МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Ніколаєнка.Ні, вже для Луценка.

05/29/2006 | sama
Пам"ятаю сумні часи , коли через брак бюджетних коштів в загальноосвітні школи не потрапляло нове обладнання. Часи змінилися але стало ще сумніше.Наводжу розцінки навчального обладнання, яке поставляє в школу фірма що виграла в Міносвіті тендер на поставки .Назва фірми ТЗОВ БМС Трейдінг.
Я думаю, зі школи ви пам"ятаєте зовнішній вигляд приладів:
-U подібна трубка зі шкалою 77.40 грв

-екранчик білий металевий 15х15 см 133.80 грв

-прилад для вимірювання теплоємності( дві скляні, може навіть з жаростійкого скла посудинки ,китайський маленький кипятильник, кришка) -3020 грв

-Стрілка магнітна на підставці -39.18 грв

для порівняння компас -3.72 грв

-паличка ебонітова -35.61 грв

-силіконова з"єднувальна трубка 40 см. - 20.34 коп.

Перелік можна продовжувати. Ясно, що таких цін ніякий бюджет не витримає.Хто формує такі ціни, хто проводить тендери? А ми це все оплачуємо.

Відповіді

 • 2006.05.29 | afterstep

  тема стара, але тим паче актуальна

  Дебілів з міносвіти слід посадити. Всіх і поголовно. За їхні програми. За їхні нереальні плани. За багаторічне винищення вчителів, і заповнення шкіл бур'яном, який готує наступні покоління моральних інвалідів. За розкрадання майна на принципах "своя сорочка ближче до тіла" і "що державне - те нічиє" і "будуть гроші - своїх дітей вивчу. За кордоном"
  Якщо і є талановита молодь - то не завдяти міносвіти чи НАНУ. А всупереч цим маразматичним організаціям. Так само, як залишки культури виживають, незважаючи на всі зусилля міністерства культури.
  --
  Гнати. Відділити міносвіти від шкіл, позакривати к бісу районо. Заодно і санстанції - ці "великі кишені", що тільки й вміють, що глупі плани спускати та штрафувати. Шакали якісь, їй богу...
  --
  Стосовно того Товариства з неОбмеженою безВідповідальністю - слід звірити прізвища засновників/директорів з прізвищами керівництва в міносвіті. Якщо в когось є можливість - було б непогано це опублікувати. І на рівні всеукраїнського страйку вимагати для них суду, і вироку з конфіскацією майна. За винищення шкільної освіти і набивання кишень коштом майбутнього нації.
 • 2006.05.29 | Людмила

  зараз зроблю новину

 • 2006.05.29 | Уляна

  Тут є дуже багато специфіки

  Корупція може бути, а може й не бути в тому, про що Ви пишете. Я досить непогано розбираюся в специфіці подібних товарів. Всілякі мірні циліндри, мензурки, склянки, пляшки і таке інше в каталогах типу VWR, Fisher Scientific, Sigma коштують в 5-10 разів дорожче ніж аналогічний товар в господарському відділі супермаркету. Але в жодній з лабораторій, де я працювала, не купували стаканчик за $1-2 супермаркеті, а виписували з каталогу за $5-20. В якості шпателя для зважування можна використовувати одноразові ложки, які коштують копійки, але всюди використовують шпателі по 5-10 доларів. Це в університетських лабораторіях, виключно у всіх. В шкільних кабінетах можна і треба обходитися без всього цього, але деякі специфічні штуки все ж таки будуть потрібні. І вони будуть дорогі, якщо є рідкісними і специфічними.

  Думаю, що магнітна стрілка може коштувати 40 гривень, якщо таких стрілок виготовляється/ввозиться всього кілька десятків, а не кілька десятків тисяч. Питання в тому, чому учитель фізики є нездатним вилучити стрілку з компаса за 4 гривні, замість того, щоб замовляти її окремо.


  sama пише:
  > Пам"ятаю сумні часи , коли через брак бюджетних коштів в загальноосвітні школи не потрапляло нове обладнання. Часи змінилися але стало ще сумніше.Наводжу розцінки навчального обладнання, яке поставляє в школу фірма що виграла в Міносвіті тендер на поставки .Назва фірми ТЗОВ БМС Трейдінг.
  > Я думаю, зі школи ви пам"ятаєте зовнішній вигляд приладів:
  > -U подібна трубка зі шкалою 77.40 грв
  >
  > -екранчик білий металевий 15х15 см 133.80 грв
  >
  > -прилад для вимірювання теплоємності( дві скляні, може навіть з жаростійкого скла посудинки ,китайський маленький кипятильник, кришка) -3020 грв
  >
  > -Стрілка магнітна на підставці -39.18 грв
  >
  > для порівняння компас -3.72 грв
  >
  > -паличка ебонітова -35.61 грв
  >
  > -силіконова з"єднувальна трубка 40 см. - 20.34 коп.
  >
  > Перелік можна продовжувати. Ясно, що таких цін ніякий бюджет не витримає.Хто формує такі ціни, хто проводить тендери? А ми це все оплачуємо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.29 | rombarbar

   Re: Тут є дуже багато специфіки

   багато специфіки в тому що крадуть
   якщо пошукати по сайтах постачальників шкільного обладнання то можна найти що

   екран коштує приблизно 3 долари - 18 гривень (не знаю який там зараз курс)
   > > -екранчик білий металевий 15х15 см 133.80 грв

   калориметр порядку 30 долавів - 180 гривень

   > > -прилад для вимірювання теплоємності( дві скляні, може навіть з жаростійкого скла посудинки ,китайський маленький кипятильник, кришка) -3020 грв

   cтрілка магнітна правда куштує 10 доларів при ціні компасу в 2 (5 раз різниці а не 10) весь прикол стрілки в підставці :)

   > -Стрілка магнітна на підставці -39.18 грв
   > для порівняння компас -3.72 грв

   паличка ебонітова 4 долари - 24 гривні

   > -паличка ебонітова -35.61 грв
  • 2006.05.29 | Volodymir

   Re: Тут є дуже багато специфіки

   Багато специфіки коли коли вам потрібна точність у п'ять дев'яток.
   Коли то просто для лабараторних у школі - згодиться і +- 5%.
   І навіть коли я випивши хванчкари и попоївши якогось напричуд смачного м'cа почну у себе у мастерськый вручну виробляти "магнітні стрелки" без вбудованих пристроїв із вичислителем для врахування девіації в районі магнітки, питання одне: нафіга за такимии цінами і у мене.
   Щодо висококласного обладнання, для чого воно - філію держстандарту відкривати? Та у держстандарті як раз ложками і обхоядяться, і прибори не повірені. Так яка то у фізичному кабінеті шкільному спіцифіка крім того що все то повинно бути безпечним та виконувати призначення, і скільки то коштує - в Українських масштабах, якщо фірма спеціалізується на IT (тут специфіки дійсно до чорта).
  • 2006.05.30 | TrollSeeker

   Re: Тут є дуже багато специфіки

   Уляна пише:
   > Думаю, що магнітна стрілка може коштувати 40 гривень, якщо таких стрілок виготовляється/ввозиться всього кілька десятків, а не кілька десятків тисяч. Питання в тому, чому учитель фізики є нездатним вилучити стрілку з компаса за 4 гривні, замість того, щоб замовляти її окремо.

   Як той, хто вміє зробити магнітну стрілку не гіршу, ніж та, про яку йде мова, стверджую, що ціна на неї в 40 гривень - абсолютно нічим не вмотивоване здирництво. Навіть якщо вона виготовлюється вдома на колінці в одиничних екземплярах (варіантів оздоблення стрілки дорогоцінним камінням не розглядаємо). Тобто, виглядає так, що астрономічні ціни виставляються за змовою, а "дельта" йде до кишені.
  • 2006.05.30 | sama

   Re: Тут є дуже багато специфіки

   Уляна пише:
   >
   > Думаю, що магнітна стрілка може коштувати 40 гривень, якщо таких стрілок виготовляється/ввозиться всього кілька десятків, а не кілька десятків тисяч. Питання в тому, чому учитель фізики є нездатним вилучити стрілку з компаса за 4 гривні, замість того, щоб замовляти її окремо.


   А наколупати ізюму з булочки не можна - кабінет поставляється в комплексі.
 • 2006.05.29 | ЧебурокоЛюб

  Re: Просто для Луценка.

  Йшов я якось на метро КПІ. І так захотілось чебурека з'їсти, такого, знаєте, гарячого, в маслі, з м'ясом... Зголоднів, знаєте, все лекції, лекції... А біля метро КПІ завжди продавали--ще з дитинства пам'ятаю--по 3-4 бабусі стояли--конкуренція, знаєте, ринок, вибирай де краще--тобто, те, що державі зараз потрібно. І нікому, зважте, вони не заважали.
  Отож підходжу--і нема нікого, нема чебуреків!!! А той кіоск, біля якого вони завжди стояли, що напротів виходу з метро, він тепер який весь в жалюзі і, звісно, не працює. І бачу--заходять у цей пункт двоє міліціонерів, а в руках--кульочки. І такі скромні, знаєте, з бананом, ще з чимсь.
  Отже, увага, п. Луценко, питання: може то міліція поїла всі чебуреки біля метро КПІ?
  Питання риторичне, тому прошу не відповідати. Тим більше, що це анонімка.
 • 2006.05.30 | rombarbar

  Міністра освіти підозрюють у корупції

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/5/30/42257.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.30 | afterstep

   Міністра освіти підозрюють - неправда! достеменно знають

   що він такий, як усі. Інакше би туди не попав.
   І хоч йому не пофіг майбутнє сучасних дітей, і їх освіта, зокрема - але це "непофіг" розповсюджується на дуже обмежене коло дітей. І наші (особисто мої діти) в це коло не входять.
   Було б дуже непогано, якщо б скасували к бісу пів прибуткового податку, і я платив за школу сам. І мав можливість спитати - "Навіщо ти купив цей мотлох по ціні космічного приладдя?" - і не почути у відповідь - "не купував - то нам прислали. А тепер спробуй з цим мотлохом працювати".
   --
   Може, пора укласти з державою домовленість - най вони собі чубляться за металургійні гігатни, право красти газові гроші та тихцем перепродувати зброю - а освіту та медицину най відпустять? Бо ще пару "покращень" - і лікарі вже ніц не зможуть зробити, а вчителі просто руками розведуть - "коли то вчити, якщо й прочитати несила!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua