МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хай кожен святкує СВІЙ День Перемоги! (Ідея).

05/07/2006 | Pavlo Z.
Для припинення провокативного протистояння в День Перемоги між ветеранами УПА та патріотами України з одного боку і ветеранами СА та "п'ятою колоною" - з іншого, при явному небажанні керівництва держави і навіть помаранчових партій "образити" останніх, можна зробити просту річ: зробити державними святами не тільки 9 (День Перемоги у Великій вітчизняній війні), але і 8 травня (День Перемоги у Другій світовій війні). Жоден з днів не повинен бути неробочим, кожна з категорій учасників і прихильників обирає саме свою дату і формат святкування. Розведемо в часі - і конфлікти вичерпано. Тим більше, що весь світ (крім совка) святкує якраз 8 травня. До цієї дати, як єдиного Дня Перемоги - об'єктивно через час - врешті решт прийдемо і ми.

Відповіді

 • 2006.05.07 | catko

  причина конфлікту не в дні перемоги

  а в тому хто з ким і за що воював.
  нквд спочатку пів україни заморило голодом/розстріляло/вивезло в сибір/загнало в штрафбати.
  а потім 60 років возмущається чого це ті що вижили пішли в упа і воювали з ними до 52-го року...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | Pavlo Z.

   Я не говорю про ліквідацію конфлікту, а лише протистояння

   у День Перемоги. Хоча це протистояння є одним з наймогутніших і ритмічних ініціаторів конфлікту. Прибравши протистояння 9 травня - значно знизимо напругу в елементах живлення механізму конфронтації.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.07 | catko

    протистояння саме 9 травня - політтехнологія. нажаль(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.07 | Pavlo Z.

     Так на біса нам вперто продовжувати грати за правилами,

     які нам нав'язали у грі, в якій ми однозначно будемо у програшу, як показав минулий рік: не вмішуємося в їх ходу - вони все одно полізуть на нас, почнемо опиратися - буде купа кадрів про "звєріний оскал бєндєровщини", про протистояння "Схід-Захід", "розкол у сучпільстві" і т.п. чекістські заморочки. Чому кожного року підставляти свою голову під кувалду, коли можна їх - голову і кувалду - розвести в часі і тим довести просто непотрібність кувалди?!:)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.07 | catko

      а хто підставляє?

      минулого року тягнибоку треба було пропіаритись ось він і накрутив братство оун-упа на ходу хрещатиком. а ті і погодились бо типу на вибори разом йти ще тоді зверхники одних і других домовились - тягнибоку тре було типу легітимізація а братству тре було типу ... ну скажімо ресурси...

      а розумні люди тоді на хрещатик якщо і пішли, то тільки тому що знали наперед що з того вийде і хотіли не дати влаштувати тупого побоїща.

      що з того вийшло всі бачили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua