МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Сесія міської ради не відбулась

05/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Поки що діючий міський голова Володимир Скаржинський пояснив це тим, що вже є рішення суду та територіальної комісії про обрання новим міським головою Мирослави Свистович, а тому стара влада вже не повинна приймати рішень.

Однак люди, які зібралися перед відкриттям сесії висловили слушну підозру, що сесію скасували для того, щоб не розглядати питання відкликання голови територіальної виборчої комісії згідно подання партії "Пора" та заміни її на іншу особу. Ця підозра тим імовірніша, що з самого ранку у Володимира Скаржинського побував екс-кандидат на посаду Ірпінського міського голови Олег Бондар, який доклав чимало зусиль, щоб Мирослава Свистович не стала міським головою. Виборці, які прибули задовго до відкриття сесії ще встигли побачити, як О. Бондар виходив із будівлі Ірпінської міської ради, і як ця "глибоко віруюча людина", як каже сам про себе пан Бондар, обклав триповерховим матом члена дільничної комісії №1 Костянтина Кузьменка, з яким випадково зіштовхнувся у дверях, і який свого часу не пристав на пропозицію новообраного депутата Ірпінської міської ради від "Нашої України" Ігоря Грачова свідчити на користь Бондаря заради "покращення свого матеріального становища". З того часу Костянтин Кузьменко, який, між іншим, на власному ентузіазмі утримує власну благодійну їдальню для 40 бездомних дітей, став прихильником Мирослави Свистович, на відміну від багатьох членів Ірпінської міської організації Партії захисників Вітчизни (в т.ч. і її голови), які займають в "Ірпеніаді" сторону Бондаря.

Підтримати ірпінчан сьогодні приїхали 12 одеситів з громадської організації "Н.А.Д.О.", які прибули на пікет Держкомзему на знак протесту проти варварської забудови приморських схилів. По дорозі до Держкомзему вони вирішили зі своїми гаслами заїхати до Ірпеня, щоб висловити підтримку людям, які ведуть подібну до них боротьбу за справедливість. З собою вони привезли великий плакат "Мирослава - законный мэр Ирпеня. Одесса с вами".

Рішення про підтримку Мирослави Свистович також прийняла на своїх зборах Ірпінська організація Народного Руху України.

Тим часом місто терпляче чекає, коли Народний Союз "Наша Україна" дасть відповідь на питання Президента України, яке Віктор Ющенко задав Роману Безсмертному під час зустрічі з Мирославою Свистович: "Чому Литвин ще досі в партії, яку дискредитує?" (мова йде про голову Київського обласного НСНУ Вадима Литвина, який стоїть за діями Олега Бондаря та всім ірпінським бєспрєдєлом).

Відповіді

 • 2006.05.23 | Гдык

  Re: ІРПЕНІАДА: Сесія міської ради не відбулась

  ЦЕ все брехня ы провокацыя. Михайло щитайю що маю розказати про тебе правду. На прошлый неділі ти втопив котів. Зачем? Це ж живі существа. На пршлій підрізав шланг Мунтян, шоб дело затянулось и всі вас жалелі.
  А ще кажуть, що ти поругався з Гонгадзе накануне. Говорив, що только ті революционер и проти Кучми- аон так погулять вішел. Ну і це ти його.... Зачем? Такой біл ценній парниша, а ті взял и.... Миша ті такой революционер класний. Ну лучшеже чем Ленин нет или тРоцкий. Ті лучше 3,14здиш, чем Троцкий... Ті бі лучше детям сказки писал . У тебя складно получается так.... Складно звониш-звонарь. ....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.23 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: Сесія міської ради не відбулась

   Гдык пише:
   > ЦЕ все брехня ы провокацыя.

   Що саме брехня?

   > Михайло щитайю що маю розказати про тебе правду. На прошлый неділі ти втопив котів. Зачем? Це ж живі существа.

   А ти хіба кіт? Так то не я вас топив. Я у цей час стріляв собак.

   > На пршлій підрізав шланг Мунтян

   Ні, ця гімнастка мені нічого поганого не зробила, щоб чинити їй таку шкоду.

   > А ще кажуть, що ти поругався з Гонгадзе накануне.
   > Говорив, що только ті революционер и проти Кучми- аон так погулять вішел.

   А хто таке каже? Чи не хочуть вони мені сказати це особисто в очі при свідках? Бо ми з Гонгадзе в ті часи взагалі у рік його загибелі бачились пару разів, і то при купі людей, де на сварки часу не було.

   > Ну і це ти його.... Зачем? Такой біл ценній парниша, а ті взял и....

   Його - ні. А от тебе б з задоволенням. З особливим цинізмом. Майже з таким, як ти оце тут пишеш.

   > Ті лучше 3,14здиш, чем Троцкий...

   Взагалі не люблю 3,14здіти
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.23 | Каюк

    Re: ІРПЕНІАДА: Сесія міської ради не відбулась

    Да согласен Михаил любит приврать, особенно когда надо прикрыть свои огрехи, он врет обо всех вокруг, но говорит что это правда. Людей не видел, не общался с ними никогда- пишет про них пасквили. И еще он считает себя гуру-учителем, которому все должны: "Я гуру, яучитель несіть мені усі по 3 рубля и мудрости я дам вам до х...я (Оскільки ситуація в Ірпені, де проти волевиявлення народу працюють величезні кошти, набуває все більш загрозливих та протизаконних масштабів, терміново необхідні кошти для протидії бєспрєдєлу.Близько 9 тисяч гривень потрібні вже зараз.......), а сам перд..т в компании дам..... Класик сказал.....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.24 | So_matika

     Re: ІРПЕНІАДА: Сесія міської ради не відбулась

     Каюк пише:
     > (Оскільки ситуація в Ірпені, де проти волевиявлення народу працюють величезні кошти, набуває все більш загрозливих та протизаконних масштабів, терміново необхідні кошти для протидії бєспрєдєлу. Близько 9 тисяч гривень потрібні вже зараз.......)
     9 тисяч гривень, зібраних людьми як благодійницькі - проти "величезних коштів", вкинутих баблократами у повну лузерську дупу.
     А Нашоукраїнця від цього душить ЖАБА. Ква-ква, друже. Нік на цей раз ти обрав влучний - вашим планам дійсно каюк. Вже скоро. Але ти не переймайся, а краще повчись якійсь новій професії. Наприклад, в місті шалена потреба у двірниках і прибиральниках сміття. В тебе є шанс принести суспільству користь.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.24 | ГРАД

      Ваша пропозиція нереальна.

      So_matika пише:
      > Але ти не переймайся, а краще повчись якійсь новій професії. Наприклад, в місті шалена потреба у двірниках і прибиральниках сміття. В тебе є шанс принести суспільству користь.

      Деякий мінімум інтелекту у цих профессіях теж потрібен. Щоб мітла не гризти та із сміттєвих баків не їсти. І бажання працювати, якого в них не було, нема і ніколи НЕ БУДЕ!
      Це по-перше.
      А по-друге - все одно ВСЮ зарплату треба буде віддавати ДОНОРАМ. Адже гроші, що напозичали для виборів, вже саме там, де ви визначили. Ну і, звісно, у Голови ТВК. І повернути їх звідти вкрай проблематично.
      Я думаю, хай купляють пластикові стаканчикі і записуються у чергу для участі у тендері на кращі місця біля базару, вокзалу та автобусних зупинках.
      І хором розучують "...поможіте, люді добриє, самі ми нє мєсниє..."
  • 2006.05.23 | So_matika

   Нашоукраїнець ака Антибрехун ака Свідок стає все неадекватнішим

   Після останнього рішення апеляційного суду сю публіку дуже сильно плющить та ковбасить. Цілком зрозуміло, чому.

   Гдык пише:
   > ЦЕ все брехня ы провокацыя.
   Угу. З вашого боку - саме так.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua