МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подробиці зустрічі Віктора Ющенка та Мирослави Свистович

05/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми вже повідомляли, вчора в Києві на особисте запрошення Президента України відбулася зустріч переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович з Віктором Ющенком.

До того: доведений до відчаю народ

Не зважаючи на те, що про зустріч було домовлено заздалегідь, до Банкової ще з позавчорашнього вечора почали збиратися люди як з самого Ірпеня, так і з інших міст, в т.ч. і з тих, де наші найнезалежніші у світі суди досі не дозволяють територіальним громадам отримати обраних ними мерів (напередодні активісти з цих міст телефонували Мирославі ). І, якщо 14 травня місцевому Блокові “За чесну владу” після того, як Президент України особисто зателефонував лідеру Блоку Мирославі Свистович й поспілкувався з нею 10 хвилин, вдалося вмовити людей не їхати до будинку Віктора Ющенка в село Нові Безрадичі Обухівського району Київської області (адже Президент також має право на приватне життя у неділю після повернення з закордонного візиту та ще й у День Матері, а мета поїздки – донесення В. Ющенку інформації про події в Ірпені – вже була фактично досягнута), то цього разу деякі люди категорично не погоджувались сидіти вдома. Їх настільки “дістав” бєспрєдєл, який твориться в Ірпені, що вони категорично не погоджувалися з аргументом про те, що про акцію біля Секретаріату Президента не було завчасно повідомлено, як цього вимагає законодавства. Більше того, народ стояв на тій позиції, що таке повідомлення принципово не потрібно подавати, оскільки під час Помаранчевої революції ми, захищаючи своє волевиявлення, у переважній більшості випадків не подавали ніяких повідомлень, і навіть таке відверте порушення Закону як перекриття залізниці викликало тоді схвалення у переможця президентських виборів Віктора Ющенка. На думку людей, сьогодні ситуація в Ірпені нагадує ситуацію в Україні грудня-2004 і навіть гірше (в 2004 році в Ірпені не було такого свавілля та цинізму, з якими ми стикаємось зараз), а тому слід діяти так, як і під час Помаранчевої революції, в т.ч. й шляхом перекриття залізниць та автошляхів.

Щоб ввести “стояння народу” в організоване русло, блок “За чесну владу” закликав людей збиратися біля штабу в Ірпені та, по можливості, їхати всім разом, а також попросив одну київську активістку подати в понеділок зранку до Київської міської державної адміністрації повідомлення про акцію, зазначивши у ньому, що вона скінчиться разом із закінченням зустрічі Віктора Ющенка з Мирославою Свистович.

Зовсім “разом” організувати приїзд не вдалось (багато хто “не зібрався” біля штабу), а тому люди прибували на Банкову поступово та ще й з двох сторін – з боку вулиць Лютеранської та Інститутської. Коли це вияснилось, лідери Блоку “За чесну владу” вирішили зібрати усіх біля паркану з боку Інститутської і попросили міліцію пропустити повз Секретаріат Президента колону з Лютеранської, попередньо вмовивши людей не користатись моментом і не ставати навпроти самого Секретаріату. Міліція їм повірила, людей пропустила, і вони зібралися в одному місці (загалом, починаючи з 12.00, до Секретаріату прибуло біля 200 осіб).

Спочатку люди дотримувалися прохання активістів Блоку “За чесну владу” просто стояти, не скандувати тощо. Але, оскільки зустріч М. Свистович з В. Ющенком призначили на 14.30, народ почав ходити по Банковій, а далі – поступово витягати привезені ними з собою гасла та символіку. В “заначках” виборців виявилися... стенд з фотографіями місцевої діяльності Блоку “За чесну владу” та Мирослави Свистович, її кольорові плакати з великим портретом (їх на початку виборчої кампанії власним коштом виготував у невеликій кількості один активіст) та навіть таблички громадської організації “За чесну владу” зразку 2003 року з написами “Ірпінь”, “Буча” тощо. Партійні організації з Ірпеня та інших районів області повитягали прапори і гасла (Українська народна партія, “Пора”, Свобода”, Партія патріотичних сил України і навіть Народний Союз “Наша Україна”, бучанська організація якого незадоволена тим, що творять в Ірпінському регіоні однопартійці з числа приїжджих та обласного партійного начальства), а одесити з громадської організації Н.А,Д.О. з активістами “чорної Пори” привезли подарований Блоку “За чесну владу” від ГО “Н.А.Д.О.” величезний банер “Наш дім – Приірпіння, наш мер – Мирослава”. З цього всього за допомогою залізних мотузок і залізних парапетів, які стояли на Інститутській, спорудили імпровізовану “барикаду”.

Під час дощу люди скупчувалися під навісом біля дверей будівлі Комітетів Верховної Ради України, а, оскільки місця всім не вистачало, то заходили й до середини. І лише тоді, як вони зі всією “провінційною простотою” почали “невеличкими купками у 10-20 осіб” намагатися пройти до туалету та буфету, працівники Комітетів зрозуміли, що це – просто дощ, а не акція блокування їхніх офісів.

Згодом на Банкову прибули 5-6 осіб, які завжди супроводжують головного винуватця “ірпінського виборчої тяганини” Олега Бондаря. Прикметно, що серед них був і адвокат Костянтин Карєв, якого найняли вже після виборів, і який до цього просто відробляв гроші в судах, не цікавлячись політичною ситуацією і не беручи участі в інших подіях. Це означає лише одне – кількість людей навколо О. Бондаря настільки зменшилась, що навіть найняту для суто юридичних послуг.

Скориставшись зливою, коли частина людей скупчилась під навісом будівлі Комітетів ВР, а інші розійшлись по Банковій шукати можливості випити кави або чаю, прихильники О. Бондаря спочатку встановили два стенди з його портретами (цього їм ніхто не заважав робити), а потім нібито завалили споруджену прихильниками М. Свистович “барикаду” та поламали прапор партії “Пора” на мікроавтобусі її обласної організації. Після цього їм довелося рятуватися втечею та рятувати портрети свого патрона. Оперативно втрутилась міліція, яка під сміх присутніх жінок відвела “бондарів” подалі і склала на них протокол.

Зустріч

На зустріч з Віктором Ющенком Мирослава Свистович пішла у супроводі народного депутата з фракції “Наша Україна” Юрія Горобця, який не підтримав свавільних дій своїх однопартійців з Київської обласної та Ірпінської міської організації, а, навпаки, активно допомагав ірпінчанам відстоювати своє волевиявлення. Окрім своєї теки з особистим зверненням, зверненням Блоку “За чесну владу” та документами, які містять докази її правоти, вона понесла цілий поліетиленовий пакет листів, звернень, прохань і т. ін.

На розмову до свого кабінету Президент запросив також голову Політради Народного Союзу “Наша Україна” Романа Безсмертного. Після обговорення ситуації довкола виборів Ірпінського міського голови Віктор Ющенко задав Роману Безсмертному питання, чому голова Київської обласної організації НСНУ Вадим Литвин ще досі в лавах партії та паплюжить її імідж, і як він взагалі до нашоукраїнських лав потрапив. Зважаючи на ті докази, які надала Президенту Мирослава Свистович Президенту іще в телефонній розмові, та об’єктивні показники політики В. Литвина, який “забезпечив” значно більше, ніж в середньому по Україні, падіння рейтингу “Нашої України” не лише в Ірпені, але й у всій Київській області, питання було слушне. Особливо обурило Віктора Ющенка, що в Ірпінському регіоні, де за нього проголосували понад 90% виборців, Народним Союзом “Наша Україна” керують немісцеві, яких ніхто під час Помаранчевої революції і до неї тут ніхто не бачив (головою Ірпінської міської організації є київський бізнесмен, головою її політвиконкому – київський студент, немісцевими є також четверо з першої п’ятірки кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради (більшість з них тим чи іншим чином причетні до такого регіону як Донбас), щоправда, формально троє в грудні 2005-го та в січні 2006-го прописалися в Ірпені. Роману Безсмертному Президент доручив розібратися з ситуацією по партійній лінії та зупинити негідні дії своїх однопартійців, а щодо інших питань – пообіцяв віддати розпорядження відповідним службам. При цьому до партії, коли вона створилась, в 100-тисячному Ірпінському регіоні готові були вступити біля тисячі людей, однак, як сказали ті нечисленні нашоукраїнці (зараз вони підтримують Мирославу Свистович), яким чудом вдалося вступити до лав партії, Вадим Литвин заперечив, що достатньо і 20 осіб. Тобто, разом зі своїм заступником Володимиром Федосєєвим, взяв курс на перетворення ввірених йому парторганізацій в закриті акціонерні товариства.

Мирослава Свистович передала Віктору Ющенку поліетиленовий пакет з листами та зверненнями фізичних і юридичних осіб. Президент швидко передивився весь пакунок, після чого відібрав з нього біля десяти звернень, на яких зосередився ретельніше. Особливу увагу він приділив ситуації навколо розграбування санаторію “Ірпінь” (в цю авантюру намагалися колись втягти Катерину Ющенко, але після інформації, яку отримав фонд “Україна-3000” (в т.ч. і від Мирослави Свистович), головою наглядової ради якого є дружина Президента, в патронаті з боку фонду одному з сумнівних проектів довкола санаторію було відмовлено) та листу нещодавно звільненого Олексієм Івченком першого заступника начальника Департаменту з питань безпеки НАК “Нафтогаз України” Анатолія Вакуленка про факти корупції в цьому відомстві. На останньому В. Ющенко зробив біля десяти поміток й негайно по телефону віддав розпорядження відповідним службам відреагувати. Таке саме розпорядження було надано і щодо санаторію “Ірпінь”.

Після цього Мирослава Свистович звернула увагу Президента на те, що Ірпінь – це лише дзеркало загальних проблем в Україні, а тому розмова перейшла в русло загальноукраїнської політики, зокрема й щодо ненормальної ситуації з виборами міських голів в таких містах як Житомир, Черкаси, Бровари, Тернопіль, Хмельницький тощо. І така ситуація склалася саме через упередженість територіальних комісій або судів. Неприємно про це писати, але виявилось, що з багатьох питань Президент поінформований явно недостатньо. І це стосується не лише виборів, але й загалом політичної ситуації (наприклад, Ющенко практично нічого не знав про “чорну” Пору і вважав її групою, яка відколася від партії “Пора”). Тому, якщо надалі в нас виникатимуть підозри щодо непоінформованості Президента з того чи іншого питання, ми постараємося заповнити цю прогалину через
прямий інформаційний канал, який у нас з’явився нещодавно<>/a.

Віктор Ющенко та Мирослава Свистович обговорили існуючі в Україні земельні проблеми та інші питання, після чого розмова поступово перейшла на тему судової реформи. Це питання виникло цілком логічно через поведінку ірпінських суддів та їх рішення, але стосувалася не лише виборів та Ірпеня. М. Свистович висловила свою точку зору, що така поведінка судів підриває в першу чергу авторитет Ющенка серед людей-жителів цих міст і не тільки. Люди хочуть справедливості та порядку, а натомість суди приймають рішення, які далекі від духу і букви Закону. Президенту було запропоновано сприяння у питаннях судової реформи, зокрема безкоштовну працю фахових юристів-практиків, яких Мирослава Свистович добре знає особисто. Віктор Ющенко запропонував їй сформувати з юристів групу й зустрітися знову за тиждень-півтора, щоб попередньо просто поговорити про судову реформу приблизно 1-1,5 години.

До людей М. Свистович вийшла
розпашіла, втомлена, але усміхнена. Зустріч тривала понад годину, і майже стільки їй довелося переповідати цю розмову людям, які її чекали.

Інформація про візит переможця виборів міського голови з Президентом миттєво поширилася по Ірпеню, де за останні три дні рейтинг Віктора Ющенка, який до цього через дії так званих місцевих “нашоукраїнців” опустився до наднизької позначки, почав різко підвищитися. Отже, момент, коли люди вже не здатні пробачити Президенту помилки його власні чи його оточення, для Віктора Ющенка ще не настав, і шанс повернути довіру тієї частини народу, в якої він її, будемо об’єктивними, втратив, залишається високим.

P.S. (з гумором): Наступним пунктом розпорядку дня Президента України після зустрічі з Мирославою Свистович стала телефонна розмова з також впливовим (хоч і менш позитивним за Мирославу) політиком. – Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Відповіді

 • 2006.05.16 | Предсказамус

  Дождался подробностей. Лучше бы их не было.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Після обговорення ситуації довкола виборів Ірпінського міського голови Віктор Ющенко задав Роману Безсмертному питання, чому голова Київської обласної організації НСНУ Вадим Литвин ще досі в лавах партії та паплюжить її імідж, і як він взагалі до нашоукраїнських лав потрапив. Зважаючи на ті докази, які надала Президенту Мирослава Свистович Президенту іще в телефонній розмові, та об’єктивні показники політики В. Литвина, який “забезпечив” значно більше, ніж в середньому по Україні, падіння рейтингу “Нашої України” не лише в Ірпені, але й у всій Київській області, питання було слушне. Особливо обурило Віктора Ющенка, що в Ірпінському регіоні, де за нього проголосували понад 90% виборців, Народним Союзом “Наша Україна” керують немісцеві, яких ніхто під час Помаранчевої революції і до неї тут ніхто не бачив (головою Ірпінської міської організації є київський бізнесмен, головою її політвиконкому – київський студент, немісцевими є також четверо з першої п’ятірки кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради (більшість з них тим чи іншим чином причетні до такого регіону як Донбас), щоправда, формально троє в грудні 2005-го та в січні 2006-го прописалися в Ірпені. Роману Безсмертному Президент доручив розібратися з ситуацією по партійній лінії та зупинити негідні дії своїх однопартійців, а щодо інших питань – пообіцяв віддати розпорядження відповідним службам. При цьому до партії, коли вона створилась, в 100-тисячному Ірпінському регіоні готові були вступити біля тисячі людей, однак, як сказали ті нечисленні нашоукраїнці (зараз вони підтримують Мирославу Свистович), яким чудом вдалося вступити до лав партії, Вадим Литвин заперечив, що достатньо і 20 осіб. Тобто, разом зі своїм заступником Володимиром Федосєєвим, взяв курс на перетворення ввірених йому парторганізацій в закриті акціонерні товариства.
  В предыдущей ветке я выдвинул две версии. Коротко их можно назвать так: информационная блокада Президента и Президент-лицемер. Третью, Президент-скеротик (тяжелая форма), рассматривать не стал, считая ее оскорбительной. Теперь, однако, она стала более актуальной - как-то не хочется считать Президента банальным лжецом.
  Несмотря на аргументы Михаила Свистовича в пользу первой версии ( http://www2.maidan.org.ua/n/free/1147729801 ), вынужден ее отбросить. Одно дело не знать, что делается в Ирпене и совсем другое - в Киевской области. Любой желающий по ключевым словам "Вадим Литвин" может посмореть поисковиком, сколько людей, имеющих "доступ к телу", могли проинформировать Ющенко о ситуации и наверняка это сделали. Так что искреннее удивление Президента после рассказа Мирославы оставляют нам только вторую и третью версии.
  Лично мне больше по душе третья. По крайней мере, склеротика можно пожалеть, а лжеца трудно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.18 | Михайло Свистович

   Re: Дождался подробностей. Лучше бы их не было.

   Предсказамус пише:
   >
   > Несмотря на аргументы Михаила Свистовича в пользу первой версии ( http://www2.maidan.org.ua/n/free/1147729801 ), вынужден ее отбросить. Одно дело не знать, что делается в Ирпене и совсем другое - в Киевской области. Любой желающий по ключевым словам "Вадим Литвин" может посмореть поисковиком, сколько людей, имеющих "доступ к телу", могли проинформировать Ющенко о ситуации и наверняка это сделали.

   Думаю, що ніхто цього не зробив.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.18 | Предсказамус

    Без приколов и наездов, объясните - почему?

    Михайло Свистович пише:
    > Предсказамус пише:
    >> сколько людей, имеющих "доступ к телу", могли проинформировать Ющенко о ситуации и наверняка это сделали.
    > Думаю, що ніхто цього не зробив.
    Чувак (Литвин) возглавил область, провалил выборы в ней, натаскал стаю козлов в списки, короче, сделал все, чтоб срубить бабла и попутно угробить НСНУ. Почему об этом не знал Президент? Как могло случиться, что среди сотен осведомленных людей, с которыми он встречался, не нашлось ни одного, кто б обо всем рассказал?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.18 | Михайло Свистович

     Re: Без приколов и наездов, объясните - почему?

     Предсказамус пише:
     >
     > Чувак (Литвин) возглавил область, провалил выборы в ней, натаскал стаю козлов в списки, короче, сделал все, чтоб срубить бабла и попутно угробить НСНУ. Почему об этом не знал Президент?

     Бо йому про це ніхто не сказав.

     >
     > Как могло случиться, что среди сотен осведомленных людей, с которыми он встречался, не нашлось ни одного, кто б обо всем рассказал?

     Не знаю.
 • 2006.05.16 | Антибрехун

  Re: Подробиці зустрічі Віктора Ющенка та Мирослави Свистович

  І тут блок "за чесну владу- з брехливим лицем" пише наступне
  1. чому голова Київської обласної організації НСНУ Вадим Литвин ще досі в лавах партії та паплюжить її імідж, і як він взагалі до нашоукраїнських лав потрапив? (ай-ай ай- Ющ не знає хто такий Литвин) в Литвина набагато більший вплив на призедента ніж у якоїсь жіночки, яка ніде не працювала і на майдані її ніхто не бачив. Її памятають декілька людей які не змогли доїхати в Київ, бо вона перекрила колію трамвая в Пущі-Водиці під час революції.
  2. Народним Союзом “Наша Україна” керують немісцеві, яких ніхто під час Помаранчевої революції і до неї тут ніхто не бачив (немісцевими є також четверо з першої п’ятірки кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради (більшість з них тим чи іншим чином причетні до такого регіону як Донбас.) Брехня люди з пятірки проживають довше в регіоні ніж Мирослава.І це ваш прокол, що ви того не знаєте. Значить,що ви самі там не живете.
  3.Віктор Ющенко та Мирослава Свистович обговорили існуючі в Україні земельні проблеми та інші питання, після чого розмова поступово перейшла на тему судової реформи.
  Це смішно... Мирослава десь поміж Качинським і Путіном. І про проблеми,і про судову реформу. З неї такий спеціаліст, як з собачого хвоста сито. Боже, не дай Ірпіню такого правителя і базікало....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.16 | Предсказамус

   Да вылазьте уже из-под коряги...

   Какие-то сторонники Бондаря все законспирированные, даже зарегистрироваться на форуме, и то боятся. И с чего, собственно?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.16 | Роман ShaRP

    Для этого надо научиться e-mail заводить. (-)

   • 2006.05.16 | Albes

    Re: Да вылазьте уже из-под коряги...

    Вы же, кажется, любите Высоцкого ? Помните : "Тут кто-то крикнул из ветвей...". Это о них, о бандерлогах. ТрУсы они. Всего и вся боятся. А гавкать из подворотни... Так для этого ни ума, ни самоуважения, ни мужества не надо. Обычно так поступают подонки. Которые смелые только в стае на одного. Их еще "шакалами" называют. И не назовутся они, потому как шакалья душа у них.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.16 | So_matika

     Альбісе, боже милий, яка коряга

     Albes пише:
     > Которые смелые только в стае на одного.
     Яка там зграя. Це одна й та ж ламерська лапа карябає, хіба не видно?

     У Бондаря немає команди. Навіть тягати портрет шефа під дощем біля президенції зібралось хіба з півдесятка. Включно адвоката Карєва, який як завжди тікав від відеокамери, акі наполохана курка. Їх навіть ніхто не попередив, що на акцію тре листа з повідомленням до мерії подавати. А ти кажеш - зграя...
  • 2006.05.17 | mala

   Re: Подробиці зустрічі Віктора Ющенка та Мирослави Свистович

   Антибрехун пише:
   > І тут блок "за чесну владу- з брехливим лицем" пише наступне

   У нас лице не брихливе, і на відміну від декого - ВІДКРИТЕ.

   >в Литвина набагато більший вплив на призедента ніж у якоїсь жіночки, яка ніде не працювала і на майдані її ніхто не бачив.

   По собі судите?? Якщо ви не пам"ятаєте її з Майдану, це означає тільки те, що там не було вас, а люди які брали участь у революції чудово її знають і знають за що і коли боролась і дуже вдячні їй.

   >Її памятають декілька людей які не змогли доїхати в Київ, бо вона перекрила колію трамвая в Пущі-Водиці під час революції.

   З такою фантазією вам треба романи писати, ніяких трамваїв в Пущі-Відиці вона не перекривала.

   >Брехня люди з пятірки проживають довше в регіоні ніж Мирослава.

   Це напевно Ви, ;)адже прописка в Ірпені в січні 2006 означає якраз те, що ви проживаєте тут більше за Мирославу.

   >І це ваш прокол, що ви того не знаєте. Значить,що ви самі там не живете.

   Чудовий висновок людини, яка прописана тут чотири місяці :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.17 | 123

    Бондарлог правий - прописка нічого не означає

    mala пише:

    > >Брехня люди з пятірки проживають довше в регіоні ніж Мирослава.
    >
    > Це напевно Ви, ;)адже прописка в Ірпені в січні 2006 означає якраз те, що ви проживаєте тут більше за Мирославу.
    >
    > >І це ваш прокол, що ви того не знаєте. Значить,що ви самі там не живете.
    >
    > Чудовий висновок людини, яка прописана тут чотири місяці :lol:

    Висновок цілком правильний у цієї людини. Якщо у людини не було прописки - це не означає, що він не проживав тут.

    І блок "За чесну владу" дійсно сказав неправду, коли заявив, що ці люди не проживали в Ірпені, посилаючись на дані прописки. Треба було заявляти, що ці люди прописані в Ірпені лише кілька місяців. Це була б правда, і ефект був приблизно такий самий.

    А тепер блок ЗЧВ створив прецедент - дозволив спіймати себе на ytghfdls (звісно, про брехню і про спіймання можна казати лиш у випадку, якщо дійсно ці люди таки мешкають в Ірпені давно, і можуть це довести; тут йдеться лише про те, що прописка не є доказом протилежного). Що автоматично зменшує довіру і до інших заяв блока.

    Можливо, було б правильніше не відгавкуватись щодо цього, а визнати свою помилку і вибачитись перед цими людьми, депутатами міськради. Не думаю, що блок ЗЧВ щось втратить від цього - навпаки, лише продемонструє свою принциповість і чесність навіть у визнанні власних помилок. Тоді протилежна сторона не зможе більше використовувати цей випадок як засіб для спричинення недовіри до інших заяв блока.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.17 | mala

     Re: Бондарлог правий - прописка нічого не означає

     123 пише:
     > Висновок цілком правильний у цієї людини. Якщо у людини не було прописки - це не означає, що він не проживав тут.

     Річ навіть не в тому, що він прописаний тут з січня, а в тому, що він нічого впродовж багатьох років в Ірпені не робив. Конкретно цей бондарлог, насправді в Києві жив і має там квартиру (де і прописаний був ці всі роки) прізвище його Марченко, ця поважна особа п"ятий номер списку НСНУ. Під час революції був у Луганську, де має завод, або принаймні був його керівником.


     > І блок "За чесну владу" дійсно сказав неправду, коли заявив, що ці люди не проживали в Ірпені, посилаючись на дані прописки. Треба було заявляти, що ці люди прописані в Ірпені лише кілька місяців. Це була б правда, і ефект був приблизно такий самий.

     Так і було.
     >
     > А тепер блок ЗЧВ створив прецедент - дозволив спіймати себе на ytghfdls (звісно, про брехню і про спіймання можна казати лиш у випадку, якщо дійсно ці люди таки мешкають в Ірпені давно, і можуть це довести; тут йдеться лише про те, що прописка не є доказом протилежного). Що автоматично зменшує довіру і до інших заяв блока.

     Прописка не є доказом протилежного, просто цього вони спростувати не можуть - це факт, який їм дуже попсував життя. Крім того деякі з них спраді не проживали в ірпені.
     >
     > Можливо, було б правильніше не відгавкуватись щодо цього, а визнати свою помилку і вибачитись перед цими людьми, депутатами міськради. Не думаю, що блок ЗЧВ щось втратить від цього - навпаки, лише продемонструє свою принциповість і чесність навіть у визнанні власних помилок. Тоді протилежна сторона не зможе більше використовувати цей випадок як засіб для спричинення недовіри до інших заяв блока.

     Немає ніякої помилки, протилежна сторона використовує багато брихливих засобів для спричинення недовіри - це їхня робота :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.17 | 123

      Re: Бондарлог правий - прописка нічого не означає

      mala пише:
      > 123 пише:
      > > Висновок цілком правильний у цієї людини. Якщо у людини не було прописки - це не означає, що він не проживав тут.
      >
      > Річ навіть не в тому, що він прописаний тут з січня, а в тому, що він нічого впродовж багатьох років в Ірпені не робив.

      Перепрошую, але давайте не доводити до абсурду. Якщо нічого не робив - закидайте, що нічого не робив, а не що не мешкає в Ірпені. Зв*язка ж нема.

      > Конкретно цей бондарлог, насправді в Києві жив і має там квартиру (де і прописаний був ці всі роки) прізвище його Марченко, ця поважна особа п"ятий номер списку НСНУ. Під час революції був у Луганську, де має завод, або принаймні був його керівником.

      Я не знаю - хто він і де жив. Але закид у формі "він не жив у Ірпені, бо у нього прописка в іншому місці" є дуже вразливим. Можна формулювати закиди простіше - наприклад "він прописаний в Ірпені всього лише кілька місяців".

      > > Можливо, було б правильніше не відгавкуватись щодо цього, а визнати свою помилку і вибачитись перед цими людьми, депутатами міськради. Не думаю, що блок ЗЧВ щось втратить від цього - навпаки, лише продемонструє свою принциповість і чесність навіть у визнанні власних помилок. Тоді протилежна сторона не зможе більше використовувати цей випадок як засіб для спричинення недовіри до інших заяв блока.
      >
      > Немає ніякої помилки, протилежна сторона використовує багато брихливих засобів для спричинення недовіри - це їхня робота :)

      Але тут їхній аргумент слушний, і це я пропоную визнати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.17 | mala

       Re: Бондарлог правий - прописка нічого не означає

       123 пише:

       > > Річ навіть не в тому, що він прописаний тут з січня, а в тому, що він нічого впродовж багатьох років в Ірпені не робив.
       >
       > Перепрошую, але давайте не доводити до абсурду. Якщо нічого не робив - закидайте, що нічого не робив, а не що не мешкає в Ірпені. Зв*язка ж нема.

       В листівках було написано, що вони прописались в Ірпені в січні, а про окремих (саме цей бондарлог до них не входить) писали, що проживають в Києві, маючи достовірні свідчення цього.

       > Я не знаю - хто він і де жив. Але закид у формі "він не жив у Ірпені, бо у нього прописка в іншому місці" є дуже вразливим. Можна формулювати закиди простіше - наприклад "він прописаний в Ірпені всього лише кілька місяців".

       Ми не писали, що він не жив в Ірпені, там написано коли він прописався.

       Якщо хочете, напишіть пошту, я скину Вам макет листівки яку ми розповсюджували.

       > Але тут їхній аргумент слушний,

       ні

       >і це я пропоную визнати.

       немає чого визнавати.
      • 2006.05.18 | Михайло Свистович

       Re: Бондарлог правий - прописка нічого не означає

       123 пише:
       >
       > Перепрошую, але давайте не доводити до абсурду. Якщо нічого не робив - закидайте, що нічого не робив, а не що не мешкає в Ірпені. Зв*язка ж нема.

       А ніхто цього зв"язку і не робив. Одним закидали те, що не мешкають в Ірпені. Другим - що прописалися безпосередньо перед виборами (це таки тхне нещирістю), третім - що нічого не робили, четвертим - що робили погані справи, п"ятим - що були у лавах янучар. Кожному закидали лише те, на що він заслуговував.

       >
       > Я не знаю - хто він і де жив. Але закид у формі "він не жив у Ірпені, бо у нього прописка в іншому місці" є дуже вразливим.

       А таких закидів не було.

       >
       > Можна формулювати закиди простіше - наприклад "він прописаний в Ірпені всього лише кілька місяців".

       Так ми і робили.

       >
       > Але тут їхній аргумент слушний

       Зовсім не слушний.
    • 2006.05.18 | Михайло Свистович

     Бондарлог не правий

     123 пише:
     >
     > Висновок цілком правильний у цієї людини. Якщо у людини не було прописки - це не означає, що він не проживав тут.

     А якщо він власноруч пише у своїй біографії, що проживає у Києві - це теж нічого не означає? ;)

     >
     > І блок "За чесну владу" дійсно сказав неправду, коли заявив, що ці люди не проживали в Ірпені, посилаючись на дані прописки.

     А навіщо оббріхувати Блок "За чесну владу", приписуючи йому того, що він не заявляв?

     >
     > Треба було заявляти, що ці люди прописані в Ірпені лише кілька місяців. Це була б правда

     А саме так ми і казали. І навіть точну дату прописки вказували :)

     >
     > А тепер блок ЗЧВ створив прецедент - дозволив спіймати себе

     1. Не створив.
     2. Не дозволив.

     >
     > Можливо, було б правильніше не відгавкуватись щодо цього, а визнати свою помилку і вибачитись перед цими людьми, депутатами міськради.

     А якщо помилки не було? ;)

     >
     > Не думаю, що блок ЗЧВ щось втратить від цього - навпаки, лише продемонструє свою принциповість і чесність навіть у визнанні власних помилок. Тоді протилежна сторона не зможе більше використовувати цей випадок як засіб для спричинення недовіри до інших заяв блока.

     А може спочатку треба розпитати про суть справи, а не повчати Блок ЗЧВ моральності? ;)
   • 2006.05.17 | SpokusXalepniy

    Боюсь за Свистовича (-ей)

    Пройдёт ещё два-три дня. Может неделя, может - две. Ну, месяц... И Свистовичам будет очень стыдно за эту встречу с Ющенко.

    Потому что всё это брехня, что говорил Ющенко. Обо всём он прекрасно знал, и знает. Просто ему плевать на все эти якобы внутрипартийные нувязочки на фоне тех миллиардов, которые сейчас висят в воздухе. Он уже по уши в... газе, в ПРУ, и в другом говне.

    Не боитесь ли запачкаться? Потом надо будет долго мыться.

    Кстати, очень символично, что сразу после встречи с Мирославой, президент був на дроті з Путіним. Боюсь, что этим дротом он уже повязан навсегда. Не будьте наивными.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.17 | mala

     Ну боїтесь, а толку, якщо без причини??(-)

    • 2006.05.18 | Михайло Свистович

     Не треба за нас боятися

     SpokusXalepniy пише:
     > Пройдёт ещё два-три дня. Может неделя, может - две. Ну, месяц... И Свистовичам будет очень стыдно за эту встречу с Ющенко.

     Не буде.

     >
     > Потому что всё это брехня, что говорил Ющенко.

     Не думаю.

     >
     > Обо всём он прекрасно знал, и знает.

     Не думаю.

     >
     > Не боитесь ли запачкаться?

     Ні.

     >
     > Потом надо будет долго мыться.

     Не буде такої потреби.

     >
     > Кстати, очень символично, что сразу после встречи с Мирославой, президент був на дроті з Путіним. Боюсь, что этим дротом он уже повязан навсегда. Не будьте наивными.

     Це Ви не будьте параноїдальним.
  • 2006.05.18 | Михайло Свистович

   Re: Подробиці зустрічі Віктора Ющенка та Мирослави Свистович

   Антибрехун пише:
   > І тут блок "за чесну владу- з брехливим лицем"

   таки з правдивим

   > в Литвина набагато більший вплив на призедента ніж у якоїсь жіночки, яка ніде не працювала і на майдані її ніхто не бачив.

   1. Менший
   2. Працювала
   3. Бачили, а в Ірпені це просто неможливо було не помітити
   4. А от вас ніхто не бачив

   > Її памятають декілька людей які не змогли доїхати в Київ, бо вона перекрила колію трамвая в Пущі-Водиці під час революції.

   Та ні, її пам"ятають тисячі, а колію трамваю в Пущі-Водиці (її хіба ще не розібрали?) міг додуматися перекривати хіба що якийсь п"яний нинішній ірпінський нашоукраїнець. Ми ж перекривали колії в Ірпені, Коцюбинському, Вишневому. І це (про Ірпінь) показували, наприклад, по "Тонісу".

   > Брехня люди з пятірки проживають довше в регіоні ніж Мирослава.І це ваш прокол, що ви того не знаєте. Значить,що ви самі там не живете.

   То таки ваш прокол, бо навіщо нам знати людей, які нічого тут не робили :) А в купи біографій ваших кандидатів так і написано: продиває в м. Києві). Написано ними власноручно ;)

   >
   > Це смішно... Мирослава десь поміж Качинським і Путіном. І про проблеми,і про судову реформу.

   Вам, мріючим лише про дерибан, цього не зрозуміти :)

   >
   > Боже, не дай Ірпіню такого правителя

   Дасть.
 • 2006.05.16 | пан Roller

  Я б для батюшки царя родила богатыря. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.18 | Михайло Свистович

   Ролере, Ви змінили стать? (-)

 • 2006.05.17 | один_козак

  Пропоную Ющенку вийти з НСНУ ))

  Разом з помаранчевим кольором і з такими людьми, як Оробець, Ключковський...
  Хай коритники, що все шукають собі нової КПСС, знову подумають, як їм зробити чергову зміну політичної фізіономії.
 • 2006.05.17 | Антисвист

  А куда поділась Монтян?

  Зазирнув на сайт і не знайшов своюї улюбленої теми про замах на Мутанян. Невже цензура? Невже зрозуміли абсурдність ситуації? Я хотів написати своє бачення ситуації.... там такі були коментарі. Вчора всі так і падали. Свідок молодець. І інші не погано. Михайло, верни тему...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.17 | Забойщик

   Re: А куда поділась Монтян?Куди-куди? Ось СЮДИ...

   http://www2.maidan.org.ua/n/about/1147435696

   на БП.
  • 2006.05.18 | Михайло Свистович

   Була в суді. Ви не бачили?

   Антисвист пише:
   > Невже зрозуміли абсурдність ситуації?

   Ні, цей шланг вам ще, можливо, гикнеться ;) В правовому полі ;) Але все одно може бути дуже боляче :) Скільки рочків там за замах дають? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua