МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Допоки?! В Ніжині п'яні менти забили льотчика до смерті

06/04/2006 | Willie
20:15) 03.06.2006


У Ніжині п'ятеро п'яних міліціонерів вбили льотчика
У Ніжині п'ятеро міліціонерів забили до смерті льотчика Олега Довганюка , який мав звання підполковника МНС. Це трапилося першого червня. В місті було храмове свято.

В той день льотчик разом зі своїми подругами пішов відпочивати на берег річки Остер. Спиртного не мали, на ковдрі, яку постелили на березі, стояла лише пляшка мінералки.

За десять метрів від них була ще одна компанія. З динаміків автомобілю сусідів лунала гучна музика, чулись вітальні тости.

- Чоловіки з сусідньої компанії, добряче розігріті спиртним, одразу ж звернули увагу на нас, - розповідає Людмила Баландіна. - Один навіть підійшов і сказав щось образливе Олегу. - Той відповів: "Мужики, у вас своя компанія, у нас - своя ..."

Чоловік пішов.

Та коли Довганюк лишився сам, бо його знайомі на хвилинку відлучились, почалася бійка.

- Я почула постріл, - каже Галина Овдієнко. - Коли підбігла до Олега, то побачила, що його оточили троє чоловіків із сусідньої компанії, ще четвертий підбирався до нього зі спини. Олег підняв догори руку із пістолетом і вистрілив у повітря. Він кричав: "Назад, стрілятиму".

Підполковника повалили на землю і почали бити міліцейським кийком по голові.

Жінок тримали за руки і не підпускали до Олега. Врешті Людмила вирвалась і підбігши до Олега, який вже не рухався, накрила його собою. Тоді почали бити кийком і жінку.

- Люда кричала: "ви його вбили", - продовжує Галина. - Тоді чоловіки із сусідньої компанії підсвітили мобілками на Олегове лице (було вже після десятої вечора, темно). - У нього вся голова була у крові, з носа та вух сильно текла кров. Люда просила викликати міліцію та "Швидку допомогу", але ніхто не захотів подзвонити. Я побігла додому і викликала міліцію та "Швидку". Міліція приїхала одразу ж, а "Швидка" через півгодини.

Не приходячи до тями, Довганюк помер о другій години ночі у лікарні.

Як виявилось пізніше серед міліціонерів, які побили Довганюка були майор, який займає посаду начальника слідчої частини Ніжинського райвідділу та його колега у званні капітана міліції.

Ніжинська міжрайонна прокуратура відкрила карну справу за фактом НЕНАВМИСНОГО вбивства.

У підполковника МНС Олега Довганюка залишилось двоє неповнолітніх дітей: 14 -річний Євген та 8-річна Олена.

"Газета по-українськи"

http://gpu-ua.info/index.php?&id=114867


ДОПОКИ?!

Відповіді

 • 2006.06.04 | AxeHarry

  Re: Допоки?! В Ніжині п'яні менти забили льотчика до смерті

  Willie пише:

  > - Я почула постріл, - каже Галина Овдієнко. - Коли підбігла до Олега, то побачила, що його оточили троє чоловіків із сусідньої компанії, ще четвертий підбирався до нього зі спини. Олег підняв догори руку із пістолетом і вистрілив у повітря. Він кричав: "Назад, стрілятиму".
  >
  > Підполковника повалили на землю і почали бити міліцейським кийком по голові.

  Dopoky?

  V tomu chysli i do tyx pir poky u narodu ne bude prava na nosinnya korotkostvolnoi zbroi i realnogo zabezpechennya prava ii zastosuvannya dlya oborony, v tomu chysli i proty pjanyx mentiv.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | jz99

   де ж логіка, він МАВ пістолета

   і він йому не допоміг.

   Не у зброї справа, нормальну міліцію треба, і нормальні суди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.05 | AxeHarry

    Re: де ж логіка, він МАВ пістолета

    Nu da. Ale ne zastosovuvav na urazhennya - tomu sho pry sovkovij praktyci rozglyadu vypadkiv samooborony buv by vynuvatyj.

    Do rechi dana problema (strax zastosovuvaty zbroju pry 100% neobxidnosti) e takozh prychynoju bagatyox tragichnyx vypadkiv i z tymy zh pracivnykamy MVS pid chas zatrymannya imy bandukiv.
 • 2006.06.05 | jz99

  Ігор Білозір - 2 ?

  Willie пише:
  > За десять метрів від них була ще одна компанія. З динаміків автомобілю сусідів лунала гучна музика
  Мимоволі пригадалася історія зі смертю Ігоря Білозора.


  > - Чоловіки з сусідньої компанії, добряче розігріті спиртним, одразу ж звернули увагу на нас, - розповідає Людмила Баландіна. - Один навіть підійшов і сказав щось образливе Олегу.
  Тобто, тут навіть не було зауважень з боку Олега на адресу сусідів (а було би логічно, саме щодо музики, її гучності або репертуару).


  > Ніжинська міжрайонна прокуратура відкрила карну справу за фактом НЕНАВМИСНОГО вбивства.
  Щодо ненавмисності, то з правової точки зору це якраз, мабуть, правильно. Добре, що взагалі відкрили карну справу, і вбивства, а не нещасного випадку чи як перевищення ступеня необхідного самозахисту (від пістолета)...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Willie

   Re: Ігор Білозір - 2 ?

   Луценко ще при справах? Він може вплинути?
   Такі люди не повинні працювати в міліції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua