МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Державне самозбереження

06/04/2006 | hrushka
Різні статті та зауваги котрі я начитався на Майдані мене стурбували та пригнітили як також події котрі відбувались в Україні. (1) Більший відсоток населення України користувався українською мовою в 1991 ніж тепер в 2006 році. Чи може хтонебудь мені пояснити як це могло стати в розвиваючі, нові, незалежні державі?

(2) Російський уряд будував греблю в черченські затоці без порозуміння з Україною. Не дозволили добудувати греблю до Криму українські війська.

(3) Пан Путін приїздив в Україну, щоби запевнити вибір пана Януковича презедентом України. Чи це не втручення у внутрішні справи України?

(4) Хто мав найбільше зацікавлення позбутись пана Ющенка й допуститись до того щоби кинути отруту в його їду перед виборами?

(5) Російський патріярх був проти вибору пана Ющенка на державного президента в Україні. Чому віросповідання має мати вплив на наші політичні погляди, й то ще з Росії?

6) Серед земи піднесли ціну на палеві котру Україна купує з Росії. На якийсь час дуже зменшили доставку газу. Чому?

(7) Коли українське населення начислює около 70% а російське около 20%, яким чином річна поява різного рода печатаного слова в Україні є около 70% російською а тільки яких 20% українською? Що це мало`б означати в державі де державна мова українська?

(8) Остання зневага української держави є демонстрації за “другу державну мову” та оголешення в певних східник округах України російську як “другу державну мову” з огляду на те, щоби російська мова не “завмерла”.

А скільки порушенсь зглядно української держави я не спімнув, а скільки мені не відомі?! Не потрібно знавця чи ясновидця, щоби зрозуміти, намір цих подій.

Україна має певні головні завдання котрi теперішнoму уряду напевне відомі, однак я висловлю ці завдання своїми слова, щоби не завевати справу в папірці. (1) Справа державної мови мусить рішитись за державною конститутійов. Уряд не сміє датись на поступки, бо то може бути тільки перший крок до других провалів. Конституцію не відповідно міняти для когось вигоди чи уявленої небезпеки. Російська мова не вмре ні в Україні ні Росії, хоть вона “не була, не є і ніколи не буде потужною”, вона тільки знана в бувшім сов`єтськім союзі.

(2) Ми мусемо з всіма нашими сусідами поводитись дуже доречно в усіх справах. Не відповідно бути надто приязним чи щирим ні надто відстоюючим. Міждержавні торгівлі мусять мати тверді угоди, котрі потрібно дослівно дотримуватись. Приповідка каже, що друзям не потрібний договір чи угода, однак друзі погані співпрацівники в торгівлі. Декотрі Українці уважають що “друга державна мова” їх не турбує, бо вони мають свою а другі можуть мати свою. Це не відповідає наші конституції і не по законах співпраці. Як то в Україні казали: “мойше ґерехт, сури ґерехт”! Що більше, психольоги не можуть в повні окреслити вагу та вплив державної мови на населення як також наслідки відсутности такої мови. Пам`ятаймо, що Ізраєл відродив свою старовинну мову й Україна гідна тої самої поваги.

(3) Справа потуги (енергії) дуже поважна та пов`язана. Нам всім відомо, що Бразилія стала здебільша незалежна від оливи, вони начи`б мають двигуни котрі можуть вживати домішку бензини та алькоголю від 10 до 90 відсотків без того аби робити якінебудь зміни в двигуні. Ми також знаємо, що замість дізеля в двигунах можна вживати оливу, хотьби з соняшників чи інших рослин! Можна перетворювати соняшні лучі на працюючу силу як також вітри та русло ріки, водень також користуюча потуга. До певної міри можна ще вживати ядерну потугу. Ну й вугля мусить мати своє користування. Обережне користування хотьби й оливи чи газу, може задоволнини багато потреб. Держава мустиь розглянути потреби та встановити правила користування певної потуги з відповіндими потребами. Завдання не легке й коштовне, зате ми здібний нарід і справу подолаєм. Ці труднощі все більше цілий світ змусить поборювати.

(4) Не мішаймо віросповідання з політикою, бо наслідки не на користь народу. Подивіться лиш як президент Буш збаламутив нарід своєю “вірою та побожністю” щоби його вибрати до уряду, а тепер самі можите видіти що він завів нарід “на стилу маму”. Ми мусемо завши вживати здоровий глузд, бо духовеньство не мудріше нас, вони повинні мати ліпший вишкіл в духових справх.

(5) Важно пам`ятати, що демократія нікому не всипе гроші в кишеню. Демократія тільки дає бажаючим можливість вплинути на державні рішення. Гріш, однак, є важна річ кожні людині й ніхто з нас ніколи в повні не задоволений. Це є природна справа й до певної міри коресна, бо в протилежнім випадку, ми могли`б всі лінухами стати. Однак потрібно також мати міру та рівновагу. По другім, не той багатий що багато має, а той що задоволений. Як то якийсь казав: Я завидував одному що мав черевики аж побачив другого що не мав ніг. Коли хочемо стати потужним народом то ми зобов`язані дотриматись виклику нашого велетня, нашого Кобзара, нашого Тараса Григоровича Шевченка:

“Обнімітe ж, брати мої,
Найменшого брата!
Нехай мати усміхнеться,
Заплакана мати!”

Призидент Лінкольн знова вірив, що не міриться державне багацтво як багато богачі мають але як багато звичайний люд має.

Як скоро осягнемо рівень добробуту західних держав буде залежати від нашої участи в місцевих та державних рішенях та виборах. Однаково важна є наша праця, співпраця та спритніст, як також осторожність, особливо з нашими сусідними державами, бо як пословиця твердить: “Стереженого Бог стереже!”

Відповіді

 • 2006.06.04 | casesensitive

  the best post EVER!

 • 2006.06.04 | stefan

  Ющенко стає дісним Президентом України!(л)

  Ющенко высылает иностранцев
  http://www.vz.ru/top/

  Иностранных граждан, участвовавших в митингах протеста против НАТО, вышлют с Украины
  4 июня 2006, 14:35
  Фото: Reuters
  Текст: Кирилл Комаров

  Президент Украины Виктор Ющенко намерен жестко разобраться с участниками митингов протеста против американских военных в Крыму. Против митингующих направлены солдаты внутренних войск, которые должны прекратить «общественные беспорядки». А иностранцы, которые митингуют вместе с жителями Крыма, по указу президента и вовсе должны быть высланы из страны.

  В воскресенье, как сообщает пресс-служба главы Украины, Ющенко своим указом ввел в действие решение Совета национальной безопасности и обороны «О подготовке к проведению многонациональных военных учений «Си Бриз – 2006» и «Тугой узел – 2006». Таким образом, президент не прислушался к многочисленным просьбам своих граждан, которые уже неделю требуют, чтобы американские морпехи покинули территорию Украины.


  «Ющенко в очередной раз заявил, что учения на территории Украины с участием американских военных состоятся несмотря ни на что» Более того, Ющенко приказал силовым структурам разобраться не только с самими митингующими, но и депутатами местных городских советов. Как следует из распоряжения, Ющенко отметил необходимость «обратить внимание на работу Феодосийского, Николаевского городских советов и других органов местного самоуправления с тем, чтобы не допустить превышение определенных для них законом полномочий». По мнению президента, подобное превышение полномочий проявилось в принятии этими горсоветами решений о запрете проведения многонациональных учений.


  Еще жестче поступят с негражданами Украины, которые вместе с жителями Крыма митингуют против американских военных. Президент потребовал от руководства Службы безопасности, МВД и пограничной службы «безотлагательно решить вопрос о выдворении за пределы Украины иностранных граждан, которые принимают участие в акциях протеста на территории Украины, и предпринять в установленном порядке меры по недопущению их въезда в Украину в дальнейшем».


  Виктор Ющенко в очередной раз заявил, что учения на территории Украины с участием американских военных состоятся несмотря ни на что. Для этого он направил в Верховную раду для внеочередного рассмотрения – как неотложный – проект закона «Об одобрении решения о допуске подразделов вооруженных сил других государств на территорию Украины в 2006 году для участия в многонациональных военных учениях».


  Сегодня же, передает «Интерфакс», к Феодосийскому порту, где продолжается пикет, были направлены подразделения внутренних войск Украины. «Рано утром в воскресенье к Феодосийскому порту подъехали автобусы с бойцами внутренних войск. В трех автобусах находилось примерно 60 бойцов внутренних войск», – сообщил народный депутат, член фракции Партии регионов в парламенте Юрий Болдырев. Он вместе с представителями пикетирующих и казачества вступил в переговоры с руководителем отряда.


  Кстати, минувшей ночью уже была предпринята попытка разогнать митингующих. По словам Болдырева, около четырех утра спецназовцы из отряда «Беркут» МВД Украины на трех автобусах подъехали к площади у порта в Феодосии и попытались разогнать пикет. Но, как передает ИТАР-ТАСС, лишь вмешательство депутата Болдырева предотвратило разгон дежуривших здесь нескольких десятков пикетчиков. «После переговоров с командиром спецназа автобусы уехали», – сказал Болдырев.


  Между тем из Алушты поступило сообщение, что от сотрудников санатория, где находились американские морские пехотинцы (минувшей ночью солдат НАТО перевезли в Феодосию), за отказ обслуживать их потребовали написать заявления об увольнении. В этой связи адвокаты посоветовали им написать заявления с формулировкой: «Прошу защитить мое конституционное право на труд в связи с увольнением за то, что отказался обслуживать американских солдат в санатории Алушты».  На эту тему
  НАТО отступило из Алушты
  Украина против НАТО
  Взрывчатка НАТО
  Украину берут в НАТО
  Территория без НАТО

  Сейчас на площади перед морским портом Феодосии проходит массовый митинг. Его участники требуют вывода из города военнослужащих США, прибывших на Украину для участия в украинско-американских военных учениях «Си Бриз – 2006». Для участия в акциях протеста в Феодосию съехались делегации из многих городов и поселков Крыма.
  По словам депутата Болдырева, пикеты граждан проходят в полном соответствии с законодательством и Конституцией Украины. «Согласно статье 60 Конституции Украины об ответственности лиц за исполнение преступных приказов, командир прибывшего отряда должен четко понимать, что в случае применения силы он будет нести ответственность в соответствии с этой статьей».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.04 | Хвізик

   хто такий болдирєв?

   > Кстати, минувшей ночью уже была предпринята попытка разогнать митингующих. По словам Болдырева, около четырех утра спецназовцы из отряда «Беркут» МВД Украины на трех автобусах подъехали к площади у порта в Феодосии и попытались разогнать пикет. Но, как передает ИТАР-ТАСС, лишь вмешательство депутата Болдырева предотвратило разгон дежуривших здесь нескольких десятков пикетчиков. «После переговоров с командиром спецназа автобусы уехали», – сказал Болдырев.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.04 | AxeHarry

    Re: хто такий болдирєв?

    Kandidat na "zadavannya kaverznyx vaprosov u kazyonnomu domi", jak minimum.
 • 2006.06.04 | Pavlo

  Відповідаю.

  hrushka пише:
  > Різні статті та зауваги котрі я начитався на Майдані мене стурбували та пригнітили як також події котрі відбувались в Україні. (1) Більший відсоток населення України користувався українською мовою в 1991 ніж тепер в 2006 році. Чи може хтонебудь мені пояснити як це могло стати в розвиваючі, нові, незалежні державі?

  Русифікація сягнула свого апогею у 80-ті роки. Зараз соціально активне саме це покоління українців. Якщо російським шовіністам разом з нашими мовностурбованими гура-патріотами не вдастся пошматувати Україну, вона через покоління стане українською.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.04 | Хвізик

   цікава думка. можливо навіть вірна

 • 2006.06.04 | Роман Гнатюк

  Респект!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua