МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Судді скасували рішення про визнання виборів дійсними

05/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ірпінський суд пішов по колу, намагаючись в черговий раз підштовхнути територіальну комісію до визнання виборів по двох дільницях недійсними.

В черговий раз було скасовано рішення ТВК про визнання виборів на дільницях №1 і №2 дійсними, а в зв"язку з цим скасоване і рішення в цілому по округу. Суд знову зобов"язав територіальну комісію прийняти рішення про результати виборів на обох дільницях, не вказавши яким саме має бути це рішення.

Таким чином судді, які відкритим текстом говорять, що не допустять Мирославу Свистович до посади Ірпінського міського голови, не бажаючи брати на себе відповідальність за бєспрєдєльні рішення, намагається перекласти відповідальність за нехтування волевиявленням виборців на територіальну комісію.

Підстави, згідно яких була винесена постанова суду, оголошені не були. Рішення на руки нікому не видали, пообіцявши зробити це завтра о 17.00. Очевидно, до цього часу судді мають вигадати ці підстави.

А загалом - план суддів відомий. Як тільки ТВК визнає вибори недійсними по дільницях №1 і №2 та прийме рішення про врахування результатів виборів в цілому по округу без цих двох дільниць, Олег Бондар знову оскаржить рішення тервиборчкому, доводячи, що вибори на цих дільницях вплинули на голосування в цілому по округу. Підкуплений суд слухняно скасує рішення ТВК, і так підштовхуватиме її до проголошення в Ірпені нових виборів.

Зараз ірпніські активісти проводять нічну нараду, на якій буде розроблено план подальших дій, в тому числі й щодо суддів, які зарвалися у своїй недоторканості. Судовий бєспрєдєл їм коштуватиме значно дорожче, ніж мерство Мирослави Свистович.

Відповіді

 • 2006.05.13 | Хвізик

  ганьба ірпінському суду (-)

 • 2006.05.13 | Предсказамус

  Есть у меня ощущение, что суды созрели.

  Впрочем, они уже давно созрели, это только лишнее подтверждение.
  Я посмотрел, домены cyg.org.ua и courts.org.ua свободны, может создать там базу по особо отличившимся? Со сканами документов, текстами решений и т.п. Чтоб не было ощущения полной безнаказанности во веки веков...
  Хоститься, естественно, лучше не здесь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua