МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи має якусь позицію президент України, СБУ до подій у Феодосії

06/02/2006 | Касандра
Ви всі пам'ятаєте часи мєшковщіни в Криму, і де він цей самий Мєшков наразі, і дружбани його расєйськіе казачки? що про нього останнім часом чутно? Нічого.Коли в країні є влада працюють не тільки чиновники але й військова контрозвідка, СБУ, прокуратура, міліція, кроти, агенти впливу і таке інше.
Коли в країні є влада, то люди таємного фронту на фронті, а не в ж...і, і тоді такого не трапляється, бо все прораховується, а психічнохворих на цей час лікують.Що ж виходить, кагда п'яные козачки и психически больные маргинальные тетки облаченые в плащи из болонии, под проводом ненормальной, но с помощью своих росийських спонсоров приодетой, Наташки, за которой давно плачет судебное отделение психиатрической закрытой клиники, устраивают груповой сеанс острого маниакального психоза, и никто, никто в это не вмешивается. Вот что страшно, когда в стране не используются законы, чиновники и менеджеры государства не просто тупы, но еще и ленивы,- работать не хотят. І вот тогда нараз командиром, начальником в городе становится казачок-алкоголик или психически больной человек, и ведет за собою страну. А все молчат. Почему. Мабуть тому. що нікому нічого вже не потрібно, в країні немає давно не функціонує влада, продовжується дерибан.

Відповіді

 • 2006.06.02 | Хвізик

  зайдіть сюди (л)

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1149257351&first=1149278750&last=1149258596
 • 2006.06.02 | Роман ShaRP

  Президент Украины, судя по его поведению, мудаг.

  Возможно, он и был мудаг, и поэтому начальника СБУ назначил тоже мудага. Или своекорыстного, по "любезной" подсказке "друзей".

  И теперь пожинает то, что посеял, повернувшись к народу задом, к друзям передом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua