МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суркiс працює в Кабiнетi Мiнiстрiв??

05/24/2006 | Свiдомий
Окрiм полiтики, я ще цiкавлюся українським футболом. Здавалося б, що це не має нiякого вiдношення до обговорюваних тут тем. Однак сьогоднi на офiцiйному сайтi футбольного клубу "Карпати" (Львiв) я прочитав наступне повiдомлення:

>«З Андрієм Садовим зустрічався головний тренер та генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький. Садовий йому сказав, що був у Кабінеті Міністрів і Григорій Суркіс йому порадив не віддавати стадіон «Карпатам».
(http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news_id=324&mode=full)

Постає питання: що робить вiдверто антипомаранчевий есдек Суркiс в Ющенковому Кабмiнi???

Відповіді

 • 2006.05.24 | samopal

  Ага. Радником з питань стадіонування. У міністерстві торгівлі.

 • 2006.05.24 | magda

  Мамо моя рідна...

  Ви знаєте, скільки народу бродить коридорами органів державної влади і як в них потім чешуться язики обов'язково про це сказати, до місця чи ні?

  Не смішіть.

  Свiдомий пише:
  > Окрiм полiтики, я ще цiкавлюся українським футболом. Здавалося б, що це не має нiякого вiдношення до обговорюваних тут тем. Однак сьогоднi на офiцiйному сайтi футбольного клубу "Карпати" (Львiв) я прочитав наступне повiдомлення:
  > >«З Андрієм Садовим зустрічався головний тренер та генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький. Садовий йому сказав, що був у Кабінеті Міністрів і Григорій Суркіс йому порадив не віддавати стадіон «Карпатам».
  > (http://www.fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news_id=324&mode=full)
  > Постає питання: що робить вiдверто антипомаранчевий есдек Суркiс в Ющенковому Кабмiнi???
 • 2006.05.24 | afterstep

  правильна відповідь - не читайте написи на паркані в ДимінськогоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua