МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Реакція Презідента та силового блоку на події в Феодосії

06/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відбулося позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого були розглянуті питання щодо стану підготовки до проведення багатонаціональних військових навчань в Україні «Сі Бриз-2006» та «Тугий Вузол-2006».

Як повідомив виконувач обов'язків Секретаря РНБОУ Володимир Горбулін, на засіданні було визнано незадовільним стан підготовки до навчань.

В. Горбулін наголосив, що відомства, які повинні були організувати цю роботу, попрацювали недостатньо.

Рада Національної безпеки та оборони прийняла рішення продовжувати підготовку до проведення навчань відповідно до Указу Президента від 31 січня ц.р., який чітко визначає строки та місця їх проведення.

Володимир Горбулін зазначив, що «ряд акцій протесту в Криму зобов’язали керівництво подивитися на ситуацію з різних точок зору». Він повідомив, що під час засідання РНБОУ наголошувалося, що події у Феодосії та інших населених пунктах Криму свідчать, що «місцеві органи самоврядування, їхні голови і депутати, вийшли за межі своїх повноважень і своїми діями фактично поставили під загрозу проведення цих навчань, цим самим завдали шкоди іміджу України».

Крім того, зазначив В. Горбулін, йшлося про те, що у блокуванні магістральних транспортних шляхів та інших акціях брали участь громадяни деяких іноземних держав, у тому числі Російської Федерації, що є порушенням українського законодавства і втручанням у внутрішні справи України. «Прийнято рішення розглянути ці моменти і якщо такі факти будуть визнані, громадяни цих країн будуть депортовані з території України, а після розгляду питання в МЗС, вони будуть визнані персонами нон грата», – сказав він.

В. Горбулін також додав, що правоохоронним органам було запропоновано дати чітку юридичну оцінку цим подіям та прийняти рішення щодо відповідальності посадових осіб і всіх інших громадян, які брали участь у протизаконних акціях.

Міністерству оборони і Міністерству внутрішніх справ доручено зробити все для забезпечення порядку при проведенні багатонаціональних військових навчань в Україні «Сі Бриз-2006» та «Тугий Вузол-2006».

Протягом двох днів буде підготовлено відповідний Указ Президента. Міністерства приступили до підготовки цього указу.

ДЖЕРЕЛО: Прес-служба Президента України

Відповіді

 • 2006.06.02 | Хвізик

  ну я й тупий. нічого не пойняв.

  > Протягом двох днів буде підготовлено відповідний Указ Президента. Міністерства приступили до підготовки цього указу.
  який такий указ Президента??????????????????
  у державі є купа законів, які регламентують порядок проведення масових заходів - всяких та мітингів, зборів, пікетів.
  скільки з них порушено?
  куди міліція дивиться?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.02 | Фідель

   Це усталена практика

   Хвізик пише:
   > > Протягом двох днів буде підготовлено відповідний Указ Президента. Міністерства приступили до підготовки цього указу.
   > який такий указ Президента??????????????????

   Рішення РНБО у формі Указу стають чинними після підписання їх президентом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.02 | Хвізик

    я не про те. навіщо указ, коли існують закони ?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.02 | Фідель

     для оперативного та комплексного

     реагування із залученням різних міністерств та відомств... хоча ваша реакція зрозуміла... мвс могли вже пару днів тому, відповідно до функціональних обов"язків, забезпечити порядок і деблокути американців та вантаж. А сбу в особі кримського управління порушити карні справи на особливо борзих "ряжених"... питань багато. але вже краще так ніж просто соплі жувати...
 • 2006.06.02 | Sean

  Горбулін - молодець

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.02 | Хвізик

   розкрийте думку, бо я цього не помітив.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.03 | Sean

    Думку розкрито у повідомленні

    котрим започатковано гілку
  • 2006.06.03 | Domino

   Молодец, но это только первый шаг.

   И без оргвыводов этот первый шаг превратится в очередную декларацию о намерениях.

   Хотя с Крымом действительно все совсем непросто, тут наломать дров - легче легкого. И все же.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.03 | stefan

    якщо не показувати зуби-тебе з"їдять

    політика всюди повинна бути гнучка.
    але місцеві князьки від рай- та міськ-рад разом з п"ятою колоною
    "пробують на зуб" твердість влади.якщо їх не зупинити-вони знахабніють
    так, що проголосять Крим областю Росії.
    і скажуть:
    -де-факто ми перетворили в де-юре(отільки і всього).
  • 2006.06.03 | Albes

   А "батька" Лукашенко, что, хуже его ?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.03 | Sean

    Гірше. Набагато

 • 2006.06.02 | Carlo Kociubynskyj

  Re: Реакція Презідента та силового блоку на події в Феодосії

  It's about time the Ukranian Prsident has shown some guts and got rid of all those moskaliws who have only one purpose to destabilise Ukraine.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Відбулося позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого були розглянуті питання щодо стану підготовки до проведення багатонаціональних військових навчань в Україні «Сі Бриз-2006» та «Тугий Вузол-2006».
  >
  > Як повідомив виконувач обов'язків Секретаря РНБОУ Володимир Горбулін, на засіданні було визнано незадовільним стан підготовки до навчань.
  >
  > В. Горбулін наголосив, що відомства, які повинні були організувати цю роботу, попрацювали недостатньо.
  >
  > Рада Національної безпеки та оборони прийняла рішення продовжувати підготовку до проведення навчань відповідно до Указу Президента від 31 січня ц.р., який чітко визначає строки та місця їх проведення.
  >
  > Володимир Горбулін зазначив, що «ряд акцій протесту в Криму зобов’язали керівництво подивитися на ситуацію з різних точок зору». Він повідомив, що під час засідання РНБОУ наголошувалося, що події у Феодосії та інших населених пунктах Криму свідчать, що «місцеві органи самоврядування, їхні голови і депутати, вийшли за межі своїх повноважень і своїми діями фактично поставили під загрозу проведення цих навчань, цим самим завдали шкоди іміджу України».
  >
  > Крім того, зазначив В. Горбулін, йшлося про те, що у блокуванні магістральних транспортних шляхів та інших акціях брали участь громадяни деяких іноземних держав, у тому числі Російської Федерації, що є порушенням українського законодавства і втручанням у внутрішні справи України. «Прийнято рішення розглянути ці моменти і якщо такі факти будуть визнані, громадяни цих країн будуть депортовані з території України, а після розгляду питання в МЗС, вони будуть визнані персонами нон грата», – сказав він.
  >
  > В. Горбулін також додав, що правоохоронним органам було запропоновано дати чітку юридичну оцінку цим подіям та прийняти рішення щодо відповідальності посадових осіб і всіх інших громадян, які брали участь у протизаконних акціях.
  >
  > Міністерству оборони і Міністерству внутрішніх справ доручено зробити все для забезпечення порядку при проведенні багатонаціональних військових навчань в Україні «Сі Бриз-2006» та «Тугий Вузол-2006».
  >
  > Протягом двох днів буде підготовлено відповідний Указ Президента. Міністерства приступили до підготовки цього указу.
  >
  > ДЖЕРЕЛО: Прес-служба Президента України
 • 2006.06.03 | alx_1904

  Вот объясните мне плииз

  Факты
  1) На въезд/ввоз иностранных военнослужащих/оружия/военного оборудование нужен соотв. закон - решение Верховного Совета
  2) Соотв. проект закона о учениях Сибриз 2006 ТРИ раза подпвался в ВС, и НЕ НАБРАЛ голосов. (Что было признано даже Гриценко)

  Исходя из этого НА ОСНОВАНИИ ЧЕГО ввозится оружие/техника/военные части США (кстати санаторий уже стал закрытой воинской частью) если учений не будет, а Верховный Совет не разрешил ни проводить их, ни тем паче готовится?

  ИМХО: На всех кто нарушил соотв законодательство Украины (начиная с наглово вруна Гриценко) нужно заводить уголовное дело и в кутузку, или опять ЗАКОН не для всех? А как же "принципы Майдана" и обещания юща? ;) Таки был это бооольшой равод лохов 1,5 года назад? ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.03 | observer

   http://www.zn.kiev.ua/nn/show/600/53571/

   Тепер щодо привезеної американцями зброї, переліком якої Н.Вітренко гнівно розмахувала на телеекранах. Ця зброя, оформлена відповідно до українського законодавства, яка одержала дозвіл на ввезення від Держслужби експортного контролю України, є штатною зброєю прибулих американських військових, і на неї чинність закону «Про порядок допуску підрозділів збройних сил іноземних держав» не поширюється. Крім того, згідно з інформацією «ДТ», у ситуації, коли досі немає необхідної згоди Верховної Ради на допуск закордонних військових підрозділів до участі у спільних навчаннях 2006 року, українська й американська сторони домовилися, що привезена зброя перебуватиме на українському армійському складі до прийняття позитивного рішення ВР. Таким чином, американські військові інженери, що прибули до нашої держави, не можуть вважатися збройним підрозділом, і допуск їх на територію України не підлягає парламентському схваленню.

   Отримавши звернення уповноваженого з прав людини Н.Карпачової і лідера КПУ П.Симоненка щодо прибуття до Феодосії американського корабля, Генпрокуратура здійснила відповідну перевірку і дійшла попереднього висновку: «Транспортне судно «Едвантедж» перебувало на території України на законних підставах». Як роз’яснив у четвер заступник генпрокурора М.Голомша, відповідно до ст. 1 Закону України «Про допуск збройних формувань на територію України», згоду на допуск Верховна Рада дає лише на кораблі, оснащені важкою або легкою зброєю. Він зазначив, що, згідно з попередньою перевіркою, судно «Едвантедж» є комерційним. Представник ГПУ також наголосив, що 1995 року наша країна приєдналася до програми НАТО «Партнерство заради миру», а 2000 року ця угода була ратифікована відповідним законом України. За його словами, відповідно до ст. 4 Закону України «Про допуск збройних формувань на територію України», допуск військових не потребує згоди ВР, якщо це передбачено міжнародними угодами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua