МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конфлікт всередині „Нашої України”.

05/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Спроби силового захоплення влади в межах окремо взятої Шевченківської районної організації „Нашої України” міста Києва.

В одній з найпослідовніших та найреволюційніших місцевих організації чиняться спроби позастатутним чином захопити контроль над цією організацією.
Весь „процес” очолив один із кандидатів до Шевченківської районної ради Ради Віктор Степанов , якому так і не пощастило її стати депутатом .Даний екс-кандидат окрім того є власником гранітних кар’єрів на Житомирщині, там де такий же гранітний бізнес задекларувала сім’я Юлії Тимошенко.
Сьогодні прихильниками Степанова за участю членів організації „Тризуб” було захоплено офіс Шевченківської організації „Нашої України”. „Окупанти” не аргументуючи свої дії жодним виборчими процедурами вимагали партійні документи і намагалися „змінити владу”.

Відповіді

 • 2006.05.10 | catko

  отут деякі деталі (л)

  http://www.kiyany.com.ua/news/2006/5/10/15897.htm

  10.05.2006 | 16:22
  Захоплено офіс «Нашої України» (оновлено)

  Приміщення виконкому Шевченківської районної організації «Народного Союзу «Наша Україна» захопили представники громадської організації «Тризуб», - повідомило щойно «КИЯНАМ» джерело в осередку НСНУ.

  Згідно з інформацією, з десяток людей ввірвалися до офісу та блокували виходи. На той час у приміщенні були тільки дві наймані працівниці виконкому. Своїх соратників привів член «Тризубу», «нашоукраїнець» Дмитро Кобзар.

  За інформацією джерела, захоплення пов’язане з фактичним розколом, який стався в організації після виборів. По тому, як «Наша Україна» здобула у Шевченківській районній раді лише 9 місць із 60-и, це викликало невдоволення серед представників бізнесового крила партії, які прагнули керувати центральним районом столиці, але «пролетіли».

  Внаслідок цього утворилася опозиція до команди керівника виконкому районного осередку партії та фракції «Наша Україна» у райраді Зоряна Шкіряка. Її фактичними керівниками стали начальник Головного управління житлового господарства Київської міської держадміністрації Віктор Вакараш, колишній перший заступник міністра охорони здоров’я Святослав Ханенко (на відміну від своїх колег, вони таки здобули депутатські мандати), а також підприємець Віктор Степанов, з іменем якого пов’язують розробку гранітних покладів на Житомирщині. Усі троє прибули до виконкому віддразу після його захоплення. Згодом за "старшого" залишився тільки Віктор Степанов.

  Як повідомило джерело, він мотивував свою присутність нібито тим, що є заступником керівника районної організації. Хоча, зі слів джерела, жодного голосування стосовно його кандидатури ніколи не проводилося, й подібні заяви викликають, м’яко кажучи, здивування.

  Офіс виконкому перебував під окупацією аж до закінчення робочого дня. Від офісних працівників вимагали видати особові справи, включно з адресами та номерами телефонів, усіх членів Шевченківської організації НСНУ. Вочевидь, дані їм знадобилися для того, щоб провести власну конференцію, на якій обрати нове керівництво.

  Документи вони так і не отримали - працівниці не змогли б видати необхідні папери, якби й хотіли, оскільки не мали навіть ключів від сейфів.

  Посидівши ще деякий час, "нашоукраїнці - сепаратисти" покинули приміщення, пообіцявши завітати завтра - коли з'являться представники чинного керівництва виконкому.

  «КИЯНИ» продовжуватимуть стежити за розвитком подій довкола Шевченківського районного осередку НСНУ.

  Василь ВАСЮТИН, «КИЯНИ»
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | samopal

   Млже Прізідєнту листа написать? Нехай пришле "людину з оточеня"-

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.11 | Чучхе

    А бачили ж очі, що купували, +

    тобто, кого в список набирали.

    тепер боріться з Тризубом, аж повилазьте.

    > Весь „процес” очолив один із кандидатів до Шевченківської районної ради Ради Віктор Степанов , якому так і не пощастило її стати депутатом .Даний екс-кандидат окрім того є власником гранітних кар’єрів на Житомирщині, там де такий же гранітний бізнес задекларувала сім’я Юлії Тимошенко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.11 | catko

     з такими розкладами ніхто боротись не буде- всі підуть в сад(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.11 | Чучхе

      Тут можна знову сказати багато чого поганого про пропорційну сис

      Тут можна знову сказати багато чого поганого про пропорційну систему. Це коли навіть порядній людині тре зв"язуватись з партією, в списках яких завжди є хтось непорядний.

      дискурс ложки дьогтю в діжці меду


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua