МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Суд порушує терміни розгляду справи

05/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Ірпінському міському суді продовжиться розгляд справи за позовом кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який намагається скасувати рішення територіальної виборчої комісії від 22 травня, яке визнало недійсною фальшивий протокол від 19 травня, що нібито скасовував результати виборів Ірпінського міського голови на двох дільницях та підсумковий протокол по округу.

Відведені Кодексом адміністративного судочинства 5 днів на розгляд справи вже витекли, однак судді не поспішають ставити крапки, яку насправді Апеляційний суд Київської області поставив іще 19 травня у день, коли виготовлялася фальшивка.

Вчора на суді був присутній голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

Відповіді

 • 2006.05.31 | TrollSeeker

  ІРПЕНІАДА: Суд порушує терміни розгляду справи (/)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні в Ірпінському міському суді продовжиться розгляд справи за позовом кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який намагається скасувати рішення територіальної виборчої комісії від 22 травня, яке визнало недійсною фальшивий протокол від 19 травня, що нібито скасовував результати виборів Ірпінського міського голови на двох дільницях та підсумковий протокол по округу.
  >
  > Відведені Кодексом адміністративного судочинства 5 днів на розгляд справи вже витекли, однак судді не поспішають ставити крапки, яку насправді Апеляційний суд Київської області поставив іще 19 травня у день, коли виготовлялася фальшивка.
  >
  > Вчора на суді був присутній голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.


  От тоді, коли НЕ ЛИШЕ Мирослава Свистович зможе відповідно до закону вільно і безперешкодно виконувати свої функції міського голови, а Й розпальцьовані "безпредєльщики", а Й продажний суд, а Й бездіяльна прокуратура та міліція отримають своє належне, а Й лЮбі однопартійці, причетні до "безпредєлу", будуть вигнані з партії всраною мітлою, і це буде не тільки в одному окремо взятому Ірпені, лише тоді можна буде сказати, що - Так!, з великим окличним знаком (з підковою, чи без, кому як до вподоби).

  Досі ж воно виглядає як - Так? , з великим знаком питання і точно, що з підковою.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: Суд порушує терміни розгляду справи (/)

   TrollSeeker пише:
   >
   > От тоді, коли НЕ ЛИШЕ Мирослава Свистович зможе відповідно до закону вільно і безперешкодно виконувати свої функції міського голови, а Й розпальцьовані "безпредєльщики", а Й продажний суд, а Й бездіяльна прокуратура та міліція отримають своє належне, а Й лЮбі однопартійці, причетні до "безпредєлу", будуть вигнані з партії всраною мітлою, і це буде не тільки в одному окремо взятому Ірпені, лише тоді можна буде сказати, що - Так!, з великим окличним знаком (з підковою, чи без, кому як до вподоби).

   А за те, щоб вільно і безперешкодно виконувати свої функції міського голови треба боротись.
 • 2006.05.31 | media

  Цікаво просто,

  а які ж були результати цих горезвісних виборів в Ірпені 26 березня? Скільки проголосували за М.Свистович, скільки за її конкурентів, скільки - проти всіх?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | Пані

   Я дуже перепрошую

   Але пошук в новинах на слово ІРПЕНІАДА дає відповіді і на ці і на інші питання. На всі. Їх давали сотні разів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | media

    Добре, "будем іскать" (як говорив герой Нікуліна) :-) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua