МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Дайтє єму сєльодкі" (с)

05/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вкотре переконуємося, цьому персонажу краще жувати. Багато жувати - і дуже мало говорити. Пані та панове, вітайте, В. Крутов!

Цей перший, прости господи, заступник РНБО, любитель сильної руки та "Рассєї-матушкі", де у нього, за чутками, ряд бізнесів, відомий бореТЦь з тероризмом останнім часом багато і плідно виступає на публіці. Про газету "Бульвар", декілька розворотів якої присвячено нашемо герою, ми пропустимо, поговоримо про конференцію, що відбулась сьогодні.

Ось так він прокоментував депортацію узбеків з України:
«Безусловно, без достоверной информации об их причастности к террористической организации депортации не было бы. К тому же часть из группы депортированных граждан Узбекистана сами признали этот факт. После этого все было отработано с точки зрения действующего законодательства»

В.КРУТОВ также подчеркнул, что действия СБУ по депортации граждан Узбекистана предусмотрены «эффективной многофункциональной общегосударственной системой противодействия терроризму». «С точки зрения права и здорового социального смысла это было сделано правильно. Что касается процедуры депортации – по той информации, которой я располагаю, все было нормально».

В.КРУТОВ также предположил, что накопление в Украине потенциальных угроз связано с расширением политических, экономических и культурных связей. «Свидетельством этого и является депортация за пределы Украины в 2006 году членов террористической организации «Исламское движение Узбекистана», - считает первый заместитель секретаря СНБОУ.
- UNIAN


Цікаво, чи вважає за потрібним тепер добродій Крутов звузити політичні та економічні та культурні зв"язки? А якщо вислати з країни не 11, а 110 узбеків - чи є це підтвердженням що потенційних загроз накопичилось в 10 раз більше? Воістину, краще не давати йому слова, а то стає одразу видно хто у нас рулить в Раді Національної Безпеки та Оборони. А справжній рівень інтелекта найвищих керівників, що відповідають за безпеку, мусить бути самою ретельно охороняємою таємницею з усіх страшних державних таємниць.

Нагадаємо на додачу що депортація була визнана такою, що проведена з грубими порушенням законності, в міністерстві юстиції України..

Також свою помилку визнав голова державного комітету України по справам національностей та міграції Сергій Рудик:

Председатель Государственного комитета Украины по делам национальностей и миграции Сергей РУДИК считает, что Украина депортировала граждан Узбекистана с нарушением правовых норм.

Как передает корреспондент УНИАН, такую точку зрения С.РУДИК высказал сегодня в ходе семинара на тему «Состояние и перспективы развития миграционной службы Украины».

«Депортация узбеков была неправильной, и этот вопрос остается актуальным вот уже четыре месяца. На тот момент никто не ожидал, что депортация произойдет раньше, чем закончится срок обжалования этого решения в суде», - сказал С.РУДИК. - UNIAN

Відповіді

 • 2006.05.26 | Jugend

  Re: "Дайтє єму сєльодкі" (с)

  А хто в нас керував РНБО? Одні любі друзі. Якщо цей крєндєль - даун, то хто заважає його вигнати до біса? До речі, пора також підняти документи РНБО по Іраку і вигнати дл біса тих, хто рекомендував туди слати війська.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.26 | Пані

   Re: "Дайтє єму сєльодкі" (с)

   Jugend пише:
   > А хто в нас керував РНБО? Одні любі друзі. Якщо цей крєндєль - даун, то хто заважає його вигнати до біса?

   Нам? Ніхто не заважає :) Але ми поки що не керуємо РНБО. Тому такі новини і ставляться, щоб це доходило і до тих, хто реально його може вигнати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua