МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЛНУ-хворий вуз

06/02/2006 | ШАА
від Шерстобітова А.А.,
що проживає с.Старе село
вул.1-го травня 123
Пустомитівського району
Львівської области

Повне звернення

Прошу ознайомитися із всіма наведеними тут фактами до кінця і негайно реагувати відповідно до чинного законодавства.Оскільки кількість обставин,що порушують мої права тощо,є вражаючою.

З’явилося іще багацько фактів з приводу правопорушень щодо статей кримінального кодексу,і їх вже більше 30-и!Те,що твориться у Львівському Національному Університеті,інакше ніж ненормальним не назвеш.

Львівський обласний відділ внутрішніх справ та Львівська обласна прокуратура не справились із своїм завданням виявити злочии у ЛНУ,,тобто вони “готові” і корумповані,як всi давно знають…

Я оскаржую остаточне рішення Галицької районної прокуратури та Галицького районного відділу внутрішніх справ м.Львова щодо мого неправомірного виключення з 3-го курсу денної бюджетної форми навчання Львівського Національного Університету і вважаю,що кримінальну справу не відкрито завідомо незаконно.
Я оскаржував рішення правоохоронних органів до Львівського обласного відділу внутрішніх справ,і у Львівську обласну прокуратуру,але офіційно заявляю,що-
ніхто навіть не заглянув у Науковий коментар до Кримінального кодексу України,де чітко описано певні типи злочинів,на які я вказую.

Прошу Міністерство внутрішніх справ,Генпрокуратуру-взяти на контроль це діло,і розслідувати його-бо йдеться за корупційний тиск з боку Міністерства освіти, -якщо ви на це здатні.

Так як оскільки це звернення направлене не тільки в суд,а ще в багато різних органів державної влади,то прошу негайно реагувати.Прошу Міністерство внутрішніх справ,Генпрокуратуру провести розслідування згідно Закону України про боротьбу з корупцією.

ПРОШУ СУМІСНО ВИСЛАТИ У М.ЛЬВІВ СЛІДЧІ ГРУПИ.

Є маса нових обставин по справі мого позову до Львівського Національного Університету-і не тільки.

Викладачами Львівського Національного Університету Гнатуш С.О.,Ґудзем С.П.,Клевцем М.Ю.,Гордієм С.К.,
Кострубою М.Ф.,Білінською І.С.,Хамаром І.С.,Маньком В.В.,Гальків М.О.,а також 8 членами співбесідної комісії поновлення і 3-а членами комісії переведення у ЛНУ,серед яких були ці особи,на екзаменах з фізіології тварин та мікробіології й заліку з зооіндикації нанесено мені психічну травму,що призвела до тяжких наслідків-душевного захворювання.Комісій такої великої чисельності утворювати ніхто права не мав.Це є умисне тяжке тілесне ушкодження психіки,що підтверджено комплексною амбулаторною психіатричною судово-медичною експертизою Галицького місцевого суда м.Львова,куди ми подали поки цивільний позов і це передбачене ст.121(122,125) ККУ.

Офіційно повідомляю,що на всі питання білетів я відповів,але наостанок мене завалили додатковими запитаннями,і таким методом “здачі дисертації”вивели з себе.

Мені нанесли травму здоров’ю-при виключенні з ЛНУ.Порушено ст.3,27,28,29,32,34,35,49 Конституції України.

“Захоплююче і достойно наслідування” вели себе Клевець М.Ю. та Гордій С.К.,примушуючи здавати невластиві компоненти екзамену з фізіології тварин,такі як анатомія людини.А Гнатуш С.О. та Ґудзь С.П. на екзамені ввішли в такі “дебрі” мікробіології,що виникло запитання ”а чи я не докторську дисертацію часом здаю?”І ніхто з них і не подивився,що на тій спеціальності зоологія,на яку я перевівся зі скандалом через ректора,кількість годин для опанування іспитів і заліку є навіть меншою,ніж на попередній спеціальності біофізика.Нема коментарів.

Гнатуш С.О. же сама ж заявляла,що і трійка-оцінка позитивна.При цьому ж не дотримана рейтингова система проміжного оцінювання у ЛНУ,а система оцінювання на екзаменах і заліках так і не була ніколи розроблена.

Я хочу звернути всю вашу увагу на те,що мої невід’ємні права людини порушені у Львівському Національному Університеті з особливим цинізмом,зухвало і безсердечно.
Викладачі біологічного факультету ЛНУ неодноразово під час екзаменів,до виключення,після виключення й під час поновлення та переведення глузували з мене,а під час екзаменів до виключення обзивали “.ворим” і взагалі “розумово .еповноцінним.”
Це грубе порушення громадського порядку-мене ображали навіть тоді,коли я подав довідки про лікування у ректорат,але викладачі про це “і не знали”.Вони дискредитували свої звання педагогів й не можуть далі вчити студентів.Ці порушення відбувались і на публічних лекціях,і під час семінарів,що викликало моє душевне хвилювання.Я крайньо обурений таким відношенням і настроєнням проти мене маси людей.Це образа,наклеп.
Наодинці мене навіть нецензурно обзивали Клевець М.Ю. та Гнатуш С.О.,бо вважали,що я їх,цитую:“дістав своїми екзаменами”,Манько В.В. рвав в мене з рук листок з відповідями на екзамені з фізіології тварин і дивився “вовчим поглядом хижака”.
Це є явна неповага до суспільства і держави,що утримує цих посадових осіб.Повторюю і наголошую,
викладачі мене нецензурно лаяли в своїх кабінетах наодинці,рвали з рук листки здачі дисциплін,
поширювали про мене неправдиві чутки-“усяку гидоту”,чіплялися до мене і цим порушували громадський порядок,хоч це було громадське місце.Тому це вже як мінімум дрібне хуліганство за ст.173,173-1 КпАП,а як максимум те,що я описав нижче.
Це бардак.Такі особи ще мають право бути педагогами?
Тому я не можу інакше кваліфікувати їхні дії,ніж хуліганство-порушення ст.296 ККУ.

Так і залишилось “нерозгаданною загадкою”,чому саме ректор за вийняткових обставин спочатку перевiв мене, створивши на біологічному факультеті прецендент,а потiм згідно наклепницьких пояснень викладачів не став мене поновлювати i підставив,щоб я скаржився на нього.Це якийсь садомазохiзм.

Викладачами та посадовими особами ЛНУ умисно порушено ст.14,41,188-4,204 КпАП,порушено вимоги законодавства про працю,тобто невиплачено стипендію мені в повному обсязі-хоча б на рівні мінімального прожиткового мінімуму.Порушено законодавство про охорону праці щодо мене.Порушено правила мого працевлаштування(прийняття на навчання).

Перший проректор ЛНУ Височанський В.С. порушив моє право на інформацію і не надав пояснювальних
заяв викладачів згідно оскарження мого виключення та іншої необхідної документації,”забравши” їх і перепоручивши це вже “відомій” вам Гнатуш С.О.Порушена ст.212-3 КпАП.

А Гнатуш С.О. не надала пояснювальних заяв мені,”бо їй порадив адвокат”.Прошу притягнути адвоката
Гнатуш С.О. до дисциплінарної відповідальности як некомпетентного.

Вони винні як група осіб солідарно і продовжували протиправну поведінку,незважаючи на мої скарги до уповноважених на те осіб припитити її.

Ніхто цим правопорушенням не запобігав і винних не покарав за ст.230-1 та 231 КпАП.Мінiстерство праці та соціальної політики було бездіяльне і нормально не реагувало на мої письмові скарги,заявляючи,що проводити аналогію між трудовими відносинами працівника і роботодавця до студентів недоречно.
Прошу поновити строки накладення цих адмінстягнень й звільнити винних згідно Закону України про боротьбу з корупцією.

Хоч є подія і склад злочинну у діяннях викладачів-

скарги у багато різних установ з цього приводу дали малувато ефекту.

Мені ще й досі добровільно не відшкодовано завдану моральну та матеріальну шкоду по КпАП та ЦКУ,в тому числі за вчинення злочинів,тому я в порядку законного примусу цих осіб відповідати за скоєне подавав скарги,заяви в суд,органи правопорядку та прокуратуру.Декан Гнатуш С.О. же заявила,цитую:”Що я її затероризував”.

Гнатуш С.О. та Клевець М.Ю. неодноразово наодинці зі мною у своїх кабінетах погрожували
мені розправою,обзивали мене пиз..ком,по.ом,диб.лом,хоре.ьким на голо.у ,терористом-підривником тощо.,бо вважали,що я їх,цитую:“дістав своїми екзаменами”.Вони казали,що якщо я буду знов ходити на “їх” факультет,то я можу знов захворіти і щось з собою зробити.
Вони весь час намагалися спровокувати їх подзвонити 02,03;щоб хтось приїхав і мене забрав… .
Тому це погроза вбивством,передбачена ст.129 ККУ і загроза виклику спеціальних служб ст.183 КпАП,
cт.259 ККУ.

Прошу зауважити,що підозрювані Гнатуш С.О. та инші ухилялися від дачі пояснень прокуратурі відписками та иншими “методами”-cт.185-8 КпАП.

Манько В.В.,Клевець М.Ю.,Гордій С.К. під час зимової сесії на біологічному факультеті Львівського Національного Університету у січні-лютому 2004 року,-вирвали в мене з рук листок здачі іспиту з фізіології тварин-мою інтелектуальну власність,захищену авторським правом службового твору і вкрали його.За це передбачена відповідальність за ст.186 п.1 ККУ-грабіж.

Гнатуш С.О.,будучи моїм репетитором в 2001 році,виходить,спробувала “одурити мене на гроші”,спочатку давши вступити у ЛНУ,а потім на третьому курсі виключивши,так і не надавши відповідного освітнього рівня.Невже вона думала,що обмане мене?Це шахрайські дії проти мене та моєї сім’ї,-ошукання-передбачене ст.190 ККУ.

Всім скопом стільки осіб довели мене до спроби самогубства у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні-19 відділенні.Я намагався в стані невміняємості під впливом обставин виключення та свого шокового психічного стану ввиду деяких додаткових обставин перегризти собі зап’ясток лівої руки і добратися до жили.Це зафіксовано у 3-у відділенні ЛОДКПЛ.Прошу запросити ці матеріали.Порушено ст.120 ККУ.

Викладачі примусили мене перездавати три дисципліни 9 разів,і до того ж я мав здавати перевідні і звичайні заліки,щоб вчитися на кафедрі зоології.Але мені цього не дали зробити,наніц вимордувавши мене,і зробивши це також на здачах мікробіології,зооіндикації та фізіології тварин,затягнувши хід здачі на годину довше,ніж передбачено,хоч я відповів на усі основні запитання і деякі з додаткових.Ці їхні дії передбачені ст.126 ККУ.

Заявляю,що ще при вступі у ЛНУ Гнатуш С.О. була моїм репетитором і я платив за її “послуги” у валюті. Також я встановлював комп’ютерну мережу на біологічному факультеті і робив це абсолютно безкорисно,про що потім цікаво висловилися співробітники ЛНУ у пояснювальних заявах ректору Вакарчуку І.О.,що я їм надавав,цитую:“спонсорську допомогу за розуміння”.Це ж вони заявили на суді і це є зафіксовано стенограмою. Прошу запросити ці матеріали.
Цим Гнатуш С.О. порушила мою ділову репутацію.Але головне не це.Виходить,що вона дійсно одержала від мене хабар для власного збагачення і “блага” кафедри мікробіології,яка вся знала про її “комерцію”.
В мене вимагався хабар,інакше,Гнатуш С.О. заявила,що мені не дадуть вступити у ЛНУ.
Я добровільно заявляю про факт дачі мною хабара Гнатуш С.О. і тому прошу згідно
ст.368,370,189 ККУ-одержання хабара,провокація хабара та вимагання, оскільки даний мною хабар цим особам є своєрідним майновим привласненням,оперативно реагувати.

Прошу перевірити можливість корупційного хабарництва у ЛНУ,оскільки при навчанні з мене часто вимагали гроші.
Ще ж треба перевірити,чи викладачі організовували собі дохід з так званої Малої Академії Наук,призерами
якої ставали чомусь не всі,а ті,хто взагалі туди не ходив на заняття.А комісія на чолі з Ґудзем С.П. чомусь
організовувала їх поступлення у ЛНУ.А ще поруч із цим проходили призери олімпіад та інші.Це дуже підозріло.
Також не тільки могла порушуватися співробітниками Львівського Національного Університету
ст.175 ККУпро невиплату стипендій та нецільового використання коштів на неї,оскільки була спеціальна політика викладачів ставити низькі оцінки з метою позбавити можливості студентів отримувати ці кошти,але й є підозра порушенні законодавства про бюджетну систему України по ст.198,209,209-1,210,212 ККУ,в тому числі і за кордон,одержання хабарів по ст.368,370 ККУ та в тому числі з утримування Малої академії наук та призерів олімпiад.Є серйозна підозра в порушенні ст.222 ККУ.Мені незаконно виплачено оплату за проходження практики в Карпатах та Шацьку(командировочні) в зменшеному об’ємі.Це махінації з грішми.

Є підозра в заборонених видах господарської діяльності по ст.191,202,203,206 ККУ.

Тому виникає логічне питання-а чи не злочинну організацію по ст.255,256 ККУ створено у ЛНУ?

І,стовідсотково порушена ст.211 ККУ про видання неконституційної постанови про стипендіальне забезпечення студентів нижче мінімального прожиткового мінімуму на рівні 25-50%-яку не скасували ні поданням до Конституційного суду через Верховний суд,ані иншими методами.За це має відповідати Кабінет міністрів України.

Також своє “справжнє обличчя” показали студенти та викладачі біологічного факультету ЛНУ.Вони під присягою свідка здійснили завідомо неправдиве повідомлення про вчинення тяжкого злочину та погрози вбивства-цитую судовий протокол у судді Серьодкіної І.М. Галицького районного суду м.Львова:“Він постійно думав за смерть,бігав з сокирою за викладачами…”,”вдарив мені кулаком у обличчя,за тероризував усіх…”тощо.Порушена ст.383 ККУ.

Гнатуш С.О. керувала цими “свідченнями” службово залежних від неї осіб.Прошу притягнути її за це до відповідальності.

Грубо порушено Закон України про інформацію.

Мене,одже,виключено з особистих мотивiв помсти.

Такі ж “свідчення” дав співробітник кафедри зоології біологічного факультету,співробітник кафедри ботаніки Калинович Н. та студенти Стадник В.,Маковецька В.,Фафула Р. тощо.Ними також вчинене завідомо неправдиве показання.Порушена ст.383,.384 ККУ.

Тобто відбулося приховування злочинів викладачів та студентів неправдивими свідченнями-ст.396 ККУ,хоча це є,скорше за все,заздалегідь обіцяне приховування-співучасть у злочинах;

порушення рівноправності мене з іншими громадянами таким “особливим” відношенням,ст.161 ККУ;

порушення недоторканості мого приватного життя-ст.182 ККУ ;

порушення лікарської таємниці-викладачі та студенти заявили,що зі мною щось не в порядку,цитую
Гудзя С.П.-“він .сихічно .вора людина”.Хоча вони не мають жодного права повідомляти таке про мою особу.Їм стало відомо про мій психічний стан.Прошу запросити всі матеріали згідно цих “свідчень” з Галицького районного суду м.Львова.Порушено ст.6 ЗУ про психіатричну допомогу.Порушена ст.145 ККУ.

І я взагалі не розумію,чому Стадник В. саме зараз “пригадав”мені побиття ним і його “товаришем”мене
аж в 2001 році.Справа в тім,що ми зафіксували побої і можемо в разі необхідності запросити їх з органу правопорядку,хоч раніше з жалости до цього забіяки-студента відмовились від претензій.Але,я бачу,він цього
аніскілечки не заслуговує.

Ректором ЛНУ мене було залишено в небезпеці в стані хвороби та ненадання піклування як державної установи,щодо мене як особи,що страждає на психічні розлади.Це спричинило тяжке тілесне ушкодження-моєї психіки.Cкарги до ректора ЛНУ Вакарчука І.О. на дії викладачів,ігнорувались ним же.

Порушено ст.36,38,40,43 Конституції України.Поширено неправдиву інформацію та конфіденційну-про мене особисто.

Мої довідки,подані про мою хворобу та бажання вчитися на денній бюджетній екстерновій формі-ректору двічі,абсолютно не розглядалися,як і моє бажання поновитися понад державне замовлення згідно ст.5 Закону про психіатричну допомогу,рівно як скарги моїх батьків та бунти інших людей,що блокували Вакарчука І.О. в його кабінеті 1 вересня 2005 року,коли виключали студентів юридичного факультету ЛНУ.Це службова недбалість ректора,перевищення влади та зловживання службовим становищем.Це приховування злочинів викладачів ЛНУ,хоча це є,скорше за все,заздалегідь обіцяне приховування-співучасть у злочинах.Це протидія комісіям службового розслідування МОН та комісії Державної інспекції навчальних закладів,що мали виявити прояв корупції у Львівському Національному Університеті.І мені не дали запрошення разом із cтудентами юридичного факультету провести зріз знань на своєму факультеті.За мене “забули”.Тому ґрунтовно кажу-ректор ЛНУ “поставив” себе вище закону.Разом з ним перщий проректор Височанський В.С. не надав згідно закону мені пояснювальних заяв згідно мого виключення,а “забрав”їх.Порушена ст.135,136,161,364,365,367,396 ККУ.

З вини ректора ЛНУ мої подані у Приймальну комісію цього вузу заяви про апеляцію на виключення,у цей університет так i не розглянули.

Незрозуміла і ситуація з трудовим контрактом Вакарчука І.О.,що він укладав чи то з міністром освіти,чи ще з кимось.Схоже,що його дії являються самоправством… .

Я є першим,хто почав скаржитися на свавiлля у ЛНУ ще у 2004 році,потiм вже решта студентів почали вказувати на корупцію у цьому вузі.Невідомо,скільки людей вони ще занапастили.

Вакарчук І.О. не може бути ані професором,ані мати вчені звання,чи бути членом НАНУ.
Це ж саме стосується його першого проректора Височанського В.C. Вони не можуть бути педагогами принципiально.

Також звертаюсь до вас щодо порушення мого авторського права та суміжних прав на листи здачі фізіології тварин,мікробіології,зооиндикації й лист здачі співбесіди поновлення у ЛНУ,листи здачі біологічної практики як на службові твори науки,які в мене викладачі нагло забрали та використовували на судових засіданнях,що також підтверджується звукозаписом.Порушена ст.41,54 Конституції України про інтелектуальну власність
та авторське право на службові твори науки (навчальні твори).
Також порушена ст.5 Закону України про психіатричну допомогу.Одже,-по ст.176 ККУ
та ЦКУ-я прагну компенсацій.Прошу прокуратуру области їх забезпечити.

Матеріальна база підручників університету застаріла і не відповідає вимогам навчального процесу,одже
Львівський Національний Університет не відповідає освітнім вимогам по факту.

Офіційно повідомляю,що здача мною іспиту з вірусології,заліку з мікробіології,а також заліку з фізіології тварин та основ анатомії,заліку з анатомії людини та екзамену з анатомії людини мали означати,поряд із зменшеною кількістю годин на потоці зоологів,можливість не здавати двох екзаменів стопроцентно.
Клевець М.Ю. навіть списав мені залік з фізіології тварин на свому потоці зоологів,щоб я здав у нього екзамен,але потім його думка “різко” перемінилася.

До того ж мені цілковито незрозуміло,чому викладачі зловжили моїм обов’язком з’явитися на заняття протягом десяти днів ще в час після вступу у ЛНУ в 2001 році і я тому чогось мав виконувати для них безоплатні “громадські роботи”.

Ще заявляю,що повноваження ректора є завеликими.Мало того,що він ректор і голова приймальної комісії,так він ще й переводить,зараховує у вуз та поновлює незалежно від будь-яких обставин,навіть якщо його дії оскаржуються в суді та інших органах держвлади.Тому він фактично стає “абсолютним монархом” у царині свого вузу.Це неконституційно і незаконно.

Викладачі на цих двох екзаменах та заліку з зооіндикації провели психічне катування допитом,доскіпуючись до мене особисто і по декілька раз опитуючи мене. Я відповів на усі основні запитання і деякі з додаткових,але допит продовжувався “по новому витку”.Клевець М.Ю. заявив “що я пересказував те,що було в робочій програмі”,а Манькo В.В. твердив “що я кидав йому листком здачі в обличчя”.Це цинічна безглузда брехня.
Тому я перший раз потрапив у Львівську лікарню швидкої допомоги з вегето-судинною
дистонією,другий і третій раз у ЛОДКПЛ з хронічним нервово-психічним захворюванням
і четвертий раз після виключення,невдалого поновлення і переведення у ЛНУ-амбулаторно звернувся до психіатра ЛОДКПЛ і вона виписала мені ліки того же дня,зробивши відповідні відмітки у моїй медичній картці.Прошу запросити її копію.Порушено ст.127 ККУ.

Заявляю,що службовими особами ЛНУ грубо розірвано мій договір послуг і угоди про працю(навчання), недотримано мій контракт про надання освітніх послуг,причому шляхом зловживання довірою,бо мою сім’ю запевняли,що мене не виключать.Мені не виплачено обов’язкове державне соціальне страхування в зв’язку з безробіттям,втратою працездатності,нещасним випадком тощо.Порушено ст.173 ККУ.

Вони грубо порушили трудове законодавство,виключивши мене без письмового узгодження з профспілкою,як того вимагає Закон України “Про професійні спілки..”по аналогії права ,не дотримались системи вищої освіти України,Законів України про загальнодержавну підтримку молоді,про соціальну роботу з дітьми та молоддю,сприяння соціальному становленню молоді в Україні;Основ законодавства України про охорону здоров’я;ЗУ про загальнообов’язкове державне страхування,соціальне страхування-втрати працездатности, тимчасової непрацездатности,професійного захворювання та виплати його мені та,можливо,соцпенсії,соцстипендії,виплаті при призові у війська та комісуванні мене з армії по стану здоров’я;статуту університету,правил внутрішнього трудового розпорядку,внутрішніх положень вузу,охорони здоров’я щодо мене,не зайняли суспільно корисною працею.Порушені “умови трудового договору між працівником та роботодавцем”,в тому числі по ЦКУ,“правила поновлення,виключення і переведення студентів”,”типовий договір про навчання, перепідготовку,підвищення кваліфікації або про надання додаткових освітніх послуг навчальними закладами”,”положення про студентське самоврядування,студентської ради,конференції студентів тощо”, ”умови,правила прийому у вузи”,”пам’ятка cтуденту про проведення атестацій,заліків,іспитів студентів та семестрового контролю,стипендіальної комісії та призначення стипендій”,”положення про організацію навчального процесу у вузах”,”примірне положення про приймальну комісію вищих навчальних закладів”,”методичні рекомендації до розробки Положення про рейтингову систему оцінки успішності студентів з дисципліни”,”ЗУ про пiдтримку студентів денної форми навчання”,”положення про екстернат,денне,заочне,вечірнє,бюджетне навчання”,”положення про спiвбесіду поновлення ”,”правила вступу у вищі навчальні заклади” тощо;мені не надали як молоді першого робочого місця,броні.
Порушені правила переводу зі спеціальности на спеціальність(їх можна віднайти лише на сайтах російських університетів).
Порушене Положення про індивідуальну форму навчання у загальноосвітніх навчальних закладах,положення про дистанцiйну освіту.Порушене Положення “Про державний вищий навчальний заклад”.
Порушена Велика Хартiя Унiверситетiв.Недотримана Сорбонська система щодо академiчних досягнень студентiв.Порушена Лiсабонська конвенція.
Порушений указ президента України щодо невідкладних заходів розвитку освіти в Україні.
Положення же про комісію переведення,що мені організували викладачі,немає як класу.Це дало їм привід
проводити її як будь.
Порушена інструкція ведення залікових книжок,тобто відомости про здані мною заліки,екзамени були вписані не в той семестр,тобто не в перший с.2004 року,а в другий с.2003 року,чим навмисне переплутано кількість здаваних мною предметів і педнавантаження на мене збільшено непомірно.
Порушено закон про забезпечення молоді,отримала вищу освіту(або незакінчену) з наданням дотацій роботодавцю.Порушено типовий договір про навчання,підготовку,перепідготовку,підвищення кваліфікації або про надання додаткових освітніх послуг навчальними закладами.Порушено порядок переведення студентів,що навчаються за договором(контрактом)з компенсацією вартости навчання на бюджетну форму-ректор не зважив на 2-чі подані довідки про моє хронічне нервово-психічне захворювання.Порушено положення про організацію навчального процесу на заочній формі навчання(мені не дали поновитися на цю форму навчання,ані перевестися на платну форму).Порушені академічні правила студентів.Порушено положення про Міністерство освіти і науки України.Мені не виплатили соціальних компенсації за зіпсоване здоров’я,чим порушили ст.46 Конституції України.Порушено ст.172 ККУ.

(при бажанні ці всі нормативно-правові акти можна легко віднайти в Інтернеті по google.com,
а деякі і запросити з вузів)

Мене так і не провели апеляцію на співбесіду поновлення та переведення,коли мене у 2004 та 2006 роках відмовились приймати у ЛНУ.Недотримані правила переводу зі спеціальності на спеціальність,які у ЛНУ так і не розроблені.

Мені незаконно перестали виплачувати стипендію,починаючи з 1 півріччя 1 курсу,порушили Закон “Про оплату праці”по аналогії закону,коли її виплачували нижче прожиткового мінімуму згідно,як я вважаю, неконституційної постанови про стипендіальне забезпечення,і далі не виплачували “згідно низьких знань”,хоч інформація про освітній рівень є конфіденційною.Треба вияснити,чи цільово використовувались кошти,призначені для цих виплат,чи бралися “собі в кишеню”.Нарушена ст.175 ККУ.

Порушені вимоги законодавства про охорону праці,тобто не забезпечили охорони моєї праці по нормативно-правовим актам як студента і це призвело до тяжких наслідків,недотримано ЗУ про охорону праці по aналогії закону,обладнання біологічного факультету застаріло і небезпечне для оточуючих-порушено ст.271 ККУ,є підозра в порушенні ст.272 ККУ.

Справа в тому,що в Кримінальному кодексі заборонено проводити аналогію,але проблема є такою,що трудові права студентів хоч не регламентуються по КЗпПУ,але їх грубі порушення,на які я вказую, мали би логічно провести аналогію між порушеннями трудових прав,що би же без жодної аналогії кримінального права,що заборонено, перетікало б iз аналогії в цивільному праві-вже в порушення ККУ,що дозволено.

На екзаменах при моїй конфліктній ситуації з ЛНУ згідно правил так і не були присутні член профспілки,декан,тобто вона же і “завалювала мене”,тощо.А бувший голова профкому ЛНУ Гордій С.К. пресонально мучив мене на екзамені.Годі й говорити.

Моїй матері та також і представнику,згідно ЗУ про вищу освіту як непосторонній особі на екзамені так і не дали мене морально підтримати.

Гнатуш С.О. примушувала мене як декан до невиконання цивільно правових зобов’язань-
не писати заяву переведення на обрану кафедру зоології та не писати заяву про надання мені
академвідпустки для відстрочки від військ МО вже пiсля виключення з ЛНУ.,з погрозами,що мені буде непереливки.І в зв’язку цим я втратив здоров’я і був комісований до 2009 року від проходження строкової військової служби.Порушена ст.355 ККУ.

Державною посадовою особою,деканом Гнатуш С.О. здійснені махінації з навчальними планами для того,щоб я здавав більше,ніж треба,для переводу на обрану спеціальність ще до виключення 1 березня 2004 року,тобто академрізниця була виведена невірно від 18.5.03 до 22.12.03.-службове недбальство.Ще декан Гнатуш С.О. перевищила свої владні повноваження –вона приймала забагато рішень стосовно мого переведення на обрану спеціальність та проведення згідно цього засідань,зборів,що підривало моє здоров’я.
Нею здійснене зловживання владою-вона на чолі з іншими викладачами спотворила хід екзаменів та заліку,комісії поновлення та переведення,де мені не дано відстрочки по стану здоров’я,що призвело до моєї втрати здоров’я,3 рази госпіталізовано, та неправомірно виключено.Гнатуш С.О. “щеголяла” по факультеті з моїми талонами “2”та “К” по здачі,cимволізуючи своє “необмежене правління” на факультеті.
Нею здійснене службове підроблення,тобто навмисно не вписано даних про екзамен з мікробіології та фізіології тварин у довідку про академрізницю,і “згідно такої синхронізації”мене з іншими студентами я мав би півроку простоювати і не навчатись,а “чекати своєї черги” для здавання цих двох екзаменів.Та вже при переведенні мене у ЛНУ 13.2.2006 не внесено дані про перезарахування предмету біофізика та шкільний курс викладання біології,які я здав у іншому вузі.
Порушено ст.358,364,365,366,367 Кримінального Кодексу України.

Порушене моє право на отримання освіти-мене виключили з ЛНУ,неправомірно не прийняли туди при поновленні і переведенні і незаконно вимагали при цьому оплати у мене як особи,що страждає на психічні розлади поза тим,що двічі подані ректору ЛНУ відповідні довідки,на які він не звернув жодної уваги.
В тому числі мені поновитися другий раз не дав відповідальний секретар Приймальної комісії ЛНУ
Ненчук Т.М.,що “схитрив” на рахунок строків подачі документів і заплутав мене так,що і не прийняв в мене заяву на поновлення разом із документами.Порушена ст.183 ККУ.

Зараз же инший відповідальний секретар приймальної комісії не може виконати своїх обов’язкiв щодо мого елементарного поновлення.Це неприродньо.

З розчаруванням повідомляю вас,що викладачами Львівського Національного Університету
ЗНОВУ порушене моє право на освіту.Це вони вчинили повторно вже в котрий раз-на засіданні з приводу Апеляційної комісії поновлення та переведення.
І знову вони користуються своєю безнаказаністю.
В мене є незрозуміння,чому “відповідно до 2-х чинних нормативних актів,а не до одного”-“Примірного положення про приймальну комісію” не вирішене спірне питання,як вказано у тому же порядку денному 26.4.2006.Вони ж мали це рішити!Замість цього вони “нагородили”,що створена якась співбесідна комісія поновлення давним-давно і що не має жодного відношення до поновлення мене понад державне замовлення як особу,що страждає на психiчнi розлади.А за апеляцію на співбесідну комісію переведення не згадано зовсім-бо про це немає жодної інформації у чинних нормативно-правових актах.Одже це дало змогу викладачам маніпулювати словами і фактами для своїх цілей.
Відповідальний секретар Приймальної комісії ЛНУ мав це знати.Але йому було все-одно.

З другого боку,в Дрогобицькому державному університеті мені без питань дозволили вчитися на бюджетній формі як особі,що страждає на психічні розлади.З другого боку,мені не надали можливості пройти курс навчання екстерном з ненормальною затримкою рішення.Але згідно положення про екстернат,ЗУ про психіатричну допомогу,Основ законодавства про охорону здоров’я-я мав вчитися понад державне замовлення з можливістю екстернату,звичайно,без ніяких вступних випробувань.Тому нарушаються мої права.

Прошу проінформувати їх про це.Прошу забезпечити мені законний екстернат.

Порушене моє невід’ємне право на освіту,гарантоване ст.53 Конституції України.

Також свідомо заявляю,що ”мешканці” біологічного факультету ЛНУ досі ведуть себе підозріло і агресивно. Є серйозна підозра у порушенні ст.142,181,332(та КпАП), 297, 298, 299, 302, 307,використання перкурсорів,314, 315, 317, 234,257,361втручання в діяльність операційних систем,несанкціоноване зняття інформації з каналів зв’язку-по ККУ ,бандитизм тощо,щодо проведення там “розкопок” та посягання на життя людей пiд приводом релiгiйних віровчень,і зв’язок з кримінальними злочинними релігійними організаціями США і СБУ.
А поки органи правопорядку зволікали,”били байдики”,і основательно не перевіряли біологічний факультет по чердаках і підвалах,всі сліди злочину вже могли замести,хоча це під великим питанням.

Неодноразово на цей факультет дзвонили про закладення бомби,а одного разу,з анонімних джерел,дехто повідомив з ЛНУ іноземну спецслужбу про ще якусь гидоту і це викликало скандал,що доводить настроєння проти них маси людей.

На бiологiчний факультет приїзджали різні погані суб’єкти і охмуряли там народ-ст.181 КпАП ворожіння в громадських місцях.

Перед ЛНУ одного разу пробували спалити себе і,чесно кажучи,це все наводить на певні думки…

Порушено Конвенцію проти катувань,Загальну декларацію ООН з прав людини,Конституцію України.
Гнатуш С.О. мене ідеологічно утискала,”дорікаючи”,що забагато говорю за політику,і тому є підозра,що вона мене за це і рекомендувала виключити-за прихильність до сил нинішнього президента України- з політичних та особистих мотивів.Порушено ст.15,19,21,22,23,24,45,60,68 Конституції України.

І,взагалі,політичні партії відмовились допомагати мені у правових питаннях згідно Гнатуш С.О.,
трохи не пославши мене….чим порушено Закон про об’єднання громадян та Закон про політичні партії.
До речі,це сталося в Львівському обласному відділі Партії Наша Україна.
А адреси центрального осередку Партії Регіонів я так і не знайшов.Одже,про дбання за людей цими партіями річ взагалі не йде.

Неодноразово послані заяви,скарги,зауваження та пропозиції щодо конституційного подання згідно проблем з ЛНУ-у:

1 Перш за все,у Міністерство освіти та науки -корумповане
2 Державна інспекція державних закладів-також
3 Університети України та ближнього зарубіжжя-деякі прореагували,ознайомившись і переславши це моє звернення у МОН.Результат зрозумілий.
4 Газети України,телеканали,політичні партії-Комуністична,ОПОРА-ПОРА,БЮТ,Конгрес українських націоналістів, та инші засоби масової информації,що вже дало ефект.
5 Міністерство внутрішніх справ,міське управління внутрішніх справ м.Львова,районне,обласне,Пустомитівське районе тощо згідно ЗУ про боротьбу з корупцією та ЗУ про міліцію
6 Прокуратура України,міська прокуратура м.Львова,районна,обласна,Пустомитівська района тощо згідно ЗУ про прокуратуру-“ловлять гав”,як і міліція
7 Адміністрація президента України,його обласне відділення згідно ст.106 п.31КУ та cт.17 ЦКУ
8 Місцева Старосільська сілька рада,Пустомитівська районна рада,адміністрація,Львівська міська рада,Львівська обласна державна адміністрація,рада за депутатським запросом,але вони всі були бездіяльні.
Ці органи зганьбили положення про місцеве самоврядування та всі закони,що регламентують їх дiяльнiсть.
9 Міністерство охорони здоров’я,його Львівський обласний відділ з метою інспекції охорони здоров’я у ЛНУ-,бездіяльне,але вже примушене щось робити
10 Міністерство юстиції України,його Львівська обласна філія згідно ЗУ про адвокатуру тощо-нічого не хочуть робити,лише переслали мої оскарження законодавства прокуратурі за ознакою злочину
11Служба безпеки України,його Львівське обласне та Пустомитівське районне відділення.Їм щось “не
видно” ознак корупції у діяннях адміністрації ЛНУ.
12 Міністерство оборони України та деякі його структурні правоохоронні підрозділи,суд-мусять перевірити деякі факти…
13 Вповноважений Верховної Ради України,що так і не владнала моїх питань.
?
Дивує,що за чієюсь вказівкою мої скарги у різні установи були виголошені на Вченій раді ЛНУ,опубліковані і діло дійшло до Міністра освіти,якому “круто” відписались величезна кількість співробітників ЛНУ.
?
14 Кабінет Міністрів України-ст.116 п.2,10 КУ-цілковитo бездіяльний,пересилає мої скарги куди попало…
А коли я написав у Мінекономіки на хабарництво у ЛНУ,одразу “дали газу”.
15 Верховна рада України,в т.ч і аппарат-cт.85 п.33 КУ,що переслав мої скарги “куда небудь”- через апеляційний суд Львівської области до Галицького расуда м.Львова,з вказівкою суду вирішувати мою позовну справу швидше,що вiн i “зробив”
16 Вищий господарський суд України,апеляційна та 1-а його інстанція згідно деяких статей ККУ.
17 Мiнiстерство працi та соціальної політики та його відділи по охороні праці та інспекції праці,що
неправомірно вказали мені на непроведення аналогії до відносин студентів і ВНЗ до відносин працівника і роботодавця,і подання до Конституційного суду через Верховний суд,Верховну Раду України з-за такого порушення прав людини-ніхто не провів
18 Верховний суд України,Вищий кримінальний суд України,Апеляційний суд України,Касаційний суд України в складі Верховного суда,Апеляційний суд Львівської области згідно ЗУ про судоустрій ,де зараз на 2006 рік і перебуває справа мого позову.
19 Міністерство праці та соціального захисту,Львівський обласний відділ праці та соціального захисту-не захищають.
20 Міністерство сім’ї,молоді та спорту,Львівський обласний відділ якого виявився активнішим за нього,хоч якось реагуючи на мої скарги
21 Національні правозахисні організації
22 Вища атестаційна комісія України,голова ВАК тощо
23 Конституційний суд України-не виконує своїх природніх функцій гаранта конституції
24 Національна академія Наук України

А також я відправив скарги у фінансові установи,проспілкові об’єднання,конфедерацію профспілок, комітети,инші міністерства та відомства-Міністерство агропромислової політики,ГУ сільського господарства та продовольства,Управління природніх ресурсів та регулювання земельних відносин,Міністерство охорони навколишнього природнього середовища,Міністерство транспорту, Міністерство промислової політики,Міністерство палива та енергетики,Міністерство культури,Міністерство надзвичайних ситуацій,Міністерство закордонних справ,Міністерство оборони, Міністерство зв’язку, Держкомстат, Антимонопольний комітет,Державна комісія цінних паперів та фондового ринку,Комітет з питань котролю за цінами,цінової політики,Комітет з питань регуляторної політики та підприємництва,Держкомітет телебачення та радіомовлення тощо,оскільки “компетентна” Міносвіти була ц і л к о м б е з д і я л ь н а.

Як не дивно,це дало ефект і чомусь раптом Департамент вищої освіти МОН провів “ретельну перевірку
моєї справи”,”хоч і не виявив в ній порушень викладачами ЛНУ нормативно-правових актів”.Тобто згідно
такого “перевіряння” ситуація з цим департаментом к о н ч е зрозуміла.

Одже,я використав усі методи Національного захисту,поки окрім Верховного суду України,Міністерства внутрішніх справ,Генпрокуратури,а також своїх власних методiв роботи.

Заявляю,що за ст.7 Закону України про звернення громадян чітко заборонено надсилати це звернення на розгляд особам,чиї дії оскаржуються,тим більше,оскільки діло не йде тільки за порушення права на отримання освіти;ні в якому разі не можна надсилати скаргу ректору Вакарчуку І.О.,тим більше що його “знайомство” з міністром освіти Ніколаєнком С.М. та зв’язки з Начальником Львівського обласного відділу освіти при ЛОДА, Директором департаменту вищої освіти Болюбашем Я.Я. оскаржуються у Генпрокуратуру згідно Закону України “Про боротьбу з корупцією” через СБУ і МВС.
Ці посадові особи Міносвіти здійснили службову недбалість і залишення мене в небезпеці,
зловживання службовим становищем,перевищення влади,передбачених ст.135,136,364,365,367 ККУ.

Те ж саме до цього зробив Кремiнь В.Г.Я давав скарги йому на факс.І в нього не хватило розуму вирішити персонально мою проблему-ст.135,136,364,365,367 ККУ.

За це вони і за решту мають відповісти згідно закону по повній програмі.

Порушений Болонський процес щодо встановлення рівня якости освіти,порушена Хартія Європейських Університетів.Порушена Європейська соціальна хартія.Порушені Закон про освіту,вищу освіту.
Порушена Національна доктрина розвитку освіти.

Порушено план Європейської інтеграції освіти України.

А ЛНУ дійсно варто позбавити ліцензії.Вчитися у такому “гнилому” місці я більше не хочу.

Бо коли більше 20-и осіб на чолі з Гнатуш С.О. та Вакарчуком І.О. пишуть відписку кругової поруки міністру освіти навесні 2005 року,суду,прокуратурі,органам правопорядку,уповноваженому Верховної ради з прав людини,державній інспекції вищих навчальних закладів,иншим установам,начальнику Львівського обласного відділу освіти при ЛОДА та директору департаменту вищої освіти МОН, президенту України типу “вельмишановний”,“з глибокою повагою”,що має вигляд звичайнісінької кляузи і має на меті позбавити мене можливості поскаржитися взагалі,то у мене немає слів. Одже,міністерство освіти виявилися цілковито недієздатним виконувати Указ президента України про функції Міносвіти.Порушений Закон про звернення громадян,об’єднання громадян.Грубо порушена Конституція України. Порушений Закон про державну службу. Порушений Закон України про боротьбу з корупцією.

Тому виникає логічне питання-а чи не злочинну організацію по ст.255 ККУ створено у ЛНУ?

Так як згідно ст.5 ЗУ про Службу безпеки України є захист конституційного ладу та инших типів його забезпечення,не обумовленими цим ЗУ,а також економічнoго,наукового потенціалу держави,її законних прав та інтересів й її окремих громадян від посягань з боку окремих організацій,груп та осіб,то прошу негайно ДІЯТИ.

Одже,це є державна зрада,передбачена ст.111 ККУ.

Одже прошу забезпечити активність слідчих груп сбу у м.Львові.

Бо там щось не так…

Гнатуш С.О. являється організатором,співвиконавцем,підбурювачем усіх вищенаведених злочинів і є винною у вчиненні закінчених злочинів прямим умислом.За співучастю з нею винні і инші вже наведені особи,що були її пособниками.Ці злочини вчинені групою осіб за сукупністю злочинів і повторно.
Обставинами,що обтяжують їхнє покарання,є вчинення злочинів повторно,групою осіб за попередньою змовою, на грунті розбрату,з тяжкими наслідками для мене,вчинення злочину щодо мене як особи,що перебувала в безпорадному стані душевної хвороби,та як особи,що перебувала в службовій залежності від винних.

В цьому вузi морально гвалтують людей і убивають в них бажання вчитися.

Я заявляю-порушено ст.199,ст.200,ст.201,ст.269,ст,270;ст.273,ст.275,ст.276,ст.277 п.1,3,4,5; ст.278,ст.280,ст.281,ст.282,ст.283,ст.286,ст.288,ст.289,ст.297,ст.299,ст.300,ст.301,ст.302,ст.303, ст.304,ст.306,ст.309,ст.312,ст.314,ст.315,ст.1163,ст.1164,ст.1165,ст.1166,ст.1167,ст.1168,ст.1172,ст.1173,ст.1174,
ст.1175,ст.1177,ст.1190,ст.1195,ст.1196,ст.1197,ст.1202,ст.1203,ст.1206,ст.1207,ст.1208;cт.418,cт.420,ст.423,
ст.424,ст.431,ст..432,ст.433 п.4,cт.441,ст.443,ст.452 Цивільного кодексу України та ЗУ про авторське право,а також договір послуг за ст.626, ст.627, ст.628, ст.629, ст.630, ст.631, ст.632, ст.638, ст.639, ст.640, ст.641, ст.642, ст.651,ст.901,ст.902,ст.903,ст.906 ЦКУ.Це надзвичайна кількість правопорушень.

Тобто договір послуг на навчання зі мною ніхто не розривав і вже укладено його зі мною було при умові
ліквідації мною академзаборгованости по двох екзаменах,що гарантували би поновлення чи переведення у ЛНУ.При цьому цей договір було укладено зі мною ще при вступі у ЛНУ на денну бюджетну форму навчання- і його так і письмово не розірвали поряд з письмовим наказом про відрахування.

Порушено такі мої невід’ємні права,як право на індивідуальність,безпеку,свободу думки,слова,совісті,право на вибір роду діяльності,право на охорону здоров’я,право на таємницю про стан здоров’я, право на життя,право на свободу,право на особисту недоторканність,право на свободу моєї літературної творчости,право на свободу об’єднання,право на мирні зібрання,право на повагу до гідності, честі,ділової репутації,право на спростування неправдивої інформації,право на особисте життя та його таємницю,право на інформацію, заборону поширення інформації,що порушує особисті немайнові права,право на особисті папери та розпорядження ними,право на таємницю кореспонденції,право на усунення небезпеки,що загрожує життю та здоров’ю, (чому цих всіх порушників закону не звільнено?)
Тобто порушено більшість моїх цивільно-правових та конституційних прав.

І,так як мої права згідно Конституції України не є вичерпні,то їх порушено значно більше.

Тому я згідно ст.1,6,7,8,55,56 Конституції України звернувся до суду та багатьох инших органів державної влади та инших впливових осіб.

Я запропонував ректору та решті-звільнитися за власним бажанням,у письмовій формі,на засіданнях Вченої Ради ЛНУ,вiд чого тi чомусь посiрiли вiд злости.

Порушені мої трудові права як студента по КЗпПУ,хоч вони і неврегульовані законом і неконституційно знівельовані-студенти насильно позбавлені права бути суб’єктами трудових відносин і зроблені безправними рабами. Але я в цьому не винен.
Міністерство праці та соціальної політики відмовилось нормально реагувати на мої письмові звернення,чим проявило бездіяльність.Недотримана ст.3,5-1 КЗпПУ.Недотриманий міг договір послуг на навчання, перепідготовку і перекваліфікацію,трудовий контракт.Недотримана колективна та генеральна угода між профспілкою ЛНУ і уповноваженим органом виконавчої влади.Для мене так і не організували виробничого навчання.Недотримано норм моєї праці(навчання).Невиплачено стипендію(зарплату) в повному обсязі,хоч це не суперечило би Закону про Держбюджет,не записано даних про моє навчання як робочого стажу у трудову книжку,як це роблять,до прикладу,у воєнних вузах.Не створено безпечних та нешкідливих умов
праці (навчання). Недотримано режим надання мені щорічної відпустки(канікул).Недотримано режиму норм праці(навчання)-і тому я втратив з-за цього здоров’я.Недотримано Закон про підтримку студентів денної форми навчання.Не проведено трудової суперечки мене з ЛНУ.Недотримано принцип переведення на иншу роботу(спеціальність навчання),проведення планових медоглядів,перерв для вiдпочинку i харчування, порядок застосування заохочень,оплати вимушеного прогулу при затримцi рiшення про поновлення на роботi(навчанні), відшкодування шкоди в разі ушкодження здоров’я працівників(студентів),пiдстав припинення трудового договору,правил відсторонення від роботи,вихiдну допомогу,оплати праці при виконанні робіт різної кваліфікації,обмеження відрахувань із зарплати(стипендії),в тому числі і на профком ЛНУ,що не захистив мої права;бригадну відповідальність трудового колективу(трудової бригади чи колективу студентів),заборони введення в експлуатацію вузу,де не дотримуються охорони праці,контролю над цим,праці молоді як студентів,створення необхiдних умов для поєднання роботи із навчанням(роботою).Порушено співробітниками ЛНУ внутрішні статути,правила трудового розпорядку, трудову дисципліну тощо,але їх за це ніхто не покарав-поки.
Порушений Закон України про зайнятість населення.
Я маю,по суті, користуватись аналогiєю права,бо законами не врегульовано зв’язку між ЗУ про вищу освіту та КЗпПУ.Аналогії закону тут ніхто не вжив.

Всі листи,постанови,розпорядження,iнструкції на цей рахунок… є незаконними.

Навчання було незаконно неприрівняне до роботи.Посада “студент”,по суті,є вигаданою.
В результаті нарушати стало “можна” все,що завгодно.

Порушено ст.2,ст.2-1,ст.3,ст5-1, ст.10, ст.11, ст.12,ст.13, ст.21,ст.22,ст.23, ст.24,ст.26,ст.28, ст.29, ст.31, ст.32, ст.36,ст.40,ст.42 п.4,7;ст.43,cт.43-1,ст.44,ст.47,ст.48,ст.49-2,ст.49-4,cт.66,cт.85,ст.87, ст.94,ст.95,ст.96, ст.97, ст.98, ст.104, ст.110,ст.115,ст.116,ст.127,ст.128,ст.135-2,ст.139,ст.140,ст.142,ст.147,ст.147-1, ст.148, ст.149, ст.152, ст.153,ст.155,ст.157,ст.158,ст.160,ст..161,ст.169,ст.173,ст.196,ст.197, ст.200, ст.201, ст.202, ст.215, ст.219, ст.221, ст.223,ст.224,ст.225,ст.226,ст.227,ст.228,ст.229,ст.230,ст.231,ст.232,ст.233,ст.234,ст.235,ст.236,ст.237,
ст.237-1,ст.238,ст.243,ст.245, ст.246,ст.247,ст.248,ст.249,ст.251,ст.252,ст.252-1,ст.252-6, ст.253, ст.254, ст.259, ст.263, ст.265 КЗпПУ тощо.Це жах.

І,стовідсотково порушена ст.211 ККУ про видання неконституційної постанови про стипендіальне забезпечення студентів нижче мінімального прожиткового мінімуму на рівні 25-50%-яку не скасували ні поданням до Конституційного суду через Верховний суд,ані иншими методами.За це має відповідати Кабінет міністрів України.

Ніякої інспекції праці,охорони праці та охорони здоров’я відповідними уповноваженими органами МОЗ,Іспекції праці,Сім’ямолодьспорту та Держнаглядохоронипраці на предмет їх порушення щодо співробітників та студентів ЛНУ ніхто не провів.
Всеукраїнське об’єднання,конфедерація профспілок на мої скарги так і не відповіли.

Височанський В.С. та Вакарчук І.О. далі продовжують незаконно присвоювати собі звання та ордена в порушення ст.186-1КпАП.

Тому я буду здiйснювати своє право на страйк,гарантоване ст.38,39,44 Конституції України та инші методи.

Викладачі та инші службові особи з біологічного факультету ЛНУ навмисне намалювали та створили про мене якісь х в о р і історії,написані нібито мною,і хочуть позбавити мене цивільної дієздатности,щоб я бiльше не позивався до них.Шокує те,що хоч жодних доказів,що це зробив нібито я,немає.У цих хворих “документах” присутні нецензурні порнографічні малюнки,вислови типу “х.й,п..да,вис.али,б.ять,п..арасік,.бав….”, що викладачi поруч із своїм телефоном, якимись збоченими дописками,що містять культ насилля, каракулями…подали в суд.Вони всім в університеті розказують про “мою” творчiсть.

Некомпетентна суддя Галицького місцевого суду м.Львова,не зваживши,що всі бридні,надруковані,скорш за все,студентами по вказівці декана факультету,мали б бути залишені у справі позову,навмисне були видалені
і це є порушенням процесуальних норм.На цьому же грунтувалося завідомо неправосудне рiшення.
Ніхто цих доказів кримінального порушення по порушенню приватного життя,таємниці листування та кореспонденції й рівноправности громадян в окремий конверт не опечатав і в прокуратуру не переслав.Це є злочин.
А зараз же знову викладачі,користуючись своєю безнаказанністю,пхають звіти за біологічну практику,иншу
гидоту прямо у справу позову,чим захламляють її і порушують cт.163,300,301 ККУ.

Вперше в Україні на абсолютно законних підставах ПРОЦИТУЮ уривки з цих “документів”:
Привіт,підарасік,я хочу подупчити твій анус.Твоя ніжна соковита попка збуджує все моє єство.
З повагою,міністр освіти Ніколаєнко”.
“Ти сука будеш сосати,лэзбіянокончений лантух з гівном.Тебе будуть в підворітнях пиздити.
Якщо не вiдповiси на цей лист, то будеш сцикло йобане по жизні”.

Суд не виніс окремої ухвали щодо вказівки органам правопорядку порушити кримінальну справу згідно поданих доказів та доводів.Не було залучено експерта з комп’ютерних технологій для встановлення ip-адресу
посилання цих наклепів.

Мене не було поновлено на роботi(навчанні),”бо це не компетенція суду,а ректора(!?)”

Суд так і не виніс ухвали про наказне провадження стягнення стипендії та окреме провадження про надання мені соцпенсії,не наклав арешту на зарплату відповідачів з метою стягнення стипендії до мене.Позов не було забезпечено.

А на суддю Галицького місцевого суду м.Львова ще колись раніше було вчинено замах,і це могло вплинути на її здатність приймати осмислені рішення.

-Тому прошу негайно вiдкривати проти них кримiнальну справу.-

Прошу суд згідно клопотання прокуратури передати справу мого позову вже як цивільний позов у кримінальній справі в суд I-ї інстанції чи перенести туди всі ксерокопії матеріалів справи.
Прошу міністерство внутрішніх справ (через) прокуратуру бути готовою в разі потреби подавати апеляційне,касаційне прокурорське оскарження та в міжнародні кримінальні суди.

Згідно ст.5 Закону України про психіатричну допомогу та Основ Законодавства про охорону здоров’я мені
Львівський обласний відділ МОЗ та Львівська обласна психіатрична лікарня принципіально не надали письмових рекомендацій навчатися у вузах як неповносправного,”зіславшись” на те,що це не їхня компетенція.

Міністерство охорони здоров’я взагалі “оригінально”повелося,не реагуючи на мої листи.Тільки тепер спохватились…

Одже,згідно порядку присвоєння вчених звань треба зобов’язати Вищу атестаційну комісію позбавити їх- співробітників ЛНУ,ЩО ПОРУШИЛИ МОЇ ПРАВА.

Так як Гнатуш С.О. вже погрожувала мені,прошу перевірити,чи вона не донесла в ректорат Дрогобицького державного педагогічного університету,де я зараз вчуся,прохання рекомендувати виключити мене “за невiдповiдність педагогічній діяльности”,бо вона згiдно поданої мною її можливої і оскаржуваної в прокурорському порядку характеристики як педагога-могла запросто це зробити.

Також звертаюсь до вас щодо порушення мого авторського права та суміжних прав на мою інтелектуальну власність-листи здачі фізіології тварин,мікробіології,зооиндикації й лист здачі співбесіди поновлення у ЛНУ,листи здачі біологічної практики як на службові твори науки,тощо які в мене викладачі нагло забрали та використовували на судових засіданнях,що також підтверджується звукозаписом.Порушено ст.41,54 Конституції України.
Також порушена ст.5 Закону України про психіатричну допомогу.Одже,-по ст.176 ККУ
та ЦКУ-я прагну компенсацій.Прошу прокуратуру области чи вас їх конкрєтно забезпечити.

За ст.356,353 ККУ,ст.186 КпАП маса некомпетентних непосадових осіб з числа додаткових співробітників ЛНУ, наприклад,таких як співробітник гербарію чи завідувач музею,здійснили разом з більше як 20-а особами на чолі з Вакарчуком І.О.,Гнатуш С.О.,Височанським В.С.,Мамчур З.І. тощо неправомірну відписку кругової поруки в усі установи,в тому числі і міністру освіти-одже таке самоправство має бути наказане.

Я хочу заявити,що голова юридичного відділу Львівського Національного Університету Хомюк І.Ю. не тільки погрожував моєму представнику та матері Шерстобітовій Л.С. в Галицькому місцевому суді м.Львова під час провадження у справі мене до Гнатуш С.О. та инших,по ст.398 ККУ,а й перешкоджав її діяльності згідно ст.397 ККУ-поводячи себе надто некультурно.Він її затикав і порушив професійну та лікарську таємницю,за що має відповідати.
Хомюк І.Ю. також вчасно не додав доручення вести справи від імені Львівського Національного Університету,і
не мав жодного адвокатського ордера.Він заявив,що я “був хворий з дитинства”.Одже,такі дії є самоправством.
Порушено ст.145,353,356 ККУ

Всеукраїнська колегія адвокатів та Львівська обласна колегія відмовились допомогти законно покарати його.
Це самодурство.

Викладачі ЛНУ почали дуже живо реагувати на публікацію про них статті у газеті “За вільну Україну” за 6-12 квітня 2006 року і прибіжали в редакцію газети,викрикуючи та вимахуючи чим попало.Цим самим вони порушують ст.171 ККУ-перешкоджуючи законній діяльности журналістів.Прошу їх за це притягувати до відповідальности.

Ось інтернет-адреса публікацій:

www.zwu.lviv.ua/index.php?option=content& task=viev&id=3202 <emid=0 -22k -

http://forum.zakon.org.ua/read.php?8,452

http://www.lawschool.lviv.ua/?w=r&i=&d=140

Порушено ст.1,2,3,4,5,6,7,8,12,16 п.3 ,18,19,20,21 п.1,22,23,24,25,26,27,28,29 п. 2 Загальної декларації прав людини.

Подано скарги в усі установи,в тому числі і невластиві,оскільки Міністерство освіти та инші державні органи згідно поданих спецвідписок ЛНУ показали свою повну корумпованість. Подаються скарги в міжнародні правозахисні організації,є ознаки порушення ст.2,3,4,5,6,8,9,10,11,13,14 європейської конвенції з прав людини,протоколу N:1 ст.2 конвенції.Тому Європейський є оповіщений.

Жоден орган ЛНУ,УСС,Студентське братство,Всеукраїнська рада студентів,Асоціація правозахисних асоціацій студентів,Всеукраїська студентська рада МОН(забезпечення освіти,праці),Українська студентська спілка(при президенті,кабміні,верховній раді,трудовий колектив університету,факультетів,наглядова рада, не допоміг мені,а навпаки,порушував мої права-профспілка студентів,викладачів,органи студентського самоврядування та саме самоврядування,Вчена рада, колегіальні, робочі, дорадчі,факультетські органи самоврядування, студентська рада, кафедри,старости,куратори груп,де я вчився тощо. Вони були абсолютно бездіяльні.

Мене чомусь не було зареєстровано згідно положення про проведення реєстрації студентів,що є порушенням навчального процесу зі сторони адміністрації ЛНУ.

Я тричі особисто з’являвся до Директора департаменту вищої освіти в МОН і зробив би це вчетверте,якби мене звідти практично б не вигнали.Про це свідчить ксерокопія перепустки в моїй судовій справі.

Прошу прокуратуру запросити мою справу з МОН на рахунок виключення для найдетальнішої перевірки.

Так як мало місце вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального вчинку, несумісного з продовженням даної роботи,то за цією підставою можуть бути звільнені лише ті працівники, які займаються виховною діяльністю (вчителі, викладачі).Відмінною рисою контрактної форми трудового договору є те, що роботодавцю за угодою з найманим працівником вперше дозволено встановлювати підстави для припинення трудових відносин з працівником, які не передбачені законодавством про працю(!)

Одже,треба по-любому iнiцiювати звiльнення спiвробітників ЛНУ,що так блюзнірськи аморально до мене поставились.

Галицьким місцевим судом м.Львова прийнято завiдомо неправосудне рішення по моїй справі позову двічі,в тому числі неоскаржувану ухвалу про закриття справи “в зв’язку з необгрунтованiстю позовних вимог”,матеріали з якої я мав переносити в нову справу і по якій винесено це рішення.
Oдже,суд корумпований.Це cт.375 ККУ,діяння,вчинене повторно.

Те ж саме сталось у Апеляційному суді Львівської области.Троє суддів на чолі з Гриновцем Б.М. “повели” себе так,як ніби вже винесено “комплексне рішення” і взагалі навіть не подивились у справу позову.Прийнято ухвалу про залишення в силі рішення суду першої інстанції і навіть не дали оскаржити процедурні питання.
За окрему ухвалу про притягнення до кримінальної відповідальности винних та зміну предмету позову не сказано ані слова.Тут пахне ст.376 ККУ.

Це жуть.Хоча кому до цього є діло?Прошу притягувати колегію суддів за ст.375 ККУ.

Мною в порядку ст.326 Цивільного процесуального кодексу України оскаржується ухвала Апеляційного суду Львівської области про залишення в силі рішення суду 1-ї інстанції.
Я цілком ґрунтовно стверджую,що абсолютно недотримані процесуальні норми розгляду моєї справи позову,що унеможливило будь-яке застосування норм матеріального права для прийняття правосудного рішення.
1.03.2006 року на засіданні суду при повній фіксації представник позивача відмовилась
згідно ст.31 ЦПКУ від позову і здійснила заміну предмету позову та позовних вимог.Проте
замінений позов не було винесено рішення,хоча вiн i розглядався.Тому стверджую,що було порушено моє право на зміну позову.
За ст.5 ЦПКУ суд Апеляційної інстанції не дав мені можливості висловитися про суть апеляційного оскарження.За ст.6 п.4,186 ЦПКУ ні суд 1-ї інстанції,ні Апеляційний суд не зважив на подання відповідачем Гнатуш С.О. приватної кореспонденції як доказ проти мене з нецензурними порнографічними елементами,чого я не писав.
Порушена ст.27,193 ЦПКУ-мені так суд не дав висловити міркувань з приводу апеляції на рішення суду 1-ї інстанції,тільки моєму представнику Шерстобітовій Л.С.Це дискримінація.
За ст.60 ЦПКУ п.1 сторони не надали жодних доказів та заперечень,про те,що не здiйснили правопорушення.Їх доказування грунтувалося лише на припущеннях.
За ст.61 ЦПКУ у вiдповiдачiв не було пiдстав бути звiльненими вiд доказування.
Так як мало місце приниження моєї честі,гідности та ділової репутації,сторона відповідачів мала довести те,що цього мого невід’ємного конституційного права не порушувала.
Про що було вказано моїм представником в Апеляційному суді.На це не звернули уваги.
За ст.131,132,137 ЦПКУ відповідачі за моїм клопотанням не надали всіх доказів,в тому числі і таких,що доводили образу та наклеп на мене-пояснювальні заяви ректору Вакарчуку І.О. Його першим проректором Височанським В.С. як відповідальною посадовою особою суду не було надано цих пояснень.Свідків,що я просив,не привели.Позов не було забезпечено.
По ст.31 п.2 ЦПКУ Апеляційний суд узагалі не звернув увагу на зміну позовних вимог та призначив ухвалу по залишенні в силі рішення суду 1-ї інстанції по старих вимогах.Це порушення закону.
По ст.159,179,192,212,301,304 ЦПКУ Апеляційним судом Львівської области узагалі не було досліджено доказів на судовому засіданні,характер спірних правовідносин,надано часу судових дебатів.

Тобто,порушена ст.8 ЦПКУ.Суд навіть не заглянув у матеріали нормативно-правових актів,що я подав до справи позову і згідно їх неправильности не зробив ні конституційного подання ,ані з’ясування норми права до Мін’юста.Я направив туди звернення самостійно.
Також суд не зважив і на те,що порушення закону,що стосувались мене в Україні,по
ст.9 ЦПКУ за міжнародними договорами теж мають законно пресікатись.

Письмові докази Апеляційний судом по ст.185 ЦПКУ не були детально досліджені.
За ст.211,320 ЦПКУ та КПКУ не прийнято окрему ухвалу про передачу вiдповiдним органам для вжиття заходiв щодо усунення причин та умов порушення закону-з цілком незрозумілих з юридичної точки зору причин.

За ст.213,214 ЦПКУ вважаю рішення суду 1-ї інстанції та Апеляційного суду цілком неогрунтованим.

За ст.311 п.5 ЦПКУ не прийнятi до уваги пiдстави скасування рішення суду 1-ї інстанції Апеляційним судом-незаконно.

В порушення ст.31 ЦПКУ.За ст.45,46 ЦПКУ жоден орган державної влади за моїми письмовими проханнями не погодився бути присутнім на судових засіданнях у суді 1-ї та Апеляційної інстанції по позову до Гнатуш С.О. та инших,хоч прокурор мав заслухати моє клопотання про окрему ухвалу щодо передачі вповноваженим органам до притягнення до кримінальної відповідальности відповідачів і ознайомитися із матеріалами цієї прецендентної справи.Недотримано прохання мого доповнення до клопотання апеляційної скарги та заяві щодо стягнення по ст.96,98 ЦПКУ стипендії на мою користь, оскільки вона незаконно,як я вважаю,не була мені нарахована по неконституційній,на мою думку,постанові про стипендіальне забезпечення.

За ст.145 ЦПКУ,так як у початкових позовних вимогах йшлося про відшкодування шкоди, завданої ушкодженням здоров’я,то по потребі визначення характеру і ступеню ушкодження моєго психічного здоров’я за ст.149 ЦПКУ була проведена комплексна амбулаторна психіатрична судово-медична експертиза.По її незрозумілих для мене як позивача результатах позовні вимоги мене до відповідачів були змінені на збирання та розповсюдження недостовірної інформації та дії(бездіяльності)посадових осіб в період поновлення в 2004 році та переведення в 2006 році.

Вони полистали справу “для виду”,тут же “поспiшили” в нарадчу кімнату і за три хвилини винесли ухвалу.
Попереднє судове засідання виявилося першим і останнім.

Ухвала про залишення в силі рішення суду 1-ї інстанції була прийнята на першому ж засіданні,тобто я навіть не зміг скористатися своїм законним правом на відвід суду по ст.20,23 ЦПКУ,бо була пiдозра в побічній заінтересованости суддів в виправданні Вакарчука І.О. та інших,бо відомість цих осіб всебічна.

За ст.180,181 ЦПКУ відповідачами було визвано як свідків службово залежних від них осіб-а саме,студентів та викладачів біологічного факультету Львівського Національного Університету.Суд 1-ї інстанції допустив таке грубе порушення чинного законодавства.
За ст.184 ЦПКУ не могли допитуватися сторони як такі,що знали про факти моєї
поведінки “за чутками”.

Журнал судового засідання по ст.198 ЦПКУ перестали вести поруч із звукозаписом вже
при розгляді в суді 1-ї інстанції-і так і зроблено при апеляції.

По ст.209 ЦПКУ судом першої інстанції не винесено у вийнятковому випадку навіть вступну частину рішення,а лише його скорочену версію.Суд же Апеляційної інстанції не заніс своєї ухвали до журналу судового засідання.Журнал уже не вівся-їм це “надоїло”.

За ст.234 ЦПКУ матеріалів,що явно порушували законодавство і являлися порушенням мого приватного життя та рівноправности громадян,поданих відповідачами-в окреме провадження для винесення окремої ухвали ніхто не виніс і я чомусь мусив оплачувати мито,щоб прохати потім Апеляційний суд винести окрему ухвалу,хоч за мене це бесплатно мала зробити прокуратура.Це ДИКИЙ абсурд.

Я посив суд провести комплексну амбулаторну психіатричну еспертизу відповідачам згідно поданих ними "доказів"проти мене,в т.ч.Височанському В.С. та Вакарчуку І.О.-мені незаконно суд в цьому вiдмовив.

За ст.256 ЦПКУ неправомірно не встановлено судом факт мого каліцтва,хоч психіатрична експертиза встановила,що моє здоров’я ушкоджене непоправно.

Не було за доповненням до клопотання Апеляційної скарги та моєї заяви накладено арешту на зарплату відповідачів до виплати мені компенсацій по ЦПКУ.

Суддівське самоврядування,голова суду,Державна судова адміністрація,Рада юстиції,Вища рада юстиції… чомусь відмовились звільнити суддів як некомпетентних за моїм зверненням.Це проізвол.

Я,Шерстобітов Андрій Андрійович,стверджую,що після доведення мене викладачами Львівського Національного Університету до психічної хвороби,потрапив в запаморочливому галюцинаторному стані у Львівську обласну психіатричну лікарню влітку 2005 року,коли йшов хiд судового процессу мене в якости позивача до Гнатуш С.О. та інших в суді 1-ї інстанції.
Умови там були нестерпні.Це місце і своїм концлагерним режимом,де мене практично не годували і не поїли,гнітило,і хоч я був покладений туди добровільно,мені не давали вийти погуляти і зв’язували руки,а одного дня санітар,який був приставлений охороняти мою кімнату,взяв,та і вибив мені передні зуби.Його особа,по моєму,досі потребує встановлення, бо Франківська районна прокуратура м.Львова не надіслала мені відповідь по даному питанню-прокурор порушив ККУ, і справу “зам’яли”,хоч мої батьки встигли “познайомитись” із цим садистом-санітаром,коли забирали мене із 19-го відділення ЛОДКПЛ.Санітар тоді був напідпитку. Було здійснено мордування у ЛОДКПЛ щодо мене.Порушено 121,126,161 ККУ.
До мене не приходив лікуючий лікар,і лишив мене здихати,а тільки медсестра із санітаром,і колола ліки невідомого походження,тобто мене залишили в небезпеці та небезпечному для життя стані і не надали меддопомоги.Порушено 135,136 ККУ.
Порушено мої права пацієнта та незаконно проведено досліди над людиною.Неналежне виконання своїх обов’язків співробітниками 19-го відділення ЛОДКПЛ,що є чи не найгіршим у всій лікарні,призвело до тяжких наслідків-тяжкого тілесного ушкодження,що згідно удару санітара по мені та дії в певний момент ліків призвело до непоправного знівечення обличчя та різкого загострення душевної хвороби,чим мене доведено до спроби самогубства-ст.120 ККУ.
Ці факти зафіксовані у 3-у відділенні ЛОДКПЛ.Також треба вияснити,чи така діяльність медперсоналу ЛОДКПЛ була законна,чи мали вони потрібну освіту для проведення подібних “суїцидальних експериментів”.

Треба також установити ступінь викладачів ЛНУ,що довели мене до подібного стану і в шокововій обстановці укупі з травмою обличчя,разом(тобто як ланкою у збігу обставин) з “шановним” санітаром довели до моєї спроби самогубства.

В 19-у відділе

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua