МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За подіями в Ірпені стоїть чиновник Секретаріату Президента?

05/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
За достовірною інформацією, яка надійшла до нас від провідних діячів партії Народний Союз “Наша Україна” та поінформованих осіб, які мають знайомих на вищих рівнях влади, за ірпінським бєспрєдєлом, можливо, стоїть один з високопоставлених чиновників Секретаріату Президента.

Це – не позиція Президента, а особиста ініціатива цього чиновника, від якої він, коли його запитують прямо, відмовляється і каже, що не втручається в ірпінські події. Справа в тому, що кандидат на посаду Ірпінського міського голови Олег Бондар, який докладає відчайдушні зусилля, щоб офіційні результати виборів не були оголошені, входить до бізнес-клубу, який фінансував політичну діяльність цього чиновника.

Деякі з вищеназваних джерел готові розповсюдити цю інформацію через “Майдан”, не приховуючи своїх прізвищ і прямо назвавши прізвище цього чиновника, однак ми все ж таки зачекаємо до здобуття нами більш повної інформації, оскільки інше високопоставлене джерело повідомило, що на даний момент цей чиновник дійсно не має відношення до ірпінських подій. Те, що він до них відношення в перші тижні після виборів таки мав, досить ймовірно, оскільки нам відомі випадки застосування ним у своїх власних цілях телефонного права, про що, наприклад, голова однієї з райдержадміністрацій Київщини, на якого він за допомогою такого права намагався тиснути (безуспішно!), щоб той залишив на посаді родичку Тетяни Засухи, також готовий назвати прізвище “телефонного правника” в разі, якщо підтвердиться причетність цього чиновника до ірпінських подій.

Тим часом ми спробуємо цьому не самому гіршому, до речі, в Україні чиновнику через його безпосереднього начальника послати ще один сигнал, в якому міститиметься застереження щодо незаконних кроків та реальних можливостей “Майдану” сильно попсувати не лише внутрішньоукраїнський, а й міжнародний імідж цього чиновника.

Отже, зберігаючи презумпцію невинності, поки що утримаємося від оприлюднення прізвища можливого винуватця “Ірпеніади” до моменту здобуття більш детальної інформації. У всякому разі той, про кого йдеться у цій новині та наближені до нього особи, легко зрозуміють, про кого саме йдеться. І. можливо, нарешті засвідчать свою позицію щодо подій в Ірпені публічно, а не ховатимуть голову в пісок.

Відповіді

 • 2006.05.11 | Антисвист

  Re: За подіями в Ірпені стоїть чиновник Секретаріату Президента?

  От брехуни, так брехуни. Якби таке було Мирослава навіть думати забула про свою посаду. Питання було б вирішено на раз. А так іде боротьба, яку очевидно програють Свистуни. Саме тому стільки бруду. Пійдіть вмийтесь....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | samopal

   Цю мантру від "ваших" вже не раз чули

   Антисвист пише:
   "От брехуни, так брехуни."

   НУ, скажімо, не брехуни, а "шантажисти"...

   і далі:
   "Якби... Мирослава навіть думати забула про свою посаду. Питання було б вирішено на раз."

   Ага. "Якби "вона" не трималась за посаду, то питання коаліції було б вирішене на раз..."
   Мабуть цяю "установку" записано у програмі партії. Разом із мантрою "Не зрадь Майдан!"

   Щоправда, щантажувати не менш "не гарно", ніж брехати. Так що Свистовичам краще розкрити "карту", - хльопці нє вєрят (або провокують). Якщо отй чионовник ще "далеко не найгірший", то запровадити "справедливу владу" хоча б в адном атдєльна взятам районє неможливо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Михайло Свистович

    Re: Цю мантру від "ваших" вже не раз чули

    samopal пише:
    >
    > Щоправда, щантажувати не менш "не гарно", ніж брехати.

    Іноді гарно. Тим більше, що чиновник стверджує ніби не просто давно з"їхав з теми, а навіть розглядає питання, чи залишати Бондаря у колі своїх друзів.

    >
    > Якщо отй чионовник ще "далеко не найгірший", то запровадити "справедливу владу" хоча б в адном атдєльна взятам районє неможливо.

    А доведеться :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.12 | samopal

     І цю мантру вже чули

     Михайло Свистович пише:
     "...чиновник стверджує ніби не просто давно з"їхав з теми, а навіть розглядає питання, чи залишати Бондаря у колі своїх друзів."

     А від чого залежить результат його "розгляду"? Від результативності Бондаря у боротьбі за владу, чи від долі вашого адвоката.
     Може він чекає на рішення Прізідєнта?

     Кажете, що незважаючи на увесь отой кучмастий бордель, який знову відроджується по всій країні, в адной атдєльна взятай "Ірпіньській республіці" справедливість таки "доведеться" побудувати.
     Щось не схоже. А якщо навіть і вдастся, то чи на довго?
     Ще у "суспільно-правовому сепаратизмі" звинуватять, а якщо вдастся хоч шось виконати з передвиборчих обіцянок,- то і в "популізмі", і у "волюнтаризмі", і в намаганні протистояти ідеї соборности та ширококоаліційности...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Михайло Свистович

      Re: І цю мантру вже чули

      samopal пише:
      > Михайло Свистович пише:
      > "...чиновник стверджує ніби не просто давно з"їхав з теми, а навіть розглядає питання, чи залишати Бондаря у колі своїх друзів."
      >
      > А від чого залежить результат його "розгляду"? Від результативності Бондаря у боротьбі за владу, чи від долі вашого адвоката.
      > Може він чекає на рішення Прізідєнта?

      Не знаю.

      >
      > Кажете, що незважаючи на увесь отой кучмастий бордель, який знову відроджується по всій країні, в адной атдєльна взятай "Ірпіньській республіці" справедливість таки "доведеться" побудувати.

      Таки доведеться.

      > Щось не схоже. А якщо навіть і вдастся, то чи на довго?

      Побачимо.

      > Ще у "суспільно-правовому сепаратизмі" звинуватять, а якщо вдастся хоч шось виконати з передвиборчих обіцянок,- то і в "популізмі", і у "волюнтаризмі", і в намаганні протистояти ідеї соборности та ширококоаліційности...

      Вовків боятися - до лісу не ходити.
  • 2006.05.12 | Михайло Свистович

   Re: За подіями в Ірпені стоїть чиновник Секретаріату Президента?

   Антисвист пише:
   > Якби таке було Мирослава навіть думати забула про свою посаду. Питання було б вирішено на раз.

   На щастя, вже не кучмівські часи. Не все отак на раз можна вирішити. І взагалі. Чого це Ви клєвєщєте на Почесного голову Вашої партії? Адже пишучи такі фразу, Ви тим самим визнаєте, що при владі нашоукраїнського президента питання вирішуються саме отаким позазаконним шляхом.

   >
   А так іде боротьба, яку очевидно програють Свистуни.

   Іде боротьба правди проти бабла. Бабло не могде виграти. Витрачайте його побільше ;)
 • 2006.05.11 | observer

  рибачук? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.13 | Willie

  Васюник? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua