МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Загадка

05/31/2006 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2006/5/31/42323.htm
Нєкоє свєтіло дємократіі б. Кушнарьов рече:

...в новому парламенті почне формуватися більшість за участі Партії регіонів, за те, щоб внести зміни в Конституцію про те, щоб президент на виборах у 2009 році обирався парламентом.

Крім того, Кушнарьов не виключає, що парламент може порушити питання про доцільність посади президента.

А тепер загадка: яким чином цей дурік передбачає набрати в парламенті конституційну більшість?

Відповіді

 • 2006.05.31 | Предсказамус

  Разгадка

  Кушнарев считает Ющенко настолько глупым, чтоб вытолкнуть из коалиции БЮТ или БЮТ настолько глупым, чтоб резко прореагировать на вытребеньки Ющенко. После чего ПРУ договаривается с БЮТ, формируют конституционное большинство и валят Ющенко как политика. Видимо, из региональных кущей не видно, что БЮТ с ПРУ на союз не пойдет ни при каких условиях. Вовсе не только из-за ответственности перед избирателями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | ОРИШКА

   Re: Разгадка

   А может в первом вашем предположении есть доля правды? Ой, не накликайте...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | Предсказамус

    Я не могу плохо думать о своем президенте

  • 2006.05.31 | afterstep

   невірно - шутер знає, що БЮТ домовиться з ПРУ

   інакше б не загадував.
  • 2006.05.31 | Shooter

   Напрямок міркувань вірний

   Хоча й аргументація, як на мене, дещо відмінна.

   Бо Кушнарьов прекрасно розуміє, що якби Юлю не вабила перспектива-2009 року, то коаліція ПР-БЮТ була би цілком реальною і прийнятливою для Юлі. А потім би вона всім розказала, подібно до того, як донесла на останньому з'їзді народу щиру правду про безсеребреників у фракції БЮТ (немає ні одного, що хоча би сотні тисяч має, виявляється. включаючи і саму Юлю, звісно), що заради "єднання країни" вона "готова на жертви". + всякі би були "побічні" рухи/пояснення - скажімо, Піськуна би на Генпрокурора ставила вже правляча коаліція, і не потрібно би вже було для публіки придумувати дурнуватих пояснень типу "віддамо Генпрокурора опозиції". етс.

   З іншого боку, чому Кушнарьов робить це саме тепер - тому, що в зв'язку з цілком реальною "загрозою" виконання нарешті ВР свого конституційного обов'язку - прийняття присяги суддів КС, - високовірогідним є варіант відміни "рехворми" КС і, відповідно, туманні перспективи для Юлі втриматися у владі до 2009. Правда, з іншого боку приз в 2009 стане суттєво ціннішим - що теж, мабуть, береться Юлею до уваги.

   В принципі, зрозуміло, що все вище - припущення. Правда, думаю, не безпідставні.


   **

   Якщо ж вернутися до реалій - з нетерпінням чекаю на шоу "прийняття присяги суддів КС у ВР". Вже навіть попкорн закупив. Для підсилення позитивних вражень від смакування поглядом на законопослушність депутатів фракцій БЮТ та, особливо, СПУ. Які, надіюся, не будуть продовжувати і надалі грубо порушувати Конституцію України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | Предсказамус

    Спасибо на добром слове

    Если бы Вы еще поразмыслили в направлении: "Отмена политреформы + шансы Ющенко на избрание в 2009 году"...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.31 | Shooter

     Будь ласка

     Предсказамус пише:
     > Если бы Вы еще поразмыслили в направлении: "Отмена политреформы + шансы Ющенко на избрание в 2009 году"...

     Високі. За умови збереження за Юлею поста ПМа і ненарубання нею дров.

     Якщо ж Юля таки спробує стати 3-ою - боюсь, президентом стане Янукович.

     Ну і ще одне. Якби від вересня минулого року нєкоториє дурнуваті від Юлі не почали "вєлікоє аранжевоє мочілово", вже після того, як Ющ ушол "самих злих дємонов", то сьогодні би НСНУ+БЮТ+СПУ могли би оперувати к-істю голосів в парламенті на грані конституційної більшости. І могли би повертати зміни політичної системи у русло, вигідне для країни.

     Хоча, що головне, - мені "не зрозумілий" сам принциповий підхід: рехворма повинна бути/повинна бути відмінена тому, що комусь це хочеться/не хочеться. Я, наївний, чомусь вважаю, що об'єктивну легітимність рехворми має розглянути незалежний КС...і міру його незалежності можна очікувати відносно високою, беручи до уваги його персональний склад.

     *******

     Тим не менше - чекаю на шоу "присяга суддів КС у ВР". буду щиро вболівати за команди БЮТ та СПУ в цей історичний момент ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.31 | Предсказамус

      Такой взрослый, а в чудеса верите

      Shooter пише:
      > Предсказамус пише:
      >> Если бы Вы еще поразмыслили в направлении: "Отмена политреформы + шансы Ющенко на избрание в 2009 году"...
      > Високі. За умови збереження за Юлею поста ПМа і ненарубання нею дров.
      А это как? Опять Юля с командой любих друзів работает Премьером по схеме: все хорошее делает Президент, все плохое делает Премьер? Вам не кажется, что Тимошенко не до такой степени мазохистка?

      > Якщо ж Юля таки спробує стати 3-ою - боюсь, президентом стане Янукович.
      А если Ющенко снимет свою кандидатуру в пользу Тимошенко, то шансов на победу Януковича будет существенно меньше, чем при дуэте Янукович-Ющенко. И?

      > Ну і ще одне. Якби від вересня минулого року нєкоториє дурнуваті від Юлі не почали "вєлікоє аранжевоє мочілово", вже після того, як Ющ ушол "самих злих дємонов", то сьогодні би НСНУ+БЮТ+СПУ могли би оперувати к-істю голосів в парламенті на грані конституційної більшости.
      А если бы Ющ в сентябре 2005-го просто выгнал от корыта 4-х человек из своего окружения, то количество голосов НСНУ+БЮТ+СПУ было бы за этой гранью. И?

      > Хоча, що головне, - мені "не зрозумілий" сам принциповий підхід: рехворма повинна бути/повинна бути відмінена тому, що комусь це хочеться/не хочеться.
      А что поделать, если кое-кому этого действительно очень хочется. Томущо страшно.

      > Тим не менше - чекаю на шоу "присяга суддів КС у ВР". буду щиро вболівати за команди БЮТ та СПУ в цей історичний момент ;)
      А оно издали всегда так. Смешно смотреть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.31 | Shooter

       Такой взрослый

       Предсказамус пише:
       > Shooter пише:
       > > Предсказамус пише:
       > >> Если бы Вы еще поразмыслили в направлении: "Отмена политреформы + шансы Ющенко на избрание в 2009 году"...
       > > Високі. За умови збереження за Юлею поста ПМа і ненарубання нею дров.
       > А это как? Опять Юля с командой любих друзів работает Премьером по схеме: все хорошее делает Президент, все плохое делает Премьер? Вам не кажется, что Тимошенко не до такой степени мазохистка?

       Себто, Янукович-президент буде для Юлі меншим мазохізмом?
       Можливо...Вам, мабуть, видніше.

       > > Якщо ж Юля таки спробує стати 3-ою - боюсь, президентом стане Янукович.
       > А если Ющенко снимет свою кандидатуру в пользу Тимошенко, то шансов на победу Януковича будет существенно меньше, чем при дуэте Янукович-Ющенко. И?

       Шанси Януковича в парі з Тимошенко "в 2 турі" вищі, ніж з Ющенком - як би Вам не хотілося протилежного.

       Ну і, як на мене, краще вже "любі друзі" (яких вже давно у владі нема - але юляфани все це ніяк не можуть зауважити...хоча, швидше, їм немає про що більше говорити), аніж Турчинов - глава СБУ чи Мішаня Бродський - ПМ (свят, свят, свят...). Це вже якщо на хвильку забути про таких БЮТівський велетнів демократії як Васадзе, Абдуллін чи Хмельницький...які ще в будь-якому випадку гигнуться Юлі...і то не виключено, що вже найближчим часом.

       > > Ну і ще одне. Якби від вересня минулого року нєкоториє дурнуваті від Юлі не почали "вєлікоє аранжевоє мочілово", вже після того, як Ющ ушол "самих злих дємонов", то сьогодні би НСНУ+БЮТ+СПУ могли би оперувати к-істю голосів в парламенті на грані конституційної більшости.
       > А если бы Ющ в сентябре 2005-го просто выгнал от корыта 4-х человек из своего окружения, то количество голосов НСНУ+БЮТ+СПУ было бы за этой гранью. И?

       Ющ і вигнав. Долбойоби ж від Юлі нарощували мочілово по наростаючій. Намагаючись видерти зубами кусок влади для себе (а НЗФ ще перед тим - для Коломойського). Дозволяючи таким чином ПРушникам лише спокійно курити на лавочці і тішитися як Юліними та Ко, в основному, зусиллями росте їхній рейтинг. За відсодків едак 7-10 оного мають низько поклонитися Юлиним дятлам, насамперед. То, доречі, навіть один із провідних ван - Колян Томенко, - постфактум після виборів визнав очевидне. Що саме ворожнеча в стані оранжевих і дозволила ПРУ мати 30%...правда, чисто по БЮТному забув добавити - хто ж ініціював і був відверто атакуючою стороною в цьому мочілові, виходячи чи не виключно з принципу "чим гірше, тим краще".

       > > Хоча, що головне, - мені "не зрозумілий" сам принциповий підхід: рехворма повинна бути/повинна бути відмінена тому, що комусь це хочеться/не хочеться.
       > А что поделать, если кое-кому этого действительно очень хочется. Томущо страшно.

       Гм...якось не зрозумів глибини думки. Якщо страшно - то хреститися потрібно. А не йти на грубе порушення Конституції не затверджуючи КС. Чи згідно Вас ціль виправдовує будь-які засоби?

       > > Тим не менше - чекаю на шоу "присяга суддів КС у ВР". буду щиро вболівати за команди БЮТ та СПУ в цей історичний момент ;)
       > А оно издали всегда так. Смешно смотреть.

       Гм...натякаєте на те, що грубе беззаконня зблизька може виглядати якось інакше? Можливо. Особливо в певної аудиторії під впливом суггестивних речей певних політиків...досвід показує - багато що виглядає інакше.

       Але це не міняє об'єктивної суті - незатвердження ВР КС є грубим порушення діючої Конституції, яке межує із урзупацією влади.

       І я все ще надіюся, що БЮТ та СПУ не є прихильниками урзупації влади...чи я помиляюся?

       P.S.(історичний) Не знаю, як у Вас з волоссям, але пам'ять у Вас явно дівоча. Бо я вже Вас і не раз, і не два питався: звідки у Вас докладна інфа - як я далеко/близько до України та подій в ній? А то прям не Прєдсказамус, а Всевидяче Око...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.31 | Предсказамус

        Просветление прошло?

        Быстро как-то оно у Вас...

        Shooter пише:
        > Предсказамус пише:
        >> А это как? Опять Юля с командой любих друзів работает Премьером по схеме: все хорошее делает Президент, все плохое делает Премьер? Вам не кажется, что Тимошенко не до такой степени мазохистка?
        > Себто, Янукович-президент буде для Юлі меншим мазохізмом? Можливо...Вам, мабуть, видніше.
        Однозначно, ей быть в оппозиции не привыкать, тем более всего 2 года.

        >> А если Ющенко снимет свою кандидатуру в пользу Тимошенко, то шансов на победу Януковича будет существенно меньше, чем при дуэте Янукович-Ющенко. И?
        > Шанси Януковича в парі з Тимошенко "в 2 турі" вищі, ніж з Ющенком - як би Вам не хотілося протилежного.
        Опросы дают обратную картину. Поддержка Тимошенко и Януковича примерно одинаковы, но противников у Януковича больше. Ющенко третий с существенным отрывом.

        >> А если бы Ющ в сентябре 2005-го просто выгнал от корыта 4-х человек из своего окружения, то количество голосов НСНУ+БЮТ+СПУ было бы за этой гранью. И?
        > Ющ і вигнав. Долбойоби ж від Юлі нарощували мочілово по наростаючій.
        Считаете, тут все склеротики и не помнят, кого он еще выгнал, кроме этой четверки?

        >>> Хоча, що головне, - мені "не зрозумілий" сам принциповий підхід: рехворма повинна бути/повинна бути відмінена тому, що комусь це хочеться/не хочеться.
        >> А что поделать, если кое-кому этого действительно очень хочется. Томущо страшно.
        > Гм...якось не зрозумів глибини думки. Якщо страшно - то хреститися потрібно. А не йти на грубе порушення Конституції не затверджуючи КС. Чи згідно Вас ціль виправдовує будь-які засоби?
        Страшно отдельной категории несунов, что придется ответить за подвиги во власти.

        > Бо я вже Вас і не раз, і не два питався: звідки у Вас докладна інфа - як я далеко/близько до України та подій в ній? А то прям не Прєдсказамус, а Всевидяче Око...
        Позиция у Вас этакая... Отстраненная. Местным жителям не свойственная.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.01 | Shooter

         До Вас?

         Хотілося би.

         Предсказамус пише:
         > Shooter пише:
         > > Предсказамус пише:
         > >> А это как? Опять Юля с командой любих друзів работает Премьером по схеме: все хорошее делает Президент, все плохое делает Премьер? Вам не кажется, что Тимошенко не до такой степени мазохистка?
         > > Себто, Янукович-президент буде для Юлі меншим мазохізмом? Можливо...Вам, мабуть, видніше.
         > Однозначно, ей быть в оппозиции не привыкать, тем более всего 2 года.

         Ага...себто, головна Юліна ціль - бути завжди в опозиції? Можливо й так.
         Тільки чому 2 роки - не розумію...надієтеся, що Янукович після 2 років ймовірної президентської канденції призначить прійомніком Ахмєтова?

         > >> А если Ющенко снимет свою кандидатуру в пользу Тимошенко, то шансов на победу Януковича будет существенно меньше, чем при дуэте Янукович-Ющенко. И?
         > > Шанси Януковича в парі з Тимошенко "в 2 турі" вищі, ніж з Ющенком - як би Вам не хотілося протилежного.
         > Опросы дают обратную картину.

         Не наведете?

         >Поддержка Тимошенко и Януковича примерно одинаковы, но противников у Януковича больше. Ющенко третий с существенным отрывом.

         Це в першому турі. І ще до того, як Юля встигла поПМ-ити знову. І противників в Юлі вже точно не менше, ніж в Ющенка. Тому не думаю, що в другому турі Юліні шанси будуть кращі, ніж в Ющенка.

         > >> А если бы Ющ в сентябре 2005-го просто выгнал от корыта 4-х человек из своего окружения, то количество голосов НСНУ+БЮТ+СПУ было бы за этой гранью. И?
         > > Ющ і вигнав. Долбойоби ж від Юлі нарощували мочілово по наростаючій.
         > Считаете, тут все склеротики и не помнят, кого он еще выгнал, кроме этой четверки?

         Гм...не-склеротики би мали пам'ятати, що вигнати мали голову СБУ, який, скажімо, чисто по КГБшному мочив все той же ЦБСД. {і тут же ж - принципово спецслужби повинні бути поза політикою...Ющ хотів бути "добрий"...нажаль...}
         Також алкоголіка-міністра економіки, при якому негативні тендеції в економіці були стабільними аж до того рівня, що вперше від 2000 в серпні 2005 був зареєстрований негативний "ріст" (нагадаю - все ще при 50 УСД за 1000 кубів газу) і який повністю завалив вступ в СОТ.
         + ще одного балабола. Який, в принципі, не крав. Але крім вмілого балаболення і до вересня, і після нього нічим особливим не запам'ятався (з останніх перлів - "кияни вибрали не того мера". після того, як братан Мішаня не отримав так сильно омріяного поста Секретаря Київради).

         Ага, ще, правда, не змогла би Юля провести у ВР ряд таких щирих демократів як Губський, Абдуллін, Хмельницький, Васадзе, етс...але, думаю, молода вкраїнська демократія би то вже якось пережила.

         А от решті, включаючи Юлю, нічого ніби не загрожувало. Проте БЮТівські бультер'єри з клювами зуміли за ніч переконати Юлю: Юща замочім! власть будєт наша!

         Результат: якщо ПР колись надумається чеканити свою відзнаку "лучшій боєц кампаніі 2006", то чільники БЮТ би мали бути серед перших, хто отримає цю нагороду.

         > >>> Хоча, що головне, - мені "не зрозумілий" сам принциповий підхід: рехворма повинна бути/повинна бути відмінена тому, що комусь це хочеться/не хочеться.
         > >> А что поделать, если кое-кому этого действительно очень хочется. Томущо страшно.
         > > Гм...якось не зрозумів глибини думки. Якщо страшно - то хреститися потрібно. А не йти на грубе порушення Конституції не затверджуючи КС. Чи згідно Вас ціль виправдовує будь-які засоби?
         > Страшно отдельной категории несунов, что придется ответить за подвиги во власти.

         Ви не відволікайтесь, перебираючи на себе Вам неприналежні повноваження слідства та суддівства, (бо і за нищення документів по справі Могілевича чи мочінню ЦБСД також за коє-ким тюряга плаче - це як приклад), а чітко поясніть: Ви підтримуєте грубе порушення ВР Конституції України? і будете надалі схвалювати ймовірні дії БЮТ і СПУ по незатвердженню КС?

         > > Бо я вже Вас і не раз, і не два питався: звідки у Вас докладна інфа - як я далеко/близько до України та подій в ній? А то прям не Прєдсказамус, а Всевидяче Око...
         > Позиция у Вас этакая... Отстраненная. Местным жителям не свойственная.

         :) Так-так. Всі, хто не в армії світла - і отстраньонні, і немєстні. ;) Це вже давно відомий постулат.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.06.01 | Предсказамус

          Э... Куда?

          Shooter пише:
          > Предсказамус пише:
          > > Shooter пише:
          >>> Себто, Янукович-президент буде для Юлі меншим мазохізмом? Можливо...Вам, мабуть, видніше.
          >> Однозначно, ей быть в оппозиции не привыкать, тем более всего 2 года.
          > Ага...себто, головна Юліна ціль - бути завжди в опозиції? Можливо й так.
          Все познается в сравнении. Если выбирать между премьером со старыми полномочиями, со старой (еханутой) кумандой, непредсказуемым императором-президентом, либо парой лет в оппозиции, то особо и выбора-то нет.

          > Тільки чому 2 роки - не розумію...надієтеся, що Янукович після 2 років ймовірної президентської канденції призначить прійомніком Ахмєтова?
          Парламентские выборы будут в 2011.

          >>> Шанси Януковича в парі з Тимошенко "в 2 турі" вищі, ніж з Ющенком - як би Вам не хотілося протилежного.
          >> Опросы дают обратную картину.
          > Не наведете?
          Вы ж сами чуть ниже их результатами оперируете :)

          >> Поддержка Тимошенко и Януковича примерно одинаковы, но противников у Януковича больше. Ющенко третий с существенным отрывом.
          > Це в першому турі. І ще до того, як Юля встигла поПМ-ити знову. І противників в Юлі вже точно не менше, ніж в Ющенка. Тому не думаю, що в другому турі Юліні шанси будуть кращі, ніж в Ющенка.
          Уговорили, пусть будет "не хуже" :)

          >> Считаете, тут все склеротики и не помнят, кого он еще выгнал, кроме этой четверки?
          > Гм...не-склеротики би мали пам'ятати, що вигнати мали голову СБУ, який, скажімо, чисто по КГБшному мочив все той же ЦБСД. {і тут же ж - принципово спецслужби повинні бути поза політикою...Ющ хотів бути "добрий"...нажаль...} Також алкоголіка-міністра економіки, при якому негативні тендеції в економіці були стабільними аж до того рівня, що вперше від 2000 в серпні 2005 був зареєстрований негативний "ріст" (нагадаю - все ще при 50 УСД за 1000 кубів газу) і який повністю завалив вступ в СОТ. + ще одного балабола. Який, в принципі, не крав. Але крім вмілого балаболення і до вересня, і після нього нічим особливим не запам'ятався (з останніх перлів - "кияни вибрали не того мера". після того, як братан Мішаня не отримав так сильно омріяного поста Секретаря Київради).
          Ну вот, вспомнили. Пусть не всех, но вспомнили. Не захотела Юля сдать тех немногих, кто ее поддерживал во власти, падлюка...

          > А от решті, включаючи Юлю, нічого ніби не загрожувало. Проте БЮТівські бультер'єри з клювами зуміли за ніч переконати Юлю: Юща замочім! власть будєт наша!
          Под диваном сидели. А диктофончик дадите послушать? Если захотите сослаться на Хмару и этого... писателя, забыл как зовут, так они под диваном тоже не сидели.

          > Результат: якщо ПР колись надумається чеканити свою відзнаку "лучшій боєц кампаніі 2006", то чільники БЮТ би мали бути серед перших, хто отримає цю нагороду.
          Вклад каждой политической силы "оранжевого лагеря" оценили избиратели.

          > Ви не відволікайтесь, перебираючи на себе Вам неприналежні повноваження слідства та суддівства
          Если с газовыми соглашениями все ясно даже Еханурову, то или не требуйте признательных показаний Ивченко, или перестаньте рассказывать про ночные заговоры против Ющенко.

          > (бо і за нищення документів по справі Могілевича чи мочінню ЦБСД також за коє-ким тюряга плаче - це як приклад)
          "Ви не відволікайтесь, перебираючи на себе Вам неприналежні повноваження слідства та суддівства"

          > а чітко поясніть: Ви підтримуєте грубе порушення ВР Конституції України? і будете надалі схвалювати ймовірні дії БЮТ і СПУ по незатвердженню КС?
          Я не поддерживаю любые нарушения Конституции. А Вы?
 • 2006.05.31 | Englishman

  Чергове підтвердження підступності брехливої цинічної суки (с)

  Кому, як не Кушнарьову повірити!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | Shooter

   Не виключаю, що й буде - спеціально, щоб вчергове нагадати Вам

   Бо, виглядає, ще зовсім свіжу останню наглу публічну брехню Вашого ідола Ви вже успішно "забули". Як і всі попередні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | Englishman

    Re: Не виключаю, що й буде - спеціально, щоб вчергове нагадати Вам

    Shooter пише:
    > Бо, виглядає, ще зовсім свіжу останню наглу публічну брехню Вашого ідола Ви вже успішно "забули". Як і всі попередні.

    1) Я все-таки сподіваюся, що сперечатися надалі ми будемо, як завжди, коректно, без переходу на особистості. Інакше- я пас.

    2) При всьому багатстві наявнох свідотств на підтвердження падіння "марального обліку" Тимошенко, якими Ви вочевидь володієте, мені не дуже зрозуміло, навіщо закидувати форум вочевидь виссаними з пальця гіпотезами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.01 | Shooter

     Re: Не виключаю, що й буде - спеціально, щоб вчергове нагадати Вам

     Englishman пише:
     > Shooter пише:
     > > Бо, виглядає, ще зовсім свіжу останню наглу публічну брехню Вашого ідола Ви вже успішно "забули". Як і всі попередні.
     >
     > 1) Я все-таки сподіваюся, що сперечатися надалі ми будемо, як завжди, коректно, без переходу на особистості. Інакше- я пас.

     Тоді не намагайтеся це зробити приблизно так, як Ви це зробили Вашою попередньою реплікою.

     > 2) При всьому багатстві наявнох свідотств на підтвердження падіння "марального обліку" Тимошенко, якими Ви вочевидь володієте,

     Я, будучи людиною щирою, намагаюся ділитися цим знанням з рештою.

     > мені не дуже зрозуміло, навіщо закидувати форум вочевидь виссаними з пальця гіпотезами.

     Гм...в чому саме для Вас очевидність виссаності?
     Заодне, як завжди, - спробуйте, не висосуючи, запропонувати своє трактування посилу Кушнарьова. Як альтернативу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.01 | Englishman

      Re: Не виключаю, що й буде - спеціально, щоб вчергове нагадати Вам

      Shooter пише:
      > Englishman пише:
      > > Shooter пише:
      > > > Бо, виглядає, ще зовсім свіжу останню наглу публічну брехню Вашого ідола Ви вже успішно "забули". Як і всі попередні.
      > >
      > > 1) Я все-таки сподіваюся, що сперечатися надалі ми будемо, як завжди, коректно, без переходу на особистості. Інакше- я пас.
      >
      > Тоді не намагайтеся це зробити приблизно так, як Ви це зробили Вашою попередньою реплікою.

      Тоді спробуйте знайти у моєму попередньому дописі звинувачення Вас у ідолопоклонстві Ющенкові (чи будь-кому), у поганських звичаях, чи свідотство будь-якого особистого наїзду. У свою чергу, обіцяю принести свої вибачення, якщо Вам вдасться виконати моє прохання.

      >
      > > 2) При всьому багатстві наявнох свідотств на підтвердження падіння "марального обліку" Тимошенко, якими Ви вочевидь володієте,
      >
      > Я, будучи людиною щирою, намагаюся ділитися цим знанням з рештою.

      Ви справді вважаєте, що Ваше припущення можна категоризувати як "знання"?


      >
      > > мені не дуже зрозуміло, навіщо закидувати форум вочевидь виссаними з пальця гіпотезами.
      >
      > Гм...в чому саме для Вас очевидність виссаності?

      Тобто виникла пропозиція довести, що Тимошенко- не верблюд? Увольтє. Я міг би у свою чергу припустити, що Ющенко продався колумбійській мафії чи фашикам, які його типа "підтримували" під час минулих президентських виборів, але не буду пропонувати вам доводити, у чому саме полягає "очевидність виссаності" моєї гіпотези.

      > Заодне, як завжди, - спробуйте, не висосуючи, запропонувати своє трактування посилу Кушнарьова. Як альтернативу.

      Ви мені серйозно пропонуєте витрачати час на трактування брєда Кушнарьова? Ну то для початку пропоную звернули увагу на його більш давню публічну обіцянку посадити до в"язниці "помаранчевих мавп" і всебічно її проаналізувати.
 • 2006.06.01 | catko

  легко. треба тільки співпадіння двох факторів

  1. усвідомлення депами що голосування (і відповідно загрібання за це бабла) не завжди має йти через керівника фракції і відповідно не завжди має співпадати з думкою фракції (це до речі так і є по конституції - бо інакше зараз би в нас мало сидіти рівно 5 депів по кількості фракцій :-) ).
  2. усвідомлення депами своєї вищої значимості та відповідальності за долю всього українського народу і відповідного порояву великого бажання покерувати цим народом "самостійно та конкретно" виключно силами депів.

  після цього звичайно що депи вирішать що парламентом обирати ВСЕ і ВСІХ - це дешево і сердито.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.01 | samopal

   Є ще дешевший спосіб

   catko пише:
   "після цього звичайно що депи вирішать що парламентом обирати ВСЕ і ВСІХ - це дешево і сердито".

   Вибрати один раз одного "правльнава пацана", а далі він сам усіх повибирає та попризначає. Потім навіть його самого не потрібно буде сильно переобирати. Призначений правильний Конституційний Суд та правильний Парлямент якось там викрутяться щодо "відповідності духу демократії".
   Як у Білорусі. Чи у Росії. Чи Казахстані (Узбекистані, Татарстані etc.)
   Чи у Німеччині (давненько вже, правда)...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua