МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ярмарок марнославства: хто більше?

05/22/2006 | толя дейнека

згадуючи скромнягу і націоналіста Івченка

Автопредприятие хозяйственно-финансового департамента секретариата Кабинета министров приобрело Мерседес Бенц S600 W220 B6, B7. Как сообщает последний номер "Информационного бюллетеня Тендерной палаты", стоимость автомобиля составила 3 миллиона 292 тысячи 200 гривен. Договор о покупке заключен 5 мая с СП ООО "Автомобильный дом "Украина-Мерседес-Бенц". Интерфакс-Украина

Відповіді

 • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

  піднімаю для нагадування читачам-кріпакам за кого вас тримають

 • 2006.05.23 | SpokusXalepniy

  Покупка вполне обоснована.

  Еханурову, как два пальца... , объяснить, что бронированная машина ему нужна от готовящегося со стороны Тимошенко теракта. Вы только посмотрите на её поведение. Она же ни перед чем не остановится ради кресла премьера. (Сам-то я (с президентом) - сама скромность. Вот завтра в отставку подам. Публично. Перед лицом депутатов ВР. А она...)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | ОРИШКА

   Re: Покупка вполне обоснована.

   А нагадайте мені, будь ласка, закордонні знатоки, як там у Америках-Канадах для міністерств авто закупають? Бо у Юропах я щось про такі закупт не чула - їздять на своїх. Чи може я просто не знаю ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | YT

    Re: Покупка вполне обоснована.

    Так само розбазарюють державні кошти як і в нас.
 • 2006.05.23 | Нестор

  Просто передвиборча програма Ющенка з тріумфом виконується

  10 кроків назустріч людям:

  п.3

  Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | afterstep

   малозабезпечений Єхануров житиме у мерсі?

 • 2006.05.23 | толя дейнека

  Єхануров «відхрестився» від прем’єрського Мерседеса (\)

  Кабінет Міністрів своїм розпорядженням від 16 березня 2006 року № 162-р прийняв рішення про придбання нового автомобіля - броньованої версії (В6/В7) Мерседес S 600 L в кузові W 220, який би використовувався для обслуговування прем’єр-міністра України, глав урядів зарубіжних країн та інших високопосадовців під час офіційних візитів в Україну.

  Про це, як повідомили ForUm’у у прес-службі Кабміну, сказано у коментарі стосовно розпорядження Уряду від 16 березня 2006 року № 162-р «Про надання дозволу на придбання легкового автомобіля».

  Це рішення ухвалено Урядом з огляду на те, що на сьогодні для забезпечення перевезень керівника Уряду України, використовується броньована версія автомобіля Мерседес S 600 L в кузові W 220 1996 року випуску з пробігом 163 тисяч кілометрів, яка не відповідає вимогам безпеки. Згідно з нормами подібні автомобілі мають замінюватися кожні 4 роки або через кожні 100 тисяч кілометрів пробігу.

  У зв’язку з цим Управління державної охорони України звернулося до Кабінету Міністрів з листом від 03.10.2005 р. з пропозицією про необхідність заміни вищеназваного автомобіля, який не відповідає вимогам забезпечення відповідної безпеки осіб, що охороняються державою.

  З огляду на це Кабінетом Міністрів прийняв розпорядження про придбання відповідного автомобіля.

  Коментуючи це рішення Уряду прем’єр-міністр Юрій Єхануров зазначив, що він насамперед піклується про наступний Уряд.

  Кошторисом витрат на утримання автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів на 2006 рік передбачено придбання легкового автомобіля спеціального призначення, повідомляє прес-служба..

  Враховуючи специфічність придбання спеціального автомобіля, Тендерна палата України 30 березня 2006 року (вих. № 39-03/06вз) визнала за доцільне і таким, що відповідає вимогам чинного законодавства, проведення торгів з обмеженою кількістю учасників. Згідно з цим рішенням Автопідприємство 5 квітня 2006 року направило запрошення щодо проведення торгів компанії «Автоленд-Lоrіnsеr», СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес-Бенц», ТОВ «Західно-Український Автомобільний Дім».

  21 квітня 2006 року Автопідприємство провело торги та 25 квітня акцептувало пропозицію СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес-Бенц» на суму 3 мільйони 292 тисячі 200 гривень.

  Оголошення про результати торгів та укладення відповідної угоди на поставку спеціального автомобіля було опубліковане у Інформаційному бюлетені «Тендерної палати України» № 20 (39) від 15.05.2006 року.

  Вартість вищезазначеного автомобіля в Німеччині складає 366,6 тисяч євро, а після проведення оплати послуг по доставці, митних платежів та відповідних податків становитиме в Україні 559,6 тисяч євро. Автомобіль за результатами торгів Автопідриємство придбало за 513,6 тис. євро, що нижче ринкової ціни на 46 тисяч євро. Модель цього автомобіля не відноситься до найновіших розробок Мерседес.

  Як раніше вже повідомляв ForUm, тендерна палата вивчить законність придбання Кабінетом Міністрів України службового автомобіля Mercedes вартістю близько 3,3 млн. грн. Про це сьогодні на прес-конференції заявив перший віце-президент тендерної палати Антон Яценко.

  «Я думаю, що ми, враховуючи, що це набуло резонансу – закупка, можна сказати, царська, – запитаємо в уряду матеріали (про проведення тендеру – ред.)», – сказав Яценко.

  Він також зауважив, що має в своєму розпорядженні інформацію, згідно з якою, зазначений автомобіль був придбаний для майбутнього прем'єр-міністра.

  «За нашою інформацією, цей автомобіль був куплений для майбутнього прем'єр-міністра, господарські служби постарались, щоб як слід прийняти нового прем'єра», – сказав Яценко.

  При цьому Яценко висловив сумнів в доцільності такої дорогої покупки Кабінету Міністрів України, повідомляє «УНІАН».

  «В такій бідній країні, якою є Україна, неправильно купувати такі дорогі автомобілі», - підсумував він.
  «ForUm»
  http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/05/23/175505.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua