МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось який SOS потрібно подавати керівництву країни:

05/20/2006 | Shooter

Відповіді

 • 2006.05.21 | Уляна

  Re: Ось який SOS потрібно подавати керівництву країни:

  Прочитала. Бачу, що коментарі в ДТ дуже позитивні, а не розумію чому. Хіба все те не є "common knowlеge"? В чому актуальність цієї оцифрованості? Адже рецепти покращення ситуації з таких статей не випливають. Стаття гарно викладена (дякую за лінк), але я не бачу в ній SOS'a.
 • 2006.05.21 | Lery

  Насторожує те, що там фігурує "Римський клуб"...

  Насторожує те, що там фігурує "Римський клуб" як один з тих, хто розробляє цю "Концепцію сталого розвитку".

  > Ці обставини примусили прогресивну міжнародну громадськість та відомі недержавні міжнародні організації, такі як Римський клуб (із його знаменитою працею «Межі зростання»), Міжнародний інститут прикладного системного аналізу (IIASA, Лаксембург, Австрія), Міжнародну федерацію інститутів перспективних досліджень та інші, започаткувати новий підхід до подолання зазначених глобальних проблем, який отримав назву — концепція сталого розвитку (sustainable development).

  Ось що відомо про цю організацію з альтернативних джерел:
  > “Римский Клуб”, до сих пор мною не упомянутый, по словам Свина Демариса (“Грязное дело”), является группой членов международного “Истэблишмента” из 25 стран (около 50 человек). Он был основан кланом Рокфеллера (в частном имении Рокфеллеров в Беллаго, Италия) и им же финансируется.
  > Основной их задачей является все то же установление мирового правительства элиты. “Римский клуб”, кроме того, разработал единую мировую религию и распространяет через средства массовой информации предрассудки касательно “энергетического кризиса” и перенаселенности Земли. По сообщению Уильяма Купера, именно ими разработан также и вирус СПИДа (конечно, и противоядие от него), который стал распространяться среди людей, чтобы провести для мирового правительства крупную программу расового санирования. (Подробности и имена по теме СПИДа см. в “Берегись белой лошади” Уильяма Купера).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.21 | montrealais

   Re: Насторожує те, що там фігурує "Римський клуб"...

   от якби Боголюбов з Мегре написали свою концепцію, ви би підтримали це зразу і на 100%.
  • 2006.05.22 | Уляна

   Про нашу настороженість весь світ знає

   ... і сміється з цього. "I suspect we would be late" якось сказала я в одному товаристві, а мені в доброму гуморі відповіли щось типу: та знаємо, що з Совєцького Союзу ви завжди все підозрюєте. Ага, і ще одна незабутня фраза про одну даму: "Typical soviet lady who has own theory on everything in life". А нейцікавіше, що в обох випадках сказали це прості студенти. Економніше з настороженістю і трішечки більше аргументації, будь ласка.

   Lery пише:
   > Насторожує те, що там фігурує "Римський клуб" як один з тих, хто розробляє цю "Концепцію сталого розвитку".
   >
   >
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.22 | Lery

    Треба думати своєю головою, а не слухати будь-кого..

    Треба думати своєю головою, а не слухати будь-кого, особливо якщо про цього "будь-кого" ходять нехороші відомості.

    Україні треба виробляти свою стратегію розвитку, а не тупо схвалювати красиво-оформлені програми, які втілюють чиїсь потаємні плани щодо нас та наших дітей...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.22 | montrealais

     то тореба думати головою чи читати Мегре з Боголюбовим?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.22 | Lery

      Одне другому ніяк не заважає, навіть навпаки.

      Знаючи різні погляди на одну і ту ж проблему, можна піднятися над нею, та оцінювати те що реально коїться, а не приймати точку зору однієї сторони, поділяючи все на "біле та чорне".

      А для того, щоб дійсно розібратися, треба оцінити усі аргументи, а не відмахуватись від того, що вам не подобається за суб"єктивними факторами, навішуючи ярлики.

      Такі джерела як книжки Перкінса та Боголюбова, дають можливість дізнатися дещо з того, що замовчується офіційними джерелами.
      А книжки Мегре дають ще й варіанти поступового безкровного розв"язання проблем, що накопичились на цей час у Людства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua