МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТРК Ера потроху перетворюється у "рупор СПУ"...

05/29/2006 | Dworkin
Я вже не кажу про час виборів, бо по всіх трьох інформ.каналах (Радіо "Ера", "Ера-ФМ" та телеканал "Ера") щодня буквально не вилазили Йосив Вінський та інші голови рухів, що потів влилися у СПУ (наприклад Василь Волга). Але вибори, то вибори...

Сьогожні вранці радіо "Ера" (те що йже по першому каналу Укранського радіо і транслюється по всіх "брехунцях" у квартирах), просто вбило наповал - зробило ранкову програму про Україну і НАТО, куди запросило у ролі гостя і експерта... комуніста Георгія Крючкова! :lol:

Ще й самого, без опонентів. Тому в мене склалося враження, що ТРК Ера потроху коригує редакційну політику з "генеральної лінією" СПУ (що, як відомо проти НАТО).

А оскільки іншої токи зору на нато в українських ЗМІ майже взагалі ніхто не подає, то ще рік-два такої "інформполітики" і референдум по НАТО можна буде й не намагатися проводити - все й так буде ясно!

:hot: :hot: :hot:

Відповіді

 • 2006.05.29 | Domino

  А разве есть сомнения...

  ... в том, что Украина в ближайшие 5 лет ни в какое НАТО не вступит?

  Регионы - против. СПУ - против. КПУ - против.
  Пролетевшие мимо парламента - тоже против, в массе своей.

  С БЮТ ситуация занятнее. С одной стороны, есть Шкиль, последовательно отстаивающий идею вступления в НАТО. В частности:

  "Крім того, народний депутат прогнозує, що у разі створення помаранчевої коаліції - і як наслідок утворення нею нового уряду - реформи в Україні в напрямку НАТО пройдуть швидко і процес цей буде ефективним. За утворення широкої коаліції (НСНУ з Партією регіонів), Шкіль не береться прогнозувати дату вступу до НАТО".

  С другой стороны, есть такое заявление самой Юлии Владимировны:

  Относительно возможности вступления Украины в НАТО, Юлия Владимировна подчеркнула: "Мы должны быть реалистами". По ее словам, прежде всего необходимо преодолеть отрицательный и ошибочный имидж НАТО, который властвует в Украине много лет: "Нужно начинать с глубокого информирования народа Украины о всех преимуществах, о всех нюансах, детали каждой коллективной системы безопасности в мире".

  "И только после того, как народ Украины поймет, где тот путь, который действительно для нас есть сильным и есть действительно защитой для нас, лишь тогда нужно принимать необходимые решения", - считает Юлия Тимошенко.


  ... а еще - вот такое:

  "ДТ»: Які три першочергові кроки необхідно зробити для зменшення розколу, що існує в українському суспільстві? Чи маєте ви намір займатися розв’язанням цієї проблеми?

  Юлія Тимошенко:

  — Розколу в суспільстві не існує. Є розкол у політикумі, у вищому політичному світі. Для досягнення єдності країни не треба апелювати до Майдану, спекулювати навколо статусу російської мови чи НАТО. Необхідно зосередитися на тих громадських проблемах, які однаково близькі людям Львова, Донецька, Черкас й Одеси.


  Я рискну понимать эти слова следующим образом: вступление в НАТО для самой ЮВТ - далеко не приоритетное задание. Если вообще является заданием: фразу "где тот путь" трактовать можно очень по-разному.

  В итоге в явные сторонники скорейшего вступления Украины в НАТО можно записывать лишь "Нашу Украину". Маловато будет, против такого-то оркестра. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.29 | Хвізик

   НАТО на агресію багате. Туди слід вступати якнайшвидше

 • 2006.05.29 | observer

  не забувайте хто такий деркач

  Dworkin пише:
  > Сьогожні вранці радіо "Ера" (те що йже по першому каналу Укранського радіо і транслюється по всіх "брехунцях" у квартирах), просто вбило наповал - зробило ранкову програму про Україну і НАТО, куди запросило у ролі гостя і експерта... комуніста Георгія Крючкова! :lol:
  >
  > Ще й самого, без опонентів. Тому в мене склалося враження, що ТРК Ера потроху коригує редакційну політику з "генеральної лінією" СПУ (що, як відомо проти НАТО).

  нащо їй коригувати політику, якщо і без того андрюша - діючий офіцер фсб?
 • 2006.05.30 | TrollSeeker

  А "5-й" - рупор "любодрузіх" несунів, чому ніхто не дивується?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua