МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фаворит Кучми призначений головою Севастопольської адміністрації

06/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України своїм Указом 464/2006 від 1 червня призначив Сергія Куніцина головою Севастопольської міської державної адміністрації.
Сергій Куніцин являється депутатом Верховної Ради Криму ,очолює депутатську групу «Крим», член Народно-демократичної партії,позаштатний радник Президента України. В 1998-2001 та 2002-2005 роках займав посаду Голови Ради міністрів АРК.Під тиском помаранчевих сил в квітні минулого року подав у відставку.

Ми подаємо думку оглядача Івана Прадуна з цього приводу

Сергій Куніцин під час президентських перегонів 2004 року був одним із організаторів та ідеологів команди Кучми –Януковича.
Це з його подачі на півострові були розвішені бігборди, де Україна була поділена на дві половини.
Це його однопартійці не пустили в Красноперекопську під час Президентськи виборів колону автомобілів ,які приїхали агітувати за Ющенка.
Це він одним із перших на мітингу біло–голубих в Сімферополі оголосив про перемогу В.Януковича після другого туру Президентських виборів. Це він був фаворитом Л.Кучми.
Це він був виконавцем його волі при приватизації Кримського содового заводу та «Титану», структурами пана Р.Шетлера-Джонса,за яким кажуть стояв зять Кучми – Пінчук та славнозвісний , сьогодні, володар «РосУкроЕнерго» Фірташ.
Це за ним тянеться шлейф славнозвістних кримінальних земельних та бюджетних справ (незаконне будівництво особистих маєтів нової української та кримської буржуазії на землях кримських заповідників,в тому числі і в знаному у світі Ботанічному Саду,якого навіть німці під час окупації Криму не зачіпали; ремонт Симферопольського стадіону «Локомотив» та цирку в столиці Автономії , в ході яких мільйони державних коштів попали в кармани ділків).

Є і нові справи Куніцина .
Це його політична сила ,єдина на півострові , під час останніх парламентських виборів встала на захист Чорноморського флоту від українських посягань.
Це його люди створили блок–пости під маяками ,які привели до дипломатичного скандалу між Росією та Україною.
Це його підконтрольні ЗМІ (телекомпанія «Неаполь» та газета «Кримский обозреватель») вже сьогодні подають в інформаційних випусках та пишуть на перших сторінках газет про конфлікт з Натівським кораблем в Феодосії під заголовками «ЯНКИ, ГОУ ХОУМ!»

І в нагороду –посада Голови Севастопольської міськдержадміністрації .
Цим призначенням В.Ющенко ,фактично підірвав довіру до себе тих політичних сил на півострові ,які його підтримали в ході Помаранчевої революції.
І це говорить , про те що у Президента України немає кадрового резерву в Криму , або про те ,що Президент пішов на поступки В.Януковича ,який сьогодні має більшість( 71 депутат із 100) в Верховній Раді Криму. І Куніцин всього лиш став розмінною монетою ,щоб не створювати проблем Партії Регіонів в парламенті Криму.

Іван Прадун, для «Майдан –інформу»

Відповіді

 • 2006.06.03 | Graymur

  Re: Фаворит Кучми призначений головою Севастопольської адміністр

  Дорогие майданеры! Даже по-украински название города Севастополя пишется через "о", а не через "i". Учитесь, это никогда не поздно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.03 | Хвізик

   клас! яке визначення!

   Graymur пише:
   > Дорогие майданеры!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua