МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Ганебну позицію зайняла матвієнківська УРП "Собор"

05/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно кандидат-невдаха виборів Ірпінського міського голови привіз підписане головою Київської обласної організації Української республіканської партії “Собор” Ярославом Козачком подання на відкликання члена Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Савенка Віталія Полікарповича.

Є обґрунтовані підозри, що до цього причетний сам голова партії Анатолій Матвієнко, оскільки Олег Бондар свого часу фінансував УРП “Собор”, і Анатолій Матвієнко ще перед виборами телефонував Мирославі Свистович з інформацією, що О. Бондар висуватиметься на посаду Ірпінського міського голови пропонував познайомитися на предмет можливих домовленостей.

До нас час від часу доходила інформація з різних джерел про те, що “Ірпеніада” тягнеться так довго тому, що за Олегом Бондарем стоїть Анатолій Матвієнко, який до недавнього часу займав посаду заступника голови Секретаріату Президента (до речі, Петро Гриник вважається людиною Матвієнка). В розмовах А. Матвієнко, який з певного часу перестав відповідати на дзвінки родини Свистовичів, стверджував, що Бондаря він не підтримує, а, навпаки, на стороні Мирослави, однак дії партії свідчать про протилежне.

Член розпущеної Центральним проводом УРП “Собор” (після незгоди блокуватися з перефарбованим Ірпінським НСНУ) Ірпінської міської організації Віталій Полікарпович Савенко є кришталево чистою людиною, яка відома в Ірпені, як борець з бєспрєдєлом комунальних організацій. Нещодавно за підтримку Олега Бондаря йому пропонували 10 тисяч доларів, однак він відмовився від хабаря. На відміну від декого з помаранчевих.

Відповіді

 • 2006.05.31 | УРП Лукяненка

  Re: ІРПЕНІАДА: Ганебну позицію зайняла матвієнківська УРП "Собор"

  УРП Лукяненка висловлює свою підтримку пані Мирославі, Ірпінській міській парторганізації та всім республіканцям Ірпеня!
  Ми ваші побратими, які не зломались під впливом кланів і сімей та відновили УРП! Приєднуйтесь до нас! Ми як і завжди на Лабораторній,1/62а, тел. 5229461,5228785,5216817,5216812
  Почесний голова партії - Лукяненко!
  Голова ради партії - Олесь Сергієнко!
 • 2006.05.31 | Безробітний

  Більше УРП-Соборів гарних та різних!

  Націонал-ліберасти вчергове демонструють розщеплення свідомості.
  Недарма кажуть, що три націонал-лібераста це партизанський загін та ще й зі зрадником.
  Розмножуйтесь і далі, шановні, гуртуйтеся навколо всенародно-обраних президентів Кравчука-Кучми-Ющєнка, демонструйте свою палку любов до держбюджету.
  Успіхів!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua