МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВС про найбільш резонансні злочини та події минулої доби

05/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 2 681 заява про злочини. Вжитими заходами 1 457 (54,3%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 2 вбивства, 8 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, 7 розбійних нападів, 54 пограбування, 9 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 26 осіб. У правопорушників вилучено гвинтівку, 4 пістолета, 3 обрізи мисливських рушниць, 4 одиниці саморобної вогнепальної зброї, 17 гранат, 2,7 кілограма вибухівки та 365 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 140 осіб. У них вилучено 95,6 кілограма наркотиків.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 1 437 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 57 осіб.

Упродовж минулої доби порушено 197 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 58 – у сфері службової діяльності, у тому числі 7 про хабарництво.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 116 дорожньо-транспортних пригод, у яких 11 осіб загинули та 140 - травмовано.

У місті Краматорськ Донецької області на вулиці було знайдено мертвим з травмою голови 48-річного місцевого жителя. В результаті проведення оперативно-розшукових заходів за підозрою у скоєнні вбивства затримано трьох жителів цього ж міста (1965-1979 р.н., всі без постійного місця роботи, один раніше судимий). Попередньо встановлено, що вони ввечері 1 травня на вулиці заподіяли смертельні тілесні ушкодження згаданому чоловікові під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв.

У місті Артемівськ Донецької області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано 31-річного місцевого жителя без постійного місця роботи, раніше судимого. Попередньо встановлено, що він увечері 22 травня в квартирі 50-річної громадянки під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв заподіяв смертельні тілесні ушкодження 54-річному жителю цього ж міста.

У Рахівському районі Закарпатської області у своєму будинку було знайдено мертвою з ознаками удушення 48-річну громадянку. В результаті проведення оперативно-розшукових заходів за підозрою у скоєнні вбивства затримано 20-річного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він уночі 22 травня в будинку померлої задушив жінку під час зґвалтування.

У місті Херсон в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано 20-річного жителя Голопристанського району Херсонської області. Попередньо встановлено, що він уночі 25 травня на вулиці міста під час зґвалтування задушив 19-річну місцеву жительку, студентку університету.

У Виноградівському районі Закарпатської області в результаті проведення спеціальної операції затримано 26-річного місцевого жителя без постійного місця роботи, який вимагав 5 тис. євро неіснуючого боргу у 31-річного громадянина однієї із західноєвропейських держав.

У місті Сімферополь затримано 41-річного громадянина без постійного місця роботи, за місцем проживання якого вилучено дев’ять гранат РГД-5.

У Слов'янському районі Донецької області затримано 38-річного громадянина без постійного місця роботи, за місцем проживання якого вилучено 2,2 кг вибухівки та вісім гранат часів Великої Вітчизняної війни.

У місті Херсон затримано 23-річного громадянина без постійного місця роботи, за місцем проживання якого вилучено 400 грамів вибухівки.

У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області затримано35-річного жителя Кіровоградської області без постійного місця роботи, раніше судимого, у якого вилучено 52 кілограма макової соломки.

У Подільському районі міста Києва затримано 35-річного громадянина Ісламської Держави Афганістан, у якого вилучено один грам героїну.

У місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області затримано 44-річного громадянина без постійного місця роботи, за місцем проживання якого вилучено 32,9 кілограма марихуани.

На Житомирщині працівниками ДСБЕЗ викрито посадовця районного відділенням акціонерного комерційного банку, який у травні минулого року, зловживаючи службовим становищем, перевів у готівку 125 тис. грн., що надійшли на розрахунковий рахунок приватного підприємства та призначалися, згідно з виконавчим листом, для сплати обов’язкових платежів до держбюджету. Ці кошти він повернув власнику зазначеного підприємства, за що отримав 20 тис. грн. хабара. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 і ч.1 ст.368 КК України (зловживання владою або службовим становищем та одержання хабара).

Фальсифіковану горілку виготовляли в гаражі

У місті Мелітополь Запорізької області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано двох жителів міста Приморськ згаданої області та місцевого жителя (1968-1982 р.н., всі без постійного місця роботи). Вони протягом цього року в гаражі останнього влаштували підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки. У правопорушників вилучено 260 пляшок фальсифікованої продукції, 3,9 тис. літрів спирту, 2 тис. кришок для пляшок та технологічне обладнання. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Працівниками ДДСБЕЗ МВС України викрито посадових осіб одного з казенних підприємств, підпорядкованого Державного комітету природних ресурсів України, які підробили документи та використали на власні потреби 376 тис. грн. бюджетних коштів, призначених для проведення геологорозвідувальних робіт, чим завдали збитки державі на зазначену суму. Головним слідчим управлінням МВС порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.200, ч.2 ст.210, ч.1 ст.366 і ч.1 ст.396 КК України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення, порушення законодавства про бюджетну систему України, службове підроблення та приховування злочину).

Крали нафту прямо з трубопроводу

У Полтавській області працівниками ДСБЕЗ викрито шістьох місцевих жителів віком, які протягом цього року у Хорольському районі шляхом несанкціонованої врізки в трубу магістрального трубопроводу викрали близько 16,5 тис. літрів сирої нафти (сума збитків встановлюється). У правопорушників вилучено три автомобілі з цистернами для транспортування паливо-мастильних матеріалів, обладнання та інструменти. Слідчим управлінням УМВС України в області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.185 КК України (крадіжка).

Поселення Черняхівської культури перетворили в латку землі

На Тернопільщині працівниками ДСБЕЗ викрито начальника районного відділу земельних ресурсів та голову сільської ради, які під час проведення польових обстежень земель та встановлення меж ділянок історико-культурного значення незаконно включили до земель селянської спілки земельну ділянку площею 4 га, на якій розташована пам’ятка археології, що охороняється законом (поселення Черняхівської культури II-V ст. н.е.). Орієнтовна вартість незаконно вилученої у держави пам’ятки археології становить понад 27,6 млн. гривень. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем.

У Тернопільській області викрито посадову особу райдержадміністрації, яка вимагала та отримала 200 доларів США хабара від місцевого жителя за реєстрацію його приватного підприємства. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua