МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Луценка. Заява про злочин

05/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президенту України
Ющенку В.А.
Генеральному прокурору України
Медведику О.І.
Міністру внутрішніх справ України
Луценку Ю.В.


ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН
(у порядку ст. 95-97 КПК України)

Ми, учасники мирного пікету біля стін Секретаріату президента України ( вул. Банкова, 11), заявляємо наступне:
25 травня 2006 р. біля другої години ночі проти нас був здійснений незаконний напад співробітниками міліції. Події розверталися так:
За одну годину до нападу до нас підійшли два постових міліціонера, що чергують біля воріт, спитає скільки людей ночує. Згодом, як вказано нижче під’їхало дві автомашини, (1- "Газель", друга - легкова), вискочили десяток людей, деякі були у формі міліції, і почали брутально висловлюватись на нашу адресу, на адресу Президента України Ющенка В.А., чим самим ще раз довели хто в домі хазяїн. Хочемо наголосити, що подібні анти законні дії співробітниками міліції зроблені не вперше. 11 липня 2005 року ними розлито ртуть по вул. Шовковичній, 12 під час проведення пікету. Це сталось після зустрічі з Президентом України.
13 вересня 2005 року так само працівниками Печерського райвідділу міліції під керівництвом майора Соцького було злодійські розгромлене наметове містечко по вул. Шовковичній, 12. І знову після зустрічі з Президентом. В діях працівників міліції є склад злочину, який зумовлений відсутністю судового рішення.
По подіям останнього епізоду (25:05.06 р.) працівниками міліції разом з плакатами забрані наші особисті речі. І зносу жодного судового рішення. Ми є мирна акція протесту, нас грабують, катують, знущаються, хоча признані наші вимоги законними.
На підставі всього вищесказаного просимо порушити кримінальні справи і довести відповідальності організаторів цього ганебного акту. Прізвищ ми їх не знаємо – але те, що це співробітники Печерського райвідділу факт очевидний.

З повагою: 25.05.06 р.
1. Мартинюк Василь Дмитрович,
м. Київ, Головпоштамп до запитання.
2. Потапова Ірина Федорівна,
м. Вінниця, вул. Москвіна, 30.
3. Пірго Наталля Миколаївна,
м. Маріуполь, д/з.
4. Яриченко Тамара Василівна,
м. Київ, 03194, б-р Кольцова 15, кв. 137.
5. Савченко Валентина Семенівна,
м. Київ, 02096, вул.. Заслопова 2, кв. 63.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua