МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оплачувані “неполітикани” пікетували Апеляційний суд

05/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З десяток цих молодих людей під проводом двох “непрезентабельних” дорослих дядьків 18 травня вже махали чорно-білим прапором з написом “Комітет захисту населення від політиканства” на відстані 30 метрів від Ірпінської міської ради, де вже колишній Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський намагався зібрати сесію ради минулого скликання.

Тоді на цю жалюгідну купку “протестантів” ніхто не звернув уваги. Вчора біля Апеляційного суду Київської області цей так званий Комітет, про який ніде немає жодної згадки, все ж таки привернув до себе погляди людей, оскільки цього разу, окрім вже знайомого прапору, мовчазні пікетники тримали два плакати, звинувачуючи Апеляційний суд у хабарництві щодо виборів у Ірпені та у Броварах. Причому “ірпінський” хабар вони чомусь оцінили вдвічі менше, ніж “броварський” (200 тисяч доларів США проти 400). А на одному з двох плакатів було конкретизовано: “Мазурок – хабарник”. Хто такий Мазурок нам вдалося дізнатися вже після засідання в міліціонерів, які несуть охорону в Апеляційному суді. Вони сказали, що він – заступник голови цивільної колегії Апеляційного суду. Пошук в інтернеті дав інформацію, що Володимир Мазурок – заступник Голови Апеляційного суду Київської області, Голова судової палати в цивільних справ. Зясувати у пікетуючих претензії до Володимира Мазурка не вдалось. Вони не знали, хто він такий.

Прихильники переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович сприйняли пікетуючих за команду кандидата-невдахи Олега Бондаря та почали “бомбардувати” питаннями. “Пікетувальники” врешті-решт зізналися, що їм за пікет заплатили, і вони взагалі не знають, за що вони тут стоять, і в чому там проблеми в Ірпені та Броварах. А ще вони роздавали “Громадське звернення” від імені Комітету захисту населення від політиканства, фонду “Антикорупція” та проекту на підтримку Президента України В. Ющенка. Що означають ці назви і в чому полягає проект, протестуючі пояснити не змогли.

Звернення написане у такому високому стилі, що кореспондент Майдану не зміг розібратися у ньому до кінця, хоча дві години читав його і сам, і з допомогою інших учасників судового засідання. Тому ми публікуємо його повністю, сподіваючись, що знайдеться фахівець, який розтлумачить нам зміст цього шедевру (граматику і стилістику оригіналу нами збережено), який на диво нагадує за стилем відому в Ірпені листівку, спрямовану проти Мирослави Свистович.

P.S. Просимо О. Бондаря не звинувачувати нас у брехні, оскільки ми, не маючи прямих доказів, не покладаємо на нього відповідальності за організацію цього пікету. Цілком можливо, що це є справа рук інших сил, які не хочуть бачити Мирославу Свистович на посаді мера Ірпеня і діють з О. Бондарем “ну зовсім неузгоджено”:

КОМІТЕТ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД ПОЛІТИКАНСТВА.

Громадське звернення.

Комітет захисту населення від
політиканства, фонд “Антикорупція” та проект на підтримку Президента України В.Ющенка проводить Акцію протесту не порушувати слово Президента “Суд – справедливий!” та не приймати не справедливі рішення . Про рішення суду на Українському наступна акції секретаріата президента.
Про справедливість сьогоднішнього рішення Апеляційного Суду громадськість в день Європи донесе до Президента , або з вдячністю за винесення справедливе рішення , або з протестом проти системною корупції .

Прес служба Комітету

Відповіді

  • 2006.05.20 | Юрій Шеляженко

    Схоже на машинний переклад. З азербайджанської?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua