МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Російська демократія" у Львові

05/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
МІСЬКА ВЛАДА СЛІДУЄ КРАЩИМ ТРАДИЦІЯМ РОСІЙСЬКОЇ ДЕМОКРАТІЇ,
А ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ САДОВОГО «НІЧОГО НЕ ДУМАЮТЬ» З ПРИВОДУ НЕЗАКОННИХ РОБІТ

В рамках інформаційної акції “Достукайся до влади”, ініційованої ГМ ОПОРА, сьогодні з 11:00 до 13:00 всі, хто цікавиться станом справ на площі Ринок мали можливість безпосередньо поспілкуватися з основними “винуватцями” незаконного архітектурно-будівельного дійства в центрі міста, зателефонувавши за наперед оголошеними номерами до міського голови, секретаря та першого заступника міського голови.

Це був своєрідний тест на публічність та прозорість міських керівників, а також їх справжню готовність вести відкритий суспільний діалог. Учасниками акції стали небайдужі жителі міста і понад 50 активістів ГМ ОПОРА зі Львова та інших регіонів України, які за допомогою телефонів протягом двох годин сумлінно намагалися достукатися до найвищих можновладців міста Лева. На жаль, нікому з них так і не вдалося зруйнувати неприступну стіну декларативної відкритості. Причин цьому було декілька: саме в той час посадовці чомусь були відсутні на робочому місці; чарівні головси секретарок в кращому випадку ввічливо відповідали “Нічого не можу сказати з цього приводу”; іноді вичерпний коментар надавався у вигляді довгих гудків у слухавці телефону.

Викликав здивування коментар секретаря міського голови з приводу кількості отриманих дзвінків, виконаний в кращих традиціях коментаторів російського телебачення, які теж говорили про тисячу маніфестантів на мільйонному майдані. Також ні в кого з міських чільників не виникло ані найменшого бажання поспілкуватися з громадянами міста. Більше того, міський голова і його заступник “утікли” з робочих місць і навіть не повідомили секретарів, що ж їм відповідати і думати з приводу порушень закону їх безпосереднім начальством. А секретар пана Садового врочисто сказала, що вона взагалі “нічого не думає”. Цікаво, чи це тепер нові вимоги до кваліфікації державних службовців?

В той час коли площу Ринок успішно заливають бетоном питання «Що чекає на площу Ринок?», «Чому роботи біля Ратуші досі не припинено?», «Що є важливішим для влади: Закон, що один для всіх, чи здоровий глузд, який у кожного свій?» так і залишилися питаннями без відповіді. Відтак можна привітати, що влада вже навчилася вдало імітувати демократію. Залишилось лише переконати жителів міста, що саме так виглядає “реальний світ”, де ми змушені жити?

ГМ ОПОРА вкотре нагадує, що роботи на Ринку суперечать закону, поведінка чиновників – нормам демократії, а безвідповідальне ставлення до унікальної архітектури Львова — нашому майбутньому.


Прес-центр ЛП ГМ ОПОРА
80979211866
www.opora.org.ua

Відповіді

  • 2006.05.26 | Jugend

    Re: "Російська демократія" у Львові

    Археологи - лохи. Треба було сказати, что знайшли трипільські глечики для колекції Ющенка. І не треба було ніякого вазеліна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua