МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрій Костенко ще думає, чи залишатися головою УНП

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Чи залишатиметься й надалі Юрій КОСТЕНКО головою Української народної партії залежатиме «не лише від ситуації в УНП, а й у державі в цілому». Про це він повідомив в інтерв’ю інтернет-виданню «Репортер».

Лідер УНП підкреслив, що це питання для нього є принциповим. «Я дуже багато віддав тому, щоб в Україні було демократичне життя. Поки що такого немає. Тому чи варто займатися справою, в успіх якої ти перестав вірити?», - зазначив він.

Разом з тим, Юрій КОСТЕНКО зауважив, що Президент не зможе виконати свою правоцентристську Програму, «якщо в Україні не буде впливової правоцентристської сили, ідеологія якої спрямовуватиметься на підтримку Програми Президента ЮЩЕНКА». «У цьому контексті УНП, попри те, що не представлена в парламенті, лишається найбільшою правоцентристською політичною силою в країні. Ми маємо 6% представників УНП у місцевих органах влади. Це суттєві політичні впливи, на які ми спиратимемося у розробці подальшої стратегії політичної роботи як позапарламентської партії», - підкреслив він.

Юрій КОСТЕНКО також повідомив про намір поновити об'єднавчі процеси в правоцентристському середовищі. За його інформацією, їх учасниками мають стати перш за все, НРУ та декілька партій, близьких до УНП ідеологічно. "Лише спільна ідеологія дозволяє сформувати спільний економічний електорат, який і є основою будь-якої сучасної політичної партії", - зазначив він.

Відповіді

 • 2006.06.06 | Зварювальник

  Re: Юрій Костенко ще думає, чи залишатися головою УНП


  Пане Юрію!
  Будь ласка, конкретніше, що Ви власно віддали й кому???
  Й що Ви отримали??? Якщо б Ви залишилися “пересічним науковцем” у Інституті Патона, то мали б заробітну платню разів в цать менш, ніж Ви зараз маєте. Не враховуючи інших привілеїв біля державного корита.
  А що власно Україна одержала від Вашого депутатства? Ваш впевнений погляд на молодих жінок на Хрещатику?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua