МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рыдаль: "Хто такі жидомасони"

05/07/2006 | Роман ShaRP
Уровень "интеллекта" у неонаци просто "потрясающий". Это даже не Щокин, МАУП и т.д., это еще "круче". Зацените сами.


http://www.untp.kiev.ua/index.php?id=78

Хто такі жидомасони

Що ми спостерігаємо сьогодні навколо нас у світі? Основні загальнолюдські цінності, такі як: любов до ближнього, взаємодопомога, побожність, моральність, любов до рідної землі, рідного народу давно вже перестали бути визначальними орієнтирами в житті людей. Їх замінили такі “цінності”: безмежне грошолюбство, жорстокий кар’єризм, розпуста, сексуальні збочення, алкоголізм, наркоманія, розгул злочинності, абсолютна байдужість людей до всього що безпосередньо не стосується їхнього добробуту, спокою, інтернаціоналізм, космополітизм, зневага до національних традицій, рідної культури, яку замінили примітивна попса, одноманітна електронщина, дешеві слізливі мильні опери, жорстокі бойовики, паскудні комедії, отупляюча фантастика, порнографія. Саме такі жанри переважають в сучасній культурі. Варто також сказати про тотальну глобалізацію всіх сфер нашого життя. Особливо згубно на свідомість людей впливає всюдисуща реклама. Ми не думаємо і не приймаємо рішень самостійно. Реклама вчить нас як жити і що купувати, де відпочивати і за кого голосувати і т.д.

На зміну принципам расової і національної чистоти приходить шалена пропаганда міжрасових і міжнаціональних шлюбів, яка обґрунтовується брехливими, псевдонауковими теоріями. Всім же противникам цього ганебного явища пришиваються ярлики расистів, нацистів, шовіністів.

На зміну православному християнству приходить так зване „неохристиянство” з безліччю сект і церков, особливо небезпечною є тоталітарна секта „Свідків Єгови”, яка заманює людей у свої ряди.

Чому відбувається все це ? Хто зацікавлений в такому стані речей у світі?

Відповідь на це запитання одна: жидомасони.

Хто вони? Що вони? Яка Їх мета?

Жидомасони – це надзвичайно потужна організація. Члени масонських лож і жидівських організацій володіють найбільшими корпораціями, компаніями, заводами, фабриками, банками, засобами масової інформації (телебачення, радіо, газети, журнали, Інтернет), вони очолюють міжнародні фонди, організації, займають посади в урядах багатьох держав.

Отже, жидомасони мають величезний економічний, політичний, інформаційний вплив на життя у всьому світі.

Жидомасони пропагують і всіляко підтримують ті псевдоцінності, перелічені вище, прикриваючись „лібералізмом” і „сучасним сприйняттям світу”. З якою метою вони це роблять? Їхньою метою є перетворення всіх людей у світі, крім жидів, у тупу, примітивну отару „споживачів”.

Ідеалом такого споживача є: тупа людиноподібна істота, яка не знає якої вона раси, до якої нації належить, не має рідної мови, культури, в якої повністю відсутні будь-які моральні принципи. Основною метою такої людини є отримання тілесних задоволень: ситно їсти, жити в комфортних умовах, їздити на шикарній машині, одягатись в наймодніший одяг, отримувати сексуальне задоволення . Одним словом „хліба і видовищ” – ось і все чого прагне така людина.

Сукупністю таких „істот” дуже легко керувати: вони будуть виконувати будь–які накази, будуть підкорятись будь-якій владі, лиш би не втратити свій „спосіб життя”. Навіщо це потрібно жидомасонам? Жидомасони готують прихід Антихриста на Землю, вони прагнуть створити всесвітню наддержаву, якою керуватимуть жиди на чолі з Антихристом, якого вони приймуть за довгожданого месію жидівського народу. Про прихід Антихриста докладно розповідає Біблія у книзі „Одкровення Іоанна Богослова”(„Апокаліпсис”).

Жидомасони діють дуже хитро. Вони у своїй діяльності не показують своїх облич, не називають своїх імен, в них є безліч людей які працюють на них і втілюють їхні задуми в життя, навіть не підозрюючи цього. Крім того жидомасони всю свою діяльність маскують під невинними, добрими справами: благодійністю, допомогою бідним, знедоленим, місіонерською, просвітницькою роботою, культурною, науковою співпрацею. Вони нав’язують свої ідеї інтернаціоналізму, лібералізму, європейської та світової інтеграції з екранів телевізорів, динаміків радіоприймачів, шпальт газет.

Основними системами, які були створені жидомасонами і завдяки яким вони прагнуть досягнути панування над світом є : комунізм і капіталізм. Здавалось цілком протилежні, ворогуючі системи соціально-економічного устрою проте саме вони створюють найкращі умови для панування жидомасонів. Спробую детальніше пояснити на прикладах.

Приклад № 1: комунізм і СССР

Всі ліві ідеології : соціалізм, комунізм, анархізм є творінням жидомасонів. Вони були створені з метою підриву традиційних цінностей і повалення, консервативного способу життя, заснованого на моральності і приватній власності . Ідеї комунізму швидко знайшли прихильників в Росії, переважна їх більшість були жидами. А далі все за всім відомим сценарієм: так звана „жовтнева революція”, громадянська війна, утворення СССР

Саме СССР був першою „діючою моделлю” жидомасонської світової наддержави. Про життя в СССР всім відомо: прикриваючись гаслами демократії, влади рад, загального щастя і благоденства радянських людей існував жорстокий тоталітарний режим з голодоморами, таборами в Сибірі, зі знищенням інакомислячих, який хотів розкинути свої щупальця на весь світ. У СССР пропагувався матеріалістичний світогляд, войовничий атеїзм, жорстоко переслідується націоналізм, відбуваються переселення людей з однієї республіки в іншу і пропагуються шлюби між представниками різних „братніх народів” з соцтабору.

Між СССР і жидомасонською світовою наддержавою можна провести аналогію :

• Антихрист (голова світової наддержави) - керівники КПСС і СССР: Ленін і Сталін

• Жидомасони (найближчі сподвижники Антихриста) - „актив”, партійні і державні керівники різних рангів.

• „Обраний народ” - жиди і ті представники інших народів, які вірно служили совєтській владі.

• „Сіра маса” - решта громадян СССР.

Приклад №2 : капіталізм і „західна цивілізація” ( США та країни Західної Європи)

У США історично склалось так, що населення цієї країни складають представники багатьох рас і народів. Саме це і є „благодатним ґрунтом” для діяльності жидомасонів. Вони всіляко сприяють міжрасовим і міжнаціональним шлюбам, створенню безбожницької, аморальної, примітивної, інтернаціональної, „попсової” культури.

Зараз американці, без сумніву, найтупіші люди в світі. Мрії і бажання середньостатистичного американця можна описати такою формулою: заробити якомога більше „баксів”, нажертися фаст-фуду і потрахати силіконову Барбі, в стилі Памели Андерсон. Саме такі „глибоко мислячі” люди потрібні жидомасонам для реалізації їхнього задуму.

Окремо слід сказати про загарбницьку політику США. Вони взяли на себе роль „вчителя демократії” для всього світу. Всім відомі їхні „методи викладання”: ракетно-бомбові удари, окупація, геноцид місцевого населення, а також підбір яничар, які нібито керують країною, насправді ж усі рішення приймаються у Вашингтоні. США хочуть нав’язати свою волю, і що найголовніше свій “kind of life”, тобто світогляд всьому світу, а особливо країнам в яких ще тримаються сильні моральні норми, національна культура, традиції, свій самобутній уклад життя, зокрема це мусульманські країни.

Подібні процеси можна спостерігати і в Західній Європі: наплив емігрантів з Азії і Африки, падіння моралі, культури, патріотизму і що найголовніше утворення Європейського Союзу – ще одного прототипу світової наддержави.

Отже, як бачимо, капіталізм і комунізм – одного поля ягоди.

Треба більш детально зупинитись на проблемі імміграції.

Жидомасони штучно створюють у світі таку економічну ситуацію, що жителі країн Африки, Азії, Східної Європи змушені шукати кращої долі в заможних західних державах. Тим самим сприяють створенню змішаних міжрасових і міжнаціональних шлюбів, з метою створення інтернаціональної мішанини.

Окремо слід згадати про місце України в цих подіях. Жидомасони найбільше не хочуть бачити Україну дійсно незалежною і могутньою державою. Адже Україна – одна з найдавніших і найкультурніших країн у світі. Україна має давні традиції і український народ є одним з найбільш моральних і побожних народів у світі. Ось чому руйнування України і знищення української нації є одним з першочергових завдань жидомасонів. Жидомасони ведуть атаку на Україну і українців з двох сторін: зі сходу (з Московщини) і з заходу (США і ЄС). З одного боку нас намагаються повністю русифікувати і переконати, що українців немає, а є малороси, хохли, з іншого боку нам активно нав’язується західний спосіб життя і мислення.

Тому, нам треба міцно триматись власної крові, рідної мови, культури, традицій, віри, щоб не розчинитись у величезному безликому морі „дітей Апокаліпсису”.

БОГ І УКРАЇНА - З ЦИМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Автор: Остап, м. Львів

Відповіді

 • 2006.05.07 | Englishman

  не стаття, а цілий маніфест

  Треба, щоб нізраді увагу звернув- якраз його рівня мукумент.
 • 2006.05.07 | TAK_ZRADI

  Ежели скрестить ужа и ежа получится метр колючей проволоки.

  А скрестили Тягныблоха с шимпанзе - получилось дитятко по имени Остап.Вот пИдоросло дитятко и стало писЯть о жидомасонах.

  Берегись Украина! Оно (Остап) исчо такое напишет!...
 • 2006.05.07 | Дядя Вова

  Re: Рыдаль: "Хто такі жидомасони"

  На менее интеллектуальных форумах, чем наш, я иногда встречаю от львовян фразу «втопимо комуняк в крові жидів», или наоборот, не помню точно. Даже привык уже к этому немножко, как и к тому факту, что польский ребенок играет в солдатиков «пОляк против русского», а некоторые из нас в детстве (не задумываясь тогда о собственной национальности) играли «русский против немца». Скорее всего, то были плохие львовяне, не хочу обобщать, ибо сам пришел на этот форум, чтобы бороться с подобными обобщениями, в меру своих скромных сил.

  Нам здесь проще. В моем, например, классе _треть_ учащихся были евреями. Но, во-первых, никто из них не пытался замесить на моей крови мацу к празднику, во-вторых, детская дружба и всё такое, короче, востоку, и особенно югу, расизм нынче свойственен меньше. Нет, это не значит, что мы – лучшие, просто, мы немного другие украинцы, и с этим тоже всегда нужно считаться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | stefan

   дядя Вова ти за чи проти жидомасонів?

   Дядя Вова пише:
   > На менее интеллектуальных форумах, чем наш, я иногда встречаю от львовян фразу «втопимо комуняк в крові жидів», или наоборот, не помню точно. Даже привык уже к этому немножко, как и к тому факту, что польский ребенок играет в солдатиков «пОляк против русского», а некоторые из нас в детстве (не задумываясь тогда о собственной национальности) играли «русский против немца». Скорее всего, то были плохие львовяне, не хочу обобщать, ибо сам пришел на этот форум, чтобы бороться с подобными обобщениями, в меру своих скромных сил.
   >
   > Нам здесь проще. В моем, например, классе _треть_ учащихся были евреями. Но, во-первых, никто из них не пытался замесить на моей крови мацу к празднику, во-вторых, детская дружба и всё такое, короче, востоку, и особенно югу, расизм нынче свойственен меньше. Нет, это не значит, что мы – лучшие, просто, мы немного другие украинцы, и с этим тоже всегда нужно считаться.
   ***
   дядя Вова ти за чи проти жидомасонів?
   признайся чесно.і тобі нічого за це не буде.
   ...
   і, особливо, цінна твоя фраза:
   > Нет, это не значит, что мы – лучшие, просто, мы немного другие украинцы, и с этим тоже всегда нужно считаться.

   нмд(і не тільки), коли ми перестанемо думати і говороти різну муйню про різність українців в різних регіонах, закінчиться муйня з спекуляціями на цю тему.
   до речі, як дядя Вова відноситься до вояків ОУН-УПА?
   "всі правила безпеки написані кров'ю"
 • 2006.05.07 | Soft

  Гламурна. Прачетал. Зачот. Дайте два.

 • 2006.05.07 | Хвізик

  а мені в обом це гуйню читати(-)

 • 2006.05.07 | Lery

  Багато чого в статті є реальністю, але...

  біда автора в тому, що йому відома лише частина фактів, за якими він робить радикальні висновки.

  Якщо б у статті позаміняти "жидомасони" на "масони", та трохи прибрати пафосу, то багатьом з вас був би доступніші деталі, які кожен може порівняти з реальними подіями у світі.
  А так слово "жид" одразу діє як червона ганчірка на бика, і у результаті "маємо те що маємо"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | stefan

   Lery maje raziju

   Lery пише:
   > біда автора в тому, що йому відома лише частина фактів, за якими він робить радикальні висновки.
   >
   > Якщо б у статті позаміняти "жидомасони" на "масони", та трохи прибрати пафосу, то багатьом з вас був би доступніші деталі, які кожен може порівняти з реальними подіями у світі.
   > А так слово "жид" одразу діє як червона ганчірка на бика, і у результаті "маємо те що маємо"...
   ***
   нмд, Lery має рацію...
  • 2006.05.07 | Сергій Кабуд

   а на мій погляд цікаво це саме словами жид, жидяра, бо це смішно

   це ж фейлетон чи нє?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.07 | Lery

    Це не фельєтон, на жаль...

    Дуже б мені хотілося, щоб у че це було вигадкою "хворої хвашисько-націоналістичної уяви" автора, але дуже багато з вказаних фактів вже неодноразово буди згадані у різних джерелах, навіть американців. Візьміть хоч книжку Перкінса про глобальну імперію.

    Але у більшості таких виступів автори висвітлюють лише нижчі рівні "піраміди", щро керує нашім світом.
    Дуже багато з них купляються на тему боротьби з єврейством, яке нібито в усьому винне. - Так, багато что робиться саме євреями, але вони самі у більшості є керованими "масонами" та тими силами, що стоять за ними.

    Євреї слугують як у ролі гнобителів та управителів інших народів так і засобом релаксації для них же - шляхом періодичних єврейських погромів, що згадуються ще з античних часів.
    Мало хто замислюється над тим, що є якась сила, якій є вигідним постійний конфлікт між євреями та іншими народами, бо це відволікає і тих і інших від роздумів над напрямком розвитку цивілізації та іншими важливими речами...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

     життя складніше і масонских лож сотні

     при чому кожна має міліардні важелі і конкурує з іншими.

     Подивіться списки форчун 500, журналу Форбс і так далі.

     Плюс під час інтернет буму до масонських лож які вже інсували додалися ще кілька десят нових, якими двадцятирічні керують))))

     Я вважаю що сама ідея про конспірасі, будьяке є наслідком тоталітарного бачення світу, яке передбачає єдиний центр)))

     його немає і ніколи не було, тому і війни та бійки постійно відбуватимуться, і в цьому полягає баланс я думаю
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.08 | Lery

      Re: життя складніше і масонских лож сотні

      Всі ці сотні організацій - є підрозділами однієї мережі.

      > Я вважаю що сама ідея про конспірасі, будьяке є наслідком тоталітарного бачення світу, яке передбачає єдиний центр)))
      >
      > його немає і ніколи не було, тому і війни та бійки постійно відбуватимуться, і в цьому полягає баланс я думаю

      Якщо все це продовжується ще за античного періоду, чому НІКОМУ ще не вдавалося заволодіти усім світом?
      Хтось увесь час залишає декілька сторін для продовження протистояння...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

       Re: життя складніше і масонских лож сотні

       Lery пише:
       > Всі ці сотні організацій - є підрозділами однієї мережі.


       Пиздите добродію Лєрі, це- хуйня. Серед міліардерів є наприклад підстаркуватий українець з манхетену.


       >
       > > Я вважаю що сама ідея про конспірасі, будьяке є наслідком тоталітарного бачення світу, яке передбачає єдиний центр)))
       > >
       > > його немає і ніколи не було, тому і війни та бійки постійно відбуватимуться, і в цьому полягає баланс я думаю
       >
       > Якщо все це продовжується ще за античного періоду, чому НІКОМУ ще не вдавалося заволодіти усім світом?
       > Хтось увесь час залишає декілька сторін для продовження
       протистояння...

       я більш думаю шо прелетіло НЛО, потім взяли всіх нашіх тьолок, як Йоко пише ото хачі в метро-

       завезли на свою орбіталку, там всіх їбали груповухою десь так рік- півтора, затримуючи вагітності через те шо на орбіті час плине повільніше,

       потім дали по голові і викинули на Землю.

       І з того часу народилися Жиди, які тепер в АІІДЖ.(ад і ізраіль де жиди)
      • 2006.05.09 | Забойщик

       Языком тарахтеть - не мешки таскать!

       Всі ці сотні організацій - є підрозділами однієї мережі.

       ---------Это личный ваш опыт? Или документики имеются? Документики на стол,пожлста!


       Якщо все це продовжується ще за античного періоду, чому НІКОМУ ще не вдавалося заволодіти усім світом?

       ---------А такое слово как ресурсы,которые всегда в дефиците,вам знакомо? А сопротивление захватчикам,которое поглощает у захватчиков дополнительные ресурсы? А болезни,моры,эпидемии столь распространенные в давние времена? Потери от них сплошь и рядом значительно превосходили военные потери. А ассимиляция? Когда -нибудь слышали об этом явлении?

       --------Прежде чем трындеть (другое слово тут не уместно) об истории стоит подучиться. ЦПШ для начала неплохо. Но стоит окончить какое-либо более солидное учреждение. Только не МАУП! А то совсем мозги набекрень будут.

       Хтось увесь час залишає декілька сторін для продовження протистояння...

       ---------То есть по вашей мысли человек не совершает самостоятельных действий? Им обязательно кто-либо руководит? Может вы ему оставите хотя бы свободу снимать или одевать штаны в сортире? Или даже это ему не дано делать самостоятельно?

       -------Да-а, господа! Затрынделись вы,дальше некуда!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.09 | Lery

        Re: Языком тарахтеть - не мешки таскать! - Согласен!

        Забойщик пише:
        > Всі ці сотні організацій - є підрозділами однієї мережі.
        > ---------Это личный ваш опыт? Или документики имеются? Документики на стол,пожлста!

        Возможно для Вас это и не авторитет, но почитайте "Тайные общества ХХ-го века" Боголюбова, например.

        > Якщо все це продовжується ще за античного періоду, чому НІКОМУ ще не вдавалося заволодіти усім світом?
        > ---------А такое слово как ресурсы,которые всегда в дефиците,вам знакомо? А сопротивление захватчикам,которое поглощает у захватчиков дополнительные ресурсы? А болезни,моры,эпидемии столь распространенные в давние времена? Потери от них сплошь и рядом значительно превосходили военные потери. А ассимиляция? Когда -нибудь слышали об этом явлении?
        А если представить, что целью есть экономическая власть, а не политическая? ЧТобы иметь реальную власть над миром, не нужно завоёвывать все страны.

        > ---------То есть по вашей мысли человек не совершает самостоятельных действий? Им обязательно кто-либо руководит? Может вы ему оставите хотя бы свободу снимать или одевать штаны в сортире? Или даже это ему не дано делать самостоятельно?
        Человек, который живет по правилам, навязанным ему извне и считает сумасшедшими всех, кто даже просто пытается задумываться о "единственно-верности" этих правил, действительно разве что в сортир и ходит по собственной воле.
        Все остальные поступки его продиктованы законами, обычаями и моралью, созданными кем-то...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.09 | Забойщик

         Я ,честно говоря, не думал,что бред о жидомасонстве ещё кого-то

         интересует.

         > ---------А такое слово как ресурсы,которые всегда в дефиците,вам знакомо? А сопротивление захватчикам,которое поглощает у захватчиков дополнительные ресурсы? А болезни,моры,эпидемии столь распространенные в давние времена? Потери от них сплошь и рядом значительно превосходили военные потери. А ассимиляция? Когда -нибудь слышали об этом явлении?

         А если представить, что целью есть экономическая власть, а не политическая? ЧТобы иметь реальную власть над миром, не нужно завоёвывать все страны.

         -------С экономической властью еще сложнее,чем с политической.Просто ваши понятия об экономике и ее историческом развитии не соответиствуют реалиям. И что означает реальная власть. Здесь без политической власти просто не обойтись. Постойте день возле мусорника и посчитайте сколько бомжей пройдет перд вашими глазами. Это люди, которые материальные стимулы не воспринимают.То есть экономическая власть над ними просто не возможна. Но это крайний случай. А сколько людей с ослабленным стремлением к материальным стимулам? Любое развитое западное общество демонстрирует,что есть масса людей готовых НЕ стремиться обогатиться,готовых попрошайничать ,но не работать.

         ------Кстати попробуй сам для себя ответить на вопрос:"Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?" Ваши дописи на эту тему такая фигня,что и разбирать противно.Учиться надо, а не других учить. "Умный любит учиться, а дурак учить" - Б.Окуждава.

         -------Не будем уже говорить о том,что в различных регионах мира процентное соотношение таких людей различно. А о чем говорит опыт советизации народов Севера? Им наплевать на ваши экономические стимулы.


         > ---------То есть по вашей мысли человек не совершает самостоятельных действий? Им обязательно кто-либо руководит? Может вы ему оставите хотя бы свободу снимать или одевать штаны в сортире? Или даже это ему не дано делать самостоятельно?

         Человек, который живет по правилам, навязанным ему извне и считает сумасшедшими всех, кто даже просто пытается задумываться о "единственно-верности" этих правил, действительно разве что в сортир и ходит по собственной воле.

         ------Делаете ту же ошибку,что и большевики. Они в своих теориях считали точно так же.Они как бы механизировали человека,сводили его желания к социальным движущим силам. Однако жизнь доказала,что любые теории входящие в противоречие с законами жизни обречены. Любое завоевание,любое насилие входит в противоречие с законами жизни. И след. обречено. Историю учить надоТЬ. Не будете такую фигню проповедовать.

         Все остальные поступки его продиктованы законами, обычаями и моралью, созданными кем-то...

         ---------Законы делаются людьми,но они закрепляют то,что уже сложилось или складывается в данном обществе. Поэтому законы в разных странах столь различны.
         -------А вот обычаи и мораль не создаются отдельными людьми. Более того они тесно связаны с биологией человека,а не со злой волей жидомасонов.

         Учи парень матчасть!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.09 | Lery

          Еще раз: пора научиться разделять масонство и евреев!

          Забойщик пише:
          > А если представить, что целью есть экономическая власть, а не политическая? ЧТобы иметь реальную власть над миром, не нужно завоёвывать все страны.
          > -------С экономической властью еще сложнее,чем с политической.Просто ваши понятия об экономике и ее историческом развитии не соответиствуют реалиям. И что означает реальная власть. Здесь без политической власти просто не обойтись.

          Рекомендую почитать книгу Джона Перкинса "Исповедь экономического убийцы". - Там четко показано как глобальная экономика управляет глобальной политикой.

          Также известно высказывание основателя семейства Ротшильдов: "Дайте мне управлять финансами страны, и мне будет безразлично кто в ней правит!"

          > ------Кстати попробуй сам для себя ответить на вопрос:"Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?" Ваши дописи на эту тему такая фигня,что и разбирать противно.Учиться надо, а не других учить. "Умный любит учиться, а дурак учить" - Б.Окуждава.

          Если Вас реально интересует "Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?", можете посмотреть эти ссылки:
          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?key=1147201558&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan

          > Человек, который живет по правилам, навязанным ему извне и считает сумасшедшими всех, кто даже просто пытается задумываться о "единственно-верности" этих правил, действительно разве что в сортир и ходит по собственной воле.

          > ------Делаете ту же ошибку,что и большевики. Они в своих теориях считали точно так же.Они как бы механизировали человека,сводили его желания к социальным движущим силам. Однако жизнь доказала,что любые теории входящие в противоречие с законами жизни обречены. Любое завоевание,любое насилие входит в противоречие с законами жизни. И след. обречено. Историю учить надоТЬ. Не будете такую фигню проповедовать.

          Почитайте вот "сказочку" об идеальном механизме экономического стимулирования человека:
          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1145842687&first=&last=

          Вот я привел несколько ссылок в подтверждение своих слов.
          А что Вы и Ваши коллеги могут предоставить в защиту своей точки зрения кроме собственной веры в неё и криков об антисемитизме по поводу и без?!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.10 | Забойщик

           В названии написано "жидомасоны". так что не надо врать.

           Еще раз: пора научиться разделять масонство и евреев!

           --------Остапка,автор глупостей, не разделяет евреев и масонов.Не стоит за автора делать то,что он не делал.

           Забойщик пише:
           > А если представить, что целью есть экономическая власть, а не политическая? ЧТобы иметь реальную власть над миром, не нужно завоёвывать все страны.

           > -------С экономической властью еще сложнее,чем с политической.Просто ваши понятия об экономике и ее историческом развитии не соответиствуют реалиям. И что означает реальная власть. Здесь без политической власти просто не обойтись.


           Рекомендую почитать книгу Джона Перкинса "Исповедь экономического убийцы". - Там четко показано как глобальная экономика управляет глобальной политикой.

           ---------Меня уже тошнит от псевдоэкономических глупостей. Поэтому наслаждайтесь сами этим чтивом.Дело в том, что если вы регулярно посещаете Майдан,то должны знать,что Забойщик предприниматель.То есть человек реально занимающийся экономикой.И если я вижу ,что страны по мысли Перкинса,включенные в глобальную экономику проводят разную, иногда даже враждебную друг другу полиитику, то я понимаю,что господин Перкис написал чтиво. Нынче такие штЮки весьма модны. Какое-нибудь чмо вдруг делает сенсацианное "открытие",скажем в экономиек. Это ничего,что экономисты говорят,что это открытие фигня.Читатель-дилетант читает с удовольствием и ругает профессионалов,не признающих это чтиво.А если это еще и интересно написано и читабельно - то успех этому "открытию" обеспечен. Другое дело,что ни один профессионал им не воспользуется,т.к. оно никому кроме автора прибыли не принесет.Это мы уже проходили.На эту тему небольшой пример:последняя война в Ираке. Союзники Америки, Германия и Франция, страны вроде бы включенные в глобальную экономику, наплевали на идеи Перкинса и проводили пролитику явно не дружественную Америке. А Англия поддержала Штаты. Итак,господин Перкинс облажался.
           -----И на закуску: А с какого времени появилось то,что Перкинс называет глобальной экономикой? А что было до того? И как тогда жидомасоны "правили" миром? И что они ,скажем в 1000 году называли миром?

           Также известно высказывание основателя семейства Ротшильдов: "Дайте мне управлять финансами страны, и мне будет безразлично кто в ней правит!"

           --------Интересно то,что это всего лишь мечта. И как каждая мечта имеет экономическую ценность - ноль целых ,хрен десятых.К тому же, как и каждый афоризм этот грешит значительным упрощением.

           > ------Кстати попробуй сам для себя ответить на вопрос:"Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?" Ваши дописи на эту тему такая фигня,что и разбирать противно.Учиться надо, а не других учить. "Умный любит учиться, а дурак учить" - Б.Окуждава.


           Если Вас реально интересует "Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?", можете посмотреть эти ссылки:
           http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?key=1147201558&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan

           --------Вы меня простите,но такими "ссылками" в серьезном разговоре стыдно оперировать.

           > Человек, который живет по правилам, навязанным ему извне и считает сумасшедшими всех, кто даже просто пытается задумываться о "единственно-верности" этих правил, действительно разве что в сортир и ходит по собственной воле.


           > ------Делаете ту же ошибку,что и большевики. Они в своих теориях считали точно так же.Они как бы механизировали человека,сводили его желания к социальным движущим силам. Однако жизнь доказала,что любые теории входящие в противоречие с законами жизни обречены. Любое завоевание,любое насилие входит в противоречие с законами жизни. И след. обречено. Историю учить надоТЬ. Не будете такую фигню проповедовать.


           Почитайте вот "сказочку" об идеальном механизме экономического стимулирования человека:
           http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1145842687&first=&last=

           --------А это,извините, даже и не смешно.

           Вот я привел несколько ссылок в подтверждение своих слов.
           А что Вы и Ваши коллеги могут предоставить в защиту своей точки зрения кроме собственной веры в неё и криков об антисемитизме по поводу и без?!

           ---------Я не знаю по поводу коллег. И кого вы считаете моими коллегами? В защиту моей точки зрения я уже все сказал. Самое главное доказательство ЛЮБОЙ теории - это жизнь. Все что я знаю об экономике (а знаю я не мало) и ее истории, о системах управления ( я специалист именно по системам управления), об истории общества говорит о том,что никакого всемирного заговора или всемирного центра управления чем либо не существовало и не существует. Более того, в силу некоторых причин такой центр не мог существовать даже во второй половине ХХ века, с его достаточно развитой вычислительной техникой. О более ранних периодах существования человечества и говорить не приходится.Найдите какого-нибудь математика, желательно не школьного, и пусть он вам досуге попробует внятно рассказать о том ,какие массивы информации пришлось бы обрабатывать такому центру. И какова в них доля абсолютно случайных чисел, которые НЕВОЗМОЖНО предсказать или предвидеть.Как невозможно сегодня предсказать будет ли через пять лет засуха в этом конкретном районе. А это и есть экономика.

           Учиться надо, хлопче. Тогда не будешь попадать в такое глупое положение. Ты знаешь, я иногда даже прихожу в замешательство, что тебе нужно объяснять казалось бы совершенно очевидные вещи. Ну ведь доказал же Союз своим существованием, что экономикой невозможно постоянно управлять.О какой еще всемирной сети управления миром, да еще и в течение сотен, даже тысяч лет можно серьезно говорить. А ты мне опять за рыбу гроши. Правильно сказал Гоголь:"Скучно на этом свете господа".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.10 | Lery

            Re: В названии написано "жидомасоны". так что не надо врать.

            Забойщик пише:
            > --------Остапка,автор глупостей, не разделяет евреев и масонов.Не стоит за автора делать то,что он не делал.
            Да Бог с ним, с Остапом этим и его понятиями.
            Я ранее уже говорил, что _многое_ в его статье - близко к правде. Но с отдельными вещами и выводами "бей жидов..." я не согласен и старался аргументировать "почему".

            > Рекомендую почитать книгу Джона Перкинса "Исповедь экономического убийцы". - Там четко показано как глобальная экономика управляет глобальной политикой.
            >
            > ---------Меня уже тошнит от псевдоэкономических глупостей. Поэтому наслаждайтесь сами этим чтивом.Дело в том, что если вы регулярно посещаете Майдан,то должны знать,что Забойщик предприниматель.То есть человек реально занимающийся экономикой.И если я вижу ,что страны по мысли Перкинса,включенные в глобальную экономику проводят разную, иногда даже враждебную друг другу полиитику, то я понимаю,что господин Перкис написал чтиво. ... Итак,господин Перкинс облажался.

            Вы - как предприниматель, занимаетесь практической экономикой, тогда как Перкинс занимался прикладной макроэкономикой и эконометрикой, специалистом в которых Вы вряд-ли являетесь...
            Тут "весовые категории" несколько другие, если угодно.

            > -----И на закуску: А с какого времени появилось то,что Перкинс называет глобальной экономикой? А что было до того? И как тогда жидомасоны "правили" миром? И что они ,скажем в 1000 году называли миром?
            Глобальная экономика в современном понимании появилась в 1960-х годах.

            Я бы не стал уравнивать масонов с "корпоратократией", описанной Перкинсом. Последняя, скорее всего, состоит на службе первых, причем экономические воротили могут и не осознавать полной картины, сосредоточившись на погоне за деньгами...

            А миром уже несколько тысячелетий правят при помощи денег. У кого денег больше, тот и проводит свою негласную политику в жизнь...

            > Также известно высказывание основателя семейства Ротшильдов: "Дайте мне управлять финансами страны, и мне будет безразлично кто в ней правит!"
            > --------Интересно то,что это всего лишь мечта. И как каждая мечта имеет экономическую ценность - ноль целых ,хрен десятых.К тому же, как и каждый афоризм этот грешит значительным упрощением.

            Семейство Ротшильдов остается в банковских верхах Европы и Штатов с середины 18-го века и с годами только укрепляется, невзирая на катаклизмы и падения империй вокруг...

            > Если Вас реально интересует "Что такое экономическая власть? Каковы механизмы её осуществления?", можете посмотреть эти ссылки:
            > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?key=1147201558&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan
            > --------Вы меня простите,но такими "ссылками" в серьезном разговоре стыдно оперировать.
            Вы же вообще отказываетесь приводить какие-либо ссылки, подтверждающие Вашу позицию, если не ошибаюсь?

            > Почитайте вот "сказочку" об идеальном механизме экономического стимулирования человека:
            > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1145842687&first=&last=
            > --------А это,извините, даже и не смешно.
            Это действительно не смешно.

            > Вот я привел несколько ссылок в подтверждение своих слов.
            > А что Вы и Ваши коллеги могут предоставить в защиту своей точки зрения кроме собственной веры в неё и криков об антисемитизме по поводу и без?!
            > ---------Я не знаю по поводу коллег. И кого вы считаете моими коллегами?
            Тех, кто отметает всякую попытку рассуждений, противоречащих их аксиоматическому взгляду на мир.

            >В защиту моей точки зрения я уже все сказал. Самое главное доказательство ЛЮБОЙ теории - это жизнь. Все что я знаю об экономике (а знаю я не мало) и ее истории, о системах управления ( я специалист именно по системам управления), об истории общества говорит о том,что никакого всемирного заговора или всемирного центра управления чем либо не существовало и не существует. Более того, в силу некоторых причин такой центр не мог существовать даже во второй половине ХХ века, с его достаточно развитой вычислительной техникой. О более ранних периодах существования человечества и говорить не приходится.Найдите какого-нибудь математика, желательно не школьного, и пусть он вам досуге попробует внятно рассказать о том ,какие массивы информации пришлось бы обрабатывать такому центру. И какова в них доля абсолютно случайных чисел, которые НЕВОЗМОЖНО предсказать или предвидеть.Как невозможно сегодня предсказать будет ли через пять лет засуха в этом конкретном районе. А это и есть экономика.

            Дело в том, что рассчеты ведутся с точки зрения сохранения и преумножения капитала отдельных лиц и их влияния на политику и экономику разных стран. А для этого не нужно просчитывать всю модель.
            Отсюда войны, катаклизмы, нищета, болезни, голод, смерти во множестве стран.
            Перкинс приводит статистику о 24 тысячах людей, умирающих от голода ежедневно в мире. Зато транснациональные корпорации с каждым днем повышают свои доходы. Есть повод задуматься, правда?

            > Учиться надо, хлопче. Тогда не будешь попадать в такое глупое положение. Ты знаешь, я иногда даже прихожу в замешательство, что тебе нужно объяснять казалось бы совершенно очевидные вещи. Ну ведь доказал же Союз своим существованием, что экономикой невозможно постоянно управлять.О какой еще всемирной сети управления миром, да еще и в течение сотен, даже тысяч лет можно серьезно говорить. А ты мне опять за рыбу гроши. Правильно сказал Гоголь:"Скучно на этом свете господа".
            Учиться нужно нам всем...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.10 | Забойщик

             Re: В названии написано "жидомасоны". так что не надо врать.

             Да Бог с ним, с Остапом этим и его понятиями.

             -------Отказ от Остапки - это уже прогресс.


             Вы - как предприниматель, занимаетесь практической экономикой, тогда как Перкинс занимался прикладной макроэкономикой и эконометрикой, специалистом в которых Вы вряд-ли являетесь...
             Тут "весовые категории" несколько другие, если угодно.

             --------Я думаю вас сбила с толку моя несколько "расхристанная" манера подачи материала.К тому же я не хотел,как павлин "распускать хвост". Мне до сих пор приходится читать лекции по экономике.Делаю я это обычно перед экзаменами,весной. И не много - 4-5 лекций. Времени в обрез.Казалось бы должно быть приятно,что даже некоторые преподаватели конспектируют. На самом деле это наводит меня на грустные мысли. Я стараюсь максимально упростить подачу материала,лишь бы не в ущерб смыслу. И если наши преподаватели это конспектируют.... Чего же стоят их знания и чему они могут научить свих студентов?
             -----Поэтому я имел полное право написать о Перкинсе - чтиво.             Глобальная экономика в современном понимании появилась в 1960-х годах.

             -------А ведь сторонники мирового жидомасонства,которых мы нынче обсуждаем, говорят ,что жидомасоны правят миром столетия.

             Я бы не стал уравнивать масонов с "корпоратократией", описанной Перкинсом. Последняя, скорее всего, состоит на службе первых, причем экономические воротили могут и не осознавать полной картины, сосредоточившись на погоне за деньгами...

             ---------"Скорей всего" означает предположение. Но ваше предположение ничем не подкреплено.К тому же вы не вполне осознаете,что означает "погоня за деньгами" на уровне Форда,ДжМ... Это обработка колоссального массива информации - цены,динамика цен,конъюнктура,предполагаемые инженерные новации и т.д. Но никто из "гонящихся" не учитывает масонов или жидомасонов.Обо всем этом вы можете прочесть у того же Форда:"Моя жизнь.Мои достжения.";"Сегодня и завтра".Есть отличные документы на эту тему А.Круппа.             А миром уже несколько тысячелетий правят при помощи денег. У кого денег больше, тот и проводит свою негласную политику в жизнь...

             ------И опять,как говорится "не в кассу".Начиная от римких императоров,через Карла V и товарища Гитлера,до Ходорковского и китайских миллиардеров ,казненых комми,мы видим,что количество денег сплошь и рядом не только не дает больше власти,но и лишает их хозяина свободы и даже жизни. Сбросьте шоры. Оглянитесь вокруг и не читайте книжечек.(Обращаю внимание: не книг,а книжечек. Особенно популярных у неспециалистов).

             > Также известно высказывание основателя семейства Ротшильдов: "Дайте мне управлять финансами страны, и мне будет безразлично кто в ней правит!"

             Семейство Ротшильдов остается в банковских верхах Европы и Штатов с середины 18-го века и с годами только укрепляется, невзирая на катаклизмы и падения империй вокруг...

             --------Семейство Ротшильдов ХХ века и дом Ротшильдов XVIII века - это,как говорят в Одессе , две большие разницы. Власть Ротшильдов 200 лет тому была колоссальна. А нынешнее семейство, именно в силу того,что это семейство, распылило свою власть. И только очень сосредоточенные на всемирном заговоре люди не хотят этого видеть.

             Вы же вообще отказываетесь приводить какие-либо ссылки, подтверждающие Вашу позицию, если не ошибаюсь?

             -------Совершенно верно. Более того учу всех ,кого доводится учить, не употреблять никаких цитат. Только формулы или свои выводы на основании цифр,цены,объемы продуцкии,издержки и т.п.
             -----И чтобы научить учащихся самостоятельности подбираю им цитаты, обычно из нобелевских лауреатов по экономике или из учебников различных экономических школ, на одну и ту же тему.Действует очень отрезвляюще.Конечно же Маркса с Хайеком я не сталкиваю "лбами".Это грубо и не корректно.


             Это действительно не смешно.

             -----Ваша проблема.


             Тех, кто отметает всякую попытку рассуждений, противоречащих их аксиоматическому взгляду на мир.

             ------Я ничего не отметаю,кроме пустых словес.Кроме того именно аксиоматический взгляд намир мне обсолютно чужд. Вы несколько путаете мир и книжечки.Мир - это события. Вот события,только в полном, не кастрированном объеме, я согласен обсуждать. Сначала события,потом,на основании событий ,предположения, затем поиск в событиях того,что противоречит этим предположениям,затем коррекция предположений и т.д. А у вас все наоборот.Вот теория и если события(факты) противоречат теории,тем хуже для фактов.

             Дело в том, что рассчеты

             -------Какие именно расчеты?

             ведутся с точки зрения сохранения и преумножения капитала отдельных лиц и их влияния на политику и экономику разных стран.

             ------Простите меня,но это противоречит совершенно недавним фактам.Два года тому,при инфляции 4% годовых,американские банки кредитовали клиентов под 2% годовых. Таким образом банки выплачивали своим клиентам 2% годовых. То есть банки терпели убытки в 2%годовых.Думете был приказ? Ничего подобного.Там эти номера не проходят. Вот вам материал для раздумин.

             Далее: Все разговоры "сохранении и приумножении капитала отдельных лиц" - это побрехушки об экономике "импераилизма",придуманой господином Ульяновым.Еще когда этот "экономист" писал "Материализм,как высшая стадия его кретинизма" уже тогда вовсю принимались законы о ДЕМОНОПОЛИЗАЦИИ. Нынешний капитализм настолько демонополизирован,что пора бы сначала почитать о реальном состоянии дел. И особенно о соучастии работников в прибыли различных предприятий.

             А для этого не нужно просчитывать всю модель.

             -----Еще одна,но чисто методологическая ошибка. Сколько процентов информации нужно знать о системе (предприятие,отрасль...),чтобы сделать правильный вывод и не потерять время на поиски иформации ( потерянное время состарит часть уже имеющейся информации) ? 85% ! Это почти вся "модель",как вы изволили выразиться.

             Отсюда войны, катаклизмы, нищета, болезни, голод, смерти во множестве стран.
             Перкинс приводит статистику о 24 тысячах людей, умирающих от голода ежедневно в мире. Зато транснациональные корпорации с каждым днем повышают свои доходы. Есть повод задуматься, правда?

             ----------Неплохо для коммунистической или антиглобалистской агитации. Но для выводов информации КАТАСТРОФИЧЕСКИ мало. Нужно ,для начала , показать, что голод в Китае как-то связан с доходами Дж.Моторс или Филипс. Есть отличный принцип:после того не означает вследствие того.Он очень стар,но жизнь упрямо подтверждает его состоятельность.

             Учиться нужно нам всем...

             -----Это верно. Вот я и учусь. Хотя мне уже почти 60.Дети посмеиваются. Но когда они учили в институтах экономику,то прибегали ко мне. И присходил такой разговор:"Что у тебя за учебник? Выкинь его и забудь все ,что ты в нем прочитал.А теперь слушай..." Все ,как один, сдали экономику на отлично.

             Мой совет: не лезь в экономику будучи любителем. Она проста,но очень не очевидна. Вот пример. Ответь на вопрос:"Государственный долг - это хорошо или плохо?" Все кричат - "Плохо-о-о!" А напрасно. Для ответа на этот,казалось бы простейший вопрос,нужно небольшое уточнение - из чего сотоит этот долг.Если мы просто проели деньги - это ужасно. А если потратили на строительство производства,на модернизацию,на развитие ифраструктуры,на образование.... То ничего страшного нет.Все вернется и ,скорей всего, сторицей.

             Этот вопрос - детские шалости. На самом деле, есть вещи очень не простые. И профессионалы, даже очень высокого класса, сплошь и рядом дают противоположные рекомендации. И ,что самое интересное, рекомендации математически обоснованные. И что еще более интересно, иногда оба правы или оба не правы (что значительно чаще).

             Честно говря я больше не имею желания продолжеть эти дебаты. Они мне ничего не дают.
 • 2006.05.07 | Нестор

  Типовий приклад фашизму

  Звісно тяжко знайти відповіді на запитання, чому живеш бідно, чому жінка пиляє, чому син бовдур. Хто в цьому винен? Розум на рівні інстинктів відмовляється сприймати важку правду. А тут одна єдина відповідь на всі запитання. Проста і зрозуміла. Винні жидомасони. І на душі відразу стає легко і радісно. І життя набуває сенсу :)

  Одного не збагну чому такі однакові два види фашизму червоний і коричневий так ворогують між собою? Адже різниці практично нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | damoradan

   Боливар не вынесет двоих (-)

 • 2006.05.07 | толя дейнека

  Re: рак - це є червона риба, що плаває задом наперед

  типа суть зловлена правильно.. і Остап вірю є незламним форпостом традиційності і моральності.. але мені здається такий форпост легко обійти стороною.

  Жидомасони діють дуже хитро. Вони у своїй діяльності не показують своїх облич, не називають своїх імен, в них є безліч людей які працюють на них і втілюють їхні задуми в життя, навіть не підозрюючи цього. Крім того жидомасони всю свою діяльність маскують під невинними, добрими справами: благодійністю, допомогою бідним, знедоленим, місіонерською, просвітницькою роботою, культурною, науковою співпрацею. Вони нав’язують свої ідеї інтернаціоналізму, лібералізму, європейської та світової інтеграції з екранів телевізорів, динаміків радіоприймачів, шпальт газет.

  ірраціональна демонізація - така зброя, якою добре лише мух лякати на замацаних шибках.
  Як підступні жидомасони людей примушують? певно є способи? до того ж придивитися - а вони і не жидомасони.. і не жиди.. і не масони..
  що, вони справді займаються благочинністю і помагають знедоленим?
  Чому світова жидомасонська спільнота палко вітала крах жидомасонського СССР? чому Шнеєрсони вважали і вважають жидомасона Сталіна особистим ворогом, аж хасиди вихвалюються його вбивством своїми молитвами?
  тема нерозкрита. По правді треба ставити незачот.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | Shooter

   Ага. Виявляється - не все так просто

   Бо жидомасони поділяються, згідно толяна, на добрих жидомасонів та поганих жидомасонів.


   толя дейнека пише:
   > типа суть зловлена правильно.. [...] тема нерозкрита.

   Розкрийте, не встидайтесь.
  • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

   Як я Вас вчора згадував!!!

   кароче це історія цікава,

   був я у Вільямсбургу, що є пейсата околиця брукліну. Їхав автом, вез знайому красуню з довгими і красивими ногами і товариство на підпільну діскотєку де грають тєхно оскаженіле.

   Ну я Вільямсбург вже знаю, але красуня - перший раз...

   І от уявіть собі видовисько:

   сотні пейсатих, в хутрових капелюхах (на вулиці 18), в довгих лапсердаках водять хороводи і співають на жидівській мові якісь сатанистські заклинання))))

   Моя красуня перелякалася і каже-
   шо це найстрашніше видовисько яке вона бачить в америці!!!!

   їй Бо не брешу

   ГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!
   треба було зробити фоток.

   І раптом серед пейсатого святкування, за рогом буквально такі склади починаються і серед них такі двері залізні, заходиш, йдеш на 2й поверх а гупає ще з вулиці:
   і там, під червоними лампами танцюють але вже далеко не пейсаті, хоча жидів теж дофіга, всі як бітники чи вудіалени, при чому ті шо не жиди в нюйорку троха стають жидами, бо їх БАГАТО))), і деякі манери переймаються підсвідомо. Дівчата є непогані серед ізраільтянок і переважно дуже легкої поведінки вони, аж приємно....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.08 | stefan

    гебреї люблять

    музику, кохання, гроші...
    ,,,
    гебрейки ще + гроші за кохання...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

     це люблять всі, але не всі мають(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.08 | Englishman

      модераторе, зітріть будь ласка откровєнія цих "знатоків" (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

       а мені сподобалося і я спробував теж намаз зробити(-)

      • 2006.05.09 | ЖАК

       Re: модераторе, зітріть будь ласка откровєнія цих "знатоків" (-)

       А зачем стирать? Ну выставили напоказ эти "господа" свои моральные гениталии... Ну и что. Ну диковинка. Да и ладно...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

        :) ми можемо і с.. (:

        сраку показати і попердіти голосно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.10 | SpokusXalepniy

         Пропозиція...

         ... до майданівських АДМІНів.

         Сергій Кабуд пише:
         > :) ми можемо і сраку показати і попердіти голосно.

         С першого погляду це заслуговує на постановку в Новини, бо Кабуд один з майданівских новинарей.
         Хоча... з іншого боку ця інформація більш асоціюється з загальними питаннями саме Вільного форуму.

         Тут що цікаво? В обох випадках авторитет АДМІНів посилюється. Тому я гадаю, що треба поставити це повідомлення в Розробки. Там найбільш відчувається нестача авторитетних висловлювань.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

          підтримую(-)

       • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

        ось тут ще, ознайомтеся будьласка, до колекції:)

        http://www2.maidan.org.ua/n/free/1147129035
   • 2006.05.09 | Сергій Кабуд

    а дійсно, може цю гілочку перенести до розділу ..Крим?(-)

 • 2006.05.08 | Забойщик

  Во, Остапка дает!

  Що ми спостерігаємо сьогодні навколо нас у світі? Основні загальнолюдські цінності, такі як: любов до ближнього, взаємодопомога, побожність, моральність, любов до рідної землі, рідного народу давно вже перестали бути визначальними орієнтирами в житті людей.

  -------Я думаю историки подтвердят,что эти ценности никогда не доминировали в быту.Говорить о них говорили,проповедовали,но и только.Даже в Библии самые первые люди были не человеколюбивы,сребролюбтвы и т.д. Каин убил родного брата. Исав за похлебку продал право первородства. А о "человеколюбии" киевских (украинских) князей можно вообще ужастики писать. Помнится один зело великий киевский человеколюбец развлечения ради пленных из луков расстреливал.А зело человеколюбивая Ольга спалила из человеколюбия древлян,да еще и помучила их перд смертью.Тоже видимо из человеколюбия.
  Любовь к земле родной проявлялась видимо тогда когда один князь убивал другого и захватывал его княжество.

  Їх замінили такі “цінності”: безмежне грошолюбство, жорстокий кар’єризм, розпуста, сексуальні збочення, алкоголізм, наркоманія, розгул злочинності, абсолютна байдужість людей до всього що безпосередньо не стосується їхнього добробуту,

  ------Так и вспоминается знаменитая украинская пословица,видимо придуманная жидомасонами:"Моя хата скраю".


  На зміну принципам расової і національної чистоти приходить шалена пропаганда міжрасових і міжнаціональних шлюбів,

  ---------Аж интересно стало. Где же и когда у нас блюлась национальная чистота. Только очень ленивый инородец не гулял по просторам Украины и не трахал наших баб-с.А раз трахал,то и потомство оставлял. То-то работа для Остапки - выявлять украинских чистокровок. А ведь это власть! Да еще и какая власть! Мечта Остапкиного дедушки товарища Гитлера. Интересно,а по каким критериям Остапка будет отделять чистокровок от полукровок,четвертькровок и т.п. Так сказать овец отделять от козлищ.А кто разработал критерии отбора? А то невзначай какого-нибудь полукровку Остапку да запишут в четвертькровки.

  На зміну православному християнству

  ---------То есть из этого посыла надоть понимать,что Остапка прдерживается православия. А какого патриархата? А знает ли Остапка,что первым жидомасоном в его,Остапкином понимании был Апостол Павел. Это ведь он сказал:"Нет эллина,нат иудея. Нет обрезанного,нет не обрезанного". То есть ВСЕ дети Божьи. А Остапка против такого равенства.

  Ідеалом такого споживача є: тупа людиноподібна істота, яка не знає якої вона раси, до якої нації належить, не має рідної мови, культури, в якої повністю відсутні будь-які моральні принципи. Основною метою такої людини є отримання тілесних задоволень: ситно їсти, жити в комфортних умовах, їздити на шикарній машині, одягатись в наймодніший одяг, отримувати сексуальне задоволення . Одним словом „хліба і видовищ” – ось і все чого прагне така людина.

  --------Асновной целью человека ВСЕГДА было:сытно есть,жить в комфортных условиях (машина - одна их составляющих комфорта),получать сексуальные удовольствия. Из стремления получить сексуальные удовольствия во многом состояла жизнь древнего египтянина и индийца. Опять жидомасоны виноваты? Кстати Древний Египет просуществовал,если мне не изменяет склероз,более 3 000 лет.Балбес Остапка не замечает,что лозунг "Хлеба и зрелищ" был придуман не жидомасонами,а древними римлянами. И ему более 2 000 лет. Или тогда уже правили жидомасоны? Тогда возникает вопролс: что же это за "могущественная " организация ,которая существует тысячелетия,а цели своей добиться не могЁт?

  Сукупністю таких „істот” дуже легко керувати: вони будуть виконувати будь–які накази, будуть підкорятись будь-якій владі, лиш би не втратити свій „спосіб життя”.

  -------Человеком всегда было легко управлять.  Всі ліві ідеології : соціалізм, комунізм, анархізм є творінням жидомасонів. Вони були створені з метою підриву традиційних цінностей і повалення, консервативного способу життя, заснованого на моральності і приватній власності .

  --------Пане Остапко! Так це ж і є капіталізм. А виж тількі шо тренділи що буцім то капіталізм це жидомасонство. Запизділись ви пане! Запизділись!

  Адже Україна – одна з найдавніших і найкультурніших країн у світі.

  -------Хотелось бы узнать по каким критериям Украина названа одной из культурнейших стран мира.В студию ,пожалста!

  Україна має давні традиції і український народ є одним з найбільш моральних і побожних народів у світі.

  -------Это мы знаем точно Людоедство - это явно один из признаков моральности и набожности.И когда брат режет брата.И когда брат на брата доносы строчит. И когда в церкви блудом занимаются - тоже признак набожности.


  Тому, нам треба міцно триматись власної крові, рідної мови, культури, традицій, віри, щоб не розчинитись у величезному безликому морі „дітей Апокаліпсису”.

  ---------А вот и суть Остапкиных писаний. Он хочет власти,чтобы решать, где наша кровь,а где не наша.Где ридна мова, а где не ридна(кстати в истории российской культуры такое явление уже было. Благополучно скончалось более 200 лет тому).А вопросы веры в руках таких быдлаков ,как Остапка мгновенно превращаются в вопросы конфессиональные. То есть вопросы имущественные. И это все очень материально выгодные проблемы.То есть выгодные для таких вот остапок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.08 | Lery

   Да, уж, жалко человека...

   ...Забойщика жалко.
   Сколько гадости сидит в человеке, откуда?
   Но как говорится, каждый судит по себе...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.09 | stefan

    по Тришке и кафтан...

    т.е. по Забойщику.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.09 | Забойщик

     Lery и stefan бесплатный совет...

     Кроме ЦПШ советую закончить хотя бы среднюю школу. Тогда вы сможете попытаться понять о чем вообще-то шла речь.

     А до того с вами бесполезно говорить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.09 | montrealais

      Re: Lery и stefan бесплатный совет...

      Абсолютно підтримую Забойщика. З такими так ми мовити "думками" з цього так званого "документу" в порядному товаристві з'являтися не можна - руку не пожмуть, бо дуже погано воняє. Антисемітизм - це стіна, за якою ховаються лузери.

      Мене особливо насмішив такий уривок з тексту: "Отже, як бачимо, капіталізм і комунізм – одного поля ягоди." - Очевидно, автор має в своєму арсеналі свій особливий варіант українського велосипеду - раю небесного на землі, який не змогли відшукати інші народи (відмінного від комунізму і капіталізму).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.09 | Lery

       Re: бесплатный совет...

       montrealais пише:
       > Абсолютно підтримую Забойщика. З такими так ми мовити "думками" з цього так званого "документу" в порядному товаристві з'являтися не можна - руку не пожмуть, бо дуже погано воняє. Антисемітизм - це стіна, за якою ховаються лузери.
       Іще раз повторюю, не треба скидати в одну кучу масонство як таємну світову мережу та "єврейське питання" на побутовому рівні.

       Те, що хтось вказує, що серед масонів багато євреїв, ще не означає, що він закликає нищити євреїв як націю.
       Усі ж приймають як належне, те що серед банкірів багато евреїв, чи серед "сильних світу цього", так? - Так чому ж якась "клямка" падає у багатьох, коли справа торкається масовства?
      • 2006.05.09 | толя дейнека

       Re: чим більше антисемітизму - тим краще

       жиди і так не особливо соромляться, он всі соки з України висмоктують. Або он послали америкосів за свій кошт вмирати за свій жидівський інтерес в Іраки-Афгани. І так, з анитсемітизмом бісяться мало не покажеться.
       А не буде антисемітизму - то вони взагалі переказяться.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.09 | montrealais

        може ще раз про лузерів повторити?

        Носіі ідеї антисемітизму просто демонструють свою нікчемність і неспроможність відкритими очима дивитись на світ і розуміти сутніть процесів, що відбуваються у світі без намагання пригнати їх під одну схему. І в цьому ні в чому не відрізніяються від ортодоксальних комуністів, релігійних фанатиків і т.д.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.09 | толя дейнека

         Re: прошу пана прокоментувати

         пану певно подобається лаятися американськими лузерами. це бадьорить. Але в америкосів є і сильніші слова, наприклад мазафака.

         тож прошу, таке повідомлення

         персонально відповідальні за Голодомор

         я вже раніше в обговореннях згадував про книгу
         Н.В.Петров, К.В.Скоркин
         КТО РУКОВОДИЛ НКВД 1934–1941. СПРАВОЧНИК
         натепер вона навіть опублікована на сайті Меморіалу - http://www.memo.ru/history/NKVD/kto/index.htm .

         довідник містить прості біографічні довідки номенклатури каральних органів ОГПУ-НКВД-ГБ і статистичні таблиці. Зрозуміло, основною метою авторів (і Меморіалу) було дослідити так званий "Великий Терор 1937-38". Але довідник, в силу нерозривної єдності подій, дозволяє назвати і тих, хто несе персональну відповідальність за наймасовіші репресії на україні протягом 1929-34 рр. В цей проміжок часу попали колективізація ("розкуркулено" 352 тис. селянських господарств), його прямий наслідок Голодомор 3,5 млн жертв, а також знищення квіту української інтилігенції ("Розстріляне Відродження"). Так званий "Великий Терор", коли полетіли зокрема і голови катів, навіть близько не стояв до того розгулу безправ'я і кількості жертв.

         Тож, хто керував НКВД в ті роки персонально, починаючи від керівників областей, до керівництва республіканського і союзного НКВД. Я виписав цей перелік товаришів, рослуговуючися наведеними в довіднику біографіями, пропоную цей не дуже числений список каральної номенклатури.

         БАЛИЦКИЙ ВСЕВОЛОД АПОЛЛОНОВИЧ
         БЛАТ ИОСИФ (ИОСЬ-ГЕРШ) МИХАЙЛОВИЧ (МИХЕЛЕВИЧ) киев харьков донецк
         ГОВЛИЧ (ГОВБИНДЕР) МАРК (МАРКУС) ИЛЬИЧ (ИЛЬЕВИЧ) днепр
         ЗАПАДНЫЙ (КЕССЕЛЬМАН) СЕМЕН ИЗРАИЛЕВИЧ
         ИВАНОВ ВАСИЛИЙ ТИМОФЕЕВИЧ
         КАГАН МОИСЕЙ АРОНОВИЧ
         КАРЛСОН КАРЛ МАРТЫНОВИЧ
         КАЦНЕЛЬСОН ЗИНОВИЙ БОРИСОВИЧ
         КОРНЕВ (КАПЕЛЮС) МАРК БОРИСОВИЧ винница николаев полтава донецк киев чернигов
         КРИВЕЦ ЕФИМ ФОМИЧ киев днепр чернигов
         ЛЕВОЦКИЙ ВАСИЛИЙ ЯКОВЛЕВИЧ винница полтава
         ЛЕОНЮК ФОМА АКИМОВИЧ одеса
         ЛЕПЛЕВСКИЙ ИЗРАИЛЬ МОИСЕЕВИЧ
         МАЗО СОЛОМОН САМОЙЛОВИЧ
         МИРОНОВ (КОРОЛЬ) СЕРГЕЙ (МИРОН) НАУМОВИЧ (ИОСИФОВИЧ)
         ПЕТЕРС (ЗДЕБСКИЙ) АНДРИАН АЛЕКСАНДРОВИЧ винница одеса днепр
         РЕЙХМАН ЛЕВ ИОСИФОВИЧ
         РЕССИН ИЛЬЯ ЗАЛМАНОВИЧ харьков днепр
         РОЗАНОВ (РОЗЕНБАРДТ) АЛЕКСАНДР (АБРАМ) БОРИСОВИЧ польава киев
         РОМЕЙКО (АСМУС) МИХАИЛ (ЛЕОНИД) КАЗИМИРОВИЧ (АЛЕКСАНДРОВИЧ) киев луганск
         САПИР АБРАМ ВЛАДИМИРОВИЧ киев одеса днепр
         СОКОЛИНСКИЙ ДАВИД МОИСЕЕВИЧ киев винница молдавия, потом днепр донецк
         ФИШЕР ИОСИФ БОРИСОВИЧ донецк
         ШАРОВ (ШАВЕР) НИКОЛАЙ ДАВЫДОВИЧ

         з москви процесами керували
         ЯГОДА ГЕНРИХ (ЕНОХ) ГРИГОРЬЕВИЧ (ГЕРШЕНОВИЧ)
         АГРАНОВ ЯКОВ (ЯНКЕЛЬ) САУЛОВИЧ (ШМАЕВИЧ, ШЕВЕЛЕВИЧ)
         ПРОКОФЬЕВ ГЕОРГИЙ ЕВГЕНЬЕВИЧ
         БЕРМАН МАТВЕЙ ДАВЫДОВИЧ
         ФРИНОВСКИЙ МИХАИЛ ПЕТРОВИЧ
         БЕЛЬСКИЙ (ЛЕВИН) ЛЕВ (АБРАМ) НИКОЛАЕВИЧ (МИХАЙЛОВИЧ)
         ВЕЙНШТОК ЯКОВ МАРКОВИЧ
         МОЛЧАНОВ ГЕОРГИЙ АНДРЕЕВИЧ
         ГАЙ (ШТОКЛЯНД) МАРК ИСАЕВИЧ (ИСААКОВИЧ)
         ГЕНКИН ЯКОВ МИХАЙЛОВИЧ
         ПЛИНЕР ИЗРАИЛЬ ИЗРАИЛЕВИЧ

         звісно, я згадав лише тих хто зкеровував оперативні процеси, оминаючи керівників числених господарських установ НКВД тих часів, включно з системою ГУЛАГ, а також НКВД в армії. За деталями можете звернутися до довідника.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.09 | montrealais

          то ви хочете сказати, що це повний список?

          І що там немає взагалі російських, українських, грузинських, татарських і т.д. прізвищ?

          Я хочу повторити ще раз: у цивілізованому світі антисемітизм вважається чорною міткою (таким собі прикладом недостатнього рівня розвитку) як і будь-яка теорія, що спеціально направлена проти будь-якого народу. Не буває поганих народів - бувають погані люди і хороші люди незалежно від національності. І раджу більше не витрачати на це часу - почитайте краще щось розумне.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.09 | толя дейнека

           Re:список вичерпний, я надав посилання, можете піти і перевірити

           я надав посилання, це номенклатура НКВД, можете піти і перевірити з олівцем.

           мені б хтілося почути від вас не беззмістовні мантри, а відповідь на конкретне питання - що робити із цим історичним фактом.

           наприклад жиди в таких випадках не соромляться - вбивають і викрадають людей по всьому світі, а хто ніби перед ними завинив - вимагають колективної відповідальності і сплати нескінчених репарацій.

           порадите брати з жидів приклад?
         • 2006.05.09 | Забойщик

          А что тут комментировать?

          Во-первый:Толян - раб. Человек выбравший своим кредо любое анти... становится добровольным рабом этой идеи и достаточно жестко првязывает себя к идее противоположной. Антикоммунист - -к коммунизму. Антисемит - к сионизму. Он вынужден следить за развитием идеи с которой он конфликтует и реагтровать на ее изменения.
          Посвятить этому свою жизнь? Увольте меня от этого бреда.

          Изучение жизни и сам жизненый процесс намного интереснее любой идеи и ,тем более, борьбы с ней.

          О евреях.Толковые руководители белого движения признавали,что комиссарщина победила только потому,что пользовалась поддержкой большинства населения. Если бы 150 миллионов русских,украинцев и т.д. не поддержали красного дьявола - он бы не победил.И вся эта русско-еврейско-украинско...и т.д. свора,не тиранила бы народ. Не убивала бы его. Если бы миллионы русских не кричали "Слава великому.... Ленину...Сталину... Никите... Слава КПСС! Слава ВЧК-НКВД-ГПУ-КГБ! Слава Дзержинскому! Делай жизнь с товарища Дзержинского...",то все эти балицко-фриновские не стоили бы гроша ломаного.
          Ну а при русских:Ежове,Серове... что лучше было? Ну ,а евреев-безродных космополитов кто травил? И снова "великий" русский (украинский) народ кричал:"Слава! Слава!"

          Без поддержки и истошных воплей "Слава" от русских(украинцев) не было бы этого горя - коммунистического режима.

          А когда русские (украинцы) жрали друг друга,тоже жиды виноваты? А когда русские (украинцы) писали доносы друг на друга этим самым балицко-фриновским,тоже жиды виноваты?

          Толян! Прежде ,чем что-либо сказануть досчитай мысленно до десяти, а лучше до ста. Оно попустит!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.09 | толя дейнека

           Re: А что тут комментировать?

           нечувані репресії зачепили нашу землю в війни і на межі 20-30х років. І якщо перші можна пояснити військовим станом чи карою полонених, то розкуркуленню і голодомору виправдання нема.
           так званий "Великий Терор" 1937-38 років поруч не стояв за масштабами, тоді справа торкнулася лише верхівок. Левова частка перелічених в наведеному списку була зметена саме тоді. Може навіть добре, що кар'єрист і підорас Єжов зніс всю ти нечисть в пекло, наврядчи їм була якась інша дорога.
           Питання - чому цей список і досі не опубліковано? не надано оцінки?

           Але якби ж то діло торкалося лише історії. Я маю говорю те, що має говоритичесна і порядна людина.
           Перед нашими очами була втіяна провокація 9-11 з радіокерованими літаками (і ракетою в Пентагон), з підірваними Вежами ВТЦ. Яка релігія йде на заміну старіючому Голокосту здирників - нескінчена і провокативна "Війна з тероризмом"? Ви хочете, щоб ваші діти жили в такому світі Матриці?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.09 | Забойщик

            Re: А что тут комментировать?

            нечувані репресії зачепили нашу землю в війни і на межі 20-30х років. І якщо перші можна пояснити військовим станом чи карою полонених, то розкуркуленню і голодомору виправдання нема.
            так званий "Великий Терор" 1937-38 років поруч не стояв за масштабами, тоді справа торкнулася лише верхівок. Левова частка перелічених в наведеному списку була зметена саме тоді. Може навіть добре, що кар'єрист і підорас Єжов зніс всю ти нечисть в пекло, наврядчи їм була якась інша дорога.

            ---------Пане Толян! К чему 70 лет власти террористов ИСКУССТВЕННО разбивать на отдельные периоды (причем совершенно произвольно) и на основании этой разбивки пытаться делать выводы. Свора пришедшая к власти в 1917 году терроризировала население Российской империи задолго до переворота 1917 года. Их эксы в которых гибли ни в чем не повинные люди. Их революция 1905-07 годов,когда эта шваль грабила и убивала ни в чем не повинных людей. Но ведь не спохватилась империя. Поддержала и февраль, а октябрь 1917 года. А затем террор лишь усилился.Вот и вся разница. К чему вы тут приплели Большой террор.Террор не прекращрлся до самого их конца. Менялись формы и методы террора,менялось количество убитых. Но террор оставался.

            Питання - чому цей список і досі не опубліковано? не надано оцінки?

            ------Где именно это должно быть опубликовано? И почему вообще "должно"? Если мне это не интересно - то и настаивать на публикации я не буду. Кстати, вы ведь где-то взяли эти списки.Я не могу обвинять человека , называть его преступником на том основании, что его мама и папа были евреями.Преступник - это тот кто совершил преступление и суд установил его вину.А какой суд возьмется обвинять человека в том,что он носитель определенной, не нравящейся вам национальности? И чем вы лучше ублюдка Сталина депортировавшего народы. Обвинявшего именно национальности в преступлениях.

            Але якби ж то діло торкалося лише історії. Я маю говорю те, що має говоритичесна і порядна людина.

            ----- "чесна і порядна людина" не может называть преступником того, чья вина не доказана. "чесна і порядна людина" не может еврея или негра назвать преступником на том основании, что он еврей или негр. Поэтому я не верю ,что вы "чесна і порядна людина" .

            Перед нашими очами була втіяна провокація 9-11 з радіокерованими літаками (і ракетою в Пентагон), з підірваними Вежами ВТЦ. Яка релігія йде на заміну старіючому Голокосту здирників - нескінчена і провокативна "Війна з тероризмом"? Ви хочете, щоб ваші діти жили в такому світі Матриці?

            -----------Никому не дано знать будущее. В молодые годы я любил почитывать (почитывать- не более) работы футурологов различного толка и разных времен. Какой только фигни они не предсказывали. Попробуйте угадать почему "должен" был погибнуть Нью-Йорк. Причем господин ученый обосновал его гибель с цифрами в руках.Увы, ему! Нью-Йорк плевал на его "прогноз".

            Вы однако попытались уйти от вопроса об ответственности русских (украинцев) в поддержке террора, в доносах, в людоедстве, в убийстве ближайших родственников, в блуде в церквах.... Несть числа их преступлениям и пособничестве в преступлениях.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.10 | толя дейнека

             Re: народна підтримка: краткий курс історії ВКП(б)

             1. Жовтнева революція-заколот була здійснена за кошт німецького Генштабу за ідейного натхнення і організації Парвуса-Гельфанда. Вагон, набитий жидо-більшовиками проїхав через Німеччину з зупинкою на перемовини в Берліні. Далі більшовики одержали гроші на партійний друк і організацію, таким чином маргінальна партія за допомогою безсоромної соціальної демагогії змогла збільшити за півроку свої ряди вдесятеро і мати в розпоряджені бойові загони.
             Певно, народною підтримкою виназиваєте саме цю спекуляцію на невдоволеннях прогнилимм царським режимом.

             Розплатою за німецьке фінансування став Брестський мир.
             Самого Парвуса більшовики "кинули", хоч прийняли в керівництво чимало наближених до нього людей.

             2 Прозріння від безсоромної пропаганди прийшло дуже скоро, про що свідчить залита кров'ю революційних матросів крига Кронштадта. Гасло повсталих нагадаю: "За Ради без жидів і комуністів".
             Фактично, все правління більшовиків супроводжується народними заворушеннями, але майчи під собою вишколений репресивний апарат, думка народу жидо-більшовиків вже цікавить мало.
             Протягом 20х років лише на Україні відбуваються сотні селянських повстань, для придушення яких застосовуються війська.

             3. Для того щоб приборкати нескорену Україну, жидо-більшовицька влада вдається до розкуркулення (кількість селянських дворів міяється сотнями тисяч) і штучно зорганізованого голоду. В міста помираючих від голоду не пускають заградзагони.
             Більшовицькі чильники зізнаються - що це розплата за український націоналізм. Фактично розмах репресій не має аналогів в цивілізованому світі.

             4. Але жити в умовах такого тотального терору не можуть вже самі більшовики. Заміна Ягоди на Єжова і пізніше Берія зносить значну частину репресивної номенклатури з тих що перейшли всяку межу, звісно методами близькими до використовуваних раніше. Фактично методи 20-30х років є страшною родовою тайною більшовизма, його скелетом в шафі, що зрештою його погубить.
             Жидівський контроль над владою зазнає відчутних втрат. Фактично, з цього часу Сталін стає ворогом хасидів №1. Це ставлення не змінилося навіть після перемоги над гітлеризмом і сприянню в ствоенні Ізраїля.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.05.10 | Забойщик

              Если ь ты написал это лет 15-20 тому, тебе бы цены не было.

              А вот я , дорогой, писал об этом еще в 87-м году. Когда даже самые "прогрессивные" помалкивали.А когда 88-м нашел украинских националистов и в их "газете" (хотя это мало напоминало газету) "Незалежність" попытался напечать,они мне полгода морочили две пачки маргарина, а затем все-таки отказали.

              А напечатала Женя Ратникова в своем "Донецком вестнике".И называлось это "О вождях,морали и истории".

              1. Жовтнева революція-заколот була здійснена за кошт німецького Генштабу

              --------Могу добавить, что наблюдал за их передвижением Людендорф.Ему доносили об этом лично.

              за ідейного натхнення і організації Парвуса-Гельфанда. Вагон, набитий жидо-більшовиками проїхав через Німеччину з зупинкою на перемовини в Берліні. Далі більшовики одержали гроші на партійний друк і організацію, таким чином маргінальна партія за допомогою безсоромної соціальної демагогії змогла збільшити за півроку свої ряди вдесятеро і мати в розпоряджені бойові загони.

              ------------Деньги на печать не могли увеличить их банду "вдесятеро". А вот то,что они стали платить за участие в демонстрациях - это действительно помогло. Причем платили по ПЯТЬ рублей. В то всремя это были большие деньги. Квалифицированный рабочий за месяц получал около 14 руб.,а корова стоила около 3-х.

              Певно, народною підтримкою виназиваєте саме цю спекуляцію на невдоволеннях прогнилимм царським режимом.

              --------Не надотЬ передергивать. Прочтите внимательно то,что я писал. Речь шла о других совершенно временах. Хотя и в это время у большевиков была искренняяя поддержка и среди интеллигенции, и среди рабочих.

              Розплатою за німецьке фінансування став Брестський мир.
              Самого Парвуса більшовики "кинули", хоч прийняли в керівництво чимало наближених до нього людей.

              ------Не большевики "кинули", а русский дворянин Вован Ульянов. Поскольку мерзавцем он был нисколько не меньшим,чем Парвус. Недаром у него идеалом был такой же русский мерзавец Нечаев.

              2 Прозріння від безсоромної пропаганди прийшло дуже скоро, про що свідчить залита кров'ю революційних матросів крига Кронштадта. Гасло повсталих нагадаю: "За Ради без жидів і комуністів".
              Фактично, все правління більшовиків супроводжується народними заворушеннями, але майчи під собою вишколений репресивний апарат,

              -------У них не было время вышколить свой репрессивный аппарат. Н самом деле было несколько иначе.Ленин использовал несколько факторов:
              1.Экономический. Доносчик получал долю от конфискованного или доппаек за "разоблаченного" контрреволюционера. И русские рабочие-крестьяне, и украинский хлебороб с большим удовольствием строчили доносы на соседей и родственников. (Раскрытая часть архивов ВЧК об этом свидетельствует). К тому же руский и украинский крестьянин с оружием в руках с большим удовольствием резал соседа и родственника за корову,полосу земли, за плуг и т.д. Это тоже есть в архивах. Руский и украинский крестьянин в голод жрал своих детей, родственников и соседей. И никакой парвус или другой жидомасон им это не приказывал. Такова природа человека.
              2.Ленин использовал в репрессивном аппарате так называемых инородцев - китайцев, мордву, олатышей, немцев... Во-первых инородцы были унижаемы в России и потому озлоблены на русских. А во-вторых в силу не знания оусского (тем более украинского) языка не могли понять о чем их умоляют. Так легче было перешагнуть черту.

              думка народу жидо-більшовиків вже цікавить мало.
              Протягом 20х років лише на Україні відбуваються сотні селянських повстань, для придушення яких застосовуються війська.

              ------- Приподавлении Тамбовского восстания (так называемая антоновщина) Тухачевский четко написал:"Чтобы победить, мы должны оккупировать Тамбовскую губеонию". Т.е. это не было "кулацким " восстанием. Тот же Тухачевский не стесняясь использовал боевые отравляющие газы. В результате многие женщины и дети погибли от удушения в тех местах, где в низинах газ скапливался и долгое время сохранял отравляющие свойства.

              3. Для того щоб приборкати нескорену Україну,

              ------Про нескорену Украину ты хлопче запыздився. Как только большевики дали крестьянину землю и помещичий сельхозинвентарь, украинский крестьянин не то что підкорився,он готов был убить любого,кто сказал бы ему, что это не его власть.Он стал вкалывать ,как лошадь. Богатеть стал.

              жидо-більшовицька влада вдається до розкуркулення (кількість селянських дворів міяється сотнями тисяч) і штучно зорганізованого голоду. В міста помираючих від голоду не пускають заградзагони.
              Більшовицькі чильники зізнаються - що це розплата за український націоналізм. Фактично розмах репресій не має аналогів в цивілізованому світі.

              ------А это были уже 32-33 года. И тем не менее бунтовать не бунтовали. Во-первых были уже в значительной мере задурены,во-вторых против своей власти бунтовать не будешь.Этим "жидомасон" Йося и воспользовался.

              4. Але жити в умовах такого тотального терору не можуть вже самі більшовики. Заміна Ягоди на Єжова і пізніше Берія зносить значну частину репресивної номенклатури з тих що перейшли всяку межу,

              --------Ты опять ошибаешься. Уничтожали не тех,кто перешел "межу". Уничтожали свидетелей.И так было каждый раз,когда менялась репрессивная политика гос-ва.Позже , правде, не убивали а отправляли "пасти" культуру.
              ------И началось это сразу же после прихода Ленина к власти. Уже в 1918 году Дзержинский проводит операцию ,целью которой была ликвидация Муралова. На тот момент это был видный большевик,комендант Московского военного округа.Была попытка дать Муралову взятку за липовое разрешение на ношение оружия. Операция провалилась.Это первфый случай провокации среди своих, котрый мне удалось раскопать. Зная мораль большевиков я уверен, что такие "фортели" они проделывали и до 1917 года. Потому что этому их учил знаменитый русский мерзавец Нечаев,любимец русского дворянина Ульянова.Это называется ПРОВОКАЦИЯ.

              По поводу поддержки большевиков народом. Мне об этом рассказывал не "краткий курс...", а дед,бабушка (презиравшая большевиков),мама (1918 года рождения). У меня не было основания им не верить. Бабка ,кстати, была совершенно "трезвым" человеком. Она была уверена,что коммунист означает вор. И когда деда в 1937 году взяли она достала деньжат и дала взятку. Через 3 дня деда выпустили.

              То , что ты мне рассказываешь мне давно уже пора забыть. Только все это не подтверждает существования жидосионизма и всемирного заговора. Это, ребята, бред собачий.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

               Тепер перефарбований камуніст президент постголодоморної України

              • 2006.05.10 | толя дейнека

               Re: бачу ми майже скрізь дійшли згоди, це добре

               по перше про мій борг про підтримку.
               Більшовики справді дбали про свою підтримку, але в тій мірі, щоб мати можливість силою проводити власну політику. Це - чисто функціональний підхід. Поза тими рамками вони були м'яко кажучи недемократичними (аж до числених розстрілів числених заручників) і повністю нехтували інтересами таки більшої частини населення.
               З власного досвіду можу сказати, що хоч мої бабусі без піїтету ставилися до комуністів, але завжди радили не ставати в позу і не дратувати дарма, і за цим відчувався тяжкий досвід.

               По друге, про зміну репресивного апарату. Якщо передивитися біографії зазначених осіб в попередньому дописі, можна помітити, що вони всі прожили довге і плідне життя, поступово підіймаючися по службовим сходам в органах. Ані заміна Джержинський-Менжинський, ані поступова заміна останього його заступником Ягодою - не призводили до кардинальних, катастрофічних змін в керівництві. Катастрофа настала в 1936-37-38 рр, коли майже вся номенклатура поплатилися посадами й головами, а чильні посади посіли зовсім нові люди.

               Останнє, про "жидівську" або "жидомасонську змову". Ви знаєте, нема потреби вдаватися до таких наворочених термінів, коли є звичайний талмудичний юдаїзм. Його невід'ємною частиною є виховання з дитячих років, ще від молока. А вчать - що гой, не-юдей, гірший за собаку, і купа числена конкретних життєвих ситуацій, як з ними треба поводитися, зневажати і обманювати. Не треба ніяких окремих змов, коли є Шулхан Арух, цей кодекс жидівської поведінки.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

                не зовсім так вчать євреїв

                в мене в околиці знаходиться головний Єшіва університет штатів.

                Маю купу знайомих шо там навчалися. І ще купу що й до шкіл подібних ходили.

                Там вчать різному, але ксенофобії немає. Вибраність трактується інакше.

                Лише дуже простий і неграмотний єврей один сказав знайомому мому одному що в них можна обманювати гоїв, але якщо гій тебе спіймав то треба вибачитися і не обманювати.

                Оце найбільший жидорадікалізм який я зустрічав, повірте, я маю досвід в цьому. Доречі націоналіситом я став коли знайома дала мені статтю жаботинського, коли мені було 17 років.
                Нам би такого автора, він як кажуть "жже"
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.05.10 | толя дейнека

                 Re: відповім цитатою

                 мова йде про прямі образи і неподобства в Талмуді щодо гоїв

                 .. С усилением давления, защита тоже становилась более изощренной, часто с долгосрочными трагическими последствиями. В некоторые периоды в царской России цензура становилась свирепее, и, понимая, к кому относятся вышеупомянутые выражения, запрещала их также. Поэтому раввинские власти заментли их словами "араб" или "мусульманин" (на иврите - ишмаэли - что значит и то, и другое) или иногда "египтянин", справедливо рассудив, что царские власти не будут возражать против таких оскорблений. В то же время перечень "пропусков в Талмуде" ходил в списках, объясняя все новые слова и указывая на опущенные . Время от времени на титульном листе каждого тома талмудической литературы печаталось общее опровержение, в котором торжественно заявлялось, иногда клятвенно, что все враждебные выражения направлены только против древних идолопоконников или даже против давно исчезнувших ханнанитов, а отнюдь не против "людей, на чьей земле мы живем". После завоевания Индии Британией некоторые раввины додумались заявить, что самые вызывающе гнусные выражения , используемые ими, имели в виду только индийцев. Иногда мальчиками для битья служили аборигены Австралии.

                 Не стоит и говорить, что все это была намеренная ложь с начала до конца, и после основания Израиля, когда раввины почувствовали себя в безопасности, все оскорбительные фразы и выражения были восстановлены без колебаний в новых изданиях. (Из-за огромных расходов на подготовку нового издания, значительная часть талмудической литературы, включая сам Талмуд, до сих пор перепечатывается со старых изданий. Поэтому вышеупомянутые "пропуски в Талмуде" сейчас печатаются в Израиле в дешевых изданиях, под названием Херсонот Шас. ) Так что теперь можно свободно прочесть - и еврейских детей этому учат - подобные отрывки (18), в которых от каждого еврея требуется, проходя мимо кладбища, благословить его, если это кладбище еврейское, но проклять матерей покойных (19), если кладбище нееврейское. В старых изданиях проклятие было пропущено, или слово "гои" было заменено эвфемизмом. Но в новом израильском издании раввина Адина Штейнзальца (с ивритскими комментариями и примечаниями к частям текста на арамейском языке, чтобы у школьников не осталось никаких неясностей, что они обязаны произнести) недвусмыленные слова "гои" и "чужестранцы" были восстановлены.

                 Под внешним принуждением равины обманчиво исключили или изменили отдельные отрывки - но не реальные действия, которые в них требовались. Необходимо иметь в виду, не в последнюю очередь самим евреям, что в течение веков наше тоталитарное общество постоянно отравляло сознание своих членов, и продолжает это делать. (Эти негуманные обычаи не могут быть объяснены как простая реакция на антисемитизм и преследование евреев - это избыточное варварство, направленное против всех и каждого из человеческих существ. Благочестивый еврей, первый раз прибывший в Австралию, и проходящий мимо кладбища аборигенов, должен - для почитания "бога" - проклять матерей погребенных там). Отказываясь смотреть в лицо реальности, мы все становимся частью обмана и соучастниками отравления нынешних и будущих поколений, со всеми вытекающими отсюда последствиями.

                 ИСРАЭЛЬ ШАХАК
                 Еврейская история, еврейская религия : тяжесть трех тысяч лет

                 -----------
                 власне, з самими витягами з Шулхан Арух можна познайомитися тут
                 http://safety.spbstu.ru/book/knigi/shulhan/shulhan.html
                 наприклад таке:
                 "Молитву «Кадиш» (она начинается словами: «Иногаддал вейиосокаддаш») разрешается читать лишь там, где десять евреев находятся вместе, а это должно происходить таким образом, чтобы ни одна нечистая вещь, как напр. навоз или акум, не разделяли их друг от друга."

                 да всіма ознаками, талмудичний юдаїзм має бути заборонений, а іноземні раввини вислані геть.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.05.10 | Сергій Кабуд

                  можна в Шевченка теж шось знайти

                  чи в Біблії, памятаєте, як Христос виганяв з Храму чи казав що з початку йдуть іудеї а вже потім якіс- інші народи,

                  в житті люди всі дуже схожі один на одного, і ксенофобія чомусь притаманна людям з нижчою освітою, з забобонами чи ізольованим які мало стикалися з іншими націями.


                  я от лише про Індію чув що пересічні індуси дуже фігові люди, це враження від 3х місячної подорожі друзів по індійським "клоакам".
                  Люди хотіли подивитися як живуть прості індуси.

                  Головне враження- харків, москва, європа, штати це типу одна цивілізація де люди в штанях і нормальні.

                  Індія- це міліард людей конкретно без штанів. Які відрізають дітям кінцівки що ті краще жебрачили. Поширена практика.

                  Жиди в США не домінюють аж ніяк, так само і в світі, але грають суттєву роль. Втім навіть росіяни грають більшу, бо мають ядер і виключно гидотних політиків. Маємо бачити справжніх ворогів.
              • 2006.05.10 | stefan

               Забойщику подаю == >> руку

               Забойщик пише:

               > ------И началось это сразу же после прихода Ленина к власти. Уже в 1918 году Дзержинский проводит операцию ,целью которой была ликвидация Муралова. На тот момент это был видный большевик,комендант Московского военного округа.Была попытка дать Муралову взятку за липовое разрешение на ношение оружия. Операция провалилась.Это первфый случай провокации среди своих, котрый мне удалось раскопать. Зная мораль большевиков я уверен, что такие "фортели" они проделывали и до 1917 года. Потому что этому их учил знаменитый русский мерзавец Нечаев,любимец русского дворянина Ульянова.Это называется ПРОВОКАЦИЯ.
               >
               > По поводу поддержки большевиков народом. Мне об этом рассказывал не "краткий курс...", а дед,бабушка (презиравшая большевиков),мама (1918 года рождения). У меня не было основания им не верить. Бабка ,кстати, была совершенно "трезвым" человеком. Она была уверена,что коммунист означает вор. И когда деда в 1937 году взяли она достала деньжат и дала взятку. Через 3 дня деда выпустили.
               >
               > То , что ты мне рассказываешь мне давно уже пора забыть. Только все это не подтверждает существования жидосионизма и всемирного заговора. Это, ребята, бред собачий.
               ***
               нмд, Забойщик має рацію, з багато з чим, з його суджень, я згоден майже на всі 100 відсотків, тим більше, що він посилається на конкретні факти з життя його родини,- а це набагато більше, ніж абстрактні "ізмишлєнія".Моя сім"я також доволі постраждала і від большевиків і від фашистів, тому можу, як і Забойщик, більш об"єктивно
               оцінювати ситуацію.
               ...
               P.S.Коли я питав батька, чому він не зайнявся торгівлею в рідному селі до приходу Красної Армії, до 1939р.,Галичина, він відповів:
               -пробував зайнятися, але земляки не спішили, що українець став торговцем,- довіряли місцевим жидам.
               Що "жидомасонство" винувато?
               Самі мої земляки і були винуваті в цьому.Можливо, що вони робили "конкретну роботу", щоб не було лишнього конкурента.Але треба було все відслідковувати, находити причини, і т.д.Тим більше, що на селі було аж не більше 10 сімей гебреїв, всі інші були - українці, поляків там також практично не було,-вони жили в містах-Дрогобич, Борислав, Трускавець, Самбір, Стрий, Львів.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.05.10 | Забойщик

                Забойщику подаю == >> руку. Руку принимаю!

                То,что кто-то со мной согласен -это хорошо. Но не менее хорошо и то,что есть изрядное количество не согласных. Лишь бы это не согласие базировалось на знаниях,желательно профессиональных, а не на мифах.

                Тогда и споры ведутся в другом тоне. И появляются такие мысли и идеи, о которых оба спорящих даже не догадывались. И вот это всегда радует. Значит сделан очередной шажок вперед.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.09 | montrealais

            Мені вас дуже жалко

            Цитую: "Перед нашими очами була втіяна провокація 9-11 з радіокерованими літаками (і ракетою в Пентагон), з підірваними Вежами ВТЦ."

            Так мабуть і витратите все життя щоб шукати підтвердження псевдотеорії всесвітнього антисемітського заговору замість того щоб чомусь навчитися і досягнути чогось сейозного.
           • 2006.05.09 | montrealais

            Re: А что тут комментировать?

            я хотів звичайно сказати "сіоністського" замість "антисемітського"
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.10 | толя дейнека

             Re: пізно віибачатися, що сказали - то сказали

             загалом прислухатися до вас - витрачати час. Щось не помітно ніякої предметності, самі круглі гасла.
         • 2006.05.13 | Дед Мазай

          Для Дейнеки про жидов в ВЧК.....

          12-05-2006 22:46, Дед Мазай
          Для юдофобов:национальный состав ВЧК...

          Это данные ФСБ:


          Суть статьи:"Ha 1 октября 1921 года в органах ВЧК работали 49991 человек. По национальному составу среди них было 38 648 русских, 4 563 еврея, 1770 латышей, 1 559 украинцев, 886 поляков, 315 немцев, 186 литовцев, 152 эстонца, 104 армянина. Лиц иных национальностей насчитывалось 1808 человек или 3,6 процента2. Коллегия ВЧК состояла из тринадцати человек, из них трое русских (М.С. Кедров, И.К. Ксенофонтов и В.Н. Манцев), трое евреев (С.А. Мессинг, Н.С. Уншлихт, Г.Г. Ягода), двое латышей (М. Я. Лацис, Я. X. Петере), двое поляков (Ф.Э. Дзержинский, В.Р. Менжинский), один украинец (Г.И. Бокий), один белорус (Ф.Д. Медведь), один армянин (В.А. Аванесов)."          Статья:
          НАЦИОНАЛЬНЫЙ СОСТАВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АППАРАТА ОГПУ В 1920-е ГОДЫ

          Вопросы, связанные с кадровым составом ОГПУ, особенно национальным, в открытой исторической литературе освещены в виде исключения /1/. Материалы по кадрам, хранящиеся в Центральном архиве ФСБ РФ, остаются до сих пор практически недоступными для исследователей. Однако большое количество документов, раскрывающих участие лиц различных национальностей в аппарате советской власти и управления хранится в Российском государственном архиве социально-политической истории, в их числе материалы политбюро, оргбюро, секретариата, статистического, учетно-распределительного, организационно-распределительного отделов ЦК ВКП(б). Среди этих материалов - переписка ЦК с ОГПУ по кадровым вопросам, доклады руководителей органов безопасности о кадровом составе, различные списки, содержащие сведения о национальности сотрудников и пр. Общие подходы к подбору кадров определяются анализом протоколов заседаний комиссий по проверке и чистке членов партии в аппарате ОГПУ, относящиеся к 1925 и 1929 годам. Заслуживающие внимания сведения почерпнуты из материалов партийной переписи, проводившейся в январе 1927 года, но к ним следует относиться с известной долей осторожности, так как графа "национальность" в то время трактовалась относительно вольно, например, выходец из Польши мог записать, "поляк", не будучи таковым. Предметом нашего исследования стал национальный состав ОГПУ периода НЭПа. Год "великого перелома" повлек существенные изменения структуры и кадрового состава органов госбезопасности.

          Ha 1 октября 1921 года в органах ВЧК работали 49991 человек. По национальному составу среди них было 38 648 русских, 4 563 еврея, 1770 латышей, 1 559 украинцев, 886 поляков, 315 немцев, 186 литовцев, 152 эстонца, 104 армянина. Лиц иных национальностей насчитывалось 1808 человек или 3,6 процента2. Коллегия ВЧК состояла из тринадцати человек, из них трое русских (М.С. Кедров, И.К. Ксенофонтов и В.Н. Манцев), трое евреев (С.А. Мессинг, Н.С. Уншлихт, Г.Г. Ягода), двое латышей (М. Я. Лацис, Я. X. Петере), двое поляков (Ф.Э. Дзержинский, В.Р. Менжинский), один украинец (Г.И. Бокий), один белорус (Ф.Д. Медведь), один армянин (В.А. Аванесов).

          Преобразование в феврале 1922 года ВЧК в ГПУ сразу не сказалось на составе центрального аппарата. 4 июля 1922 года была утверждена коллегия Госполитуправления в прежнем составе, за исключением ушедших с чекистской работы Аванесова, Кедрова, Ксенофонтова и Лациса. В учрежденную 18 ноября 1923 года коллегию ОГПУ были, кроме прежних членов, введены украинец В.А. Балицкий и еврей С.Г. Могилевский. 1 декабря 1922 года был утвержден новый штат центрального аппарата, просуществовавший с небольшими изменениями до конца 1920-х годов. Из 24 работников высшего руководящего звена было девять русских, восемь евреев, двое поляков, по одному латышу, украинцу, белорусу и швейцарцу.

          Уже в этот период наметились тенденции, связанные с углублявшейся специализацией и профессионализацией органов госбезопасности. Данные о национальном составе среднего и высшего руководящего звена (от начальников отделений и выше) центрального аппарата ОГПУ в определенной мере характеризуют эти тенденции. На 15 ноября 1923 года среди указанной категории руководителей насчитывалось 54 русских, 15 евреев, 12 латышей, 10 поляков, лиц других национальностей - 4. Следует обратить внимание на их образовательный уровень: высшее образование имели 14 евреев (93 процента), 8 поляков (80 процентов), 28 русских (52 процента), 3 латыша (25 процентов)3. Достаточно условно можно прийти к выводу, что евреи были наиболее интеллектуальной прослойкой. То же можно сказать о поляках, к тому же надежных в партийном отношении - они составляли почти половину членов партии с дореволюционным стажем в руководстве ОГПУ. Что же касается латышей, то они представляли собой наиболее опытную в боевом отношении группу чекистов. Высшее руководящее звено, где доминирующую роль играли поляки и евреи, отличалось более высоким образовательным уровнем по сравнению с другими сотрудниками и большим партийным и революционным стажем. Так, из 11 членов коллегии пятеро имели высшее и незаконченное высшее образование, еще пятеро - среднее и неполное среднее образование. Все 11 имели дореволюционный партийный стаж, а четверо из них вступили в партию до 1903 года.

          На 1 мая 1924 года в центральном аппарате работало 2 402 сотрудника. Из них русских -1670, латышей - 208, евреев - 204, поляков - 90, белорусов - 80, украинцев - 66. На долю лиц одиннадцати других национальностей приходилось всего 3,5 процента состава4. В целом можно отметить, что при постоянном росте численности аппарата ОГПУ в нем приблизительно сохранялся национальный состав кадров, установившийся в начале 1920-х годов.

          Во второй половине тех же годов кадровая политика партийных органов по отношению к ОГПУ претерпела существенные изменения. Заметно снизилась общая доля национальных меньшинств в центральном аппарате. Более всех это коснулось латышей. Так, сравнивая материалы чисток парторганизации ОГПУ в 1925 и 1929 годах, можно констатировать уменьшение их численности почти вдвое, однако это можно объяснить отсутствием притока свежих латышских кадров при постоянном росте численности аппарата. За это же время заметно возросло число евреев5. Косвенно эта тенденция отразилась в связи с награждением чекистов орденами Красного Знамени в связи с 10-летием ВЧК-ОГПУ в декабре 1927 года. Среди тридцати трех награжденных русских - 12, евреев - 10, латышей - 4, поляков - 36. Латыши, принимавшие в годы Гражданской войны и в начале 1920-х годов наиболее активное участие в боевых чекистских операциях, оказались на третьем месте, с большим отрывом от русских и евреев.

          Вскоре в национальном составе ОГПУ происходят более значительные изменения. Среди высшего и среднего руководящего звена резко увеличилось число евреев и, в меньшей степени, украинцев. Произошло это за счет "северокавказской группы" Е.Г. Евдокимова, назначенного в 1929 году начальником Секретно-оперативного управления, и приведшего в центральный аппарат лиц, работавших с ним на Правобережной Украине - местах традиционного проживания евреев. Назначенный в 1931 году заместителем председателя ОГПУ зампред ГПУ Украины В. А. Балицкий также перевел в Москву большую группу руководящих работников, евреев и украинцев по национальности.

          Изменения в представительстве различных национальностей, на наш взгляд, не являлись результатом целенаправленной кадровой политики, а происходили вследствие имевших место социальных и политических изменений в советском обществе. Отметим также, что в рассматриваемый период доля национальных меньшинств в органах ВЧК-ОГПУ была выше их доли в коммунистической партии.


          Другие публикации:

          1. Кричевский Л.Ю. Евреи в аппарате ВЧК-ОГПУ в 20-е годы // Евреи в русской революции. М., 1998.
          2. ВЧК за 4 года: Орготчет. М., 1922. С.272.
          3. РГАСПИ. Ф.17. Oп. 34. Д.342. Л.14-17.
          4. Петров М. Н. ВЧК-ОГПУ: первое десятилетие (на материалах Северо-Запада России). Новгород, 1995. С.160-161.
          5. РГАСПИ. Ф.613. Оп.2. Д.15, 24, 25.
          6. Правда. 1927. 18 декабря.


          http://www2.maidan.org.ua/n/about/1147463163
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.13 | Роман ShaRP

           UVMOD п.2 повтор/спам.(-)

          • 2006.05.13 | толя дейнека

           Re: та передивився я ваше повідомлення, яке вже на БП :)

           жодним чином це не спростовує наведених мною фактів, в тому числі і по персональному складу: Під час розкуркулення і голодомору 80-90% номенклатури каральних органів складали жиди. І - майже всіх їх, як скажених собак, перестріляли в 1937.

           В "ВЧК було 38 648 росіянина, 4 563 еврея, .." - це про що говорить?

           приміром, на Запоріжсталі зараз приблизно так само росіян з українцями - коло печей, а належить все Шнайдеру і Шифріну, а директор там Сацький, а губернатор там Червоненко. Відчуваєте різницю?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.13 | Дед Мазай

            НізачьЁт ! Перечитай ВНИМАЛЕЛЬНО! (-)

    • 2006.05.09 | Дед Мазай

     Степашке и ваЛЕРИю НИЗАЧОТ.

     Тыпые и бессодержательные ответы не принимаются.
 • 2006.05.10 | Бєлочка

  А хто такий Рыдаль? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | ОРИШКА

   Таварисчи, енто у вас вместо преферанса? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua