МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Ірпінська ТВК скасувала неправомірне рішення

05/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Призначене ще з п’ятниці на сьогодні засідання Ірпінської міської територіальної виборчої комісії розпочалось зі значним запізненням через відсутність кворуму, не зважаючи на завчасне повідомлення усіх її членів. Голова комісії Наталія Ганах, яка, всупереч нормам законодавства, носить печатку з собою, а не зберігає у сейфі, на засідання ТВК не з’явилася, мотивуючи це своїм перебуванням на лікарняному.

Розглянувши ситуацію навколо існування “дивного документу”, який оголошував недійсними вибори міського голови, члени комісії прийшли до компромісу: визнати, що рішення таки приймалося, але воно було прийнято помилково членами ТВК, введеними в оману командою кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, а тому, в зв’язку з рішенням Апеляційного суду Київської області, підлягає скасуванню. За що і проголосували одноголосно всі 9 присутніх на засіданні членів тервиборчкому, в т.ч. і “головуючий на засіданні” 19 травня Микола Томкович. “В.о. секретаря” на засіданні 19 травня, студентка Податкової Академії Тетяна Марчук на сьогоднішнє засідання не з’явилась.

Голова територіальної виборчої комісії, доцент Податкової Академії Наталія Ганах на засідання комісії не з’явилась, мотивуючи це своїм перебуванням на лікарняному, печатку нікому не віддала і ставити її на прийняті документи також відмовилась. Цікаво, що вона робитиме з печаткою після завтрашнього дня, коли відбудеться сесія Ірпінської міської ради старого скликання, яка, згідно подання партії “Пора”, має позбавити Н. Ганах повноважень голови і вивести зі складу комісії.

Рано чи пізно в “Ірпеніаді” буде поставлена справедлива крапка. Але виникає закономірне питання: “Чому в Україні через півтора роки після Майдану людина, яка чесно виграла вибори, не може відразу зайняти місце, яке їй довірив народ, що мусить, як і під час Помаранчевої революції, захищати своє волевиявлення?”

Відповіді

 • 2006.05.22 | Град

  У подавляючої більшості членів ТВК переміг здоровий глузд !

 • 2006.05.23 | ГРАД

  Від кого ховається Голова Ірпінського ТВК?

  Вважаю, що від усіх.
  1.Від членів ТВК, бо за їхнім поясненням, їх просто підло обманули. До речі, сама пані Наталія від підпису під "документом" про всяк випадок скромно "утрималась".
  2.Від отморозків команди екс кандидата на посаду міського голови Ірпеня пана Бондаря. Гроші повертати ой як НЕ ХОЧЕТЬСЯ.
  3.Від кого буде ховатись надалі - від прокуратури, міської Ради Ірпеню і т.п. і т.д. І так ховатись все наступне життя?

  Результати виборів все одно будуть оприлюднені - чи із печаткою, чи без неї!
  Перше засідання міської Ради нового скликання на чолі із новим Головою М.Свистович вже призначено на 1 червня.
  От вам!
 • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

  причина подібного в тому що Україна є колонією кремля і фсб


  > Рано чи пізно в “Ірпеніаді” буде поставлена справедлива крапка. Але виникає закономірне питання: “Чому в Україні через півтора роки після Майдану людина, яка чесно виграла вибори, не може відразу зайняти місце, яке їй довірив народ, що мусить, як і під час Помаранчевої революції, захищати своє волевиявлення?”
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | ОРИШКА

   Соотечественники, в этой Ирпениаде,

   как в капле воды виден весь маразм, до которого докатилась наша Родина. Давайте требовать от новой Зрады реформ - в первую очередь, право - на правильный путь. Потому что маразм крепчал и бегал уже на окрепших ножках. Может, демонстрацию по всей Украине ?

   А Ирпениаду нужно в массовые газеты и ТВ. Пусть люди просыпаются.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

    центральні телеканали цензуровані олігархами-власниками

    згадайте як майора Мельниченко ця наволоч обливала гімном


    окупаційний режим не дозволить людям знати правду
 • 2006.05.23 | Петро

  Re: ІРПЕНІАДА: Ірпінська ТВК скасувала неправомірне рішення

  “Чому в Україні через півтора роки після Майдану людина, яка чесно виграла вибори, не може відразу зайняти місце, яке їй довірив народ, що мусить, як і під час Помаранчевої революції, захищати своє волевиявлення?”
  Не смішіть людей. Ніхто з моїх знакомих не голосував за Мирославу. Навіть більше, її ніхто не знає, а хто знає той каже , що вона неврівноважена людина, має купу боргів, ніде не працює ні вона, ні її чоловік, за що вона живе? в неї 2 дітей, податки в минулому році сімя Свистовичів не платила. А ще люди сказали, що Мирослава вже катається на мерсі(80 тис дол.) з охороною(10 тис дол в місяць), яка дуже не дешево коштує. Одягнулась нарешті. Владу хоче захопити з допомогою судів. На судів тисне з допомогою людей, яким платить гроші- Рибальченко( блок Литвина МИ). А одному канадійцю вже пообіцяла землю (50 соток під будівництво). Той має відвести її на знайомство до консула. Зі 100 тисяч виборців за неї проголосувало лише 4. Стільки ж бюлетнів було признано недійсними. Трошки менше проголосувало за Ященко. Так Ященко провів газ до кожної
  оселі, хозяйственник. Що зробила для Ірпеня Мирослава(справи а не революція)? Вона дуже сумно виглядає на його фоні. Так за кого проголосував народ? Мирослава боїться перевиборів. Жовтяк сказал їй: "Я більше не зможу тобі допомогти- я не губернатор вже". Тому робіть , шановні, висновки...... Я знаю за ці слова вони будуть мене ображати або знімуть моє повідомлення. Але люди проаналізуйте ситуацію, Свистовичів і Ко і скажіть - Ви за неї проголосуєте наступного разу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | TrollSeeker

   Пєдро, важко образити вже ображеного природою. Живи собі.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | петро

    Re: Пєдро, важко образити вже ображеного природою. Живи собі.

    Trollsucker ось ти хто... Таких як ти природа наділяє жалюгідністю й відсталістю.... Сам живи....Козел...
  • 2006.05.23 | ОРИШКА

   Re: ІРПЕНІАДА: Ірпінська ТВК скасувала неправомірне рішення

   Не пойняла - це вокс популі?

   Ті ж самі закиди, що й до сина президента, ну маємо ж! Тепер Мирославі треба розповідати про Мерс и відбирати спішно взад-обратно 50 соток у (кого?)

   Ой, не можу, мабуть піду в Сковороди хфілософствувати..

   Історія повторюється у вигляді фарсу?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.24 | Михайло Свистович

    Re: ІРПЕНІАДА: Ірпінська ТВК скасувала неправомірне рішення

    ОРИШКА пише:
    > Не пойняла - це вокс популі?

    Ні, це вокс корупціонера, в якого прямо з рота вихопили ласий шматок.

    >
    > Ті ж самі закиди, що й до сина президента, ну маємо ж! Тепер Мирославі треба розповідати про Мерс и відбирати спішно взад-обратно 50 соток у (кого?)

    Ми з задоволенням будемо усім усе розповідати і показувати. Бо нам нема чого приховувати. Вже купа сильних світу цього побачило як ми живемо, але, на відміну від цієї розпальцованої дрібноти, яка також хоче мати так багато, справжні вершителі історії не дивуються, що ми - такі й живемо саме так. Це лише оці мрійники про великий хапок не можуть второпати, що так буває, коли не всюди працює бабло.
  • 2006.05.24 | Михайло Свистович

   А що, нашоукраїнці вже злили Бондаря і ставлять на Ященка?

   Петро пише:
   >
   > Не смішіть людей. Ніхто з моїх знакомих не голосував за Мирославу.

   Не вистачало.

   >
   > Навіть більше, її ніхто не знає

   А звідки приїжджим знати її?

   >
   > а хто знає той каже , що вона неврівноважена людина, має купу боргів, ніде не працює ні вона, ні її чоловік

   Брехати не гарно. Вона спокійна і врівноважена, боргів не має ні копійки, ми обидва працюємо...

   >
   > за що вона живе?

   За зароблені гроші.

   >
   > податки в минулому році сімя Свистовичів не платила

   Брехати не гарно. Платила.

   >
   > А ще люди сказали, що Мирослава вже катається на мерсі(80 тис дол.) з охороною(10 тис дол в місяць), яка дуже не дешево коштує.

   Охорона коштує, як для нас, лише 10,5 тис. грн. на місяць, і ці гроші тут збирали всім "Майданом". Так що все чудово. А катається вона і на мерсі, і на лінкольні, і на таврії, і на ауді, і на волзі, і на маршоутці... В залежності від того, хто з наших активістів чи прихильників може приділити час для того, щоб повозити її на своєму авто. От тільки мерс той старий аж так дорого не коштує.

   >
   > Одягнулась нарешті.

   Так, купила на ірпніського базарі літній одяг. Дешево та ще й зі скидкою. Вам такої не зроблять :) І поширювані вами чутки, що Мирослава знесе базар та збужує на його місці то готель, то супермаркет (ви б якось визначились з чимось одним) не спрацьовують. Бо всі на тому базарі знають її, як облуплену. Тому їй достатньо в якості відповіді на ваші плітки покрутити пальцем біля скроні лише в розмові з одним продавцем, як весь базар вже знає, що ви її оббріхуєте :)

   >
   > Владу хоче захопити з допомогою судів.

   Та поки що ви за допомогою суддів перетворили Ірпінь на суцільний безконтрольний дерибан, який перед смертю проводить стара влада. Якби не судді, давно б вже Мирослава стала мером.

   >
   > На судів тисне з допомогою людей, яким платить гроші- Рибальченко( блок Литвина МИ).

   Брехати не гарно. З Рибальченком ми взагалі бачилися останній раз понад місяць тому, а грошима хіба тиснуть? Ними задобрюють, як ото робите ви. Тільки кінець прийшов мотузочці. Тепер від вас ніхто хабаря не візьме ;)

   >
   > А одному канадійцю вже пообіцяла землю (50 соток під будівництво). Той має відвести її на знайомство до консула.

   Зовсім дахом поїхали від бажання покерувати Ірпенем? Тут купа людей знаомі і з послами, і з консулами, і з українськими ВІПами, і з європейськими та американськими. Це просто вас на шару ніхто не підведе до них і не запросить. А чим же ми розраховувались, коли знайомились з тим же Соросом чи Вірсмою або Северінсен? ;) Тоді ж ми не вигравали вибори мера ;) І можна ім"я того канадійця? Бо до Ірпеня приїздили лише канадійки ;)

   >
   > Зі 100 тисяч виборців за неї проголосувало лише 4. Стільки ж бюлетнів було признано недійсними.

   Фу як негарно брехати і вважати всіх присутніх тут дебілами. Якщо за неї проголосувало 4 тисячі (а в неї ж - найбільший результат), то виходить, що інші 16 кандидатів набрали менше 4 тисяч кожен. Так само виходить, менше 4 тисяч набрав кандидат "проти всіх", бо в протилежному випадку вибори автоматично визнаються недійсними. Якщо навіть припустити, що всі 16 кандидатів набрали приблизно однакову кількість голосів в районі 4 тисяч, і що Мирослава випередила їх всіх лише на кілька голосів, то маємо таку картину: 17 х 4000 = 68000 (проголосувало за всіх кандидатів). Додаємо сюди 4 тисячі проти всіх і 4 тисячі недійсних. Виходить 76 тисяч. Де ж поділися іще 24 тисячі виборців? ;)

   Тільки ну дуже "місцева" людина, як пише про себе оцей Петро під ніком "нашоукраїнець" в іншій гілці (а ще під ніками крачучці, каюк, антисвист і т.д.), може написати отакі взяті зі стелі цифри як 100 тисяч і 4 тисячі.

   >
   > Трошки менше проголосувало за Ященко. Так Ященко провів газ до кожної оселі, хозяйственник.

   Ну зовсім трошки менше :) На третє місце вистачило. А Омельченку в заслугу теж газифікацію Києва слід поставити? Бо ж Ірпінь - це не село, яке не знало газифікації. Це - несільськогосподарський регіон, пристоличне місто.

   >
   > Що зробила для Ірпеня Мирослава(справи а не революція)?

   Читайте газету "За чесну владу". Там все написано.

   >
   > Вона дуже сумно виглядає на його фоні.

   Шас розплачусь :) А що, нашоукраїнці вже злили Бондаря і ставлять на Ященка?

   >
   > Так за кого проголосував народ?

   Ви ж самі знаєте, що за Мирославу Свистович

   >
   > Мирослава боїться перевиборів.

   Звичайно. Бо треба ж до зими готуватися. А ви знову самі зробите порушення на дільницях, а потім на цій підставі вимагатимете зробити вибори недійсними. А вже такий дерибан у період безвладдя іде, що страшно стає, що в бюджеті залишиться.

   >
   > Жовтяк сказал їй: "Я більше не зможу тобі допомогти- я не губернатор вже".

   Брехати не гарною. Не казав він їй такого. І взагалі був проти того, щоб вона стала мером.

   >
   > Але люди проаналізуйте ситуацію, Свистовичів і Ко і скажіть - Ви за неї проголосуєте наступного разу?

   Так, зараз би за неї проголосувало в кілька разів більше людей. Дякуємо вам усім за гарно пророблену рекламну роботу :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua