МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бют предложил ПР коалицию? (инт. Шкиля)

05/15/2006 | alx_1904
>Член Блока Юлии Тимошенко Андрей Шкиль сказал, что члены Партии регионов могут претендовать на должности в органах власти при условии, если они станут членами коалиции.
http://www.korrespondent.net/main/153758/

Блин, они ПОМНЯТ что говорили вчера??????

Відповіді

 • 2006.05.15 | Englishman

  Strannyj vyvod

  alx_1904 пише:
  > >Член Блока Юлии Тимошенко Андрей Шкиль сказал, что члены Партии регионов могут претендовать на должности в органах власти при условии, если они станут членами коалиции.

  Estestvenno, esli oni NE stanut chlenami koalicii (v takom sluchae tam budet BYUT), vlasti Regiony ne poluchat. Esli oni vojdut v koaliciju (togda tam ne budet BYUT), oni budut pretendovat' na dolzhnosti.

  > http://www.korrespondent.net/main/153758/
  >
  > Блин, они ПОМНЯТ что говорили вчера??????


  A chto vam ne nravitsja?
 • 2006.05.15 | TrollSeeker

  Під дурника косимо?

  Аналогічно як і "Карєспандєнт". Тільки "Карєспандєнт" навіть не привівши точну сказану фразу, все ж таки залишив її без коментарів.
  Ну шо ж, якщо подуркувати захотілось, то розжую.

  Дві цитати з "К":
  а) "Член Блока Юлии Тимошенко Андрей Шкиль сказал, что члены Партии регионов могут претендовать на должности в органах власти при условии, если они станут членами коалиции."
  б) "Шкиль заявил, что в случае, если Партия регионов будет в оппозиции, то после принятия Закона об оппозиции она будет контролировать власть."

  Цікаво те, що якщо до другої є пряма мова, то до першої - йок. Тобто якою фразою і в якому контексті було сказано - "нє даждьотєсь". Але коментарів теж не подано, бо не зовсім дурні брехати напряму. Однак: "Ложєчкі-то нашлісь, но асадак, такі, астался."©

  Далі - невже не відомо, в яку коаліцію може вступити ПРУ? "Широка каваліція", а тим більше - БЮТ+ПРУ, представниками БЮТ, в тому числі і Шкілем, завжди відмітались, як абсолютно неприйнятні (може носом в це натицяти?), СПУ також не горить бажанням "закаваліцінуватись" з ПРУ. Залишається лише два варіанти: більш ймовірний - ПРУ+НУ і менш ймовірний - ПРУ+НУ+КПУ. Ось лише в такому розкладі члени ПРУ можуть претендувати на ті посади. Саме випадок таких варіантів мав на увазі Шкіль. Інших ймовірних варіантів для коаліції з ПРУ, ні в нього, ні в будь-кого з БЮТ досі не спостерігалось.

  Тому - "не треба нас дурить"©.

  БНГ©


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua