МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виконуємо прохання міліції до ЗМІ та закликаємо всіх приєднатись

05/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Звернення начальника ДБНОН МВС України М.М. Андреєва до керівників регіональних ЗМІ

Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.

Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.

Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.

Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби «кетамін», «трамадол» та інші.

Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.

Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувачів та займаються «кришуванням».

Вказану інформацію можна направити за адресою: 01024 м. Київ 24, вул. Богомольця, 10, ДБНОН МВС України або повідомити про зазначені факти (цілодобово) за телефонами (044) 256-11-00 та (044) 289-13-24.

Начальник Департаменту боротьби
з незаконним обігом наркотиків
МВС України
М.М. Андреєв

Відповіді

 • 2006.05.23 | Сергій Кабуд

  хай посадять всю харківську міліцію -доведуть шо це не піар

  галімий

  Харків є транзитним пунктом перевезення наркоти в маскву, де розжернілі на нафтодоларах дурні кацапи споживають це

  і нещасна російська збідніла молодь стає жертвою пропаганди наркотиків
 • 2006.05.24 | Свинья на радуге

  Спасибо, нет.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Звернення начальника ДБНОН МВС України М.М. Андреєва до керівників регіональних ЗМІ
  >
  > Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.
  >
  > Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.

  Правда? А по-моему обычных планокуров выдёргивают по подворотням, а кто барыговал наркоту, так и барыгует.

  >
  > Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.
  >
  > Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби «кетамін», «трамадол» та інші.

  Ага, тяжёлые наркотики - это концентрированные. Если концентрацию уменьшить, наркотик становится лёгким. А мужики-то и не знают... (С).
  Амфетамин рядом с героином - отдельная песня :))) Замечательное знание предмета у ОБНОНа. Впрочем, оно ведь им и не надо.

  >
  > Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.
  >
  > Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувачів та займаються «кришуванням».

  А тех, кто слушает пиратские мп3-шники сдавать не надо? Или по ним будет отдельный рейд?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.24 | ОРИШКА

   А тьотю Засуку (звиняйте, Засуху), чипати будуть?

   Бо тоді це все - козячі потягушки.
 • 2006.05.24 | Tatarchuk

  Треба долучатися, хоча скепсісу багато

  Як то кажуть, роби як знаєш та будь що буде (с)

  Дійсно, віри в те що пан Андрєєв чи Луценко чи хто б там не був, доведуть саме цю справу і саме зараз, до кінця - небагато, і це мяко кажучі.

  Але як ми ігноруватимемо ту ініціативу, - то будемо тричі неправі. Бо потім як казав Козьма Прутков, "нєча на рожу-то пєнять колі рожа кріва". Тобто, була можливість, але ми з власних снобістськіх принціпів виходячи, відворотили носа.

  Отже, не тре бути снобом. Краще допомготи у відповідь на пряму (щіру чи ні, яка різниця) пропозицію про допомогу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua