МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нащо народним депутатам ювелірні прикраси?

05/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як минулого тиждня повідомили ЗМІ, депутати отримають по два значка "Депутат верховної ради" з чистого срібла. 10 травня мав пройти термін щодо визначення виробника значків. Результати тендеру поки не оприлюднені.

Турбота про народних обранців на цьому не скінчується. Кожному депутату нажається станционарний компьютер та ноутбук. Про закупівлю ліцензійного (чи встановлення GNU/BSD/etc.) программного забезпечення для цих компьютерів чомусь не повідомляеться.

Наряду зі зміною килимового покриття также буде цілком оновлено компьютерну мережи в будівлі Верховної Ради. Мабуть її також стоптали депутати, пересилаючи TCP-пакети у необмеженій кількості.

Відповіді

 • 2006.05.11 | шкіпер

  Історія нас вчить тому, ...

  що ніхто її не вчить. Тількі но сдихались нафтогазівського мерседеса, як інший дурень раздає депутатам значки зі срібла. А туалет у Верховній раді вкривати позолотою будуть? Чи зразу відільють з чистого металу?
 • 2006.05.11 | Уляна

  Ви що сьогодні геть з глузду з'їхали?

  Ви ж самі раніше писали про автоматичну матеріальну допомогу кожному депутату. Здається йшлося про 5000 гривень на нардепа? Що ж дивного в значках? Демонструєте повну нездатність проявити бодай окремі елементи системності? Ви стараєтесь видушити з мене сльозу?
  А як я повинна бідкатися з цього приводу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | шкіпер

   Re: Ви що сьогодні геть з глузду з'їхали?

   Вибачте, не пригадаю зараз, що саме я писав про надані на виконання своїх обов'язків депутатам гроші. Пошук нажаль не допоміг. Але навряд чи я це виправдовував. Тепер по темі.

   Звісно, якись там 26 тисяч вичнозелених на фоні мерседеса Івченка це дітячи забавки. Але від цього особисто мені не легше - по перше гроші викидають на вітер, по друге звкрвдвється підозра що хтось на цій операції нагріє руки.

   Якщо вас роздратував мій спам на цю тему і ви маєте права модератора - будь ласка, об'єднайте гілкі. Особисто я вважав, що ця тема вже була на форумі і спочатку в мої плани не входила публікація до стрічки новин.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Уляна

    Допис стосувався автора гілки

    Ішлося на майдані про матеріальну допомогу депутатам і до цих пір ніхто не знає для чого вона. Ніхто не знає, скільки депутатам виділяють на бензин, шоферів, амортизацію машин, квитки на літаки, проживання в готелях. 162 гривні значок? А про зарплату 15000 на місяць Ви ще не чули? А за 1620 гривень один день проживання в готелі, і це в середненькому готелі, як на депутатський смак? І скільки це набігає за весь строк каденції? Може б краще інформували народ про це, якщо є така змога. А нема, то не ганьбіться зі значками. шкіпер пише: >

    Вибачте, не пригадаю зараз, що саме я писав про надані на виконання своїх обов'язків депутатам гроші. Пошук нажаль не допоміг. Але навряд чи я це виправдовував. Тепер по темі.

    Звісно, якись там 26 тисяч вичнозелених на фоні мерседеса Івченка це дітячи забавки. Але від цього особисто мені не легше - по перше гроші викидають на вітер, по друге звкрвдвється підозра що хтось на цій операції нагріє руки.

    Якщо вас роздратував мій спам на цю тему і ви маєте права модератора - будь ласка, об'єднайте гілкі. Особисто я вважав, що ця тема вже була на форумі і спочатку в мої плани не входила публікація до стрічки новин.

 • 2006.05.11 | freesoul

  Се насправді велика економія

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Як минулого тиждня повідомили ЗМІ, депутати отримають по два значка "Депутат верховної ради" з чистого срібла. 10 травня мав пройти термін щодо визначення виробника значків. Результати тендеру поки не оприлюднені.

  В минулих скликаннях значки були золотими.

  > Турбота про народних обранців на цьому не скінчується. Кожному депутату нажається станционарний компьютер та ноутбук. Про закупівлю ліцензійного (чи встановлення GNU/BSD/etc.) программного забезпечення для цих компьютерів чомусь не повідомляеться.

  А ноутбуки вже з системою, як правило, продаються. А ліцензії на ПО для інших компутерів у ВР вже є.

  > Наряду зі зміною килимового покриття также буде цілком оновлено компьютерну мережи в будівлі Верховної Ради.

  В якій саме будівлі, Майдан-ІНФОРМ не поцікавився? Чи істерика починається одразу?


  > Мабуть її також стоптали депутати, пересилаючи TCP-пакети у необмеженій кількості.

  Майдан-ІНФОРМу вартно не починати іронізувати на рівному місці, а спробувати з'яясувати, що малося насправді - кабелі, чи комп'ютери, чи схема поділу мережі на підмережі...

  Але, типу, познущалися і типу показали свою круту розмуність в компутерних питаннях.

  Прєвєд.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.12 | шкіпер

   Re: Се насправді велика економія

   freesoul пише:

   > В минулих скликаннях значки були золотими.

   Хе-хе, економія однако :)
   НМОД значки повінні бути зі звічайного сплаву, який використовується для виготовлення таких товарів. Це не олімпійська медать - пальці гнути не має сенсу.

   > > Турбота про народних обранців на цьому не скінчується. Кожному депутату нажається станционарний компьютер та ноутбук. Про закупівлю ліцензійного (чи встановлення GNU/BSD/etc.) программного забезпечення для цих компьютерів чомусь не повідомляеться.
   >
   > А ноутбуки вже з системою, як правило, продаються. А ліцензії на ПО для інших компутерів у ВР вже є.

   Моя думка така - якщо є ноут - то нащо станціонарний комп? Хай ноутом користується. По друге - система - це вам не який небудь лінукс-дистрибутив, в якого напхали вагон і маленькій візок різного софта. Там скоріш за все буде Windows. А для праці з текстами депутат буде використовувати що? Невже Блокнот? Взагалі, я щось не бачу повідомлення про тендер для закупівлі цих компьютерів, ні про оснащення їх бодай якимось мінімальним набором софта.

   > > Наряду зі зміною килимового покриття также буде цілком оновлено компьютерну мережи в будівлі Верховної Ради.
   >
   > В якій саме будівлі, Майдан-ІНФОРМ не поцікавився? Чи істерика починається одразу?
   ???
   В будинку Верховної Ради.
   http://www.podrobnosti.ua/power/parliament/2006/05/11/311622.html
   ...
   Кроме того, в здании парламента вновь меняют всю компьютерную проводку. "В который раз заказывают услуги сторонней фирме, вместо того, чтобы дать поручение выполнить это своим сотрудникам отдела связи. Вероятно - откаты", - предположил один из служащих Верховной Рады.
   ...

   > > Мабуть її також стоптали депутати, пересилаючи TCP-пакети у необмеженій кількості.
   > Майдан-ІНФОРМу вартно не починати іронізувати на рівному місці, а спробувати з'яясувати, що малося насправді - кабелі, чи комп'ютери, чи схема поділу мережі на підмережі...

   Майдан-ІНФОРМ, в моїй особі, спирається на опубліковану в СМІ інформацію. І також на те, що інша інформація (накриклад результати тендеру) не опублікована. І на те, що здоровий глузд рядом с такими рішеннями і рядом не стояв.


   >
   > Але, типу, познущалися і типу показали свою круту розмуність в компутерних питаннях.

   Так воно і є - професія забов'зує.

   > Прєвєд.
   От медведа слишу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | freesoul

    Re: Се насправді велика економія

    шкіпер пише:
    > freesoul пише:
    > НМОД значки повінні бути зі звічайного сплаву, який використовується для виготовлення таких товарів. Це не олімпійська медать - пальці гнути не має сенсу.

    а їздити на тавріях, включно в 27-градусний мороз


    > Моя думка така - якщо є ноут - то нащо станціонарний комп? Хай ноутом користується.

    Кокоє ви умноє! А депутатський штат нехай документи на друкарських машинках друкує?

    > По друге - система - це вам не який небудь лінукс-дистрибутив, в якого напхали вагон і маленькій візок різного софта. Там скоріш за все буде Windows. А для праці з текстами депутат буде використовувати що? Невже Блокнот? Взагалі, я щось не бачу повідомлення про тендер для закупівлі цих компьютерів, ні про оснащення їх бодай якимось мінімальним набором софта.

    Те, що ви не побачили тендера, не означає автоматично, що його не було. Це по-перше. А по-друге. явже написав, що софт у ВР вже є. Поставити його на нові компутери в рамках наявної ліцензії ніхто не заважає.

    > > > Наряду зі зміною килимового покриття также буде цілком оновлено компьютерну мережи в будівлі Верховної Ради.
    > > В якій саме будівлі, Майдан-ІНФОРМ не поцікавився? Чи істерика починається одразу?
    > ???
    > В будинку Верховної Ради.
    > http://www.podrobnosti.ua/power/parliament/2006/05/11/311622.html
    > Кроме того, в здании парламента вновь меняют всю компьютерную проводку. "В который раз заказывают услуги сторонней фирме, вместо того, чтобы дать поручение выполнить это своим сотрудникам отдела связи. Вероятно - откаты", - предположил один из служащих Верховной Рады.

    Кокоє ви умноє-2. Будинок парламенту і будівля Верховної Ради - дві великі різниці. Будівель у Верховної Ради багато.


    > > Майдан-ІНФОРМу вартно не починати іронізувати на рівному місці, а спробувати з'яясувати, що малося насправді - кабелі, чи комп'ютери, чи схема поділу мережі на підмережі...
    > Майдан-ІНФОРМ, в моїй особі, спирається на опубліковану в СМІ інформацію.

    тільки майдан-ІНФОРМ в вашій особі не вмів зрозуміти і тому неправильно переклав, але це дрібниці.


    > > Але, типу, познущалися і типу показали свою круту розмуність в компутерних питаннях.
    > Так воно і є - професія забов'зує.

    Ви щось плутаєте. Професія має на увазі професійність. А не дєшову подєлку під виглядом роботи.

    >
    > > Прєвєд.
    > От медведа слишу.

    Вище вже достатньо показано, що кг/ам. Продовжуйте, аффтаре.
    Прєвєд ще раз.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.12 | шкіпер

     Re: Се насправді велика економія

     freesoul пише:
     > шкіпер пише:
     > > freesoul пише:
     > > НМОД значки повінні бути зі звічайного сплаву, який використовується для виготовлення таких товарів. Це не олімпійська медать - пальці гнути не має сенсу.

     > а їздити на тавріях, включно в 27-градусний мороз

     А ще накласти оброк - кожного місяця депутат повинен внести до бюджета 2000 баксів.

     > > Моя думка така - якщо є ноут - то нащо станціонарний комп? Хай ноутом користується.
     >
     > Кокоє ви умноє! А депутатський штат нехай документи на друкарських машинках друкує?

     То чому тоді тільки два компьютера? Надо кожному помічнику депутата рл ноуту, ще і зарплату секретаркам. І квартири помічникам - їм же десь жити треба, да? Мене здается, що якщо я на свою зовсім не депутатську зарплатню купив комп, то депутат на свою+кошти на помічників зможе забезмечити їх оргтехнікою. Якщо це взагалі йому буде потрібно.

     > > По друге - система - це вам не який небудь лінукс-дистрибутив, в якого напхали вагон і маленькій візок різного софта. Там скоріш за все буде Windows. А для праці з текстами депутат буде використовувати що? Невже Блокнот? Взагалі, я щось не бачу повідомлення про тендер для закупівлі цих компьютерів, ні про оснащення їх бодай якимось мінімальним набором софта.
     >
     > Те, що ви не побачили тендера, не означає автоматично, що його не було. Це по-перше.
     Я про це не казав. Результати не оголошені. Питання - чому?

     > А по-друге. явже написав, що софт у ВР вже є. Поставити його на нові компутери в рамках наявної ліцензії ніхто не заважає.
     Що є? 900 вільних ліцензій на пакети MS Office? То, що вже є в Раді, розраховано на ті компьютери, яки встановлені в ній. Та можливо на компьютери депутатів минулого созиву, якщо їм також купували техніку державним коштом. Тепер прийшли нові депутати - їм дають нові компьютери. Ви б кривляння свої притримали, да почитали щось по темі.

     > > > > Наряду зі зміною килимового покриття также буде цілком оновлено компьютерну мережи в будівлі Верховної Ради.
     > > > В якій саме будівлі, Майдан-ІНФОРМ не поцікавився? Чи істерика починається одразу?
     > > ???
     > > В будинку Верховної Ради.
     > > http://www.podrobnosti.ua/power/parliament/2006/05/11/311622.html
     > > Кроме того, в здании парламента вновь меняют всю компьютерную проводку. "В который раз заказывают услуги сторонней фирме, вместо того, чтобы дать поручение выполнить это своим сотрудникам отдела связи. Вероятно - откаты", - предположил один из служащих Верховной Рады.
     >
     > Кокоє ви умноє-2. Будинок парламенту і будівля Верховної Ради - дві великі різниці. Будівель у Верховної Ради багато.

     І що? Це якось змінює ситуацію? Яке ж ви тупе, однако.

     > > > Майдан-ІНФОРМу вартно не починати іронізувати на рівному місці, а спробувати з'яясувати, що малося насправді - кабелі, чи комп'ютери, чи схема поділу мережі на підмережі...
     > > Майдан-ІНФОРМ, в моїй особі, спирається на опубліковану в СМІ інформацію.
     >
     > тільки майдан-ІНФОРМ в вашій особі не вмів зрозуміти і тому неправильно переклав, але це дрібниці.

     То перекладіть ви. Тількі здаєтьс мені, що чекати ваш правильний переклад марно.

     > > > Але, типу, познущалися і типу показали свою круту розмуність в компутерних питаннях.
     > > Так воно і є - професія забов'зує.
     >
     > Ви щось плутаєте. Професія має на увазі професійність. А не дєшову подєлку під виглядом роботи.

     Ви входили до атестаційної комісії, яка перевіряла мої знання?

     Щодного обгрунтованного зауваження від вас не почув - тількі кривляння. Резюме таке: депутатам повинні видавати значки з золота 999 проби, надавати компр'ютери, мобільні телефони з камерами, цифрові фотоаппарати. Після кожних виборів в приміщенні Верховної Ради (читай в преміщенні парламенту) повина знінюватись мебель, компьютерне обладннання (включно з перекладанням мережі), двері, вікна.

     Я вашу думку зрозумів. Ви мою - ні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.17 | freesoul

      Re: Се насправді велика економія

      шкіпер пише:

      > А ще накласти оброк - кожного місяця депутат повинен внести до бюджета 2000 баксів.

      якщо це була не іронія, то Ви, шановний, щойно висловилися за запровадження майнового цензу на право бути обраним. вельми демократично.


      > То чому тоді тільки два компьютера? Надо кожному помічнику депутата рл ноуту, ще і зарплату секретаркам. І квартири помічникам - їм же десь жити треба, да? Мене здается, що якщо я на свою зовсім не депутатську зарплатню купив комп, то депутат на свою+кошти на помічників зможе забезмечити їх оргтехнікою. Якщо це взагалі йому буде потрібно.

      Ви мені нижче радили почитати щось по темі, то перш ніж верзти дурнизі, поцікавтеся темою, на яку ви вирішили написати високоіронічну новину. Бо ви благополучно демонструєте повне незнання реалій, а також вважаєте, що за роботу людям платити не треба і надавати принаймні мінімально прийнятні умови праці теж не треба.

      > > А по-друге. явже написав, що софт у ВР вже є. Поставити його на нові компутери в рамках наявної ліцензії ніхто не заважає.
      > Що є? 900 вільних ліцензій на пакети MS Office? То, що вже є в Раді, розраховано на ті компьютери, яки встановлені в ній. Та можливо на компьютери депутатів минулого созиву, якщо їм також купували техніку державним коштом. Тепер прийшли нові депутати - їм дають нові компьютери. Ви б кривляння свої притримали, да почитали щось по темі.

      Пане шкіпер, мені здається, почитати щось треба вам. Наскільки мені відомо, Біллу Гейтсу поки не вдалося довести, що операційна система є невід'ємною частиною компутера. А тому, викинувши старий компутер, є повна можливість поставити на нові компутери той самий софт.

      Чи робота законодавчого органу має провадитися на машинах, які ледве тягнуть? Яких законів, якої уваги до людей ви тоді очікуєте?

      Тому пораджу вчити матчастину перш, ніж відкривати рота.


      > > Кокоє ви умноє-2. Будинок парламенту і будівля Верховної Ради - дві великі різниці. Будівель у Верховної Ради багато.
      > І що? Це якось змінює ситуацію? Яке ж ви тупе, однако.

      По-перше, ви порушуєте правила цього форуму. По-друге, ситуацію у Верховній Раді це ніяк не змінює, а от адекватність написаного Вами тексту продовжує ставити під сумнів. В одній з будівель (не всіх будівлях) Верховної Ради вирішили замінити інфраструктуру. Наступного року замінять ще десь. Чи, може, поки кабель не згниє остаточно, депутати мають працювати на тому, що є, а на наступний кабель скинутися з власних грошей?


      > То перекладіть ви. Тількі здаєтьс мені, що чекати ваш правильний переклад марно.

      Щоб не порушувати правила, я не буду давати вам характеристик, але я вище написав "будинок парламенту і будівля Верховної Ради - дві різні речі". Ви читати вмієте чи з цим теж проблеми?


      > > > > Але, типу, познущалися і типу показали свою круту розмуність в компутерних питаннях.
      > > > Так воно і є - професія забов'зує.
      > > Ви щось плутаєте. Професія має на увазі професійність. А не дєшову подєлку під виглядом роботи.
      > Ви входили до атестаційної комісії, яка перевіряла мої знання?

      А навіщо мені комісія? Мені і так все зрозуміло, ви продемонстрували все, що могли.


      > Щодного обгрунтованного зауваження від вас не почув - тількі кривляння. Резюме таке: депутатам повинні видавати значки з золота 999 проби, надавати компр'ютери, мобільні телефони з камерами, цифрові фотоаппарати. Після кожних виборів в приміщенні Верховної Ради (читай в преміщенні парламенту) повина знінюватись мебель, компьютерне обладннання (включно з перекладанням мережі), двері, вікна.
      > Я вашу думку зрозумів. Ви мою - ні.

      Мені здається, не зрозуміли таки ви. Може, вам у вашій трудовій діяльності довелося приходити на роботу, де від вас вимагали поставити ваш власний компутер, поставити власний стіл та ще й по можливості орендувати на ваші ж кошти приміщення, в якому цей стол треба поставити. Але, може, ви здивуєтеся, нормальною така організація роботи не є.

      Тому кривлялися насамперед ви у вашій новині, на рівному місці бризкаючи жовчем з приводу речей, які в межах відомої інформації за нормальні межі не виходять. Коли контроль за владою переростає у злобно-заздрісне відмовляння в усьому, і реакція на такий "адекватний" народ буде відповідна.

      Успіхів у борні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua