї дуже підозрілий нік, як для прихильниці теорії расової переваги білих.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.11 | Shooter

    Re: нда, Йоко в усій красі

    Englishman пише:
    > до речі, в неї дуже підозрілий нік, як для прихильниці теорії расової переваги білих.

    Гм....а може вона - прихильниця теорії расової переваги жовтих? ;)
   • 2006.05.11 | Сергій Кабуд

    Йоко супер, просто її можна зрозуміти

    я думаю чіпляються до дівчат чи вони просто бояться, через упередження, але це вина режиму який бреше і ніфіга не робе для порядку а не Йоки, вона як раз тут- симптом.

    Якби не роль промосковских інтересів в роздмухуванні будь якого коричневого лайна в нас,
    можна було б сказати що праві радикали потрібні для балансу,
    але це не українські потуги а антиукраїнські. Та сама тактикя як і 70 років тому- перефарбовуються, роблять хуйню, списується на патріотів.

    Інколи дехто просто не розуміє як його експлоатують і хто за цим стоїть, як наприклад випадок з організацією ЗНАЮ яка роздірєбаніла великі гроші з нульовим ефектом а лідер їх просто краде чужі публікації.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.11 | Englishman

     вона не симптом, вона доросла людина

     Сергій Кабуд пише:
     > я думаю чіпляються до дівчат чи вони просто бояться, через упередження, але це вина режиму який бреше і ніфіга не робе для порядку а не Йоки, вона як раз тут- симптом.

     І багато треба зробити державі, щоб такі як Йоко погодилися, що вішати- не найкращий спосіб навести порядок?

     >
     > Якби не роль промосковских інтересів в роздмухуванні будь якого коричневого лайна в нас,

     В такому разі, чиї інтереси представляє вона ?

     > Та сама тактикя як і 70 років тому- перефарбовуються, роблять хуйню, списується на патріотів.

     Що ви хочете сказати- Йоко використовує тактику дискредитації "патріотів"?

     >
     > Інколи дехто просто не розуміє як його експлоатують і хто за цим стоїть, як наприклад випадок з організацією ЗНАЮ яка роздірєбаніла великі гроші з нульовим ефектом а лідер їх просто краде чужі публікації.

     Йоко не забитий підліток, вона має доступ до різних джерел інформації, а отже і вибір свій робить цілком свідомо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.11 | Сергій Кабуд

      todi ne znau, ya hotiv yak krashe. vysylaty moje shvydku?(-)

 • 2006.05.08 | Jugend

  Re: В Київі пройшов марш за легалізацію конопель

  Треба було одних і других (торчків і нациків) запхати в газенваген і вивезти на сміттєпереробний завод. Правду кажуть - не всіх дурних війна забрала.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

   може і нас з вами теж? лізте до вагону, ми вам посвєщєніє в

   мєнти зробимо)))
 • 2006.05.09 | Чучхе

  Думка людей, що розгрібають віддалені наслідки таких маршів /

  МАРИХУАНА – НАЖИВКА СМЕРТИ

  Любят в Украине поговорить о европейских ценностях, свободах и правах человека. Но под красивыми словами порой скрывается ложь, которая под соусом свобод лишает человека главного – права на жизнь. 6 мая в Киеве будет проходить “конопляный марш” в защиту легализации “легких наркотиков”. Организаторами выступает гражданская инициатива “Объективная реальность”.

  Легкими наркотиками сторонники легализации называют марихуану – один из сортов конопли. Она же анаша, она же гашиш, “план”, “драп”,“дурь”. Имен много, но суть одна – под привлекательной наживкой “легкого наркотика” прячется стальной крючок наркомафии, с которого редкая рыбка сорвется. Чем зазывают людей в колонны конопляных маршей? Обещают многое. Говорят, что конопля – пищевой продукт, что она безвреднее алкоголя, что это альтернатива тяжелым наркотикам. Говорят, что она расслабляет и “расширяет сознание”. Советуют учиться у цивилизованных европейских стран, например Голландии, где нет наказаний за употребление и продажу марихуаны. Пыьаются просветить общество “объективным информированием” о легких наркотиках. Но всё это – лишь тактические хитрости, средства завоевания плацдарма. Не впервые мы слышим эти сладкие песни.

  Ведь марихуана – это стартовый пакет наркомана, приводящий к потере контроля над собой и влекущий человека к игле. Потребитель марихуаны не просто расслабляется, он перестает адекватно воспринимать окружающий реальный мир и теряет контроль над своим поведением, становясь на тропу, ведущую в тюрьму, либо на кладбище.

  Кстати о Голландии, лечились в нашем Центре и голландские наркоманы. Что дала там легализация и продажа марихуаны? С одной стороны, у полицейских убавилось работы с вытряхиванием травки из карманов молодых людей. И поэтому стать наркоманом в Голландии очень просто. С другой стороны, на пути наркомана не стало входного законодательного барьера, а у полиции и правительства появилось куда больше работы, связанной с тяжелыми последствиями наркомании - кражами, грабежами, конфликтами в семьях, убийствами, проверками притонов, лечением наркоманов и психически больных членов их семей, уборкой трупов. Европейская столица легальной проституции – Амстердам с его улицей красных фонарей – докатился до того, что иного развлечения для туристов уже и предложить не может. Не видно сегодня и некоторых знаменитостей. Жан Клод ван Дамм , который стал американцем, сверкнул звездой в Голливуде и затух молодым. Теперь тратит заработанные в киношных боях миллионы на бой с собственной тенью - лечение от наркомании.

  Нужно ли Украине перенимать опыт Голландии в деле легализации наркотиков? Конечно, нельзя. В отличие от Голландии Украина имеет слишком слабую экономику и не будет долго мучиться перед смертью. Несколько поколений наших людей истерзано не только во внешних войнах, но и в гражданских, а также в непрекращающейся междуусобной борьбе, перестройках, мошеннических реформах с постоянным обещанием лучшего будущего.

  Большая часть молодежи не имеет ни четких ориентиров в жизни, ни возможностей для нормальной учебы или военной службы, ни гарантий занятости. В такой ситуации легализация даже “легких” наркотиков способна привести Украину к полной катастрофе по ускоренному сценарию. Поэтому разрешение употребления и продажи наркозелья, о которой так энергично просят конопляные поборники европейских свобод, была бы крупнейшим геноцидом против населения Украины. По своим последствиям возможный разгул наркомании оставит позади голодоморы и войны прошлого века. И это – не преувеличение. Ведь наркотики косят прежде всего молодых людей, которые уже выросли, получили образование, готовы трудиться и создавать семью. Но вместо этого они погибают сами и губят других, воруя все подряд, калеча жизни своих родителей и родственников. Как же можно назвать тех, кто способствует этому процессу? Только убийцами нации.

  Мы, сотрудники реабилитационного Центра «Любов» имеем дело с наркоманами и знаем не по наслышке. Мы знаем, что почти все наркоманы начинали с марихуаны. Но мало кто из тех, кто курил “травку”, остановился на этом. У марихуанщиков начинается погоня за новыми ощущениями, ведущая к смерти – таблетки, шприц, героин. Все это одновременно с потерей работы, друзей, с кражами, конфликтами и драками в семьях, болезнями и смертями родителей и детей… Это вносит свой немалый вклад в мрачную демографическую статистику Украины, слабую экономику.

  Не смотря на то, что за 12 лет только в нашем центре получили свободу от наркотиков и алкоголя около 4000 человек, проблема наркомании в Украине не стала менее актуальна. Реабилитация это очень долгий и трудный процесс. Больше всего нам хотелось бы, чтобы новые наркоманы вообще не появлялись. А для этого надо, чтобы не было и тех, кто пытается лживыми обещаниями заманить молодых людей в зияющую пасть смерти. Поэтому мы считаем что даже в условиях свободы слова не всякие марши можно разрешать проводить и не всякие речи можно публиковать. Легализация наркотиков несет смертельную угрозу стране. Украина уже заплатила наркомафии тяжелую дань - более миллиона молодых жизней и миллиарды долларов средств населения. Не слишком ли много для нашей краткой истории независимости? В наших тюрьмах сейчас отбывают сроки более ста тысяч молодых людей, связанных с наркотиками. Какие же еще новые слова хотят сообщить нам «Гражданская инициатива» и “Объективная реальность”?

  Если государство действительно желает бороться с распространением наркотиков, то начинать надо не с конопляных маршей, ибо после них будет еще хуже. Начать надо с ограничения бешеной рекламы и продажи табака и алкоголя, с решения проблем экономики и занятости, особенно для молодежи,программ профилактики вредных превычек.

  В заключение хотим привести слова героя книги Д. Сэлинджера “Над пропастью во ржи”, вполне подходящие для кредо заботливого правительства по отношению к детям и молодежи. Там сказано так: “Я себе представил, как маленькие ребятишки играют вечером в огромном поле среди колосьев ржи. Тысячи малышей, и кругом - ни души, ни одного взрослого, кроме меня. А я стою на самом краю скалы, над пропастью, понимаешь? И мое дело - ловить ребятишек, чтобы они не сорвались в пропасть. Они играют и не видят, куда бегут, а тут я подбегаю и ловлю их, чтобы они не сорвались. Вот и вся моя работа. Стеречь ребят над пропастью во ржи.»

  Так давайте же все будем беречь и спасать жизни, а не указывать «европейский путь» в пропасть. Падение в пропасть – самое свободное из всех видов движения. Но увы, не всякая свобода совместима с жизнью.
  Мы, родители тех детей, которые по разным причинам стали жертвой наркомании обращаемся сегодня к родителям которые не хотят, чтобы их дети каким-либо образом соприкоснулись с этим ужасом: давайте вместе противостанем жуткой идее «легализации легких наркотиков».

  Мы говорим: Нет! Нет! И еще раз Нет!

  Всех, кому не безразлична судьба нашей страны, приглашаем принять участие в марше, который пройдет в г.Киеве 6 мая 2006 г. под названием «Украина – территория жизни!». Место сбора участников: Софиевская площадь, возле памятника Б.Хмельницкому в 12 00.

  Общественная организация «Движение родителей против аморальности»
  Президент Л.Ганноха

  Международный благотворительный фонд Н.Потопаевой
  Вице-Президент С.Жукотанская

  Благотворительная организация Центр реабилитации «Дом-интернат «Любовь»
  И.о.директора А. Маламедов

  Молодежная общественная организация «Молодежный Центр «МЫ»
  Президент Т.Коваль

  А также многочисленные выпускники Центра реабилитации «Любовь» и их родители.

  Контактный тел. (044) 332-02-26; 332 33 17; e-mail: info@love-home.org.ua
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

   нагло брешуть ці центри наркоділєрів(-)

  • 2006.05.09 | Александр

   Re: Думка людей, що розгрібають віддалені наслідки таких маршів

   Сказано безусловно красиво, но уж чересчур эмоционально. И за благородно-возвышенной саморекламой не просматриваются очевидные факты.

   Например, что большой процент из тех ста тысяч молодых людей, отбывающих срок за наркотики, попали в руки нашей доблестной милиции не за то, что подсаживали других на "стальной крючок наркомафии" и "заманивали молодых людей в зияющую пасть смерти", а за то, что сами попались с той же коноплей, которую купили для себя за большие деньги у мрачных личностей в подворотнях.

   И кстати, было бы очень интересно узнать из первых рук, сколько из этих 4000 реабилитированных центром были "чистыми" потребителями марихуаны и имели непреодолимую зависимость, "воруя все подряд"? И сравнить это количество с количеством алкоголиков. И задуматься о том, может стоит провести в первую очередь акцию, направленную против легализации алкоголя? Или табачных изделий?

   А сколько еще молодежи скатилось до нюханья клея и питья технического спирта только потому, что выбора-то собственно никакого и нету....
   Я не призываю что-то безоглядно легализовывать, но давайте соберем и рассмотрим факты.
   Почему медики не проведут серьезных исследований - насколько опасна или безопасна та же марихуана для здоровья и не опубликуют результаты? А так получается одни говорят "она безопасна", а другие, не жалея эпитетов, расписывают насколько она опасна. И у тех, и у других доказательств - ноль. И идут в ход фразы "мы считаем что даже в условиях свободы слова не всякие марши можно разрешать проводить и не всякие речи можно публиковать".

   Почему-то я не видел ни одного антиалкогольного марша или антитабачного марша - это значит, что водка и сигареты не вредны? Нет, это значит, что компаниям, которые их производят, такие марши не выгодны. И их никто не называет "убийцами нации", кругом двойные стандарты и негромкое признанние "ну да, это конечно не хорошо". Наверное, действительно "не всякие речи можно публиковать". Лобби - великое дело. Остается лишь бороться с непролоббированной марихуаной....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

    всі дослідження на міліони баксів вже провели на заході

    де опікуються проблемою вже 40 років.

    цей Центр- є філія наркомафії.
 • 2006.05.10 | Pavlo Z.

  Наркоман - покидьок суспільства! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.10 | Предсказамус

   И? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.10 | Pavlo Z.

    И подонок общества!(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.10 | Предсказамус

     Да я понял с первого раза, могли не переводить

     Речь не о том, кем Вы считаете наркомана, а о том, что дальше? К примеру, Вы видите эффективное решение проблемы наркомании? Это подонки были вполне нормальными людьми, как-то же получилось, что угодили в эту историю... Так что делать будем, по стопам Адика Шикльгрубера их в концлагеря, или все-таки есть другие решения?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.11 | Pavlo Z.

      Re: Да я понял с первого раза, могли не переводить

      Предсказамус пише:
      > Речь не о том, кем Вы считаете наркомана, а о том, что дальше? К примеру, Вы видите эффективное решение проблемы наркомании?
      Для вирішення цієї проблеми треба спочатку над нею серйозно попрацювати. Я цього не робив, тому комплексу запропонувати не зможу, але абсолютно необхідні кроки, що "лежать на поверхні":
      1.Треба вивчити досвід 2-3 країн, які досягли суттєвого успіху в подоланні проблеми (це можуть зробити недержавні "мозкові центри"), адаптувати його до українських умов і використати - за допомогою як державних, так і недержавних структур.
      2.Дослідити мотивацію, групи ризику (це можуть зробити цоціологічні установи - як державні, так і недержавні).
      3.Вивчити організаційні та фінансові механізми наркомафії, скласти детальний список зацікавлених осіб, розкрити мережу постачання (СБУ, МВС з широким вкористанням інформаторів з середовища наркоманів та їх родичів).
      4.Негайно - віддати під суд офіційних "кришарів" (нерідко це високопоставлені менти, принймні в деяких областях півдня та сходу), зробити чистку "органів" від осіб, навіть підозюваних у зв'язках з наркомафією (МВС, СБУ)
    • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

     Павло, повірте, проблема вирішується але інакше

     поступово і не так як би хотілося, а скоріше

     ШЛЯХОМ компромісу з людською природою яка потребує ейфорії час від часу.

     Я був прибічником тотального сухого закону, доки не вивчив факти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.11 | Pavlo Z.

      Re: Павло, повірте, проблема вирішується але інакше

      Сергій Кабуд пише:
      > поступово і не так як би хотілося, а скоріше
      >
      > ШЛЯХОМ компромісу з людською природою яка потребує ейфорії час від часу.
      >
      > Я був прибічником тотального сухого закону, доки не вивчив факти.
      Я теж абсолютно не прибічник такого закону - бутлегерство довело:) - але я також проти того, щоб хтось на вулиці пив алкоголь, хизуючись цим.
  • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

   згоден, включаючи з тими хто бухає і воняє тютюном і помира від

   хвороб повязаних з тим.

   Але покидьки насправді - то ті шо продають опіати, кокаїни, всякі амфєтаміни тютюн і алкоголь.

   При чому що шкода людям і суспільству НАВІТь як перерахувати на душу споживача -

   найбільша від тютюну, героїну та алкоголю.
  • 2006.05.11 | Kohoutek

   НЕВЖЕ ВАЖКО ЗРОЗУМІТИ?

   - НЕ КОЖЕН, ХТО ВЖИВАЄ МАРІХУАНУ - НАРКОМАН;
   - НЕ КОЖЕН, хто п"є алкогольні напої - п"яниця;
   - НЕ КОЖЕН, хто займається сексом - сексоголік;
   - НЕ КОЖЕН, хто працює - роботоголік;
   - НЕ КОЖЕН, хто грає в Квейк - ігроман!!!!!!!!!!!

   За що ви так людей зневажаєте на ненавидіте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.13 | Роман ShaRP

    Кому как.

    С учетом изложенных аргументов, и анализа их + воспоминаний об общении с регулярно употреблявшими товарищами, делаю вывод, что называя курящих коноплю наркоманами, я был неправ, и обещаю больше так не делать.

    Если кому интересно, могу объяснить, почему. Если никому не интересно, могу не объяснять.
   • 2006.05.13 | Pavlo Z.

    Re: НЕВЖЕ ВАЖКО ЗРОЗУМІТИ?

    Kohoutek пише:
    > - НЕ КОЖЕН, ХТО ВЖИВАЄ МАРІХУАНУ - НАРКОМАН;
    По-перше, я цього не говорив, по-друге, я не знаю іншого терміну для визначення людей, що вживають наркотик (навіть легкий і нерегулярно), по третє - реклама вживання наркотику (а публічний марш з відповідними слоганами, плакатами та символами є саме одним зі способів реклами), а тим більше публічного вживання наркотику - є зло для суспільної моралі
    > - НЕ КОЖЕН, хто п"є алкогольні напої - п"яниця;
    реклама алкоголю, а тим більше публічного вживання алкоголю - є зло для суспільної моралі
    > - НЕ КОЖЕН, хто займається сексом - сексоголік;
    реклама сексу, а тим більше публічного заняття сексом - є зло для суспільної моралі

    > За що ви так людей зневажаєте на ненавидіте?
    Це не так. Мені наркоманів щиро жаль.
    Щодо "зневажаючого тону моєї" першої репліки, то, можливо ви й праві - але ця репліка - просто один зі штампів радянських часів, до яких я і мої однолітки завжди ставилися філософськи:)
    А щодо ненависті - то вона не до наркоманів. Це просто батьківський інстинкт. Будуть у вас діти - зрозумієте.
 • 2006.05.11 | Чучхе

  Очевидно, автором коментаря є така собі Пирхало?

  Бо нічого більш пересмикнутого вайко й уявити.

  Отак прочитавши, можна уявити собі велелюдний поступ українців за коноплею, з масовими сутичками з правими (тут, очевидно, уява авторки підкрашена європейськими реаліями), церковниками та Луценком (який, дійсно, добавив жару, нагнавши по два мєнта на одного наріка). І Жадана там не було.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

   це влив корєї на Вас? бачу ви іноземними мовами не володієте

   просто кажучи НЕ ВМІЄТЕ читати


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua