МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Любителям всенародного Пасечника посвящается….

05/31/2006 | Забойщик
Три информации непосредственно связанніе с всенародным Пасечником:


ІРПЕНІАДА: Зустріч Мирослави Свистович з Президентом закінчилася

http://maidan.org.ua/static/news/2006/1147701780.html

........................ ....................

На зустрічі, що тривала більше години, був також присутнім голова Політради Народного Союзу "Наша Україна" Роман Безсмертний.

Під час розмови були детально обговорені ситуація в Ірпені та інші пов"язані питання загальноукраїнського масштабу.

....... .......... ........ ............ ........

Мирослава Свистович висловила свою точку зору, що така поведінка судів підриває в першу чергу авторитет Ющенка серед людей-жителів цих міст і не тільки. Люди хочуть справедливості та порядку, а натомість суди приймають рішення, які далекі від духу і букви Закону.

Розмова поступово перейшла на тему судової реформи - це питання виникло цілком логічно через поведінку суддів та їх рішення. Мирослава Свистович запропонувала Віктору Ющенку своє сприяння у питаннях судової реформи, зокрема безкоштовну працю фахових юристів-практиків, яких вона знає особисто. Президент України запропонував їй сформувати з юристів групу й зустрітися знову за півтора тижні, щоб поговорити про судову реформу докладніше.

Заслухавши інформацію від Мирослави Свистович, під кінець розмови Віктор Ющенко дав доручення Роману Безсмертному розібратися з ситуацією в НСНУ, чиї обласна та ірпінська організації виявилися безпосередніми винуватцями кризової ситуації в Ірпені. Також

>Президент України пообіцяв дати доручення відповідним службам розібратися в ситуації з виборами в Ірпені та забезпечити законність.

Також на прохання Мирослави Свистович, відповідальні особи за дорученням Президента перевірять інформацію про те, чи дійсно голова державної судової адміністрації І. Балаклицький має безпосереднє відношення до впливу на суди, які завели ситуацію по виборам в Ірпені в глухий кут.


-------Фиксируем:15.05.2006 года "Президент України пообіцяв дати доручення відповідним службам розібратися в ситуації з виборами в Ірпені та забезпечити законність." Ура! Законность будет обеспечена и БЫСТРО!ІРПЕНІАДА: Президента цинічно підставляють його ж підлеглі


http://maidan.org.ua/static/news/2006/1149061124.html

Вчора до Ірпеня приїхав головний консультант-інспектор Головної служби регіональної та кадрової політики Секретаріату Президента Петро Іванович Гриник, який шляхом обману почав схиляти секретаря Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Віру Іванівну Ситницьку не скликати 1 червня сесію Ірпінської міської ради. Цей чиновник, який курує в СП Київську область, пояснив свою позицію тим, що нібито Центральна виборча комісія чи то вже прийняла, чи то невдовзі прийме рішення про визнання виборів в Ірпені недійсними на тій підставі, що оголошення їх результатів невиправдано затяглося.


Майдан-ІНФОРМ: 31-05-2006 10:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1149061124.html

---------Майдан-Информ представить себе не может,что Президент может быть замешан в чем-либо нехорошем и валит всю вину на "стрелочника" - "...головний консультант-інспектор Головної служби регіональної та кадрової політики Секретаріату Президента Петро Іванович Гриник..."Суд признал увольнение Жовтяка
http://www.podrobnosti.ua/power/2006/05/31/317634.html

Киево-Святошинский районный суд отменил свое определение, согласно с которым приостановил указ президента Виктора Ющенко об увольнении председателя Киевской областной государственной администрации Евгения Жовтяка.
Об этом сказал на брифинге советник президента, руководитель Главной службы правовой политики Секретариата Николай Полуденный.
"Насколько мне известно, по заявлению Министерства юстиции на следующий день это решение было отменено. То есть сейчас указ президента действует", - сказал Полуденный.
Вместе с тем, он сказал, что финальное решение примет суд по итогам рассмотрения иска Жовтяка.
Сам Полуденный считает, что должности, подобные той, которую занимал Жовтяк, являются политическими, и на них не распространяется возможность обжалования увольнений в общих судах.
"Те должности, которые обозначены в Конституции, являются политическими, и на них не распространяется возможность обжалования таких решений Президента в общем суде", - сказал Полуденный.
Напомним, что Киево-Святошинский районный суд Киевской области приостановил действие Указа Ющенко номер 434/2006 от 24 мая, которым тот уволил председателя Киевской областной государственной администрации Евгения Жовтяка.
Ющенко уволил Жовтяка 24 мая.
До увольнения Жовтяк был на больничном с 4 мая.
Причиной увольнения 45-летнего Жовтяка, сформулированной Кабинетом Министров, были низкие показатели развития области.


----------------Однако отсюда мы видим,что реакция Преза может быть почти мгновенной и он таки может "наклонить" суд. Кстати, юристы! А можно ли уволить человека находящегося на больничном???

--------Напомню:С момента обещания пани Мирославе прошло 16 дней.А воз и ныне там.

Відповіді

 • 2006.06.01 | Пасічник Рудий Панько

  Пасічник,він на Україні пасічник... Але не Президент!

 • 2006.06.01 | 3dom

  Ему славы и почитания с того нет (с вас). Так... - работа...

  IMHO IMHO ощущение такое, что происходит усиленная сакрализация власти. По-крайней мере попытки - точно.
  Потому и бессмысленность такая в кнутах и пряниках. Вы ждете от власти, что она будет просто делать свою работу. А власти нужно чтобы ее боготворили, почитали.

  Может быть отсюда и логика решений и не решений.
  Критерий не по работе и пользе, а по почитанию. Причем не личности даже конкретной, а самой этой иерархии. В таком случае, например, преклоняющийся перед "священным" ранжиром ВРАГ может вдруг оказатся лучше друга, который не преклоняясь, просто хорошо делает свою работу (всего лишь).

  А началось это еще тогда, когда в ответ на обвинения в нечестности пошли обвинения в предательстве команды (как будто это сопоставимого уровня ценности!). Уже тогда "команда" (авторитет власти) оказалась важнее честности.
  Прозрачность и честность уничтожают сакрал...

  P.S.
  Так что очень похоже на то, что для того, чтобы получить своё, положенное по закону, вам не хватает должного восхищения в глазах.
  IMHO IMHO
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.01 | BIO

   Оскал сакрала

   Сакральная фаза проекта давно закончена.
   Ризы и нимбы валяются на свалке Истории
   уже как с год почти. Херувимчик покрылся
   хитином и развил очень приличные жвала.
   Трипольская простецкая мимикрия под зеленого
   огуречика с трудом скрывает гнойные волдыри
   византийщины, а всеядность этого богомола
   просто поражает воображение начинающего
   натуралиста.

   Брэм(Стокер)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.01 | 3dom

    >...византийщины... - Вот и нашли чем объединить Украину.

 • 2006.06.01 | TrollSeeker

  На жаль, у нас досі немає справжньої еліти

  Хіба можна назвати елітою хоч нарваних бандюків, хоч злодійкуватих селюків, хоч корупційованих чиновників, хоч продажних партійних функціонерів?
  Чомусь прийнято вважати, що в кого гроші, той - еліта, в кого влада, той - еліта. Якесь збочене розуміння цього терміну. Та хвігня це, ніяка це не еліта. Не можуть бути елітою з апломбом патриціїв плебеї за природою. Хоч і з вщерть набитим гаманом, хоч і при якій владі будучи вони залишаються плебеями.
  Всіх їх об'єднує одне - своя власна кишеня, своє особисте благополуччя, втішення своїх власних амбіцій ціною будь чого, в тому числі ціною благополуччя держави, благополуччя інших людей.
  Не може з них бути державних мужів, нездатні вони до справжньої роботи на державу. Це як в тій приказці:"З гівна кулю не зліпиш, а як зліпиш, то не вб'єш."

  Я не говорю про тих, хто був до нього, але й Ющенко виявився ніяким не винятком з цього ряду плебеїв за природою.

  "Сьогодні президент Віктор Ющенко повинен нарешті перестати піклуватися про те, як зберегти свою посаду в 2009 році, а повинен потурбуватися про те, як виконати свою історичну місію, яку він підняв із землі Майдану. Президент повинен виявити політичну волю, приборкати "любих друзів" і почати вирішувати проблеми в інтересах всієї України".

  Слова - прямо в точку. Як думаєте, чиї це слова? Правильно, Євгена Кушнарьова. Невже у нього янгольські крильця попрокльовувались? Та нічого подібного, залишився він тим самим Кушнарьовим, яким і до цього був. Але! Говорячи це, він точно знав, чим можна найдошкульніше вдарити. Бо вдарив правдою. Не тому, що сам правдивий та праведний, а тому, що Ющенко сам своїми діями і бездіяльністю дав йому можливість використати цей козир. Брехню спростувати можна, а як правду спростовувати?

  І хоч моє відношення до Кушнарьова було, є і буде незмінним, зі словами, які він зміг використати згоден на 100 відсотків:

  "Сьогодні президент Віктор Ющенко повинен нарешті перестати піклуватися про те, як зберегти свою посаду в 2009 році, а повинен потурбуватися про те, як виконати свою історичну місію, яку він підняв із землі Майдану. Президент повинен виявити політичну волю, приборкати "любих друзів" і почати вирішувати проблеми в інтересах всієї України".

  Найприкріше те, що так воно і є. :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.01 | Роман ShaRP

   Все дуже просто.

   TrollSeeker пише:
   > Чомусь прийнято вважати, що в кого гроші, той - еліта, в кого влада, той - еліта. Якесь збочене розуміння цього терміну. Та хвігня це, ніяка це не еліта. Не можуть бути елітою з апломбом патриціїв плебеї за природою. Хоч і з вщерть набитим гаманом, хоч і при якій владі будучи вони залишаються плебеями.

   Цей спосіб пєару, як і багато інших, придумав бізнес, -- для отримання прибутків. Бо за елітне можна дерти о-го-гоооооо. І хто торгуватися буде? ;) Якщо не маєш грошей на елітне - тоді ти хто? :)

   Я думаю, що в усіх рекламах слово "елітне" можна без спотворення реального змісту замінити на слово "жлобське". Але пєар тоді буде не той ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua